Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΑΣ...(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 316
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

korinaki υπέροχα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!... δεν εξηγείτε αλλιώς εσύ κ η virginia θέλετε να με ξεκανετε... :lol::lol::lol:

 

θα βάλω κι εγώ όταν έχω χρόνο... μου αρέσει πολύ η ιδέα εδώ να γίνει η γωνιά στης πριγκιπομαμάς... το στέκι της νεράιδας και του ιππότη να το εφοδιάσουμε με μπόλικη χρυσόσκονη με ραβδακια και έτοιμο!!! να κανουμε νεο θεμα princess & prince room ???

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

βρειτε ονομα.. θελω να ειναι κ για μικρους ιπποτες... οποτε ... :roll:

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

korinaki υπέροχα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!... δεν εξηγείτε αλλιώς εσύ κ η virginia θέλετε να με ξεκανετε... :lol::lol::lol:

 

θα βάλω κι εγώ όταν έχω χρόνο... μου αρέσει πολύ η ιδέα εδώ να γίνει η γωνιά στης πριγκιπομαμάς... το στέκι της νεράιδας και του ιππότη να το εφοδιάσουμε με μπόλικη χρυσόσκονη με ραβδακια και έτοιμο!!! να κανουμε νεο θεμα princess & prince room ???

Τωρα που το θυμηθηκα..Τι εννοεις Φιλιω μου να γινει η γωνια της πριγκηπομαμας?..Το στεκι της νεραιδας και του ιπποτη..?Κανε ενα explain.. :D Οσο για το ονομα...Μηπως..."Παραμυθενια παιδικα δωματια"?.. :roll:
Link to comment
Share on other sites

λέω οτιδήποτε σχετικό με το θέμα αυτό να το έχουμε εδώ μαζεμένο απο βιβλία, κατασκευές, διακοσμητικά, ζωγραφική, δωμάτιο ακόμα κ ρουχάκι να μαζευτεί εδώ... ας πούμε έχω δει παιδικά πάρτι με θέμα νεράιδες θα στείλω εδω το link έχω βρει ενα on line νεραιδοκαταστημα θα το στείλω κ αυτό κτλ κτλ

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Αχ Φιλιω μου τελεια ιδεα!!ΤΕΛΕΙΑ!!!Θα στειλω κι εγω διαφορα,τωρα που εμαθα να βαζω και φωτο.. :D Ξερεις μηπως τι να κανω για να μην μου βγαινουν μεγαλες οι φωτο? :roll:

Link to comment
Share on other sites

ξερω αλλα δε σου λεω ..γιατι δεν μου αρεσουν οι μικρες φωτο μου βγαινουν τα ματια μεχρι να δω... :lol:

 

 

αντε αν κ σου λεω να βαζεις μεγαλες... πριν διαλεξεις τις φωτο σου για να τις κανεις upload

 

πατας το more options για μικροτερο μεγεθος...

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

:lol: Κι εμενα δεν μ αρεσουν οι μικρες αλλα οχι και στο μεγεθος που μπηκαν στο ποστ "θυμασαι"..Ειδες τι εγινε σ εκεινη την σελιδα με τις φωτο μου?Τα εκανα μανταρα!! :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο SALONIKA χαιρετω τις γλυκυτατες μανουλες του Parents,αυτες τις μερες τελειωσα με τη ζωγραφικη στους τοιχους των παιδικων!οχι φυσικα εγω που δεν πιανει το χερι μου καθολου,βρηκα ατομο για να τα κανει,γιατι αν τα ζωγρ εγω και τα βλεπατε θα γελουσατε 1000 χρονια,η κορη μου 6χρ καλυτερα !προσπαθω να βαλω φωτο να δειτε την υπεροχη δουλεια που εγινε και δεν μπορω.κοριτσια του φορουμ μου δωσαν οδηγιες και δεν τα καταφερα,τι κανω λαθος?ο αντρας μου ενω ξερει,διαβαζει εφημεριδα και δεν με βοηθαει,να τον σκοτωσω? :twisted::twisted::twisted:

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...