Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΑΣ...(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 316
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tο κομμάτι ειναι η λίμνη των κύκνων... the Swan Lake, Pas D action και λιγο αργότερα εχω κολλήσει τη No 14 Scene ..

εγω τα εχω περάσει στο pc μου όλα αυτά.. από τα cd μου..

τώρα μπορείς να κατεβάσεις μουσική αλλά εγώ δεν ξερω να σε βοηθήσω..

 

 

Ελληνικά μπορείς να γράψεις στο scrabloc .. κάνεις κλικ πάνω στο Αγγλικό κείμενο κ το αλλάζεις ..

 

Τραγουδια μπορειτε να κατεβασετε απο το Limewire Pro ή αν δεν εχετε το προγραμμα απο το greek-fun.com κατεβαζετε ολοκληρα cd.

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδα θα αφησεισ ιστορια εδω που εχεις μπει. λοιπον εμενα με ξεχασες, περιμενω τις φωτογραφιες τις μικρης στο εμαιλ μου. ευχομαι να ειστε καλα. φιλακια στην φιλιωτσα μου. τα λεμε. :D:):(:):):D

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ, ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κουμπαριτσα αστα.. τωρα τουλάχιστο τις έστειλα.. :oops:

 

λοιπόν σας στέλνω μερικές φωτο απο το πρόσφατα ανακαινισμενο δωματιο της μικρής μου

Αν θυμάστε ήθελα να δώσω αυτο το princess look στο χώρο και κατι κατάφερα, ακόμα δεν εχω κάνει τους πίνακας αλλά πιστεύω οτι μέχρι τη Τετάρτη θα εχει τελειώσει κι αυτό.. σας στέλνω προς το παρόν αυτά που ειναι έτοιμα δηλαδή κουρτίνα , κουβερλι, μαξιλαράκια και χαλί και μου μένουν οι πίνακες για τη Τετάρτη το φωτιστικό με εχει δυσκολέψει πολύ εχω αγοράσει μερικά κρισταλακια αλλα δεν μπορώ να βρω ενα απλο λευκό φωτιστικό :cry: τεσπα

πάντως το δεντρό μπήκε :P

η κουρτίνα και το κουβερλι ειναι τα μόνα που εραψε επαγγελματίας τα υπόλοιπα απο βολάν μέχρι φουντακια τα αγόραζα εγώ μετα απο πολλές ώρες ψαξίματος στα μαγαζιά :? και τα έραψαν τα χρυσά χεράκια της μανούλας μου :wink:

ειναι λιγο συννεφιά σήμερα κ τα υφάσματα φαίνονται πολυ πιο σκούρα απ οτι ειναι, αλλα θα σας ξαναστείλω απο Τετάρτη :wink: συγχωρέστε με μέχρι τότε λοιπόν :roll:

DSC06392.jpgDSC06389.jpgDSC06391.jpgDSC06394-1.gif1768890nmv7ccxwq7.gif 1807020iff6gtc6wd.gif DSC06393.jpgDSC06390.jpg1823201zt85orwmfo.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ.. σας στελνω τμηματικα αυτα που κανω... πριν απο λιγο τελειωσα κ το δευτερο..αυριο θα ανεβασω φωτο...

πολλα φιλακια :wink:

144297ldn5b97zu5.gif 1750476k3i88h7zdb.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

φιλιώ είδα εκείνα τα κουλουράκια τα χριστουγεννιάτικα και κατι άλλα γλυκά με σταφίδες που έκανες αλλά δεν θυμάμαι που μήπως μπορείς να με βοηθήσεις ?θέλω συνταγές :)

Link to comment
Share on other sites

φιλιώ είδα εκείνα τα κουλουράκια τα χριστουγεννιάτικα και κατι άλλα γλυκά με σταφίδες που έκανες αλλά δεν θυμάμαι που μήπως μπορείς να με βοηθήσεις ?θέλω συνταγές :)

anthula THANKS :wink::wink:

Aυτα με τις σταφιδες τα εκανε ο αντρουλης μου... :!::cool::cool:

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

επιτελους τελειωσα τους πινακες... και ετοιμο το princess room!!!

 

DSC06436-2.jpgDSC06437.jpgDSC06441.jpgDSC06439.jpgDSC06446.jpgDSC06426.jpgDSC06428.jpgDSC06429.jpgDSC06430.jpgDSC06438.jpg

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Φιλιώ μου τέλειο το νεραιδίσιο σας δωμάτιο !!! Και οι πίνακες εξίσου ωραίοι πανέμορφοι για στα χέρια σου !!!! Μπράβο σου να χαιρεσε την κορούλα σου να είστε όλοι καλά

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλά Φιλιώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ :shock::shock::shock::o:o

Απλά σούπερ ντούπερ Τ Ε Λ Ε Ι Ο μπράβο -όλα προσεγμένα μέχρι και την πιο μικρή λεπτομέρεια :shock::shock::D :D

ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ δωμάτιο δεν έχω δει πραγματικά.. Α Ξ Ι Α

 

1840802my250ea35r.gif

 

[Άσχετο Νο1 αλλά αν δε ρωτήσω θα σκάσω :oops::oops: γιατί έχετε ανισόπεδο μία στενή λωρίδα -υποπτεύομαι μπαίνοντας στο δωμάτιο- συρταριέρα με πριγκιπικό τραπεζάκι/καρέκλες (κάτω από δοκάρι)?? είσαι σε μονοκατοικία??]

[Άσχετο Νο2 έχουμε ίδιο σχέδιο πόρτας (νταμπλαδάκια), σε άλλο χρώμα]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ... πολύ πολύ...κούκλα :wink: !!! λοιπόν στο σημείο που βλέπεις το σκαλάκι ήταν μια ακόμα ντουλάπα που αποφάσισα να τη ξηλώσω (ευτυχώς απο ντουλάπες έχω καμία 10ρια) ...οπότε είχε τσιμέντο κάτω που δεν μπορούσε να κοπεί για να είναι επίπεδο με το υπόλοιπο δάπεδο.. μακαρι να είχα μονοκατοικια...

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...