Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εξετασεις για καρυοτυπο κ γενετικες γενικα κανουν κ στο παιδων,στο χορεμειο...ειναι καλο εργαστηριο..ψαξ'τε κ εκει..

 

Το χορεμειο δεν ειναι και φτηνό. Έκανα τον έλεγχο για την κυστική ίνωση εκεί και πλήρωσα 180€. Ενώ στο Λαϊκό, νομίζω την κάνουν δωρεάν - όπως και την ηλεκτροφόρηση (για το στίγμα).

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ξένια μου! Πήρα αμέσως τώρα αλλά δεν απάντησε κανείς. Θα ξαναδοκιμάσω το απόγευμα. Εσύ με το εμβόλιο? Ήρθε ο γιατρός σου?

 

μπα δεν εμφανιστηκε ακομη.

πηγα τις εξετασεις μου σε εναν παθολογο φιλο μας για να παρω αλλη μια γνωμη για τα αντιπατρικα.μου ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις μπορουσα να κανω .επειδη ομως ο αντρας μου εχει προστατιτιδα θα παρει αντιβιωση οποτε θα παμε κανα δυο μηνες πισω.μετα θα κανω το εμβολιο και ο θεος βοηθος

 

εσυ πως εισαι?περιμενουμε κανενα ευχαριστο νεο?:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν εμφανιστηκε ακομη.

πηγα τις εξετασεις μου σε εναν παθολογο φιλο μας για να παρω αλλη μια γνωμη για τα αντιπατρικα.μου ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις μπορουσα να κανω .επειδη ομως ο αντρας μου εχει προστατιτιδα θα παρει αντιβιωση οποτε θα παμε κανα δυο μηνες πισω.μετα θα κανω το εμβολιο και ο θεος βοηθος

 

εσυ πως εισαι?περιμενουμε κανενα ευχαριστο νεο?:mrgreen:

 

Μπα, είναι νωρίς ακόμα... :( Εντωμεταξύ, ο κύκλος μου είναι 26 μέρες αλλά την προηγούμενη φορά (τώρα που είχα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και ήμουν για ζουρλομανδύα) αδιαθέτησα στις 23 μέρες!!! Και τώρα έχω χάσει το μέτρημα, δεν ξέρω ποιες θα είναι οι γόνιμές μου... Άσε που φοβάμαι μη τυχόν δεν έχω και ωορηξία αυτό το μήνα αφού η προγούμενη περίοδος ήρθε άλλα αντι άλλων... (είπαμε, υστερία...)

Θα πας παρέα με το μουσούδι δηλαδή? Κάτω από το γκυ κι εσύ!!!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπαμε να ηρεμησεις?τι γονιμες και ωορηξια.μην τα σκεφτεσαι και απλα απολαυσε το.αγχωθηκα εγω με αυτα που σκεφτεσαι εσυ:confused::confused:

γιατι να ξερεις ποτε εχεις ωορηξια. αργησες να συλλαβεις την προηγουμενη φορα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα πας παρέα με το μουσούδι δηλαδή? Κάτω από το γκυ κι εσύ!!!

 

ποιο γκι με βλεπω για τα αποκριατικα!κι ετσι να ναι μπορει να γεννησω πρωτοχρονιατικα(χαχαχα)θα αρχισω να το σκεφτομαι και αυτο:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπα, είναι νωρίς ακόμα... :( Εντωμεταξύ, ο κύκλος μου είναι 26 μέρες αλλά την προηγούμενη φορά (τώρα που είχα τα συμπτώματα εγκυμοσύνης και ήμουν για ζουρλομανδύα) αδιαθέτησα στις 23 μέρες!!! Και τώρα έχω χάσει το μέτρημα, δεν ξέρω ποιες θα είναι οι γόνιμές μου... Άσε που φοβάμαι μη τυχόν δεν έχω και ωορηξία αυτό το μήνα αφού η προγούμενη περίοδος ήρθε άλλα αντι άλλων... (είπαμε, υστερία...)

Θα πας παρέα με το μουσούδι δηλαδή? Κάτω από το γκυ κι εσύ!!!

 

Άντε νά' χω κι εγώ λίγη παρέα, γιατί εσείς οι υπόλοιπες θα με φάτε λάχανο:lol::lol::lol::lol: ...και εννοείται ότι σας το εύχομαι ολόψυχα!!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε νά' χω κι εγώ λίγη παρέα, γιατί εσείς οι υπόλοιπες θα με φάτε λάχανο:lol::lol::lol::lol: ...και εννοείται ότι σας το εύχομαι ολόψυχα!!!![/quote

 

μουσουδι σκεφτηκα αλλο,τι λες να το κανουμε πρωτοχρονιατικο?μπορει να παρουμε και τον μποναμα:mrgreen:

 

με το καλο ολες μας ενας μηνας πριν ενας μηνας μετα το ιδιο ειναι.γερα να ναι

Link to comment
Share on other sites

Άντε νά' χω κι εγώ λίγη παρέα, γιατί εσείς οι υπόλοιπες θα με φάτε λάχανο:lol::lol::lol::lol: ...και εννοείται ότι σας το εύχομαι ολόψυχα!!!![/quote

 

μουσουδι σκεφτηκα αλλο,τι λες να το κανουμε πρωτοχρονιατικο?μπορει να παρουμε και τον μποναμα:mrgreen:

 

με το καλο ολες μας ενας μηνας πριν ενας μηνας μετα το ιδιο ειναι.γερα να ναι

 

Εννοείς να το γεννήσουμε ή να το συλλάβουμε τότε; Γιατί εγώ τουλάχιστον να το γεννήσω τότε δεν αποκλείεται, να το συλλάβω λίγο δύσκολο, συνήθως στην αρχή του μήνα έχω περίοδο:oops::oops::oops:

 

Και δίκιο έχεις, το πότε δεν έχει τόση σημασία, φτάνει το μωράκι να γεννηθεί γερό.

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

εννοω να συλλαβουμε μαρτιο για να γεννησουμε την επομενη πρωτοχρονια!

πανως ειμαι ασχετη στον προγρμματισμο οποτε ουτε αυτο θα μου πετυχει.εδω δεν μπορω να θυμηθω ποτε αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα.στην ουσια δεν ξερω ποτε περιμενω τωρα:confused:και να υπηρχε μια περιπτωση να μαι εγκυος δεν θα το καταλαβαινα.τελειως ανοργανωτη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες, την κάναμε σόκινγκ τη συζήτηση! :D Γερά να 'ναι να λέμε και φτάνει! Όποτε είναι να έρθουν, θα έρθουν. (μιλάω εγώ που έχω σκάσει από την αγωνία μου...)

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα λυσσάξει για κορίτσι, είχα μάθει την κόρη μου κι έλεγε "γερά να 'ναι, καθιστά να κατουράνε". Τώρα το γυρίσαμε στο "γερά να 'ναι, τελεία!"

Πάντως σας βλέπω ψύχραιμες. Πώς το κάνετε? Θέλω κι εγώ!!!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

εννοω να συλλαβουμε μαρτιο για να γεννησουμε την επομενη πρωτοχρονια!

πανως ειμαι ασχετη στον προγρμματισμο οποτε ουτε αυτο θα μου πετυχει.εδω δεν μπορω να θυμηθω ποτε αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα.στην ουσια δεν ξερω ποτε περιμενω τωρα:confused:και να υπηρχε μια περιπτωση να μαι εγκυος δεν θα το καταλαβαινα.τελειως ανοργανωτη...

 

είδα και μένα την οργανωτική τα χαΐρια μου, άσε...ας είναι γερό κι ας έρθει όπως θέλει, με πρόγραμμα, χωρίς...μόνο να έρθει...

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες, την κάναμε σόκινγκ τη συζήτηση! :D Γερά να 'ναι να λέμε και φτάνει! Όποτε είναι να έρθουν, θα έρθουν. (μιλάω εγώ που έχω σκάσει από την αγωνία μου...)

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα λυσσάξει για κορίτσι, είχα μάθει την κόρη μου κι έλεγε "γερά να 'ναι, καθιστά να κατουράνε". Τώρα το γυρίσαμε στο "γερά να 'ναι, τελεία!"

Πάντως σας βλέπω ψύχραιμες. Πώς το κάνετε? Θέλω κι εγώ!!!

 

 

ελα να με δεις απο κοντα..............ασε

ειμαι παντα χαμογελαστη, μα παντα.ενα θα σου πω: στην μπεμπουλα μου εκανα καισαρικη(δεν ηθελα τοκετο ηθελα να τελειωνω).το βραδυ ειχε λαζοπουλο ,παρολη την πεσμενη ψυχολογια ηθελα να γελασω αλλα δεν με αφηναν τα ραμματα.

με εχουν πει και χαζη για το μονιμο χαμογελο.δεν ειμαι απλα προσπαθω να τα βλεπω μισογεματα.πολλες φορες ομως αυτο γυρναει εναντιον μου.δεν ειμαι σκληρο καρυδι δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες, την κάναμε σόκινγκ τη συζήτηση! :D Γερά να 'ναι να λέμε και φτάνει! Όποτε είναι να έρθουν, θα έρθουν. (μιλάω εγώ που έχω σκάσει από την αγωνία μου...)

Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που είχα λυσσάξει για κορίτσι, είχα μάθει την κόρη μου κι έλεγε "γερά να 'ναι, καθιστά να κατουράνε". Τώρα το γυρίσαμε στο "γερά να 'ναι, τελεία!"

Πάντως σας βλέπω ψύχραιμες. Πώς το κάνετε? Θέλω κι εγώ!!!

 

Χα, πλάκα έχεις!!! Εμένα που είχαν φαγωθεί όλοι ότι το μωρό θα είναι οπωσδήποτε κορίτσι, είχα βρει ακόμη και όνομα!!! Και τελικά ήταν αγόρι (η αγαπούλα μου..)

 

Πώς το κάνουμε δεν ξέρω...μάλλον για την ώρα δεν έχω λαλήσει επειδή δεν προσπάθησα ακόμη. Θα τα ξαναπούμε επί του θέματος τον Ιανουάριο και αν είμαι και τότε ψύχραιμη...ε, μπράβο μου!!! Για την ώρα βγάζω την ενέργειά μου στο δύστυχο τον άντρα μου (σκέτη γλύκα είναι ο χρυσός μου) και στη γυμναστική...και εντός ολίγου θα τη νιώσουν και στο διαγνωστικό κέντρο :twisted::twisted::twisted:

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Ξένια μου, το χαμόγελο είναι ευτυχία και ευλογία. Για ρώτα και τον άντρα μου, που με βλέπει 5 μήνες να κλαίω, πώς νιώθει? Για να μπορείς να γελάς, είσαι δυνατή και μπορείς και ξεπερνάς πολλά και σε θαυμάζω, κι εσένα και το μουσούδι γιαυτό. Εντάξει, το μουσούδι το φοβάμαι και λίγο, δε θα ήθελα να είμαι τώρα στη θέση αυτών από το διαγνωστικό κέντρο! :D :D :D

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω μετα την μπεμπουλα καθε βραδυ εκλαιγα,οταν εβλεπα μωρα εκλαιγα το ιδιο με εγκυουλες.εμπαινα στα τζαμπο και αλλα καταστηματα και δεν πηγαινα στο διαδρομο με τα μπεμπε για μηνες.εδειχνα δυνατη σε ολους γιατι δεν ηθελα να στεναχωριουνται οι γυρω μου και επνιγα τον εαυτο μου.τωρα ειμαι πιο ηρεμη.δεν ξερω ομως εαν θα αντεξω αλλη τετοια περιπτωση.το ξερω οτι δεν πρεπει να το σκεφτομαι ετσι και γιαυτο ειμαι ολο χαχαχουχα!!!!

οταν γεννησα πηρα και πιστοποιητικο θανατου.ειναι γραμμενη και στο πιστοποιητικο οικ.καταστασης.τωρα τελευταια που το χρειαστηκα και το ειδα ηταν σαν να το ξαναζουσα απο την αρχη λες και ηταν χθες.και εχουν περασει 2,5 χρονια.

φτου και απο την αρχη.μονο θετικες σκεψεις:-D

 

μουσουδι αν σε χρειαστω να συρεις καμια φωνη για μενα θα το κανεις?η δικη μου δεν ακουγεται

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπηκα και εγω στο "κλαμπ" των παλινδρομων κυησεων , δυστηχως η τριτη μου εγκιμοσυνη δεν ειχε καλη εκβαση . Ενω ηταν να ακουσουμε καρδια προχθες Τεταρτη , διαπιστωσαμε οτι δεν ειχε καρδιακο παλμο και οτι δεν ειχε αναπτυχθει , ειχε μαλιστα αρχησει να αποκολατε απο τα τοιχωματα της μητρας σιγα σιγα . Σημερα εγινε και η αποξεση και ολα βαινουνε καλως , σχετικα με την εκβαση της αποξεσης γιατι καλως φυσικα δεν βαινουνε . Η αληθεια ειναι οτι το αντιμετωπιζω ψυχρα , ισως γιατι εχω αλλα 2 ζουζουνακια , ευτυχως δεν ηταν η πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα η 3η , ισως ενοιωσα οτι μπορει να μην μεγαλωνε κανονικα και να ειχαμε χειροτερο αποτελεσμα αργοτερα και οτι η φυση εκανε το καθηκον της τερματιζοντας μονη της κατι που δεν επρεπε να μεγαλωσει . Σιγουρα δυσαρεστη εμπειρια της αποξεσης , ημουνα και πρωταρα , αλλα σιγουρα πλεον αποτελει παρελθον και κοιταμε μπροστα , οταν θα νοιωσουμε ψυχολογικα ετοιμοι να προσπαθησουμε να κανουμε το 3ο μας παιδακι .

Απλως το ειχαμε ονειρευτει το μωρακι αυτο , εγω το αποκαλουσα "τον" , ημουνα και ειμαι σιγουρα οτι ειχαμε αγορακι , αν και παρα πολυ μικρουλη ακομα . Καλα να ειναι εκει που ειναι πλεον εστω και αν δεν προλαβε καν να ζησει και να χτυπησει η καρδουλα του .

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω μετα την μπεμπουλα καθε βραδυ εκλαιγα,οταν εβλεπα μωρα εκλαιγα το ιδιο με εγκυουλες.εμπαινα στα τζαμπο και αλλα καταστηματα και δεν πηγαινα στο διαδρομο με τα μπεμπε για μηνες.εδειχνα δυνατη σε ολους γιατι δεν ηθελα να στεναχωριουνται οι γυρω μου και επνιγα τον εαυτο μου.τωρα ειμαι πιο ηρεμη.δεν ξερω ομως εαν θα αντεξω αλλη τετοια περιπτωση.το ξερω οτι δεν πρεπει να το σκεφτομαι ετσι και γιαυτο ειμαι ολο χαχαχουχα!!!!

οταν γεννησα πηρα και πιστοποιητικο θανατου.ειναι γραμμενη και στο πιστοποιητικο οικ.καταστασης.τωρα τελευταια που το χρειαστηκα και το ειδα ηταν σαν να το ξαναζουσα απο την αρχη λες και ηταν χθες.και εχουν περασει 2,5 χρονια.

φτου και απο την αρχη.μονο θετικες σκεψεις:-D

 

μουσουδι αν σε χρειαστω να συρεις καμια φωνη για μενα θα το κανεις?η δικη μου δεν ακουγεται

 

Πολύ ευχαρίστως!!! Σήμερα με άκουσε όλο το διαγνωστικό κέντρο!!! Μου ζητούσαν συνέχεια χίλια συγγνώμη, αλλά τι να το κάνω; Ήμουν σε έξαλλη κατάσταση!!! Οι εξετάσεις ήταν έτοιμες από τις 19/10 και οι ανόητοι όταν τους έπαιρνα τηλ. μου έλεγαν ότι δε βγήκαν και ότι επειδή τους είχα αφήσει το τηλ. μου δε χρειάζεται να ξαναπάρω, αλλά θα με ειδοποιήσουν εκείνοι!!! Μου ανέβηκε η πίεση τουλάχιστον πάνω από 17 (και είμαι και ελαφρώς υποτασική):evil::evil::evil::evil:. Τώρα για το τι λεν οι εξετάσεις, δεν κατάλαβα τίποτα. Μόνο ότι δεν υπήρχαν πουθενά κακοήθειες, καμία φλεγμονή, μικρόβια κλπ. Τα υπόλοιπα μου ήταν κινέζικα. Από Δευτέρα στο γιατρό (ή αν τον πετύχω το ΣΚ στην κλινική).

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπηκα και εγω στο "κλαμπ" των παλινδρομων κυησεων , δυστηχως η τριτη μου εγκιμοσυνη δεν ειχε καλη εκβαση . Ενω ηταν να ακουσουμε καρδια προχθες Τεταρτη , διαπιστωσαμε οτι δεν ειχε καρδιακο παλμο και οτι δεν ειχε αναπτυχθει , ειχε μαλιστα αρχησει να αποκολατε απο τα τοιχωματα της μητρας σιγα σιγα . Σημερα εγινε και η αποξεση και ολα βαινουνε καλως , σχετικα με την εκβαση της αποξεσης γιατι καλως φυσικα δεν βαινουνε . Η αληθεια ειναι οτι το αντιμετωπιζω ψυχρα , ισως γιατι εχω αλλα 2 ζουζουνακια , ευτυχως δεν ηταν η πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα η 3η , ισως ενοιωσα οτι μπορει να μην μεγαλωνε κανονικα και να ειχαμε χειροτερο αποτελεσμα αργοτερα και οτι η φυση εκανε το καθηκον της τερματιζοντας μονη της κατι που δεν επρεπε να μεγαλωσει . Σιγουρα δυσαρεστη εμπειρια της αποξεσης , ημουνα και πρωταρα , αλλα σιγουρα πλεον αποτελει παρελθον και κοιταμε μπροστα , οταν θα νοιωσουμε ψυχολογικα ετοιμοι να προσπαθησουμε να κανουμε το 3ο μας παιδακι .

Απλως το ειχαμε ονειρευτει το μωρακι αυτο , εγω το αποκαλουσα "τον" , ημουνα και ειμαι σιγουρα οτι ειχαμε αγορακι , αν και παρα πολυ μικρουλη ακομα . Καλα να ειναι εκει που ειναι πλεον εστω και αν δεν προλαβε καν να ζησει και να χτυπησει η καρδουλα του .

 

Κούκλα μου ευτυχώς έχεις τα μωράκια σου!!! Μεγάλη υπόθεση!!! Γρήγορα με ένα τρίτο σου εύχομαι!!!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως!!! Σήμερα με άκουσε όλο το διαγνωστικό κέντρο!!! Μου ζητούσαν συνέχεια χίλια συγγνώμη, αλλά τι να το κάνω; Ήμουν σε έξαλλη κατάσταση!!! Οι εξετάσεις ήταν έτοιμες από τις 19/10 και οι ανόητοι όταν τους έπαιρνα τηλ. μου έλεγαν ότι δε βγήκαν και ότι επειδή τους είχα αφήσει το τηλ. μου δε χρειάζεται να ξαναπάρω, αλλά θα με ειδοποιήσουν εκείνοι!!! Μου ανέβηκε η πίεση τουλάχιστον πάνω από 17 (και είμαι και ελαφρώς υποτασική):evil::evil::evil::evil:. Τώρα για το τι λεν οι εξετάσεις, δεν κατάλαβα τίποτα. Μόνο ότι δεν υπήρχαν πουθενά κακοήθειες, καμία φλεγμονή, μικρόβια κλπ. Τα υπόλοιπα μου ήταν κινέζικα. Από Δευτέρα στο γιατρό (ή αν τον πετύχω το ΣΚ στην κλινική).

 

Δε σου είπα Ξένια? Δε θα ήθελα να ήμουν στη θέση τους!!! :D :D :D

 

Μουσούδι μου, μίλα με το γιατρό σου καλύτερα. Εύχομαι να βρεις τις απαντήσεις που τόσο λαχταράς...

 

viki35 λυπάμαι πολύ που μπήκες στην παρέα μας... Εύχομαι να έρθει γρήγορα το τρίτο παιδάκι που τόσο λαχταράτε και να συμπληρωθεί η ευτυχία σας!!!

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Δε σου είπα Ξένια? Δε θα ήθελα να ήμουν στη θέση τους!!! :D :D :D

 

Μουσούδι μου, μίλα με το γιατρό σου καλύτερα. Εύχομαι να βρεις τις απαντήσεις που τόσο λαχταράς...

 

 

Σ΄ευχαριστώ Βάλια μου.

Έτσι θα κάνω, εννοείται (όσον αφορά στο γιατρό). Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τα γράφουν αλαμπουρνέζικα...ΟΚ κατά βάση σε γιατρούς απευθύνονται, αλλά κι εμείς οι κοινοί θνητοί, που είμαστε και οι άμεσα ενδιαφερόμενοι, γιατί πρέπει να χρειαζόμαστε διερμηνέα βρε αδερφέ;

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπηκα και εγω στο "κλαμπ" των παλινδρομων κυησεων , δυστηχως η τριτη μου εγκιμοσυνη δεν ειχε καλη εκβαση . Ενω ηταν να ακουσουμε καρδια προχθες Τεταρτη , διαπιστωσαμε οτι δεν ειχε καρδιακο παλμο και οτι δεν ειχε αναπτυχθει , ειχε μαλιστα αρχησει να αποκολατε απο τα τοιχωματα της μητρας σιγα σιγα . Σημερα εγινε και η αποξεση και ολα βαινουνε καλως , σχετικα με την εκβαση της αποξεσης γιατι καλως φυσικα δεν βαινουνε . Η αληθεια ειναι οτι το αντιμετωπιζω ψυχρα , ισως γιατι εχω αλλα 2 ζουζουνακια , ευτυχως δεν ηταν η πρωτη μου εγκυμοσυνη αλλα η 3η , ισως ενοιωσα οτι μπορει να μην μεγαλωνε κανονικα και να ειχαμε χειροτερο αποτελεσμα αργοτερα και οτι η φυση εκανε το καθηκον της τερματιζοντας μονη της κατι που δεν επρεπε να μεγαλωσει . Σιγουρα δυσαρεστη εμπειρια της αποξεσης , ημουνα και πρωταρα , αλλα σιγουρα πλεον αποτελει παρελθον και κοιταμε μπροστα , οταν θα νοιωσουμε ψυχολογικα ετοιμοι να προσπαθησουμε να κανουμε το 3ο μας παιδακι .

Απλως το ειχαμε ονειρευτει το μωρακι αυτο , εγω το αποκαλουσα "τον" , ημουνα και ειμαι σιγουρα οτι ειχαμε αγορακι , αν και παρα πολυ μικρουλη ακομα . Καλα να ειναι εκει που ειναι πλεον εστω και αν δεν προλαβε καν να ζησει και να χτυπησει η καρδουλα του .

 

βικη λυπαμαι παρα πολυ για το μωρακι σου.να λες ευτυχως που ηταν ακομη νωρις, και για σενα και για τα παιδακια σου(δεν εχεις ιδεα τι ασχημη αντιδραση μπορει να εχουν).με το καλο ο,τι επιθυμεις

Link to comment
Share on other sites

μουσουδι μονο με τσαμπουκα παμε μπροστα.αν ειναι δυνατον!!!:confused:

βαλια πηρες αλλο τηλεφωνο?

 

Άργησα πολύ να γυρίσω σπίτι και δεν πρόλαβα. Θα ξαναδοκιμάσω δευτέρα πρωί... Θα κάνω και τις εξετάσεις του θυρεοειδή αύριο, μακάρι να ειναι ακόμα στρωμένες οι ορμόνες, μη μου βγει κανένα κουλό στη στροφή...

pdNQp3.pngjWt5p3.png

 

  

Link to comment
Share on other sites

Σ΄ευχαριστώ Βάλια μου.

Έτσι θα κάνω, εννοείται (όσον αφορά στο γιατρό). Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τα γράφουν αλαμπουρνέζικα...ΟΚ κατά βάση σε γιατρούς απευθύνονται, αλλά κι εμείς οι κοινοί θνητοί, που είμαστε και οι άμεσα ενδιαφερόμενοι, γιατί πρέπει να χρειαζόμαστε διερμηνέα βρε αδερφέ;

καλησπερα κοριτσια μου.εσυμουσουδι μου ειχες μια παλινδρομη?ο γιατρος σου εδωσε καποια εξηγηση?

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...