Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια. σημερα μιλησα με το γιατρο μου..... απο το εμβρυο βρηκαν οτι αιτια για παλινδρομη ειναι θρομβοφιλια. εχω πελαγωσει τι ειναι αυτο παλι? την τεταρτη θα κατεβω αθηνα να τα οπουμε με το γιατρο μεχρι τοτε θα με φαει η αγωνια. τι ειναι αυτο? θελει θεραπεια? παλι χαλια νιωθω νιωθω ανημπορη, φοβαμαι

 

 

κουκλίτσα μη αγχώνεσαι δεν είναι κάτι σοβαρό και το σημαντικότερο είναι το βρέθηκε η αιτία. η αδερφή του άντρα μου έχασε το 1ης μωράκι από αυτόν τον λόγο. (πήζει το αίμα) και στην δεύτερη εγκυμοσύνη χρειάστηκε να κάνει καθημερινά μόνη της καποια ενεσάκια στην κοιλίι με μια πολύ λεπτή βελονίτσα ΄και όλα πήγανε καλά και τώρα η μπέμπα μας είναι 15 μηνών. ψάξε λίγο μεσα στο forum θα βρεις κάτι ανάλογο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

απο την μια χαιρομαι που βρηκα την αιτια αλλα δεν ξερω τι ειναι αυτο κ με φοβιζει. διαβασα σε κατι αλλες συζητησεις για ενεσεις σε ολη την εγκυμοσυνη για επιπλοκες κ εχω φρικαρει παλι.....ρε γαμωτο γιατι να ειναι τοσο δυσκιλο? γιατι τοσοι προβληματισμοι? εχω πελαγωσει παλι.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Εκανα και γώ απόξεση και είχα διδυμα , ακομα δεν μπορω να το ξεπερασω παρολο που εχουν περάσει βδομάδες .

Θα ηθελα να σας ρωτήσω πόσες μέρες κράτησε το αίμα μετα την απόξεση, και τι εξετάσεις κάνατε μετά απο αυτο ?

το αιμα εμενα κρατησε περιπου 4-5 μερες...εξετασεις δεν εκανα γιατι ηταν η πρωτη (και τελευταια ελπιζω :cry: ) κ ο γιατρος το θεωρησε τυχαιο γεγονος (η περιπτωση μου δεν ηταν κατι που τον ανησυχησε..)

ειχα κανει ομως πριν για στιγμα και κυστικη ινωση...(ακομα περιμενουμε τα αποτελεσματα....)

εγω δεν θελησα να το ψαξω παραπανω για να μην αγχωθω και ειναι χειροτερα τα πραγματα...μην ανησυχεις...ολα καλα θα πανε...

 

Μαρια για την θρομβοφιλια δεν ξερω αλλα ολα αντιμετωπιζονται... :D

ευχομαι τα καλυτερα σε ολες κοριτσια!!!!!!!!!!!

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που εντόπισες τί είναι. Η παραπάνω φίλη έχει δίκιο σε οτι σου γράφει. Θα σου δωθούν μάλλον και κάτι ενεσούλες στην επόμενη εγκυμοσύνη κι όλα καλά! Μην φοβάσαι τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ζινα. απλα καμια φορα με τρωνε οι ερωτησεις? .....αν ειχα κανειν εξετασεις πριν δε θα ειχε συμβει? μηπως ξανασυμβει? μακαρι να ειναι ολα καλα μετα. ειναι το αγνωστο που με φοβιζει. τελοσπαντων θα κανω ο,τι καλυτερο μπορω, ο,τι μου πει ο γιατρος κ μακαρι να με βοηθησει ο θεος να πανε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ίδιο δεν υπάρχει περίπτωση να ξανασυμβεί! Συνήθως η θρομβοφιλία βρίσκεται μετά απο την αποτυχία. Υπάρχει όμως θεραπεία κι αυτό είναι πολύ σημαντικό! Ενημέρωσε μας για το τί θα σου πει ο γιατρός σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μαρία, Θα συμφωνήσω με όλα τα παραπάνω. Καλύτερα να ξέρεις τι συμβαίνει για να μπορέσεις να το αντιμετωπίσεις παρά να σου λένε ότι είναι ένα τυχαίο γεγονός. Και αν αυτό το "τυχαίο γεγονός" ξανασυμβεί??..

Να ρωτήσω και κάτι?.. Διαβάζω πως σε άλλες λένε να περάσουν 2 μήνες, σε άλλες 3, σε άλλες 6... Γιατί αυτό το διάστημα? Είναι απλά για προληπτικούς λόγους? Όταν έκανα την απόξυση η μαία μου είπε θα είμαι οκ μετά την 1η περίοδο. ενώ πριν λίγες μέρες ο γιατρός είπε μετά την 3η...

...Και για πόσο καιρό είχατε ενοχλήσεις στη μήτρα? Από την πρώτη περίοδο και μετά νοιώθω μικρές ενοχλήσεις ειδικά όταν σηκώνω βάρη ή περπατάω. Ενώ πριν αδιαθετήσω ήμουν μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την απορεία έχω κι εγω.Ο γιατρός μου είπε μια περίοδο μετά την απόξεση. Την απόξεση την εκανα 9/01/09 και μεχρι τωρα περίοδο δεν έχω δει. Πήγα χθες στον γιατρό και μου έδωσε το primolut για να κατέβει. Άστα έχω μπλέξει όλο πίσω πάω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την απόξυση στις 20/01. και ευτυχώς 23/02 αδιαθέτησα με πολλούς πόνους και πάαααρα πολύ αίμα αλλά όπως μου είπαν και εδώ τα κορίτσια και στη συνέχεια και ο γιατρός μου είναι φυσιολογικό. Τα πονάκια που έχω τώρα όμως τι είναι?? Η αλήθεια είναι πως είχαμε μία φορά κανονική επαφή στις 01/03 δηλ. 2 μέρες πριν πάω στο γιατρό για να μου πει να περιμένω άλλους 2 κύκλους. Κανονικά είχα κύκλο 30 ημερών αλλά αυτό πριν γεννήσω τον γιο μου. Λέτε να έχει γίνει τίποτε? Υπάρχει περίπτωση να είναι γόνιμη η 01/03 δεδομένου ότι ήταν η πρώτη μέρα χωρίς αίμα??Δεν το κρύβω πως έχω λίγη αγωνία :?...

 

line_feet_beg_40_time_1206244800_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα είχα και εγψ παλινδρομη πριν λιγο καιρο! είμαι καλα γιατί πιστεύω οτι υπάρχουν πολλα χειρότερα στη ζωη από αυτό.

προσπαθούσα καιρό να μείνω εγκυος στενοχωρήθηκα αλλα εύχομαι να έχουμε πρωτα τηνυγεια μας και όλα θα πανε καλα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απο την μια χαιρομαι που βρηκα την αιτια αλλα δεν ξερω τι ειναι αυτο κ με φοβιζει. διαβασα σε κατι αλλες συζητησεις για ενεσεις σε ολη την εγκυμοσυνη για επιπλοκες κ εχω φρικαρει παλι.....ρε γαμωτο γιατι να ειναι τοσο δυσκιλο? γιατι τοσοι προβληματισμοι? εχω πελαγωσει παλι.....

Καλησπερα Μαρακι μην αγχωνεσαι καθολου σημασια εχει οτι το βρηκατε θα κανεις ενεσουλες στην κοιλιτσα απο την ωρα που θα μαθεις οτι εισαι εγκυος και ολα καλα εγω επερνα και salospir απλα θα πρεπει να κανεις καποιες αιματολογικες τακτικα για να βλεπουν τα αιμοπεταλια σου και γενικα εαν η ποσοτητα που περνεις σε καλυπτει οσο για επιπλοκες οπως μου ειπε ο αιματολογος μου δεν υπαρχουν!!!!

απλα πρεπει να μην αφησεις πολλες μερες απο την καθυστερηση για να τις ξεκινησεις αμεσως ειναι σημαντικο!!!!

ολα καλα θα πανε θα δεις!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! και εγω καινουργια ειμαι στην παρέα. Ειχα παλινδρομη και εκανα αποξεση στις 12/3/09. Ακόμα περιμένω περίοδο....δεν λέει να έρθει! και είχα τόσο σταθερό κύκλο πριν την εγκυμοσύνη! τώρα έχω πλήρως αποσυντονιστεί

dom

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την αυτήν την άτιμη περιμένω. Εγω απέβαλα μόνη μου ότι υπήρχε στις 3 Απριλίου με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΟΜΩΣ.... Κράτησε το αίμα καμμια΄εβδομάδα. Δεν είμαι σίγουρη αν πρέπει να το θεωρήσω περιοδο αυτό. με λίγα λόγια δεν έχω ιδέα πότε τα αδιαθετήσω :)

 

Δυστυχώς όντως είμαστε πολλές, πάρα πολλές. Από όλη αυτήν την ιστορία δεν θα ξεχάσω το ύφος που πήρε ο γιατρός μου όταν δεν βρήκε τίποτα μέσα. Λες και του άλλαξες μάσκα στο πρόσωπο.

 

Εν πάσει περιπτώσει κι εγώ προσπαθώ να μην με παίρνει από κάτω και περιμένω πώς και πώς να ξαναρχίσω προσπάθειες...

FPh8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εν πάσει περιπτώσει κι εγώ προσπαθώ να μην με παίρνει από κάτω και περιμένω πώς και πώς να ξαναρχίσω προσπάθειες...

 

Κι εγώ το ίδιο περιμένω πώς και πώς. Βέβαια για να πώ την αλήθεια φοβάμαι πολύ........

Φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί...........

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο περιμένω πώς και πώς. Βέβαια για να πώ την αλήθεια φοβάμαι πολύ........

Φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί...........

 

Λογικό να φοβάσαι. κι εγώ φοβάμαι αλλά ποιός ξέρει ίσως επειδή θα είμαστε πιο συγκρατημένες να είναι καλύτερα τελικά

FPh8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την αυτήν την άτιμη περιμένω. Εγω απέβαλα μόνη μου ότι υπήρχε στις 3 Απριλίου με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΟΜΩΣ.... Κράτησε το αίμα καμμια΄εβδομάδα. Δεν είμαι σίγουρη αν πρέπει να το θεωρήσω περιοδο αυτό. με λίγα λόγια δεν έχω ιδέα πότε τα αδιαθετήσω :)

 

Δυστυχώς όντως είμαστε πολλές, πάρα πολλές. Από όλη αυτήν την ιστορία δεν θα ξεχάσω το ύφος που πήρε ο γιατρός μου όταν δεν βρήκε τίποτα μέσα. Λες και του άλλαξες μάσκα στο πρόσωπο.

 

Εν πάσει περιπτώσει κι εγώ προσπαθώ να μην με παίρνει από κάτω και περιμένω πώς και πώς να ξαναρχίσω προσπάθειες...

 

ολα καλα θα πανε! σε ποσο καιρο σου ειπε ο γιατρος σου? εγω τελικα αδιαθετησα σημερα με αρκετο αιμα και αρκετο πονο. με παυσιπονο στεκομαι τωρα. σημερα ειναι η 36η μερα. ο γιατρος μου ειπε γυρω στον μηνα, οι περισσοτερες κοπελες που ξερω γυρω στις 40 μερες.

dom

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βρε κορίτσια τι γίνεται με αυτή τη παλλίνδρομη κύηση? ειμαι καινουρια στο φορουμ. Πριν απο λίγες εβδομάδες εμεινα και εγώ για πρώτη φορά έγκυος.στις 3 εβδομάδες είχα σταματήσει η καρδιακή λειτουργεία τελείως και το έμβρυο ειχε πάθει υποστροφή .δηλ μίκραινε. Τα χασαμε στην αρχή όπως όλοι. Είναι πολύ μυστήριο πράγμα!!!

Το μονο παρήγορο ειναι οτι σύμφωνα με το γιατρο ειανι τελείως τυχαίο και μπορώ να ξαναπροσπαθησω με επιτυχία σε κανα 2 μήνες . Πάνω απο ολα τελικά να έχουμε καλή ψυχολόγία παιζει μεγάλο ρόλο. Θα δουμε

Και για μενα όλα πρωτογνωρα ειναι Τι να πώ??

 

Υπάρχει άλλη με ανάλογη εμπειρία που έμεινε συνταμα έγκυος παλι???

 

Καουράγιο σε όλες τις φίλες

 

Ευχαριστώ ελπίζω να τα λέμε

Link to comment
Share on other sites

Nα είσαι αισιόδοξη κοπέλα μου! πολλές γυναίκες απο δω μέσα το έχουμε περάσει- είμαι στον πρώτο μήνα προσπαθειών μετά την παλίνδρομη οπότε δεν μπορώ να απαντήσω στο ερώτημά σου αλλά έχω ακούσει για πάρα πολλές περιπτώσεις που έμειναν σύντομα έγκυες και, το κυριότερο, πήγαν όλα καλά! καλή επιτυχία σε όλες μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

μιτσι ευχομαι την επομενη φορα ολα να ειναι καλυτερα....μεχρι τις πρωτες 8 εβδομαδες δυστηχως υπαρχει ενα ποσοστο μη καλης αναπτυξης των εμβρυων....αλλα μη παραιτηθεις ..εχω και γω προσφατα μια ασχημη εμπειρια με την εγκυμοσυνη μου που κατεληξε αδοξα.....σκεψου θετικα...πως τουλαχιστον απο ολη αυτη την ιστορια μπορεσες να μεινεις εγκυος ...και σιγουρα θα μπορεσει να ξανασυμβει αυτο με επιτυχια την επομενη φορα...στο ευχομαι ολοψυχα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΗΝ 1Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΝΙΚΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ.

ΒΡΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΟΜΩΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΑ.

ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΑ (ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN KATI ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗ.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΕΝΤΙΣΗ. ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ (ΤΡΙΣΩΜΙΑ 13). ΤΟ ΣΠΑΝΙΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΧΩΡΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ. ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ. Η ΚΥΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΜΕΣΩΣ.

ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ.

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.

ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ. 1 ΣΤΙΣ 25000 ΓΥΝΑΙΚΕΣ.

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΜΑΣ.

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΟΝΟ. ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΩΔΥΝΗ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ...............

ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ. ΑΠΟΞΕΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ??????????

ΟΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ..........

Link to comment
Share on other sites

Savia kalispera,

 

Perasa kai ego tin idia katastasi ton martio. Oti kai na sou po einai ligo alla opos lene o xronos einai giatros. I epemvasi gia mena den itan epodini toulaxiston somatika alla psixika giati oti kai na kanoyme oti kai na lene den einai ligo.

Eyxomai na pane kala kai tou xronou na kaneis ena gero paidaki kai na min symbi se kanenan allo auto.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΞΕΣΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 9η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΞΕΣΗ ΠΕΡΑΝ ΤΟ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ.ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΣΤΗΝ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ & ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗΣ.Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ,ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΞΕΣΗ ΣΤΟ 3 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ 28 ΕΤΩΝ ΧΩΡΙΣ ΜΗΤΡΑ ΑΠΟ ΑΚΑΤΑΣΧΕΤΗ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...