Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτοι στο MUM Active δεν βαζουν τις αποδειξεις και γενικα οτι διαφημιστικο εχουν στειλει. Ζητησε τους την επομενη να στο συμπεριλαβουν στην αποστολη

 

ευχαριστω Μαρια!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δηλαδη πληρωνοντας και το MUM ποσο σας ερχεται το κουτι οι πανες και συμφερει ρε παιδια???

 

Για πάνες κοιτα και εδώ:

http://www.ubershop.co.uk/

 

Έχω ψωνίσει 2 φορές και όλα καλά!

Πάρε κομπιουτεράκι και κάνε τα μαγικά σου να δεις αν σε συμφέρει! Αν πχ φοράτε και οικονομικές πάνες lidl κλπ ίσως να μη σε συμφέρει. Αν όμως φοράτε μόνο pampers λόγω ευαισθησίας, έχει αρκετή διαφορά, με την προϋπόθεση να παραγγείλεις ποσότητα που θα καλύπτει και τα μεταφορικά. Εγώ αγοράζω τις κούτες σε 6άδες.... (Πολύ πάνα!!!!)

Άντε και καλές αγορές!!!!

QsCvp2.png
Link to comment
Share on other sites

παντως το μαγαζακι του φαινεται καλο και προσεγμενο.... και απαντησε γρηγορα...

15 ευρω τοταλ η σαπουνοφουσκομηχανη! τη πηρα και βλεπουμεεε...

 

Για ενημέρωσε όταν παραλάβεις, μπας και σπεύσουμε !!!

 

Οσες εχετε παρει δεμα MUM σας ειχαν μεσα τις αποδειξεις απο τα καταστηματα που ψωνισατε?

 

Σπάνια ναι, συνήθως όχι. Αν είναι κούτα του ΑΜΑΖΟΝ, αφήνουν επάνω τις αποδείξεις. Να τις ζητάμε από εδώ και εμπρός δηλαδή ε ?

 

εγω η ξανθια να ρωτησω

διαβαζω καιρο τωρα αυτα για το MUM

ελαβα και ενα ενημερωτικο μειλ- θενκς εννοειται

και για να τα κανουμε λιανα

 

δηλαδη πληρωνοντας και το MUM ποσο σας ερχεται το κουτι οι πανες και συμφερει ρε παιδια???

 

Σου έχω στείλει πμ ? Δεν θυμάμαι. Συμφέρει γενικά αν βάζεις και άλλα πράγματα μέσα.

 

Δεν ξέρω πλέον πως να αντιδράσω....

έχω παραγγείλει στις 26/5 απο το ecobaby.gr κάποια πράγματα, με ενημέρωσαν αρχικά ότι θα καθυστερήσουν 10 μέρες γιατί είχαν έλλειψη από καποια που ήταν στην παραγγελία,το δέχτηκα κ από τότε εξαφανισμένοι.

Δεν απαντουν σε mail κ τηλ που πήρα ήταν λες κ μιλούσα κινέζικα.

Σημείωση...'εχω ήδη πληρώσει απο 26/5 τα 60 κάτι ευρουλάκια της παραγγελίας σε καταθεση τραπεζικού λογαριασμού:cool:...

Τι μπορώ να κάνω?

 

Αυτοί είναι προβληματικοί στην επικοινωνία τους, και άλλα μέλη είχαν θέμα αλλά αν θυμάμαι καλά τελικά παρέλαβαν ΟΚ. Πρήξε τους στα πρηχτήρια, τηλέφωνα και μέιλ. Καταιγισμός επικοινωνίας. Κάποια στιγμή, κάποιον θα πετύχεις.......

 

Thanks a lot!!!!!!!!!!

 

:-P:razz::-P

 

Θέλω την βοηθεια σας σε κάτι περιέργο.Κάτι φίλοι έχουνε ένα καροτσάκι maclaren για το παιδάκι τους.Το καροτσάκι όμως δεν έχει σκέπαστρο για τον ήλιο και δε το χρησιμοποιούνε.Μήπως ξέρει καμμία απο που μπορούνε να το αγοράσουνε γιατί είναι κρίμα να πάει χαμένο.Ευχαριστώ

 

Στο ebay ?

 

Κορίτσια, παρέλαβα καμιά την αντικουνουπική συσκευή ? Αν ναι, πείτε εντυπώσεις, γιατί τα κουνούπια κάνουν χειροτεχνία επάνω μας.........

 

ΟΒΕΡ εδώ σαρανταποδαρούσα, για να οργανώσω την λίστα με τα παπουτσομάγαζα, θέλετε να μου στείλετε/στέλνετε πμ με τις σχετικές αγορές σας, για να την update ? Θα ενημερώνω εγώ το ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙ για να προσθέτει και εκείνη στην λίστα της, απλά για να έχουμε ξεχωρισμένα τα παπούτσια, είπα να την κρατάω χώρια και εγώ. Τι λέτε ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω η ξανθια να ρωτησω

διαβαζω καιρο τωρα αυτα για το MUM

ελαβα και ενα ενημερωτικο μειλ- θενκς εννοειται

και για να τα κανουμε λιανα

 

δηλαδη πληρωνοντας και το MUM ποσο σας ερχεται το κουτι οι πανες και συμφερει ρε παιδια???

 

Να παρεις μονο πανες, δε πολυ συμφερει. Θα σου ερθει λιγο φθηνοτερα απο Ελλαδα, αλλα αν πετυχεις προσφορες και κουπονια ερχεται μια η αλλη. Το θεμα ειναι να παρεις αλλα πραγματα που δεν ερχονται Ελλαδα με αλλο τροπο και μαζι να βαλεις και πανες.

 

Πχ εγω πηρα παπουτσια Kickers δερματινα 15 λιρες. Και τα ρουχα του mothercare -για παραδειγμα- εχουν κατω απο τη μιση τιμη απο οτι στην Ελλαδα.

 

Απο κει και περα, για να σου δωσω να καταλαβεις....

Πηρα 4 Jumbo Pampers, ρουχα του μικρου, τα παπουτσια και καποια καλλυντικα και πληρωσα μαζι με το MUM 180 ευρω, ενω εδω θα πληρωνα αντιστοιχα 300, οπως τα υπολογιζω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σπάνια ναι, συνήθως όχι. Αν είναι κούτα του ΑΜΑΖΟΝ, αφήνουν επάνω τις αποδείξεις. Να τις ζητάμε από εδώ και εμπρός δηλαδή ε ?

 

Εγω θα τις ζηταω απο δω και περα, γιατι απο ο,τι ειδα στο site αυτο ειναι μονιμη η προσφορα με το κουπονι των παμπερς. Σου δινει 5 λιρες πισω για αγορες των 10 λιρων....δε με χαλασε! :P

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα τις ζηταω απο δω και περα, γιατι απο ο,τι ειδα στο site αυτο ειναι μονιμη η προσφορα με το κουπονι των παμπερς. Σου δινει 5 λιρες πισω για αγορες των 10 λιρων....δε με χαλασε! :P

 

Ανοίγει νέος κύκλος διαπραγματεύσεων με τον άγγλο ξάδερφο λοιπόν :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος ξαδερφος μου την εχει σπασει πολυ γιατι τα μηνυματα του ειναι πολυ αγενη. Βεβαια, ψιλοχανομαι και στην μεταφραση, αλλα και παλι....τεσπα! Τη δουλεια μας να κανουμε. Δε θα τον παντρευτουμε κιολας.....

 

Ξεχασα να πω, οτι το παραπανω δεμα ηταν 18 κιλα και ειχα περιθωριο για 30. Ποτε ομως δε τα παραφορτωνω τα δεματα για να μη μου ρθει καμια κεραμιδα με διπλα μεταφορικα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλέ να σας πω, δεν ήρθε σήμερα ο 'χαμένος στην μετάφραση' ?:shock::shock::shock:

 

Ισως εχασε το δρόμο

Αν τον θες παντως τον βρισκεις καθημερινα στο θρεντ με τα φορεματα, στην ενοτητα της βαπτισης :)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μόλις έκανα μια παραγγελία απο εδώ http://www.helpforhealth.gr/index.php , βρήκα την καλύτερη τιμή σε αυτό που έψαχνα, κάντε και εσείς την έρευνα σας. Εχει δωρεάν μεταφορικά και αντικαταβολή δωρεάν. Μόλις παραλάβω θα σας πω εντυπώσεις.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας κι εγω για αντηλιακα, αντικουνουπικα και ενα βασικο εξοπλισμο φαρμακειου ενόψει διακοπών ανακάλυψα κι αυτο το site http://www.i-pharmacy.gr με 30% εκπτωση σε ολα τα προιοντα!!!Εχει όμως εξοδα αποστολής 5 ευρω (για δέμα εως 2 κιλά)

BagRp2.png Spetp2.png ...έρχεται και ο τρίτος της παρέας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας κι εγω για αντηλιακα, αντικουνουπικα και ενα βασικο εξοπλισμο φαρμακειου ενόψει διακοπών ανακάλυψα κι αυτο το site http://www.i-pharmacy.gr με 30% εκπτωση σε ολα τα προιοντα!!!Εχει όμως εξοδα αποστολής 5 ευρω (για δέμα εως 2 κιλά)

 

stone δώσε μου λινκ εάν θέλεις για το αντικουνουπικο που πήρες.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Να παρεις μονο πανες, δε πολυ συμφερει. Θα σου ερθει λιγο φθηνοτερα απο Ελλαδα, αλλα αν πετυχεις προσφορες και κουπονια ερχεται μια η αλλη. Το θεμα ειναι να παρεις αλλα πραγματα που δεν ερχονται Ελλαδα με αλλο τροπο και μαζι να βαλεις και πανες.

 

Πχ εγω πηρα παπουτσια Kickers δερματινα 15 λιρες. Και τα ρουχα του mothercare -για παραδειγμα- εχουν κατω απο τη μιση τιμη απο οτι στην Ελλαδα.

 

Απο κει και περα, για να σου δωσω να καταλαβεις....

Πηρα 4 Jumbo Pampers, ρουχα του μικρου, τα παπουτσια και καποια καλλυντικα και πληρωσα μαζι με το MUM 180 ευρω, ενω εδω θα πληρωνα αντιστοιχα 300, οπως τα υπολογιζω.

 

kickers 15 λιρες??????????/ απο που καλε??? και τα ζαχαρωνω κατι μηνες......ελα λεγε!!! λεγε λεγε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε κι εμενα η επιγραφη για το αυτοκινητο

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130379496704&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

εαν δειτε στο δρομο ενα μπλε vitara με κολλημενο το εν λογω και να λεει 'AGGELOS & LIDIA' κορναρετε ... εγω θα ειμαι!!!!!!:D:D:D

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου ηρθε κι εμενα η επιγραφη για το αυτοκινητο

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130379496704&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

εαν δειτε στο δρομο ενα μπλε vitara με κολλημενο το εν λογω και να λεει 'AGGELOS & LIDIA' κορναρετε ... εγω θα ειμαι!!!!!!:D:D:D

 

δεν το πιστεύω, φοβερό, καλό καλό :lol:

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

stone δώσε μου λινκ εάν θέλεις για το αντικουνουπικο που πήρες.

 

αντικουνουπικό εγώ πήρα από εδώ:

http://www.bioshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30116

 

επίσης ξεχασα να πω...

πήρα φακούς επαφής από το lenscatcher ( https://www.lenscatcher.com/EU/products/2-disposable-lenses/8-monthly-disposable.n2sb5acaje9vijjpi3kledaftua0b4bn ), εδωσα 52 ευρώ με τα μεταφορικά και πήρα 6 ζευγάρια μηναιους υδρογέλης, ενώ εδώ παίρνω "σε προσφορά" 50 ευρώ τα 3 ζευγάρια (χωρις την "προσφορά" έχουν 70!)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Thanks thanks!!!!:D:D

Εσενα σου ηρθαν τα παπουτσια απο preschoolians???

Σημερα μου ηρθε mail και απο gymboree με κωδικο και Pin για gymbacks...αν θυμαστε οταν ελαβα την παραγγελια με τα προηγουμενα gymbacks μολις ειχε ληξει η ημερομηνια εξαργυρωσης τους και αφου τους εστειλα mail μου εστειλαν και αυτοι τους καινουργιους κωδικους...τωρα εγω δεν πρεπει να ψωνισω??? Μπορω να τους προσβαλλω??? ΕΕΕΕΕ???? Δεν μπορω...χι χι χι!

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντικουνουπικό εγώ πήρα από εδώ:

http://www.bioshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30116

 

επίσης ξεχασα να πω...

πήρα φακούς επαφής από το lenscatcher ( https://www.lenscatcher.com/EU/products/2-disposable-lenses/8-monthly-disposable.n2sb5acaje9vijjpi3kledaftua0b4bn ), εδωσα 52 ευρώ με τα μεταφορικά και πήρα 6 ζευγάρια μηναιους υδρογέλης, ενώ εδώ παίρνω "σε προσφορά" 50 ευρώ τα 3 ζευγάρια (χωρις την "προσφορά" έχουν 70!)

 

ευχαριστούμε! εχει τους φακους μου (ημερησιους) μιση τιμη σχεδον! ποσο καιρο κανει να ερθουν;

Link to comment
Share on other sites

μια και το φερε η κουβεντα, τα gymbucks ειναι αυστηρως προσωπικα και για 1 μονο φορα? ισως εινια χαζη ερωτηση.... αλλα μπορω αφου το χρησιμοποιησω να το δωσω και σε φιλη μου με αλλο λογαριασμο στο τζιμπορι? το εχει δοκιμασει καμια?

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ισως εχασε το δρόμο

Αν τον θες παντως τον βρισκεις καθημερινα στο θρεντ με τα φορεματα, στην ενοτητα της βαπτισης :)

 

Άσε καλύτερα, ευχαριστώ πολύ :cool::cool::cool::cool::cool::cool:

 

μια και το φερε η κουβεντα, τα gymbucks ειναι αυστηρως προσωπικα και για 1 μονο φορα? ισως εινια χαζη ερωτηση.... αλλα μπορω αφου το χρησιμοποιησω να το δωσω και σε φιλη μου με αλλο λογαριασμο στο τζιμπορι? το εχει δοκιμασει καμια?

Νομίζω ότι μπορεί και άλλος, πουλιούνται και στο ebay, οπότε νο πρόμπλεμ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορεί και άλλος, πουλιούνται και στο ebay, οπότε νο πρόμπλεμ.

 

δε με καταλαβες.... αφου το εχω χρησιμοποιησει λεω... μπορω να το δωσω και σε αλλους? εδω πχ? ή ειναι αυστηρα για μια χρηση μονο? ειπα μηπως τοο χει δοκιμασει καμια......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

δε με καταλαβες.... αφου το εχω χρησιμοποιησει λεω... μπορω να το δωσω και σε αλλους? εδω πχ? ή ειναι αυστηρα για μια χρηση μονο? ειπα μηπως τοο χει δοκιμασει καμια......

Όχι ρε, μόνο για μια φορά είναι !

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

αντικουνουπικό εγώ πήρα από εδώ:

http://www.bioshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30116

σε ευχαριστώ πολύ, :)

επίσης ξεχασα να πω...

πήρα φακούς επαφής από το lenscatcher ( https://www.lenscatcher.com/EU/products/2-disposable-lenses/8-monthly-disposable.n2sb5acaje9vijjpi3kledaftua0b4bn ), εδωσα 52 ευρώ με τα μεταφορικά και πήρα 6 ζευγάρια μηναιους υδρογέλης, ενώ εδώ παίρνω "σε προσφορά" 50 ευρώ τα 3 ζευγάρια (χωρις την "προσφορά" έχουν 70!)

 

Thanks thanks!!!!:D:D

Εσενα σου ηρθαν τα παπουτσια απο preschoolians???

Σημερα μου ηρθε mail και απο gymboree με κωδικο και Pin για gymbacks...αν θυμαστε οταν ελαβα την παραγγελια με τα προηγουμενα gymbacks μολις ειχε ληξει η ημερομηνια εξαργυρωσης τους και αφου τους εστειλα mail μου εστειλαν και αυτοι τους καινουργιους κωδικους...τωρα εγω δεν πρεπει να ψωνισω??? Μπορω να τους προσβαλλω??? ΕΕΕΕΕ???? Δεν μπορω...χι χι χι!

ασε δεν ήρθαν ακόμη. τα περιμένω. Δίνω διορία μέχρι την άλλη εβδομάδα που θα περάσουν περίπου 20 ημέρες. Εαν δεν τα παραλάβω θα τα ακυρώσω. Φαντάζομαι απο Αμερική θέλει τουλάχιστον 15 ημέρες. Οχι τιποτα άλλο για μέσα στο σπιτι του φοράω κάτι σανδαλάκια απο το μοδερκαρε που δεν είναι και ανατομικα αναμένωντας της Αμερικής.

Lr4cp2.pngIP5up2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...