Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ρωτήσω κορίτσια αν γνωρίζετε την αξιοπιστία του http://www.pramworld.co.uk/index.html

θέλω να παραγγείλω καρότσι. Εχω διαβάσει καλά σχόλια αλλά αν γνωριζετε κάτι θα με βοηθούσατε πολύ!!!

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=78727

 

 

 

http://parents.org.gr/forum/search.php?searchid=3940640:wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

η τιμή καλή τα μεταφορικά πάρα πολλά γύρω στις 2,50 με 3 λίρες μεταφορικά είναι αρκετά καλή τιμή για το συγκεκριμένο είδος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η τιμή καλή τα μεταφορικά πάρα πολλά γύρω στις 2,50 με 3 λίρες μεταφορικά είναι αρκετά καλή τιμή για το συγκεκριμένο είδος

 

παρακατω που βαζει λιστα αυτος ο πωλητης το λινκ λεει οτι δεν υπαρχει ουτε το shop ουτε η λιστα ουτε ο πωλητης τι κανω τωρα????νατ αφησω καλυτερα δεν παραγγειλα ακομα

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα αυτα που τα ειχε με εκπτωση

 

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_102&products_id=1139

 

αν γραφτεις στο σαιτ σου δινουν κουπονι για 15% εκπτωση (NEWBIE)

shipping £7.95

οποτε με την εκπτωση ερχεται στις 15£ περιπου αν δεν κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.Μια ερώτηση για το ebay.Εκανα μια αγορά και ο πωλητης μου έστειλε λάθος νούμερο.Μετά από επικοινωνία μαζί του μου είπε πως θα μου κάνει refund.Βλέπω λοιπόν στο πειπαλ τα εξής:

Refund From .... £6.13 GBP completed

Currency Conversion (debit) From British Pound -6.13 completed

Currency Conversion (credit) To EuroFrom British Pound

Currency Conversion (credit) To Euro €7.13 EUR completed

Transfer To Credit Card -€7.13 EUR completed.

Και λέω 2 πιστώσεις και δυο χρεώσεις αντίστοιχα μας κάνουν μηδέν,σωστά;Πήρα τηλ και την τράπεζα και μου είπαν το ίδιο.Και επιπλέον αυτές οι χρεωπιστώσεις δεν φαίνονται καν στην κίνηση της κάρτας.Τι λέτε;

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

αμα συμφωνεις με τιμη

Items: GBP 8.49

Postage & Packing: GBP 4.49

Order Total: GBP 12.98

 

αμα χωσεις και κανα μωροματιλο ερχονται και δωρεαν!

βρε κοριτσάκι μου τι λές ?? ζαλίστηκες από το ψάξιμο για τα σελτεδάκια ?? :lol::lol:

αφού ο πωλητής δεν είναι το αμαζον στα γυαλιά άμα βάλει μωρομάντηλα από το αμαζον θα έρθουν σε ξεχωριστές παραγγελίες (και μπορεί να πληρώσει και μεταφορικά στο αμαζον μια και η τιμή θα είναι κάτω από 25 λίρες)

Link to comment
Share on other sites

αμα συμφωνεις με τιμη

Items: GBP 8.49

Postage & Packing: GBP 4.49

Order Total: GBP 12.98

 

αμα χωσεις και κανα μωροματιλο ερχονται και δωρεαν!

 

πως το χωνω το μωρομαντηλο? αφου θα ειναι απο αλλο πωλητη

αχ δεν τα ξερω τα κολπα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που λετε ο πωλητης μου μου εστειλε μια αντιπροσφορα,μου βγαινουν 2 κομματια 36Ε μαζι και τα μεταφορικα...τι λετε να δεχθω,νομιζω ειναι καλη τιμη....αληθεια ξερει καμμια ποσο εχουν στην Ελλαδα...

 

 

Sofaki εσυ που τη χρησιμοποιεις χρονια για πες......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα παρέλαβα από gymboree παραγγελία που είχα κάνει 11/05 και από το crazy8 που παρήγγειλα 30/04 κανένα φως ακόμη. Maanton σε πόσες μέρες παρέλαβες εσύ?

Όσον αφόρά στα littlewoods να σας πω και τα δικά μου. Μίλησα στο τηλέφωνο όπως επέμεναν και έκανα μια παραγγελεία με μια εκπρόσωπό τους η οποία σκάλωσε πάλι στην πληρωμή. Μετά από 2-3 μέρες μου έστειλαν e-mail πως το πρόβλημα είναι από τις τράπεζές μου και το πέιπαλ και να επικοινωνήσω μαζί τους. Επικοινωνώ, άκρη δεν βγάζω. Οι χρεώσεις γίνονται κανονικά, τα littlewoods αποσύρουν τις χρεώσεις για κάποιον λόγο που πολύ θα ήθελα να μάθω.

Μιλάω στο live chat με εκπρόσωπό τους ξανά, εξηγώ πως οι τράπεζες είναι οκ και μου αποκαλύπτουν πως κυρία μου δεν είστε μόνη σας, έχει πολύς κόσμος το ίδιο πρόβλημα και έχουμε βάλει ειδική ομάδα να διερευνήσει τον λόγο!!!!

Τόσοοοο καλάαα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Από crazy8 και από gymboree πήρα τα κάτωθι, ίδια νούμερα είναι και στα δύο μαγαζιά...

crazy8 μπλουζάκι και σορτσάκι (που δεν παρήγγειλα αυτά αλλά αυτά μου στείλανε οι %#@$^%)

gymboree μπλουζάκι και σορτσάκι

 

Αυτά υποτίθεται ότι είναι για δύο χρονών εμένα μου κάνουν για 12-18 στην καλύτερη. Βέβαια, μη σε πάρω στο λαιμό μου, καλύτερα να σου πουν και άλλες κοπέλες που έχουν ψωνίσει κοριτσίστικα.

Και μου κάνει τρομερή εντύπωση γιατί ένα κάρο αγορίστικα που πήρα, μια χαράήταν το sizing.

 

 

αααααααααααμαν! τα ιδια πηρα! απο κρειζι8!!!!!! και γω τα πηρα 18-24 γιατι ειπωθηκε οτι εχουν λιιιιγο φαρδουλη φορμα. ευτυχως τα περισσοτερα τα πηρα 2 ετων..... δε σου αρεσαν αυτα? εμενα μάρεσαν πολυ! εσυ τι ειχες διαλεξει και σου στειλαν αυτα? κατι παρομοιο ή το ιδιο σε αλλο χρωμα πχ?

 

και απο τζιμπορι καποια παρομοια πηρα

 

εντιτ! βρε τα καρτελακια τα ειδες μπας και σου στειλαν λαθος νουμερο? γιατι μου χει συμβει και αυτο.....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοοοοον!

το 23 που πηρα εγω ειναι 14 εκ μηκος και φαρδος 5 εκ στη μεση και 6 εκ μπροστα....

 

 

 

 

 

μααντον μηπως μπορεις να βαλεις λινκ με το κοριτσιστικα που πηρες και σου φανηκαν μικρα???? αν εχεις χρονο......

 

iridaki μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!θα το δω σημερα...θα το ζωγραφισω και θα το μετρησω ετσι...με προλαβες το ιδιο θα ρωτουσα...

Link to comment
Share on other sites

Ουφ θα κολαστώ !!

Το gymboree ΟΛΑ κάτω των 12,99 USD, οι τιμές ξεκινάνε από 3,99.

Κλείνω τον υπολογιστή, πάω να κοιτάξω τα 35 φορέματα της κόρης μου και ελπίζω να διασωθώ :)

Αν μου έρθει και μέηλ από crazy8 θα φουντάρω από το 2ο...πόσο να αντέξω πια :?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...