Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σημαδι εγκυμοσυνης?


Recommended Posts

Την καλημερα μου σε ολους και ολες. :)

Ειμαι 21 χρονων. Πριν ακριβως 2 εβδομαδες το εκανα μετ ην κοπελα μου απο μπροστα. Χωρις προφυλαξη, και εγινε ακριβως για 10 δευτερολεπτα διοτι φοβοτανε. Ε μετα εγινε πρωκτικο. Εκεινη την μερα που εγινε της ειχε φυγει η περιοδος. Τωρα μου ειπε οτι φαινονται λιγο οι φλεβες στο στηθος της, αλλα δεν εχει καποιο αλλο συμπτωμα. Και αποτι διαβασα οι φλεβες ειναι ενδειξη και μου ειπε μηπως ειναι απτο κρυο γιατι ηταν εξω. Και η ερωτηση μου ειναι. Εγινε καμια στραβη μεσα σε αυτα τα 10 δευτερολεπτα απτα προσπερματικα υγρα? Καθε απαντηση δεκτη :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα Doodieman

Δε νομιζω πως υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης,ΑΛΛΑ ποτε δεν μπορεις να ξερεις!Εαν εχει καθυστερηση,τοτε να κανει ενα τεστ!

Οι εντονες φλεβες στο στηθος,δεν σημαινουν κατι!Εαν εχουν περασει μερες μετα το τελος της περιοδου,μπορει να εχει ωορρηξία!Μερες,οπου μπορει με ελευθερη επαφη να μεινει εγκυος!

Για να μην εχετε τετοια αγχοι,να περνετε προφυλαξεις.Για 10 λεπτα ευχαριστησης παλικαρι μου,μπορει να σας κοστισει ολη τη ζωη!Δε φταιει σε κατι ενα παιδακι!:D

Συμβουλευτηκα στα λεω,μην με παρεξηγεις!Να προσεχετε!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου. :) Οντως το παιδακι δεν φταιει σε τιποτα. Και ουτε ειμαστε για παιδια στην ηλικια που ειμαστε. Οπως ειπα εγινε την ημερα που της τελειωσε η περιοδος. Περιμενει να της ερθει στις 20 του μηνος. Απλα δεν ειναι καπως παραλογο μεσα σε 10 δευτερολεπτα να εγινε κατι τετοιο? Ουτε σε γονιμες μερες ητανε ουτε εκσπερματησα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

διάβασε προσεκτικά αυτά που σου γράφει η φίλη. 10 δευτερόλεπτα ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΖΗΜΙΑ

 

Επίσης μεγάλη σημασία να δώσεις στο θέμα ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ άκόμα και στον πρωκτικό έρωτα. Δεν σε προφυλάσσει μόνο από εγκυμοσύνη προπαντώς σε προφυλάσσει από ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ!!!!

FPh8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικαιο σε αυτο. Εκτος οτι το θεωρω σχεδον απιθανο να εγινε κατι στην προκειμενη περιπτωση, θα περιμενουμε μεχρι τι 20 να δουμε. Και παλι σας ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας και παλι :) Τελικα της ηρθε περιοδος της κοπελας μου σημερα. Ηταν να της ερθει περιπου στις 21. Η προηγουμενη της ειχε ερθει στις 16. Μηπως ειναι καπως υποπτο αυτο? Εχω ακουσει οτι πριν σου ερθει περιοδος, οταν περασουν 3 εβδομαδες, εχεις πονους περιοδου χαμηλα που σημαινει οτι κατι γινεται στην μητρα με το εμβρυο δεν θυμαμαι καλα και οτι εχεις μια κηλιδα αιματος. Κηλιδα δεν ειχε αλλα αυτηνης της ηρθε κανονικα. Ολα οκ ετσι?

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιο προβλημα. οπως βλεπεις κ εσυ μια της ειχε ερθει στις 16 μια στις 21. ο κυκλος των γυναικων δεν ειναι παντα εντελως σταθερος. εκεινη βεβαια ξερει καλυτερα ποσο περιπου διαρκει ο κυκλος της ή αν γενικα εχει ανωμαλιες στην περιοδο της. δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!

relax!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Μου εφυγε το αγχος. Εχεις δικαιο τζινα. Μια ερχεται νωριτερα μια αργοτερα παντα ετσι της ερχεται. Απλα δεν ξερετε τι τρομαρα πηρα. Αλλος μ*****ς κα εγω. Παντα με προφυλαξη πηγαινα. Τι με επιασε και ηθελα να το δοκιμασω δεν ξερω. Αδικαιολογητος τελειως ειμαι 21 χρονων ανθρωπος. Δεν φταιει σε τιποτα το παιδακι αν γινει καποια στραβη, εμεις θα φταιμε. Σας ευχαριστω ολους για την υποστηριξη. :)

Link to comment
Share on other sites

Και παλι καλησπερα σας. Ξερω σας τα εχω πρηξει αλλα θα τρελαθω. Οπως σας ειπα ηρθε κανονικα η περιοδος της κοπελας μου. Εδω και κατι μερες ειχε βγαλει σπυρακια στα χερια...μετα λιγα στην πλατη επανω τα οποια φυγανε. Και τωρα εχει βγαλει λιγα στηθος λιγα στην κοιλια κ προσωπο και ξανα στην πλατη και τα περισσοτερα ειναι στα χερια. Μου ειχε πει οτι εχει προβλημα με την λακτοζη αλλα το γαλα το ειχε σταματησει οποτε δεν ειναι απο αυτο. Και διαβασα οτι αυτα τα σημεια ειναι πολυ γερα συμπτωματα εγκυμοσυνης και οτι μπορει να εισαι εγκυος και για 3 μηνες να εχεις κανονικα περιοδο. Τι στο καλο γινεται μου λετε? Να ειμαι τοσο γκαντεμης και να επεσα σε τοσο σπανια περιπτωση? Και προσπερματικα και περιοδο? Ακουσα οτι μπορει να ειναι και απο αγχος αυτα η απο ελλεψη υπνου η προβληματα με τις ορμονες. Αυριο θα παει σε δερματολογο. Επισης μου ειπε οτι οταν το παθαινε αυτο συνηθως εβγαζε στην πλατη στην μεση, στην κοιλια και στα ποδια. Στα αλλα σημεια πρωτη φορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιτα δεν ειμαι τοσο εμπειρη στο θεμα της εγκυμοσυνης, ουτε εχω ακουσει παρομοια περιπτωση.

 

Αφου αυριο θα παει στο δερματολογο θα δει τι ειναι. Μπορει καποια αλλεργια η κατι αλλο. Μου φαινεται περιεργο να ειναι απο εγκυμοσυνη. Και μπορει να ειναι εντελως ασχετο που εμφανιστηκε αυτο το προβλημα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγε στο νοσοκομειο στα επειγοντα την ειδε ενας γιατρος. Δεν της ειπε ακριβως απο τι ειναι και ειπε μαλλον απο καποια αλλεργια. Της εβαλε ορο για να νιωσει καλυτερα, πηγε πηρε κατι χαπια που της ειπε και αν συνεχισουν της ειπε να παει σε αλλεργιολογο οχι σε δερματολογο. Αλλα απο τι να επαθε αλλεργια? Μου ειπε ουτε γαλα πινει ουτε αυγο που σε αυτα εχει αλλεργια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα τζινα. Εδω και 6 μερες παιρνει τα χαπια, αλλα στα χερια εχει ακομα και ξαναεβγαλε στην πλατη. Σε 2 μερες που τελειωνουν τα χαπια αν δεν φυγουν θα παει στον αλλεργιολογο τελικα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους. πρεπει να το πω καπου γιατι θα σκασω! περιμενα περιοδο στις 14 οκτωβρη και μου ηρθε στις 20. κανονικη ροη. μου κρατησε λιγοτερες μερες ομως. τωρα ζαλιζομαι πολυ και εχω κατι πονακια χαμηλα στην κοιλια και κατι γαργαλητα. στην πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν ειχα κατι παρομοιο. και τωρα δεν ξερω τι να υποθεσω. ανακατευομαι (χωρις να κανω εμετο). εχω νευρα! πρεπει να ειχε γινει με τον αντρα μου στις γονιμες μερες κατι. αλλα παντα τραβιεται! σας παρακαλω... υπαρχει καμια που μπορει να με βοηθησει. τεστ θα κανω στην επομενη περιοδο. περιμενω 12-16/ 11

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Και παλι καλημερα σας. Τα σπυρακια της κοπελας μου τελικα δεν ηταν κατι. Πρεπει να την πειραξαν τα σεντονια και τα ρουχα διοτι δεν τα σιδερωνε διοτι εβγαζε οταν ξαπλωνε στο κρεβατι. Τωρα της ηρθε η δευτερη περιοδος απο τον σεπτεμβριο. Τον σεπτεμβριο της ηρθε 16 οκτωβριο 13 και τωρα παλι 16. Της ειπε η μανα της οτι κανονικα επρεπε να της ερθει 10 γιατι πρεπει να υπαρχει 3 μερες διαφορα απτην προηγουμενη. Αλλα νομιζω δεν εχει σταθερο κυκλο ειναι 18 χρονων και επισης μια αλλη μανα της ειπε οτι ειναι φυσιολογικο να εχεις απο 21 εως 35 μερες. Και τωρα σε αυτην την περιοδο που της ηρθε στις 16 προχθες δηλαδη, σημερα μου ειπε οτι την ποναει η κοιλια της και εβγαλε πολυ αιμα αυτην την μερα και δεν το εχει ξαναπαθει. Μηπως ξερετε τι γινεται? Α επισης στισ 15 μεχρι εχθες ειχε λιγο πονοκεφαλο

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...30/10 ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ(ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-30ΗΜΕΡΩΝ)ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 8-10 ΜΕΡΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟ Κ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,3 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΛΙΓΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ Κ ΧΑΖΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΚΥΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ Κ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...30/10 ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ(ΜΕ ΚΥΚΛΟ 28-30ΗΜΕΡΩΝ)ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 8-10 ΜΕΡΕΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟ Κ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,3 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΛΙΓΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ Κ ΧΑΖΟ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΚΥΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ Κ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

 

Τίποτε δεν αποκλείεται. Το τεστ το έκανες πολύ νωρίς (από την λαχτάρα σου πιστεύω). Κι εγώ είχα κάνει τεστ μια εβδομάδα μετά την επαφή με τον άντρα μου και μου είχε βγει αρνητικό . Ήμουν έγκυος αλλά είχα βιαστεί ... το κυριότερο χαρακτηριστικό εγκυμοσύνης είναι ότι ... δεν μπορείς να καταλάβεις ότι πρόκειται για εγκυμοσύνη γιατί σε μένα τουλάχιστον έτσι είχε συμβεί : είχα συμπτώματα περιόδου, μουδιάσματα κοιλιάς, πρήξιμο στήθους , όλα αυτά χωρίς περίοδο φυσικά. Κάτι πρωινές αδιαθεσίες και ζαλάδες ξεκινούν μετά την καθυστέρηση... οπότε κάνε υπομονή μέχρι την άλλη εβδομάδα και ξανακάνε ένα τεστ αν δεν σου έρθει . Σου εύχομαι εννοείται να μην σου έρθει !!!

Nozmp3.pngyF2Vp3.png]
Link to comment
Share on other sites

Τίποτε δεν αποκλείεται. Το τεστ το έκανες πολύ νωρίς (από την λαχτάρα σου πιστεύω). Κι εγώ είχα κάνει τεστ μια εβδομάδα μετά την επαφή με τον άντρα μου και μου είχε βγει αρνητικό . Ήμουν έγκυος αλλά είχα βιαστεί ... το κυριότερο χαρακτηριστικό εγκυμοσύνης είναι ότι ... δεν μπορείς να καταλάβεις ότι πρόκειται για εγκυμοσύνη γιατί σε μένα τουλάχιστον έτσι είχε συμβεί : είχα συμπτώματα περιόδου, μουδιάσματα κοιλιάς, πρήξιμο στήθους , όλα αυτά χωρίς περίοδο φυσικά. Κάτι πρωινές αδιαθεσίες και ζαλάδες ξεκινούν μετά την καθυστέρηση... οπότε κάνε υπομονή μέχρι την άλλη εβδομάδα και ξανακάνε ένα τεστ αν δεν σου έρθει . Σου εύχομαι εννοείται να μην σου έρθει !!!

 

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ,Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...ΝΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ:confused:ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σας!ειμαι 16 στα 17 και θα ηθελα να σας πω για ενα θεμα που με απασχολει.το ειχαμε κανει με το αγορι μου κ τωρα εχω καθυστερηση 7 ημερες.ειχε βαλει προφυλακτικο και δεν τελειωσε μεσα.παρ'ολα αυτα εμενα με εχει φαει το αγχος κ καθε φορα οταν βλεπω οτι δεν μ εχει ερθει στεναχωριεμαι πολυ.επισης το ειχε βαλει μεσα χωρις προφυλαξη για 5 δευτερολεπτα χωρις ν τελειωσει εννοειται και οπως λεει ο ιδιος χωρις υγρα.παρουσιασα συμπτωματα περιοδου οπως σπυρακια(τα οποια εφυγαν τις τελευταιες 2 μερες)κραμπες,πρισμενο στηθος..ειμαι εγκυος?εχω τρελαθειι :confused:

να πω επισης οτι το εχω ξαναπαθει απο το αγχος μου αλλα οχι με τοσες μερεσ καθυστερηση.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!ειμαι 16 στα 17 και θα ηθελα να σας πω για ενα θεμα που με απασχολει.το ειχαμε κανει με το αγορι μου κ τωρα εχω καθυστερηση 7 ημερες.ειχε βαλει προφυλακτικο και δεν τελειωσε μεσα.παρ'ολα αυτα εμενα με εχει φαει το αγχος κ καθε φορα οταν βλεπω οτι δεν μ εχει ερθει στεναχωριεμαι πολυ.επισης το ειχε βαλει μεσα χωρις προφυλαξη για 5 δευτερολεπτα χωρις ν τελειωσει εννοειται και οπως λεει ο ιδιος χωρις υγρα.παρουσιασα συμπτωματα περιοδου οπως σπυρακια(τα οποια εφυγαν τις τελευταιες 2 μερες)κραμπες,πρισμενο στηθος..ειμαι εγκυος?εχω τρελαθειι :confused:

να πω επισης οτι το εχω ξαναπαθει απο το αγχος μου αλλα οχι με τοσες μερεσ καθυστερηση.

 

Καλημερα. Δεν πιστευω να εισαι εγκυος, μπορει η καθυστερηση σου να οφειλετε στο αγχος σου. Αν θελεις να ξεαγχωθεις κανε ενα τεστ, να ηρεμησεις, για να σου ερθει και η περιοδος σου. Αν δεν σου ερθει, πρεπει να επισκεφτεις ενα γυναικολογο για περεταιρω εξετασεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Δεν πιστευω να εισαι εγκυος, μπορει η καθυστερηση σου να οφειλετε στο αγχος σου. Αν θελεις να ξεαγχωθεις κανε ενα τεστ, να ηρεμησεις, για να σου ερθει και η περιοδος σου. Αν δεν σου ερθει, πρεπει να επισκεφτεις ενα γυναικολογο για περεταιρω εξετασεις

 

ευχαριστω πολυ γ τν απαντηση..ντρεπομαι να παω και στο φαρμακειο..υπαρχει περιπωση να μεινεις εγκυος απο τα υγρα ομως γι αυτο και αγχωνομαι..ποτε δεν ξες :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Δεν πιστευω να εισαι εγκυος, μπορει η καθυστερηση σου να οφειλετε στο αγχος σου. Αν θελεις να ξεαγχωθεις κανε ενα τεστ, να ηρεμησεις, για να σου ερθει και η περιοδος σου. Αν δεν σου ερθει, πρεπει να επισκεφτεις ενα γυναικολογο για περεταιρω εξετασεις

 

ευχαριστω πολυ γ τν απαντηση..ντρεπομαι να παω και στο φαρμακειο..υπαρχει περιπωση να μεινεις εγκυος απο τα υγρα ομως γι αυτο και αγχωνομαι..ποτε δεν ξες :(

 

στειλε μια φιλη / φιλο / ξαδελφη να παει.

δυστυχως, αυτα θα πρεπει να τα ξεπερασεις σιγα σιγα, εφοσον εχεις πια σεξουαλικη ζωη!

ξε αγχωσου κ ολα καλα θα πανε!!

9Kmap2.png

 

 

lupip2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...