Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


mitsi1

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tωρα που το λες......... Κι εμενα το 8 με κηνυγαει απο μικρη απο το σχολειο.... Παντα κατι με 8!!!!!!!!!!! Κι ομως αυτη τη φορα δεν ηταν για καλο... Κριμα, νομιζα οτι ειναι το τυχερο μου νουμερο.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ πρέπει να γράφω ώρες για να μιλήσω για τα συναισθήματα και την εμπειρία μου. Μέσα σε 1,5 χρόνο είχα τρεις παλίνδρομες κυήσεις. Οι δυο τελευταίες ήταν κοριτσάκια με χρωμοσωμική ανωμαλία 22. Το πρώτο δεν ξερουμε γιατί δεν κάναμε καρυότυπο. Έχουμε κάνει του κόσμου τις ειδικές γενετικές εξετάσεις. Το πρόβλημα ήταν μόνο ότι ήμασταν πάρα πολύ άτυχοι και συνέβησαν όλα αυτά. Δεν το βάλαμε ποτέ κατω.Στηρίζαμε συνεχώς ο ένας τον άλλο. Σήμερα όμως κρατάμε στην αγαλιά μας το αγγελούδι μας που είναι 4 μηνών. Λοιπόν κουράγιο όλες και να ξέρετε ότι κάποια στιγμή θα ξεχαστούν όλα αυτά τα κακά όνειρα.

K6Nzp2.pngv6d5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα Κωσταντίνα... Ετσι να ανεβαίνουμε... Εχθές με πήρε μια φίλη με παρόμοιο πρόβλημα με το δικό μου... Προσπαθουσε ενα χρονο να ξαναμείνει για το 2ο κ τα κατάφερε! Πολύ το χάρηκα... Άντε βρε, κ στα δικά μας!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Nα χαιρεστέ το αγγελούδι σας!

Πραγματικά παίρνουμε δύναμη και κουράγιο από τέτοιες εμπειρίες!!

Nα είστε καλά όλοι και είπαμε από εδώ και πέρα να ακούμε μόνο ευχάριστα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν εγώ πρέπει να γράφω ώρες για να μιλήσω για τα συναισθήματα και την εμπειρία μου. Μέσα σε 1,5 χρόνο είχα τρεις παλίνδρομες κυήσεις. Οι δυο τελευταίες ήταν κοριτσάκια με χρωμοσωμική ανωμαλία 22. Το πρώτο δεν ξερουμε γιατί δεν κάναμε καρυότυπο. Έχουμε κάνει του κόσμου τις ειδικές γενετικές εξετάσεις. Το πρόβλημα ήταν μόνο ότι ήμασταν πάρα πολύ άτυχοι και συνέβησαν όλα αυτά. Δεν το βάλαμε ποτέ κατω.Στηρίζαμε συνεχώς ο ένας τον άλλο. Σήμερα όμως κρατάμε στην αγαλιά μας το αγγελούδι μας που είναι 4 μηνών. Λοιπόν κουράγιο όλες και να ξέρετε ότι κάποια στιγμή θα ξεχαστούν όλα αυτά τα κακά όνειρα.

Κων/να να είστε καλά και εσείς και το παιδάκι σας! Μας δίνεις στ'αλήθεια δύναμη με όλα αυτά. :)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΘΥΜΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣ. ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΨΕΙ ΜΑΥΡΑ. ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η Πυκολιου Κων/να. ΠΑΛΙΚΑΡΙ. ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ. ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΙΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΜΜΟΝΗ. ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ. ΑΦΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ. ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΠΟΤ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ. ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ???

.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι και εγω θυμα αυτης της γριπης γιατι μαλλον περι γριπης προκειται.... την αποξυση την εκανα 20 νοεμβρη και ομολογω οτι ειμαι καλυτερα το σκεφτομαι οσο θελω εγω να το σκεφτομαι..... ειμαι πιο ηρεμη και χαλαρη,ημουν λιγο ατυχη ενταξει τι να κανουμε ειναι καταστασεις που αντιμετωπιζονται και λυνονται... μην αφηνεις το αγχος να σε κυριευει..... πρεπει να κοιτας μπροστα και τα καλυτερα ερχονται!!!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι και εγω θυμα αυτης της γριπης γιατι μαλλον περι γριπης προκειται.... την αποξυση την εκανα 20 νοεμβρη και ομολογω οτι ειμαι καλυτερα το σκεφτομαι οσο θελω εγω να το σκεφτομαι..... ειμαι πιο ηρεμη και χαλαρη,ημουν λιγο ατυχη ενταξει τι να κανουμε ειναι καταστασεις που αντιμετωπιζονται και λυνονται... μην αφηνεις το αγχος να σε κυριευει..... πρεπει να κοιτας μπροστα και τα καλυτερα ερχονται!!!!!! :wink:

 

Που εισαι βρε αλεξια!!!!!!! Σε εχασα... Γιατι δε μπαινεις πιο συχνα???

Εγω καλα ειμαι, περιμενω να αδιαθετησω, ειμαι στις 34 μερες και ακομα τπτ... μου χουν σπασει τα νευρα να περιμενω την "ακατανομαστηηηηη"!

Αχ και εχει πεσει δουλεια σημερα.....

Θυμασαι που σου λεγα οτι μερα με τη μερα θα εισαι καλυτερα και σε λιγο θα δινεις συμβουλες σε αλλες κοπελες???? Να σαι καλα κοπελα μου!!!!!

 

Μην ξεχνατε: Τα καλυτερα ερχονται!!!!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας πάλι! Πως είμαστε σήμερα?

Εγώ χθές έκανα υπερηχογράφημα για να δούμε αν όλα πηγαίνουν καλά.

Τελικά βγήκε πολύ καλό .. η μήτρα έχει σχεδόν επανέλθει και η γιατρός μου είπε να περιμένω περίοδο στις 40 μέρες από την απόξεση οπότε υπολόγισα και την περιμένω τέλος Δεκεμβρίου.

Ιριδα μην αγχώνεσαι! εχεις ακόμα μέρες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πώς να μην κατηγορήσεις τον εαυτό σου??

Πώς να μην σου το καταλογίσεις ως προσωπική αποτυχία...

 

Έζησα τη χειρότερη εβδομάδα της μέχρι τώρα ζωής μου...

 

Την περασμένη Πέμπτη έμαθα ότι είμαι έγκυος... 'Εκλαψα με λυγμούς από χαρά και ανακούφιση... Λίγο μετά είδα τα πρώτα καφέ... Το ίδιο απόγευμα με είδε η γιατρός και με προειδοποίησε ώστε να είμαι προετοιμασμένη για τα χειρότερα... "Η χοριακή είναι λίγο πιο χαμηλή από όσο θα έπρεπε... Αν μέχρι Δευτέρα δεν δούμε σάκο θα είναι βιοχημική". Μέρα με τη μέρα τα καφέ άρχισαν να αυξάνονται. Το Σαββατοκύριακο έπεσα στο κρεβάτι με φοβερούς πόνους στη μέση, συσπάσεις στη μήτρα μούδιασμα στα πόδια. Με το ζόρι κατάφερα να συρθώ ως την εκκλησία την Κυριακή. Ως το βράδυ δεν μπορούσα πλέον να περπατήσω, να σταθώ, ή να κάτσω σε καρέκλα. Το βράδυ πήγα στο νοσοκομείο. Ο αντρας μου με γυρνούσε με καροτσάκι... Δεν βρίσκουν τίποτα... Αυτή την εβδομάδα έτρεχα κάθε μέρα σε γιατρούς και νοσοκομεία... Τίποτα... Τα καφέ έγιναν κόκκινα...

Τελικά μάλλον δεν μπορώ να περπατήσω επειδή από τις συσπάσεις έχουν εξαντληθεί όλοι οι κοιλιακοί μυες και γι'αυτό μουδιάζουν τα πόδια... Παράλληλα κόλλησα και ίωση!

 

Τώρα παίρνω χάπια Feldene και Buskopan και έχω κρίσεις άγχους... Εξωμήτριος δεν είναι γιατί η χοριακή μου έπεσε. Και απόξυση αρχικά μου είπε η γιατρός ότι δεν χρειάζεται γιατί δεν υπήρχε καν σάκος. Η γιατρός μου δεν περίμενε να αποβάλω με τόσο άσχημο τρόπο και μου έδωσε τα χάπια μόλις προχτές.

 

Προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου, αλλά αισθάνομαι τόση εξάντληση λες κι έχει ξεκολλήσει όλη η μήτρα μου... Φοβάμαι να ξαναμείνω έγκυος γιατί αισθάνομαι απίστευτα αδύναμη την κοιλιά μου, αλλά από την άλλη το θέλω τόσο πολύ!!!

 

Μακάρι να ήταν τυχαίο, αλλά νομίζω ότι το προκάλεσα εγώ με το άγχος της δουλειάς μου...

 

Περαστικά μου και άλλο κακό να μην με βρει!

Link to comment
Share on other sites

Πώς να μην κατηγορήσεις τον εαυτό σου??

Πώς να μην σου το καταλογίσεις ως προσωπική αποτυχία...

 

Έζησα τη χειρότερη εβδομάδα της μέχρι τώρα ζωής μου...

 

Την περασμένη Πέμπτη έμαθα ότι είμαι έγκυος... 'Εκλαψα με λυγμούς από χαρά και ανακούφιση... Λίγο μετά είδα τα πρώτα καφέ... Το ίδιο απόγευμα με είδε η γιατρός και με προειδοποίησε ώστε να είμαι προετοιμασμένη για τα χειρότερα... "Η χοριακή είναι λίγο πιο χαμηλή από όσο θα έπρεπε... Αν μέχρι Δευτέρα δεν δούμε σάκο θα είναι βιοχημική". Μέρα με τη μέρα τα καφέ άρχισαν να αυξάνονται. Το Σαββατοκύριακο έπεσα στο κρεβάτι με φοβερούς πόνους στη μέση, συσπάσεις στη μήτρα μούδιασμα στα πόδια. Με το ζόρι κατάφερα να συρθώ ως την εκκλησία την Κυριακή. Ως το βράδυ δεν μπορούσα πλέον να περπατήσω, να σταθώ, ή να κάτσω σε καρέκλα. Το βράδυ πήγα στο νοσοκομείο. Ο αντρας μου με γυρνούσε με καροτσάκι... Δεν βρίσκουν τίποτα... Αυτή την εβδομάδα έτρεχα κάθε μέρα σε γιατρούς και νοσοκομεία... Τίποτα... Τα καφέ έγιναν κόκκινα...

Τελικά μάλλον δεν μπορώ να περπατήσω επειδή από τις συσπάσεις έχουν εξαντληθεί όλοι οι κοιλιακοί μυες και γι'αυτό μουδιάζουν τα πόδια... Παράλληλα κόλλησα και ίωση!

 

Τώρα παίρνω χάπια Feldene και Buskopan και έχω κρίσεις άγχους... Εξωμήτριος δεν είναι γιατί η χοριακή μου έπεσε. Και απόξυση αρχικά μου είπε η γιατρός ότι δεν χρειάζεται γιατί δεν υπήρχε καν σάκος. Η γιατρός μου δεν περίμενε να αποβάλω με τόσο άσχημο τρόπο και μου έδωσε τα χάπια μόλις προχτές.

 

Προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου, αλλά αισθάνομαι τόση εξάντληση λες κι έχει ξεκολλήσει όλη η μήτρα μου... Φοβάμαι να ξαναμείνω έγκυος γιατί αισθάνομαι απίστευτα αδύναμη την κοιλιά μου, αλλά από την άλλη το θέλω τόσο πολύ!!!

 

Μακάρι να ήταν τυχαίο, αλλά νομίζω ότι το προκάλεσα εγώ με το άγχος της δουλειάς μου...

 

Περαστικά μου και άλλο κακό να μην μας βρει!

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΡΕΙ!!ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites

polixenia geia sou. An diavases pio pano eimai kai ego mia apo tis atixes. Afto poy boro na sou po ainai pros Theou να μην κατηγορεις τον εαυτο σου για τιποτα. Αυτο ητανε να γινει. Σκεψου πως αν δεν ειχες ανακαλυψει οτι εισαι εγκυος, θα νομιζες οτι εχεις μια δυσκολη περιοδο αυτο το μηνα. Εχεις εναν αντρα που σε αγαπαει και αυτο ειναι το σημαντικοτερο. Ξερω οτι τα λογια που σου λενε μπορει να σε ακνευριζουν και να σκεφτεσαι: και τι μου λετε τωρα. Εσεις δεν ξερετε πως νιωθω. Τι περασα και ποσο στεναχωριεμαι. Τα ακουω ολα βερεσε. Το ξερω γιατι και εγω ετσι αισθανομουνα για τα λογια παρηγοριας που μου εδιναν. Ομως ηταν και αληθια. Εισαι νεα και υγειης. Οταν θα ειναι να ερθει ενα γερο παιδακι θα ειναι το σωστο. Σκεψου και μενα και ακομα χειροτερες περιπτωσεις που το εχουμε δει να μεγαλωνει στην κοιλιτσα, το εχουμε ακουσει, το εχουμε νιωσει. Τωρα πως νιωθεις. Σωματικα και ψυχολογικα ενοω?

.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι η πρώτη μέρα που κατάφερα να έρθω στο γραφείο μετά από 1 βδομάδα, αφού δεν μπορούσα ούτε καν σε καθιστή θέση να παραμείνω... Δεν έχω δύναμη ούτε να μιλήσω δυατυχώς... Με το ζόρι σφίγγω την κοιλιά μου για να βγει η φωνή. Και δεν είναι ψυχοσωματικό. Είναι σκέτο σωματικό από την εξάντληση. Όσο για ψυχικά, νόμιζα ότι το αποδέχτηκα. Έκλαψα, έκλαψα το Σ¨αββατο και την άλλη μέρα ήμουν καλά. Αλλά χτες με έπιασε ένα ξαφνικό κλάμα! Φώναζα σαν παιδί και δεν μπορούσα να πάρω αναπνοή! Τρόμαξα και αναρωτήθηκα γιατί το έπαθα αυτό. Τελικά μάλλον δεν το έχω αποδεχτεί ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε irida εδω ειμαι μπαινω σχεδον καθε μερα παρακολουθω τις περισσοτερες συνομιλιες αλλα ξερεις δεν γινεται να μιλαω σε ολες.... ηθελα να ρωτησω μετα απο ποσες μερες σας ειπε ο γιατρος να εχεται επαφη μετα την

αποξυση? polixenia μην κατηγορεις τον εαυτο σου ολες περασαμε παρομοιες καταστασεις και τωρα ειμαστε ολες καλυτερα... απλα ο οργανισμος σου αναστατωθηκε λιγακι κανε λιγο κουραγιο και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!! να μην φοβασαι μια νεα εγκυμοσυνη τιποτα δεν ειναι ιδιο με το προηγουμενο.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα μου πηρε το μωρο ο γιατρος στις 17 Σεπτεμβριου. Ειχα μπει στον τριτο μηνα. Οταν μαθαμε οτι πρεπει να μου το παρει την επομενη μερα το βραδυ δεν κοιμηθηκα απο το κλαμα. Για μια βδομαδα με πιανανε τα κλαματα με το παραμικρο. αενοειτε οτι δεν πηγα μια βδομαδα στην δουλεια μετα απο αυτο. Οταν γυρισα στο γραφειο ολοι κοιτουσαν την κοιλια μου και εγω επρεπε να τους εξηγησω. Οποτε παρτη κατω παλι και την δευτερη εβδομαδα. Μετα αρχισα να σκεφτομαι οτο δεν εχω αλλη επιλογη απο το να το χωνεψω και να κοιταξω μπροστα. Αλλιως θα τρελαινομουν. Τωρα εχουν περασει δυο μηνες και κατι. Δεν σου λεω οτι δεν το σκεφτομαι, αλλα αυτο που σκεφτομαι πιο πολυ ειναι να ερθει ενε καινουργιο μωρακι το οποιο ομως πανω απ΄ολα να ειναι υγειες. Το αλλο δεν επρεπε να ερθει στον κοσμο. Ο γιατρος τι σου ειπε. Γιατι σηνεβει?

.png
Link to comment
Share on other sites

σαν ατυχη που ημουν και εγω το κλαμα μου ηταν με σπαραγμο δεν το εχω ξανανιωσει πρωτη φορα κλαιω ετσι με λιγμους,, να ξερεις οτι ολες τον ιδιο πονο νιωθαμε.... ειλικρινα δεν εισαι η μονη

Link to comment
Share on other sites

Κουραγιο κορίτσια! Μόνο να γράψω μπορώ... δεν μπορώ να μιλάω...

 

Ο γιατρός μου δεν είπε τίποτα! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και πιθανό λέει αυτό που συνέβη... Αν όμως κάνουμε τελικά απόξεση θα μου πει σίγουρα αν υπήρξε κάτι...

 

Ανυπομονώ να περάσει ο καιρός και να παλιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουσα να φανταστω ειλικρινα οτι τοσες πολλες κοπελες εχουν περασει αυτο το βασανο......

 

Αυτό όσο δυσάρεστο και αν είναι, είναι ωστόσο μια παρηγοριά... Δεν έχουμε κάτι σοβαρό... απλώς υπήρξαμε λίγο άτυχες... Χαίρομαι να ακούω κοπέλες που την επόμενη φορά τα κατάφεραν...!

Link to comment
Share on other sites

Μην προσπαθησεις να το πνιξεις οπως προσπαθησα να ξκανω εγω. Να ξεσπας και να κλες οποτε το θες. Να μιλας για αυτο και να μην μιλας για αυτο οποτε εσυ το θες. Θα σου κανει καλο να το αφησεις να βγαινει απο μεσα σου. Και πριν καλα καλα καταλαβεις οτι αρχιζεις να νιωθεις καλυτερα θα δεις οτι θα εισαι παλι εγκυος.!!!!!!!!!!!! :D

.png
Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε irida εδω ειμαι μπαινω σχεδον καθε μερα παρακολουθω τις περισσοτερες συνομιλιες αλλα ξερεις δεν γινεται να μιλαω σε ολες.... ηθελα να ρωτησω μετα απο ποσες μερες σας ειπε ο γιατρος να εχεται επαφη μετα την αποξυση?

 

ΑΑΑΑΑΑΑ να μας μιλας κιολας! αλεξιαααααα!! :D:D Και δε χρειαζεται να χεις αποριες για να μιλας... ετσι για να λεμε πως ειμαστε, τι κανουμε κλπ....

Eμενα μου ειπε να περιμενουμε ως την πρωτη περιοδο και μετα επαφες...

Κι εμεις φοβομασταν οποτε ειπαμε να περιμενουμε..... Εδω τοση και τοση υπομονη καναμε ως τωρα, στις 10 μερες θα κολλησουμε...?

 

polixenia τι να σου πω κοπελα μου..... απλα ησουν απο τις πολυ ατυχες.... αν μετριεται η ατυχια.... μαζεψε τα κομματια σου και προχωρα..... τι αλλο μπορεις να κανεις? να σταματησεις να δουλευεις? να σταματησεις να μιλας με ανθρωπους μηπως σε ρωτησουν τι εγινε? να σταματησεις να ζεις????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι λενε το πιο πιθανο ειναι να ηταν ενα τυχαιο γεγονος,αν σου πει μπορεις να κανεις ιστολογικες εξετασεις για να δειτε απο τι ειναι.εσυ αποφασιζεις αν θελεις να τις κανεις. Ευχαριστουμεγια το κουραγιο και στο ανταποδιδουμε...

Link to comment
Share on other sites

polixenia εχεις πολυ δικιο. Ημασταν απλα ατυχες. Παλια (μου λεει ο γιατρος μου για παρηγορια) οτι αυτο γινοταν συνεχεια σε πολλες γυναικες αλλα δεν τρεχανε αμεσως σαν και μας τις παλαβες να κανουν εξετασεις ή τεστ για να δουν αν ειναι εγκυες και ετσι οταν το εχαναν θεωρουασν οτι απλα ειχαν μια δυσκολη ή καθυστερημενη περιοδο. Και ετσι δεν το μαθαιναν ποτε...

.png
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι! Το εύχομαι σε όλες!

 

Πάντως αισθάνομαι εκείνη την ρετσινιά της ελληνικής ταινίας "..της έπεσε το παιδί..." Αισθάνομαι ότι όλοι σε κοιτάνε κάπως και ντρέπομαι να το συζητήσω με άλλους ιδίως με φίλες που έχουν ήδη παιδιά... Κι αυτό σε σκάει περισσότερο. 1 βδομάδα έσκασα κλεισμένη μεσα στο σπίτι, χωρίς να μπορώ να το μοιραστώ με κάποιον (αφου δεν έχω και ιντερνετ σπιτι, μόνο στο γραφειο).

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...