Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

 

Υ.Γ.: Να σημειώσω οτι το http://www.bimbomarket.it ήταν 10-11? φθηνότερα αλλά τουλάχιστον έτσι θα έχω ελληνική απόδειξη!

είναι σίγουρο αυτό ?? εννοώ έχεις πάρει την απόδειξη στα χέρια σου ?? (η ερώτηση δεν είναι ειρωνική αχρείαστες εγκυκλοπαιδικές γνώσεις) δηλαδή η συγκεκριμένη εταιρεία έχει και αντιπρόσωπο στην Ελλάδα ??? με EL VAT ID ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

Εγώ, εγώ φταίω για όλα! Εγώ την έκανα την ζημιά:P

Ανυπομονώ να τα παραλάβω!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους!!!!

ενημέρωση για παραλαβή σήμερα από fragrancex (γιατί ξέρω έχετε αγωνία!!:P:p:p) με παραγγελία από 29/04/2011

not bad! επανήλθαμε στον κλασσικό χρόνο παράδοσης του 1 μηνός

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

είναι σίγουρο αυτό ?? εννοώ έχεις πάρει την απόδειξη στα χέρια σου ?? (η ερώτηση δεν είναι ειρωνική αχρείαστες εγκυκλοπαιδικές γνώσεις) δηλαδή η συγκεκριμένη εταιρεία έχει και αντιπρόσωπο στην Ελλάδα ??? με EL VAT ID ??

 

Νομίζω η κοπέλα εννοεί πως από bimbo ήταν 10 ευρώ περίπου φθηνότερο αλλά προτίμησε να το πάρει από το ελληνικό e-shop για να βάλει και την απόδειξη στην εφορία.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι δεν ειναι καθολου ιδια τα 3 καροτσια!

αν θες κατι οικονομικο και ελαφρυ και σετ 3 κομματια μαζι με τσαντα αλλαγης παρε το 1ο ασυζητητι!!!!!!!!!!!!!

αν δεις ζυγιζει τα μισα κιλα απο το 3ο και σχεδον το ιδιο με το 2ο

και σε διαστασεις παλι ειναι το μικροτερο

εχει και καλαθι που γυρναει και απο τις 2 μεριες και τσαντα αλλαγης μεσα στο πακετο.... το μονο που δεν γυριζει το κανονικο καθισμα, το βασικο δηλαδη, απο τις 2 μεριες.....

 

 

ΥΓ προσωπικα εγω εδωσα 700 ευρω να παρω το inglesina zippy απο τοπικο καταστημα και το χιλιομετανιωσα.... οχι απο θεμα καροτσιου γιατι ειναι τρομερο καροτσι, πιστευω κλασεις ανωτερο απο τα κικο, αλλαααααα τωρα δε θα ξαναδινα τοσα λεφτα........

 

Και εγώ συμφωνώ... γιατι και εγώ έδωσα ένα περίδρομο λεφτά και ο μικρος απο 1 χρονών δεν το χρησιμοποιεί... σε άριστη κατάσταση quinny... βεβαια είναι ελάφρυ και είναι και κουκλιστικό...θα περιμένω λίγο ακόμα και μετά βλέπω μήπως το δώσω

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα θεωρειτε ευκολοφορετα?

http://cgi.ebay.co.uk/GIRLS-KICKERS-BOOTS-LEGO-BLINK-1-LACE-UP-WHITE-LEATHER-/220762607783?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item79147a127d

αμα παραλαβετε κικερς πειτε για τη φορμα τους

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ δεν ξέρω καν πλέον τι νούμερο ψάχνω χθές κοιτάζω το περιθώριο στο παπούτσι της μικρής και εκεί που πριν μια εβδομάδα είχε μισό πόντο τώρα είναι ίσα ίσα οπότε τζάμπα έψαχνα χθές όλη μέρα μπορεί να θέλει και 25 αρι :lol::lol: στο mytoys.de κοίταξες ??? κάτι λέει

 

Πόσα εκατοστα είναι το ποδαράκι σας; Και εγώ θα προτιμούσα να τις δοκιμάσω ένα ζευγάρι πριν αγοράσω για να είμαι σίγουρη...όχι δεν έχω κοιτάξει εκεί γιατί είναι ακριβά τα μεταφορικά οπότε πόσο φτηνά να το βρω...

Εχω ενθουσιαστεί με μία μαρκα τη superfit είναι αυστριακή και μάλλον το ένα θα είναι σίγουρα αυτή η μάρκα...για πιο καλό δε μου αρέσει τίποτα...τουλάχιστον σε νορμάλ τιμή....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η κοπέλα εννοεί πως από bimbo ήταν 10 ευρώ περίπου φθηνότερο αλλά προτίμησε να το πάρει από το ελληνικό e-shop για να βάλει και την απόδειξη στην εφορία.

 

 

Αυτο ακριβώς συντοπίτισσα. Το bimbo ηταν φθηνότερο αλλα προτίμησα το ελληνικό ... ΑΝ ζητανε και του χρονου αποδείξεις!

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ... γιατι και εγώ έδωσα ένα περίδρομο λεφτά και ο μικρος απο 1 χρονών δεν το χρησιμοποιεί... σε άριστη κατάσταση quinny... βεβαια είναι ελάφρυ και είναι και κουκλιστικό...θα περιμένω λίγο ακόμα και μετά βλέπω μήπως το δώσω

 

η δικια μου περιπτωση ειναι να τραβας τα μαλλια σου...

ενταξει εως 6 μηνων ελιωσα το καλαθι, αλλα μετααααααα απεκτησε αποψη η κυρια και δεν ηθελε να πολυκαθεται σε καροτσι....

οταν περπατησε????? ουτε να το φτυσει..... μονο σε βολτα μακρινη λογω κουρασης.....

το αποκορυφωμα? οταν βλεπει οτι κικο του φιλου της, τσουπ πηδαει μεσα!!!!!!!!!!!!!!! απλα επειδη δεν ειναι δικο της :lol:

 

αλλα εγω δεν το δινω γαιτι σιγουρα (πρωτα ο θεος) θα το ξαναχρειαστω.. οποτε τα λεφτα του θα τα βγαλει.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω η κοπέλα εννοεί πως από bimbo ήταν 10 ευρώ περίπου φθηνότερο αλλά προτίμησε να το πάρει από το ελληνικό e-shop για να βάλει και την απόδειξη στην εφορία.

ναι αλλά η συγκεκριμένη σελίδα έχει υποκαταστήματα να το πω και άλλες χώρες ρωτάω αν είναι σαν το καθεστώς π.χ της Laredute (το σκότωσα)

 

βρε κοριτσακι του αμαζον μονο λιρες αναφερει...δε πιστευω οτι θα τις δεχτουνε αλλα με τιποτα

κάτω κάτω αναφέρει και την ισοτιμία σε ευρά κάθε φορά, εσύ απλά κάνεις την μετατροπή στο ποσό. Όπως επίσης αναφέρει και EL VAT ID και έδρα στην Αγ. Παρασκευή :lol::lol: εγώ θα τις βάλω και ας με φωνάξουν να κάνω τροποποιητική μέχρι το Ευρωδικαστήριο θα τους φτάσω τους π@π@ρΕς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ, εγώ φταίω για όλα! Εγώ την έκανα την ζημιά:P

Ανυπομονώ να τα παραλάβω!

 

επιτηδες το κανεις μου φαινεται!!!! :lol::lol::lol:

εγω που θελω κοριτσιστικα και ειναι ακομη πιο τελεια??????

 

 

 

Γατουλα!!!!!!!! κι εσυ Βρουτε? :lol: μια χαρα ευκολοφορετα τα βρισκουμε χαχαχαχα γιατι το λες???

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ μαμσοφια ησουνα στο μετρο της Δαφνης και δε λες τιποτα?

που? στα παντοφλακια? εκει ειχα δει κροκς περσυ που προτοκοιταξα

Περνάω κάθε μέρα απ τη Δάφνη πηγαίνοντας στη δουλειά και τα είδα και ρώτησα. Αλλά δεν είχε νούμερα. Είναι εκείνο το γωνιακό μαγαζί κοντά στον Δούκα πριν βγεις στις αφετηρίες των λεωφορείων.

Τα κίκερς πάντως, έχουν πολύ άνετη φόρμα. Όσα έχω πάρει στον Ιάσονα ήταν ευρύχωρα και μάλλον τα 23άρια θα του κάνουν και το ερχόμενο φθινόπωρο.

Όσον αφορά τα crocs : Έχω ένα κόκκινο με άσπρο κροκόδειλο επάνω και ένα καφέ με τυρκουάζ λουράκι και τον Scooby Doo. To κόκκινο είναι πιο σκληρό και σαφώς πιο πλατύ στη φόρμα του αλλά και τα δύο του είναι οκ στο νούμερο. Φοράει 23 (μόνο σε κάποια αθλητικά του πήρα 24) και το uk 6-7 του είναι αρκετά άνετο χωρίς να φεύγει απ το πόδι. Αν έρθεις καμιά φορά στις γνωστές κούνιες και το κανονίσουμε θα τα δεις κι από κοντά. Φιλάκια στα διδυμάκια σου.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά η συγκεκριμένη σελίδα έχει υποκαταστήματα να το πω και άλλες χώρες ρωτάω αν είναι σαν το καθεστώς π.χ της Laredute (το σκότωσα)

 

 

Για να λυθει πάσα απορία ... και ελπίζω να ισχύει:

 

Ebaby srl

Λεωφόρος Αθηνών 46 & Σερβίων 10

Τ.Κ.104 41,Αθήνα

Ελλάδα

Α.Φ.Μ. 997795257

Τηλέφωνο: 2111980073

Web site: http://www.ebaby.gr

E-mail: [email protected]

vHVdp3.png"]vHVdp3.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!!!!

τι αγορες εχουμε σημερα

εγω λεω σκεφτομαι για κροκσ για τον μικρο αλλα πειτε μου λιγο τα φορανε τα μικρα σας ειναι ανετα;

καποια κοπελα ρωτουσε για εδω απο ελλαδα τα πιο φθηνα τα βρηκα εδω

http://www.sportstore.gr/index.php?cPath=1731_1914_1946 αλλα δεν εχει πολλα σχεδια!

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Για να λυθει πάσα απορία ... και ελπίζω να ισχύει:

 

Ebaby srl

Λεωφόρος Αθηνών 46 & Σερβίων 10

Τ.Κ.104 41,Αθήνα

Ελλάδα

Α.Φ.Μ. 997795257

Τηλέφωνο: 2111980073

Web site: http://www.ebaby.gr

E-mail: [email protected]

ποιό Ελληνικό δεν γίνεται :lol::lol: μάλιστα ενδιαφέρον

 

http://www.partydelights.co.uk

 

έχουμε παραγγελει κανείς από εδώ είναι στην λίστα μας...

Σοφάκι ακριβά μεταφορικά δές στο http://www.nakas.gr/ αν θές είδη για πάρτι

Link to comment
Share on other sites

http://www.partydelights.co.uk

 

έχουμε παραγγελει κανείς από εδώ είναι στην λίστα μας...

 

εγώ παρήγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα από εκεί.. Σε 5 περίπου εργάσιμες ήρθαν στην πόρτα μου.. Επειδή έψαχνα την ραπουνζελ, και εδώ δεν την βρήκα πουθενά, πήρα από εκεί...

Πάντως εκτός και αν δεν ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο δες και εκεί που σου λεει η access...

Link to comment
Share on other sites

Φλόρα μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!! Δεν είμαι και πολύ παραπονιάρα :cry: λίγοοοοοοοοο. Φυσικά και περιμένω απο όποια κοπέλα γνωρίζει!!! Απλά βλέπω πως και τα 3 καροτσάκια έχουν τα ίδια εξαρτήματα με την διαφορά οτι τα δύο τελευταία τα έχω δεί εδώ στην ελλάδα. Το πρώτο δεν το έχω βρει πουθενά και βλέπω έχει και το καροτσάκι και το κάθισμα αυτοκινήτου και το πορτ μπεμπε και σε σουπερ τιμή!!!!!!! Μήπως έχει κάποια άλλη διαφορά που δεν την βλέπω! Τη μόνη διαφορά απο το Scoop είναι ότι δεν αλλάζουν φορά οι χειρολαβές

εμεις εχουμε το trio living το εχουμε παρει απο bimbomarket. συγκεκριμενα εχουμε παρει το καροτσι πορτ-μπεμπε καθισμα 0-9 καθισμα 0-18 και παρκοκρεββατο το ειχε ολο μαζι προσφορα 440 ευρω ψαχνω να το βρω αλλα δεν το βρισκω θα κοιταξω και απο το σπιτι. ειναι ολα καταπληκτικα το καροτσι μονο του ζυγιζει 7 κιλα και το βρισκω αρκετα ελαφρυ μου εστειλαν δωρο και ομπρελλα και στρωμα για το πορτ-μπεμπε το οποιο το χρησιμοποιω στο καροτσι για να ειναι πιο ανετα.

το πρωτο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...