Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ραϊβοιπποποδία Sandal Gap clubfoot


Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.

 

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ DENNIS BROWN (ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΜΠΑΡΑ) ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ Η ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ. ΕΠΕΙΔΗ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ, ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kat05

    kat05 7 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 6 δημοσιεύσεις

  • παπί

    παπί 6 δημοσιεύσεις

  • Mickey

    Mickey 5 δημοσιεύσεις

  • 2 months later...
Καλησπερα σε ολους.Διαβαζω προσεκτικα αυτα που γραφετε για τα παιδακια σας και με το μηνυμα μου αποψε θα ηθελα να σας καθησυχασω.Ειμαι 29 ετων και εχω ραιβοποδια στο αριστερο μου ποδι.Μαλιστα ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδι και πεταω απο τη χαρα μου.Οταν ημουν 18μηνων αρχισαν τα "οργανα" για μενα αλλα πιο πολυ για τους γονεις μου.Δεν πατουσα καλα το ποδι και δεν αναπτυσσοταν οπως το δεξι.Απο το 1988 μεχρι το 1996 εκανα 9 ορθοπεδικες επεμβασεις σε Ελλαδα και εξωτερικο.Καποιες απετυχαν αλλα η ορθοπεδικη δεν ηταν εξελιγμενη στο προβλημα μου οσο σημερα.Στις 3 τελευταιες επεμβασεις ειδαμε θεαματικα αποτελεσματα και μαλιστα χειρουργηθηκα στο Γ.Γεννηματας της Θεσσαλονικης με χειρουργο τον κο Παπαβασιλειου.Η αποκατασταση απο το 1996 ηταν αμεση και δε στερηθηκα καμια δραστηριοτητα στη ζωη μου απο τοτε.Η αποκατασταση θα γινοταν βεβαια απο την πρωτη στιγμη αν η επιστημη ηταν προχωρημενη οπως σημερα.Γι αυτο μην ανησυχειτε.Σημερα απολαμβανω τη ζωη μου οσο δεν παει δουλευω (μεχρι να μεινω εγκυος) "απειρες" ωρες δεν υπαρχουν απαγορευμενες ή μη εφικτες για μενα δραστηριοτητες και ολα κυλουν ομαλα.Για οτιδηποτε χρειαστει πληροφοριακα οποιοσδηποτε ας μη διστασει τωρα που ειμαι και σπιτι χαλαρα εχουμε χρονο να τα λεμε.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ.;)

 

Μήπως θα μπορούσατε να επικοινωνήσετε μαζι μου στο [email protected]..Θα το εκτιμούσα πολύ...Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...