Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αχ και μεις χαζεύουμε εδώ και 3 μέρες στο συγκεκριμένο σάιτ! Τι ψωνίσατε; Από περιέργεια τσέκαρα διαφορά τιμής για τα nine west και ήταν της τάξης 5-15 ευρώ.

Εσείς είδατε σε άλλη φίρμα μεγαλύτερη διαφορά;

 

Eγώ που σέρφαρα αφού πόσταρε το λινκ η beagle (ευχαριστούμε!), είδα διαφορά της τάξεως των 30 - 50 ευρώ στα πολυαγαπημένα μου Camper.

 

Μamaxrysa, κι εγώ είχα μείνει καταευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση του seraphine. Πλέον, 2 μήνες μετά, μπορώ να πω ότι και η ποιότητα είναι μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sorry αλλά είμαι και με γρίπη και τα μάτια μου κάνουν πουλάκια...διάβασα ebay!!!

Λοιπόν είναι 25% του συνόλου ή το minimum των 25 δολαρίων. Μην ανησυχείς στο βγάζει στο τέλος.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ,και ..περαστικά σου!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γγγγγκκκκκκρρρρρρ δεν υπάρχει αυτή η χώρα! απλά δεν υπάρχει!!!! :?:?:?:mad::mad::mad::mad:

 

η εξυπηρέτηση του fotoinsight.com ήταν άψογη...σε μια βδομάδα τα έφτιαξε, τα έστειλε και...τα πήρε πίσω γιατί τα φανταστικά ελληνικά ταχυδρομεία δεν μπορούσαν να βρουν τη διεύθυνσή μου λέει!!!!!!! και θα τους έπεφτε ο κ$%^ς να επικοινωνήσουν με την εταιρία να ζητήσουν τηλέφωνο!!!! όόόχιιιι βέβαια! τα έστειλαν πίσω και χθες το βράδυ το fotoinsight.com μου έστειλε μαιλ να δώσω άλλη διεύθυνση...τι να πω...τι να πω....και συνεχίζεται η αγωνία μου για το album!:mad::x:x:x:x:x:x

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

και το οσκαρ γκαντεμιας πηγαιιιιιινειιιιιιιιιιιιι...

θα σε χρεωσουνε διπλα για αποστολη τωρα????

 

άσε πολύ στενοχωρήθηκα :( ελπίζω να παραλάβω πριν το πάσχα γιατί αν βγήκε καλό θέλω να το κάνω δώρο στη γιαγιά μου που θα την δώ την άλλη βδομάδα...

δεν αναφέρθηκαν σε επιπλέον χρέωση. με ενημέρωσαν μόνο ότι δεν βρήκε ο εδώ courier τη διεύθυνση και να τους δώσω μια άλλη. τους είπα ότι δεν έχω άλλη (από αύριο είμαι σε άδεια οπότε του γραφείου δεν παίζει :?), τους ξανα έγραψα του σπιτιού και τους έδωσα και το κινητό να το δώσουν μπας και βρω άκρη...αναμένω νέα...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Πήραμε converse all star μοντέλα που εδώ μας είπε η αντιπροσωπεία πως δεν τα φέρνουν γιατί είναι συλλεκτικά(!!!) και asics που επίσης δεν έχει έρθει ακόμα και όταν το φέρουν υπολογίζουν να κάνει 120-140ευρώ.

 

 

 

.

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ beagle, ΤΑ converse all star ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ??? made in China ΕΙΔΑ.. Κ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΠΟΣΟ ΠΗΓΑΝ???

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γγγγγκκκκκκρρρρρρ δεν υπάρχει αυτή η χώρα! απλά δεν υπάρχει!!!! :?:?:?:mad::mad::mad::mad:

 

η εξυπηρέτηση του fotoinsight.com ήταν άψογη...σε μια βδομάδα τα έφτιαξε, τα έστειλε και...τα πήρε πίσω γιατί τα φανταστικά ελληνικά ταχυδρομεία δεν μπορούσαν να βρουν τη διεύθυνσή μου λέει!!!!!!! και θα τους έπεφτε ο κ$%^ς να επικοινωνήσουν με την εταιρία να ζητήσουν τηλέφωνο!!!! όόόχιιιι βέβαια! τα έστειλαν πίσω και χθες το βράδυ το fotoinsight.com μου έστειλε μαιλ να δώσω άλλη διεύθυνση...τι να πω...τι να πω....και συνεχίζεται η αγωνία μου για το album!:mad::x:x:x:x:x:x

αν ειναι δυνατον:shock::shock::shock:

μα καλα πως γινεται να μην βρει την διευθυνση???δλδ οι λογαριασμοι πως ερχονται???gps στην χειροτερη δεν εχουν???

παντως ειδες που στο ειπα??το fotoinsight εχει καλη εξυπηρετηση..ελπιζω να μην σου χρεωσουν παλι μεταφορικα τουλαχιστον....οταν με το καλο τα παραλαβεις για ενημερωσε μας....

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι δυνατον:shock::shock::shock:

μα καλα πως γινεται να μην βρει την διευθυνση???δλδ οι λογαριασμοι πως ερχονται???gps στην χειροτερη δεν εχουν???

παντως ειδες που στο ειπα??το fotoinsight εχει καλη εξυπηρετηση..ελπιζω να μην σου χρεωσουν παλι μεταφορικα τουλαχιστον....οταν με το καλο τα παραλαβεις για ενημερωσε μας....

 

χαχα οι πιο παλιοί χάρτες δεν έχουν τον δρόμο, είναι σχετικά καινούργιος...οπότε και τα gps ως επί το πλείστον έχουν χάρτες παλαιότερους του 1 έτους και δεν έχουν την συγκεκριμένη οδό. ο ταχυδρόμος πάντως ξέρει που τα φέρνει. και στις ταχυμεταφορές της περιοχής, που υποθέτω κατέληξε το πακετάκι μου, έχω εξηγήσει άλλες 5 φορές τουλάχιστον που στο καλό είναι το σπίτι...τεσπά, τα έστειλαν πάλι με ενημέρωσαν το απόγευμα...ούτε νύξη για μεταφορικά, να τους ενημερώσω μόνο αν δεν παραλάβω τις επόμενες εβδομάδες...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια

Σημερα παρελαβα απο sportsdirect.co.uk ακριβως σε εφτα μερες ολα αψογα συσκευασμενα και παμφθηνα...2 ζευγαρια Nike air εμενα και του συζυγου, 1 μποξερακι puma, 3 μπλουζες quicksilver απαιχτες για το καλοκαιρι ολα δικα του και ενα καπρι κουφετι φορμακι Nike για εμενα για μετα τη γεννα...

Απλα πιστευω οτι συμφερει η μεγαλη παραγγελια γιατι τα μεταφορικα ειναι αρκετα.Εμεις πληρωσαμε 190 στερλινες ολα μαζι και προχθες στο golden Hall βρηκα το 1 ζευγαρι παπουτσια απο αυτα που πηραμε 180 Ευρω... τα συμπερασματα δικα σας!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, βρήκα σε μαγαζί στη Γλυφάδα τα crocs που ήθελα για τα πιτσιρίκια σε ανθρώπινες τιμές!!! Δεν είναι αυτά που πήρα, αλλά π.χ. αυτά: http://www.crocs.eu/crocs-kids-classic-octopus/10995,en_ES,pd.html?cid=&cgid=boys-footwear τα είχαν 22Ε ή 26Ε. Στο crocs.eu τα έχει 19,95Ε συν τα μεταφορικά, οπότε μάλλον καλά έκανα που τα "χτύπησα"!.

Άντε να αρχίσουν να καταλαβαίνουν οτι έχουν ξεφύγει & να κατεβάζουν τις τιμές τους.

Επίσης -άσχετο- με ποιά λογική δυο διπλανά μαγαζιά έχουν τα ίδια ακριβώς All Starάκια το ένα 39Ε & το άλλο 30Ε? Θα μου πεις ότι θέλει κάνει ο καθένας, αλλά μου τη δίνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΒΡΕ beagle, ΤΑ converse all star ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΓΝΗΣΙΑ??? made in China ΕΙΔΑ.. Κ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΠΟΣΟ ΠΗΓΑΝ???

 

 

Καλημέρα.

 

Είναι καραγνήσια με όλα τα ταμπελάκια τους και τα αυτοκολλητάκια τους, ατσαλάκωτα μέσα στα κουτιά τους. Εξάλλου δεν ειναι όλα από Κίνα π.χ. το δικό μου ζευγάρι είναι από Κίνα και του άντρα μου από Βιετνάμ. Πάντως και από εδώ να τα πάρεις το ίδιο παίζει, εξαρτάται ποιο εργοστάσιο της εταιρίας έχει αναλάβει να φτιάξει το κάθε μοντέλο.

Χέρι στη φωτιά δεν βάζω για κανέναν στη ζωή μου, όμως σύμφωνα με την πολύχρονη εμπειρία μου στα all starακια και το γεγονός ότι πρόκειται για θυγατρικό site του amazon, πιστεύω ότι υπάρχει περισσότερη ασφάλεια σε σχέση με άλλα site.

wfonp3.png

BPHHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα θήλαστρο swing της Medela σε πολύ καλή τιμή απο εδω http://baby-years.com. Ενώ στην Ελλάδα το έβρισκα 150Ε, απο εκεί το πήρα 79 λίρες + 12 τα μεταφορικά = 91 λίρες = 101Ε. Πήρα και διάφορα μπιμπερό και άλλα πράγματα και έτσι μοιράστηκε το κόστος μεταφορικών. Θα το λάβω μία απο αυτές τις μέρες και θα σας πω εάν όλα ΟΚ.

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και χρόνια εκτυπώνω τις φωτογραφίες μου απο http://www.bonusprint.ie/. Είναι άψογοι στην εξυπηρέτηση, έχουν πολύ καλές τιμές εκτυπώσεων (0,09 η φώτο 10Χ15) και το καλύτερο είναι ότι τα μεταφορικά είναι 2,50Ε, ανεξάρτητα απο το πόσες φώτο θα εκτυπώσεις. Η συσκευασία είναι πάντα άριστη, τίποτα τσαλακομένο και το καλύτερο? Πολύ γρήγορη αποστολή. Ψηφιακά τους άλμπουμ ή άλλα προιόντα δεν έχω δοκιμάσει, τα κάνω απο αλλού.

KVQKp3.png5gpbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και χρόνια εκτυπώνω τις φωτογραφίες μου απο http://www.bonusprint.ie/. Είναι άψογοι στην εξυπηρέτηση, έχουν πολύ καλές τιμές εκτυπώσεων (0,09 η φώτο 10Χ15) και το καλύτερο είναι ότι τα μεταφορικά είναι 2,50Ε, ανεξάρτητα απο το πόσες φώτο θα εκτυπώσεις. Η συσκευασία είναι πάντα άριστη, τίποτα τσαλακομένο και το καλύτερο? Πολύ γρήγορη αποστολή. Ψηφιακά τους άλμπουμ ή άλλα προιόντα δεν έχω δοκιμάσει, τα κάνω απο αλλού.

 

Δηλαδή πως στέλνεις το φιλμ που είναι για εκτύπωση?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και χρόνια εκτυπώνω τις φωτογραφίες μου απο http://www.bonusprint.ie/. Είναι άψογοι στην εξυπηρέτηση, έχουν πολύ καλές τιμές εκτυπώσεων (0,09 η φώτο 10Χ15) και το καλύτερο είναι ότι τα μεταφορικά είναι 2,50Ε, ανεξάρτητα απο το πόσες φώτο θα εκτυπώσεις. Η συσκευασία είναι πάντα άριστη, τίποτα τσαλακομένο και το καλύτερο? Πολύ γρήγορη αποστολή. Ψηφιακά τους άλμπουμ ή άλλα προιόντα δεν έχω δοκιμάσει, τα κάνω απο αλλού.

 

να'σαι καλά για την πληροφορία. τα αλμπουμ που τα κάνεις;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Μamaxrysa, κι εγώ είχα μείνει καταευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση του seraphine. Πλέον, 2 μήνες μετά, μπορώ να πω ότι και η ποιότητα είναι μια χαρά!

 

Mα και εγώ απο τα δικά σου λόγια "ψήθηκα" και έκανα την παραγγελία!Τώρα ετοιμάζομαι να παραγγείλω και απο το Bravisimmo.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Είναι καραγνήσια με όλα τα ταμπελάκια τους και τα αυτοκολλητάκια τους, ατσαλάκωτα μέσα στα κουτιά τους. Εξάλλου δεν ειναι όλα από Κίνα π.χ. το δικό μου ζευγάρι είναι από Κίνα και του άντρα μου από Βιετνάμ. Πάντως και από εδώ να τα πάρεις το ίδιο παίζει, εξαρτάται ποιο εργοστάσιο της εταιρίας έχει αναλάβει να φτιάξει το κάθε μοντέλο.

Χέρι στη φωτιά δεν βάζω για κανέναν στη ζωή μου, όμως σύμφωνα με την πολύχρονη εμπειρία μου στα all starακια και το γεγονός ότι πρόκειται για θυγατρικό site του amazon, πιστεύω ότι υπάρχει περισσότερη ασφάλεια σε σχέση με άλλα site.

ευχαριστω για την απαντηση!!! δεν μου ειπες μονο για μεταφορικα...:rolleyes: εχει σχεση με το ποσα ζευγαρια θα αγορασεισ ή ειναι στανταρ???

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα θήλαστρο swing της Medela σε πολύ καλή τιμή απο εδω http://baby-years.com. Ενώ στην Ελλάδα το έβρισκα 150Ε, απο εκεί το πήρα 79 λίρες + 12 τα μεταφορικά = 91 λίρες = 101Ε. Πήρα και διάφορα μπιμπερό και άλλα πράγματα και έτσι μοιράστηκε το κόστος μεταφορικών. Θα το λάβω μία απο αυτές τις μέρες και θα σας πω εάν όλα ΟΚ.

οταν παιρνεται συσκευες απο Αγγλια που χρειαζονται ρευμα να εχετε υποψην οτι εχουμε διαφορετικο βισμα για το ρευμα. Σασς το λεω για το επαθα και εμαθα:P

Οσο για το σαιτ http://www.himalayahealthcare.com/ εχω ψωνισει μια φορα πριν τα χριστουγεννα και ηρθαν τα πραγματα σε 6 μερεσ και σημερα ξαναπαραγγειλα αφου εχει πιο καλεσ τιμεσ απο οτι στην Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το σαιτ http://www.himalayahealthcare.com/ εχω ψωνισει μια φορα πριν τα χριστουγεννα και ηρθαν τα πραγματα σε 6 μερεσ και σημερα ξαναπαραγγειλα αφου εχει πιο καλεσ τιμεσ απο οτι στην Ελλαδα

 

Δηλαδή τα ξέρεις τα προιοντα?είναι καλά γιατί οι τιμές είναι πράγματι καλές..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...