Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοκαρδιολόγος.


hunter

Recommended Posts

Kαλησπέρα!

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια,γι'αυτό ανοίγω καινούργιο θέμα διότι δεν βρήκα κάτι.

Γνωρίζει κάποιος τον κ.Παιλόπουλο;Είναι παιδοκαρδιολόγος στο ΙΑΣΩ & έχει & ιατρείο στο Παγκράτι.

Τον έχει επισκευθεί κάποιος να μας πει τη γνώμη του;

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον συγκεκριμενο δεν τον ξερω αλλα παρα πολυ καλος ειναι ο δασκαλοπουλος στο μαρουσι.εξαιρετικος και το ειχα ψαξει πολυ το θεμα παιδοκαρδιολογος

 

Στο Μαρουσι στο ΙΑΣΩ εννοείς;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω χειρουργησα το μωρο μου 20ημερων 900γρ στο μητερα,ο γιατρος ηταν ο κ.Σαρρης

κ η ομαδα του ,εχουν ερθει απο ωνασειο

πολυ καλος γιατρος,αλλα δε ξερω που εχει ιατρειο

αν θες παιρνεις στο μητερα κ ρωτας

Link to comment
Share on other sites

εγω χειρουργησα το μωρο μου 20ημερων 900γρ στο μητερα,ο γιατρος ηταν ο κ.Σαρρης

κ η ομαδα του ,εχουν ερθει απο ωνασειο

πολυ καλος γιατρος,αλλα δε ξερω που εχει ιατρειο

αν θες παιρνεις στο μητερα κ ρωτας

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια,γι'αυτό ανοίγω καινούργιο θέμα διότι δεν βρήκα κάτι.

Γνωρίζει κάποιος τον κ.Παιλόπουλο;Είναι παιδοκαρδιολόγος στο ΙΑΣΩ & έχει & ιατρείο στο Παγκράτι.

Τον έχει επισκευθεί κάποιος να μας πει τη γνώμη του;

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

 

Εμείς έχουμε πάει στον κ. Παϊλόπουλο, στο ιατρείο του.

Η γνώμη μου είναι πολύ θετική...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς έχουμε πάει στον κ. Παϊλόπουλο, στο ιατρείο του.

Η γνώμη μου είναι πολύ θετική...

 

Ευχαριστώ πολύ.Σήμερα το απόγευμα κλείσαμε ραντεβού στο ιατρείο του.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Χτες επισκεφθήκαμε τον κ.Παιλόπουλο.

Εντυπώσεις άριστες,τρομερός άνθρωπος,πολύ συζητήσιμος,να λύσει ότι απορίες υπήρχαν χωρίς βαριεστημάρα.Αντιμετώπισε το παιδί με τον καλύτερο τρόπο.Ότι & να πω είναι λίγο.

Τελικά δεν έχει απολύτως τίποτα,είναι όλα φυσιολογικότατα,μπορεί να ασχοληθεί με όποιδήποτε δραστηριότητα θέλει & έλεχγος πάλι στο τέλος του Δημοτικού για το Γυμνάσιο.

Μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Γεια σε όλους,

 

Συγγενικό μου πρόσωπο είναι στον 7ο μήνα και της ανακοίνωσαν ότι το έμβρυο αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα με την καρδιά του. Όπως καταλαβαίνετε, έχουμε θορυβηθεί όλοι και ψάχνουμε τον καλύτερο επιστήμονα, Αθήνα ή Θεσσαλονίκη. Όποιος-α έχει σχετική εμπειρία και μπορεί να δώσει κάποια πληροφορία, είναι ευπρόσδεκτη.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα το Ωνάσειο απο οτι ξερω εξειδικεύεται σε τέτοιες περιπτώσεις, θεωρείται πολυ καλο σε αυτόν τον τομέα. Κάνουν και σε εγκύους υπέρηχους καρδιάς εμβρύου (το εμαθα πρόσφατα,  μέχρι πρότινος νομιζα οτι ειναι μόνο για ενήλικες) αρα σίγουρα εχει τις ειδικότητες που θέλετε. Μπορεις να παρεις τηλ στα εξωτερικά τους ιατρεία να ρωτήσεις. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Sunshine8 είπε:

Αθηνα το Ωνάσειο απο οτι ξερω εξειδικεύεται σε τέτοιες περιπτώσεις, θεωρείται πολυ καλο σε αυτόν τον τομέα. Κάνουν και σε εγκύους υπέρηχους καρδιάς εμβρύου (το εμαθα πρόσφατα,  μέχρι πρότινος νομιζα οτι ειναι μόνο για ενήλικες) αρα σίγουρα εχει τις ειδικότητες που θέλετε. Μπορεις να παρεις τηλ στα εξωτερικά τους ιατρεία να ρωτήσεις. 

 

2 ώρες πρίν, Sunshine8 είπε:

Αθηνα το Ωνάσειο απο οτι ξερω εξειδικεύεται σε τέτοιες περιπτώσεις, θεωρείται πολυ καλο σε αυτόν τον τομέα. Κάνουν και σε εγκύους υπέρηχους καρδιάς εμβρύου (το εμαθα πρόσφατα,  μέχρι πρότινος νομιζα οτι ειναι μόνο για ενήλικες) αρα σίγουρα εχει τις ειδικότητες που θέλετε. Μπορεις να παρεις τηλ στα εξωτερικά τους ιατρεία να ρωτήσεις. 

Σ' ευχαριστώ πολύ!! 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

όταν ήμουν στον 6ο μήνα πήγα στην κα Κωνσταντοπουλου Γεωργία. Θεωρώ ότι είναι πολύ καλή και ως επιστήμονας και ως άνθρωπος. Την ξαναείδα άλλες 2 φορές που χρειάστηκε για την κόρη μου αφού γέννησα και πραγματικά ενισχύθηκε η αρχική μου γνώμη. Αν θες ψάξε την στο internet.

 

Εύχομαι τα καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Εαν ειναι αυτη που νομιζω στο Ωνασειο ειναι πλεον στην Αμερικη.Δυο ειναι τα μεγαλα ονοματα για εγγυους.Η Κωνσταντοπουλου στο Ιασω κ Η Τσαπακη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επισκέφτηκα την κα Λάσκαρη στο Ωνάσειο πριν ένα μήνα περίπου και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Το εμβρυοκαρδιογράφημα κοστίζει 100 ευρώ. Ο γιατρός μου μου είπε ότι αν προκύψει πρόβλημα με το έμβρυο που να χρήζει παρακολούθησης μετά τη γέννηση, θα έχει ήδη φάκελο στο εν λόγω νοσοκομείο και η διαδικασία νοσηλίας θα είναι πολύ πιο άμεση. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
10 ώρες πρίν, anastasiapsy είπε:

Καλησπέρα σας. Θα επιθυμούσα όπως με ενημερώσετε για παιδοκαρδιολόγο στην Αθήνα για βρέφος 5 μηνών. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. 

Μήπως κάποιο μέλος γνωρίζει την κ. Τζίφα στο Μητέρα; Θα με ενδιέφερε αν υπάρχει προσωπική άποψη για τους παιδοκαρδιολόγους. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...