Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το εχουμε πει! ΜΟΝΟ ΑΠΛΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ

 

και αυτο ειναι προσωρινο μετρο. Εμα8α οτι ετοιμαζουν να μηχανογραφισουν και στο ελληνικο ταχυδρομειο, που σημενει οτι 8α τσιμπανε τα παντα σε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

πεπι 4 μπλουζες 2 φουστες ,σορτακι, σορτς, 2 βρακακια

εκπτωτικο 25 τζιμμπακ

συνολο 63 ευρω

αν εβγαζα και τα 2 που ειναι τα πιο ακριβα ο ΜΟ θα κατεβει και αλλο

απλα σκεφτομαι μηπως να αφεραισω τιποτα ακομα

να μικρινω το καλαθακι

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και αυτο ειναι προσωρινο μετρο. Εμα8α οτι ετοιμαζουν να μηχανογραφισουν και στο ελληνικο ταχυδρομειο, που σημενει οτι 8α τσιμπανε τα παντα σε λιγο.

 

προσωρινοοοο!!!!!!!

με βλεπω να τους ψωνιζω προκαταβολικα μεχρι την ενηλικιωση!!!!!!!:-))

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

πεπι 4 μπλουζες 2 φουστες ,σορτακι, σορτς, 2 βρακακια

εκπτωτικο 25 τζιμμπακ

συνολο 63 ευρω

αν εβγαζα και τα 2 που ειναι τα πιο ακριβα ο ΜΟ θα κατεβει και αλλο

απλα σκεφτομαι μηπως να αφεραισω τιποτα ακομα

να μικρινω το καλαθακι

η αλήθεια είναι ότι είναι καλή τιμη , την εκπτωση μπορω να την πάρω και εγω ?

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mporeis.....vale kwdiko GYMCIRCLE kai dialeksai International Standard Shipping!

Ευχαριστω ! Αλλά αν χρεωσω ξανα την κάρτα μου θα με χωρισει ο άντρας μου ...:lol::lol: αυτο που μου λέιπει ειναι ρουχο για την βάφτιση προς το παρον ..αν βρειτε κάτι καλό ...:P

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φλορα εκει που ειναι πορτοκαλι σε ενα σημειο εχει ενα barcode και απο κατω ενα μακριναρι με γραμματα και αριθμους...απο πανω ακριβως λεει shop in stores & on line...αυτο το μακριναρι ειναι ο κωδικος...

:evil::evil:

Eπιτελους τον ειδα!!!!Μα τετοια γκαβομαρα...ελεος!!Με ξεσταβωσατε,ευχαριστω!!!

Την εβαλα κι εγω γιαατι τα πραγματα αρχισαν να εξαφανιζονται απο το καλαθακι μου......ελπιζω να μην πληρωσω τελωνειο,αν και ειναι τοσο φτηνα που συμφερουν ακομα κι αν πληρωσεις...

η φιλη μου παντως παρηγγειλε 2 φορες τη μια πληρωσε 25Ε τελωνειο,της ηρθαν με κουριερ...δε θυμαται ομως τι μεταφορικη επελεξε,μπορει να εβαλε την εξπρες..προφανως.

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

καλημερες!!!!!!!!!!!!!!

ενταξει ψωνισα κι εγω απο gymboree.... (ακομα βεβαια δεν εχει καν φυγει η παραγγελια μου απο crazy8) ok ok ok μη με βρισετε....

παντως πρεπει αν εχουν τρομερο στοκ και τα δυο μαγαζια αφου οοοσα ειχα στο καλαθι μου και στα δυο κανενα δεν εξανλτηθηκε! καλο αυτο!

 

επισης, ρε παιδια τι ωρα ειναι στη κινα???? πηρα κατι πορτοφολακια hello kitty δωρακια(6.5ευρω τα 5) στις 10.00 και 11.00 μου εστειλε μυνημα οτι τα εστειλε!!!!!!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια παραγγειλα καποια αρωματα για εναν συναδελφο απο cheapsmells και τα εφερα σημερα στην δουλεια και ολες οι γυναικες εδω επιμενουν οτι ειναι μαιμουδες λετε? εχει καμια αλλα παρει?

 

εγω πηρα μπερμπερυ που το ειχα παρει κι αλλες φορες "αυθεντικο" και εσκασα ποσα λεφτα και ειναι ιδιο ακριβως σε σφραγισμενη συσκευασια............

 

τι βλέπω?πάλι 30% τα gymboree!!!!αχχχχχχ κρίμα που τελείωσα με την γκαρνταρόμπα της μικρής μου...τώρα μόνο παπούτσια μου λείπουν...

σήμερα παρέλαβα κι εγώ για 2η φορά...με ημ.παραγγελίας 19/04...

τέλεια όπως πάντα!!!τα νούμερα τους όμως,ενώ την προηγούμενη φορά μας ήταν μεγαλούτσικα,αυτή τη φορά είναι λίγο πιο μικρά...σαν να μην έχουν όλα την ίδια φόρμα...τεσπά...την επόμενη φορά θα παραγγείλω ακόμα πιο μεγάλο νούμερο!!

 

κοπελιααααααααααα :lol::lol::lol: για πες εσυ που ειμαστε κοντα! ποσο πηρε να φυγει η παραγγελια απο αυτους και ποσο να ερθει σπιτι σου? ειχες κανα προβλημα με τα ελτα? χαρτακι σου ηρθε κανονικα??????????

αντε πες και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε κοριτσια ομως εκανα μεγαλη βλακεια που το εφερα στην δουλεια οι τυπισσες το εκαναν θεμα της ημερας οτι ειναι στανταρ μαιμουδες τον συγχισαν και τον ανθρωπο με εκαναν και εμενα να νιωσω ασχημα....

βλεπεις αυτες ειναι πολυ large για να παιρνουν προιοντα μεσω internet,

(sorry για το λιγο off topic)

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε κοριτσια ομως εκανα μεγαλη βλακεια που το εφερα στην δουλεια οι τυπισσες το εκαναν θεμα της ημερας οτι ειναι στανταρ μαιμουδες τον συγχισαν και τον ανθρωπο με εκαναν και εμενα να νιωσω ασχημα....

βλεπεις αυτες ειναι πολυ large για να παιρνουν προιοντα μεσω internet,

(sorry για το λιγο off topic)

 

Καλέ πες τους και εσύ κάτι!! Δλδ είναι σίγουρες πως αυτά που παίρνουν από καταστήματα καλλυντικών είναι αυθεντικά??

Και από πού ξεχώρισαν πως είναι μαιμούδες!! Ειδήμονες έγιναν όλες πια...τςτςτςτςτς!!

v6Khp3.pngBoDsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Προσθέστε και αυτό κοριτσάκια! www.scroutz.gr Κορυφαίο! :wink:

 

το σκρούτζ εχω την εντυπωση οτι κανει απλά συγκρισεις τιμων απο όλα τα ελληνικα ηλεκτρονικα καταστηματα και όχι μονο....

Link to comment
Share on other sites

πω πω βρε κοριτσια ομως εκανα μεγαλη βλακεια που το εφερα στην δουλεια οι τυπισσες το εκαναν θεμα της ημερας οτι ειναι στανταρ μαιμουδες τον συγχισαν και τον ανθρωπο με εκαναν και εμενα να νιωσω ασχημα....

βλεπεις αυτες ειναι πολυ large για να παιρνουν προιοντα μεσω internet,

(sorry για το λιγο off topic)

 

Την επόμενη πες ό,τι το πήρες από εδώ να δούμε αν θα καταλάβουν την διαφορά!!!

Απλά δεν μπορούν να δεχτούν ό,τι πιάνονται κορόιδα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αυτές τις πάνες τις έχει δοκιμάσει καμία;;; Μου φαίνονται αρκετά οικονομικές και καλές...το συγκεκριμένο site το πρότεινε μια κοπέλα σε άλλο θέμα.Εχει φτηνά μεταφορικα,στέλνει Ελλάδα και έχει paypal...Σκέφτομαι να το δοκιμάσω..αν βέβαια αξίζουν τον κόπο οι πάνες...

Οποια τις έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει :)

 

http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/nature_babycare_size2.html

 

6 πακετα Νο 4+ με 30 πανες η συσκευασια, 5 λιρες μεταφορικα.εικονικα τα εβαλα!

 

να'μαι και εγώ... η πληροφοριοδότης ;)

 

λοιπόν οι συγκεκριμένες είναι πολύ καλές, αντέχουν όλο το βράδυ χωρίς ίχνος διαρροής, έχουν το καλό πως έχουν σούρα και στην πλάτη και μπροστά οπότε κακάκια δεν φεύγουν από την πλάτη, γενικά είναι απίστευτα καλές και οικονομικές!!!

 

δες εδω που έχει και εικόνα: http://www.beamingbaby.co.uk/baby_products/34005_nature_babycare_midi_individual_550.jpg

τις πρώτες τις πήρα από αυτό, αλλά μετά ανακάλυψα το cheeksandcherries οπότε θα κάνω παραγγελία άμεσα! γιατί σε όλα τα υπόλοιπα που έχω βρει θελουν μεταφορικα 22-23 λίρες, οπότε συμφέρει μόνο αν πάρεις πολλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους τον ειδα!!!!Μα τετοια γκαβομαρα...ελεος!!Με ξεσταβωσατε,ευχαριστω!!!

Την εβαλα κι εγω γιαατι τα πραγματα αρχισαν να εξαφανιζονται απο το καλαθακι μου......ελπιζω να μην πληρωσω τελωνειο,αν και ειναι τοσο φτηνα που συμφερουν ακομα κι αν πληρωσεις...

η φιλη μου παντως παρηγγειλε 2 φορες τη μια πληρωσε 25Ε τελωνειο,της ηρθαν με κουριερ...δε θυμαται ομως τι μεταφορικη επελεξε,μπορει να εβαλε την εξπρες..προφανως.

 

 

Δεν με πειράζει το τελωνείο, γιατί όπως είπες, συμφερουν ακομα κι αν πληρωσεις, αλλά το περίπου 100 ευρώ για εκτελωνισμο είναι γελοίο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...