Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

ααα καλα που μου ειπες το ποσο περιπου....αρα το να πληρωσω μετακινηση ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!!

 

Δεν είναι πάρα πολλά για ένα χρόνο ρε συ, αν τα δίνεις σιγά - σιγά.

Είναι πολύ μακριά ο σταθμός; :?

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 4,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι, παιδάκι μου, αν ΔΕΝ αναφέρεται σου λέω.

Το αναφέρουν συνήθως σαν έξτρα. Εγώ απ' αυτούς που δήλωσα, κανένας δεν το παρέχει μέσω του προγράμματος πάντως.

Ε, Προφανως δε το καταλαβα Που το πες... :P

απο τους δικους μου ολοι το χουν εκτος απο εναν ( αυτον που ειναι μακρυαααα)...για εμφανεις λογους ( αφου δε θα μου τα παρουν απο τα διδακτρα ας μου τα παρουν απο τη μετακινηση! :P:P:P)

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ 52,25. ΟΠΩΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΓΙΖΩ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ! ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΔΙΝΩ 320Ε ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ. ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ???ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΡΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ. ΦΙΛΙΑ ΚΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ!!!

line_flow_rose_beg_39_time_1210910400_text_ef20e1e3e3e5ebeff220eceff520e5e9ede1e9.gifglitterfy-flpbk1413103811423734.gif
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ 52,25. ΟΠΩΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΓΙΖΩ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ! ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ. ΕΓΩ ΔΙΝΩ 320Ε ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ. ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ???ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΡΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ. ΦΙΛΙΑ ΚΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ!!!

 

Δίπλα στους σταθμούς γράφει τις παροχές που έχει ο καθένας!

Αν δεν περιλαμβανει την μετακίνηση το χρεώνεσαι εξτρά!!

Ε δεν νομιζω να πληρώνει κάτι άλλο έξτρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες και καλή επιτυχία στα αυριανά αποτελέσματα!

Κορίτσια από Θεσσαλονίκη για βοηθήστε λιγο γιατί είμαι στούρνος στα μαθηματικά.Σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεια απο τις 6254 αιτήσεις θα μπουν οι 5465 ( που είναι οι προσφερόμενες θέσεις για Θεσσαλονίκη) για τι μου φαίνεται πολυ καλό για να'ναι αληθινό!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και καλή επιτυχία στα αυριανά αποτελέσματα!

Κορίτσια από Θεσσαλονίκη για βοηθήστε λιγο γιατί είμαι στούρνος στα μαθηματικά.Σύμφωνα με τα στατιστικά στοιχεια απο τις 6254 αιτήσεις θα μπουν οι 5465 ( που είναι οι προσφερόμενες θέσεις για Θεσσαλονίκη) για τι μου φαίνεται πολυ καλό για να'ναι αληθινό!

 

κανειs καποιο λαθοs περι θεσεων στην θεσσαλονικη

μακαρι να ηταν τοσεΣ ΠΟΛΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλημέρα. Ας μου πει καποια (όπως προκύπτει από τα στατιστικά της εεταα )οι θέσεις για το νομο Θεσσαλονίκης είναι 5465 έναντι 6254 αιτήσεων ?

Έχω ζαλιστεί από χθες το βράδυ να κάνω υπολογισμούς ! Καλή υπομονή σε όλες :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια καλημέρα. Ας μου πει καποια (όπως προκύπτει από τα στατιστικά της εεταα )οι θέσεις για το νομο Θεσσαλονίκης είναι 5465 έναντι 6254 αιτήσεων ?

Έχω ζαλιστεί από χθες το βράδυ να κάνω υπολογισμούς ! Καλή υπομονή σε όλες :)

 

κάτι τέτοιο...

αλλά μην το υπολογίζεις έτσι, διότι εχει να κάνει με τους σταθμούς που έχεις δηλώσει.

Τα στατιστικά στοιχεία δεν αξιολογούνται σύμφωνα με το σύστημα εισαγωγής. :rolleyes:

Φαντάσου ότι θα υπάρξουν άτομα που θα μείνουν έξω, αλλά συγχρόνως θα υπάρξουν και θέσεις κενές :roll:

 

Μπάχαλο :mrgreen:

 

Απλά περίμενε το βράδυ για να δείς.....

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο...

αλλά μην το υπολογίζεις έτσι, διότι εχει να κάνει με τους σταθμούς που έχεις δηλώσει.

Τα στατιστικά στοιχεία δεν αξιολογούνται σύμφωνα με το σύστημα εισαγωγής. :rolleyes:

Φαντάσου ότι θα υπάρξουν άτομα που θα μείνουν έξω, αλλά συγχρόνως θα υπάρξουν και θέσεις κενές :roll:

 

Μπάχαλο :mrgreen:

 

Απλά περίμενε το βράδυ για να δείς.....

 

αυτό ακριβώς....του χρόνου θα αλλάξουν προς το καλύτερο λένε..φέτος όμως καποιοι από εμας θα την πατήσουμε και καποιο παιδικοί θα μείνουν κενοι...

Link to comment
Share on other sites

κάτι τέτοιο...

αλλά μην το υπολογίζεις έτσι, διότι εχει να κάνει με τους σταθμούς που έχεις δηλώσει.

Τα στατιστικά στοιχεία δεν αξιολογούνται σύμφωνα με το σύστημα εισαγωγής. :rolleyes:

Φαντάσου ότι θα υπάρξουν άτομα που θα μείνουν έξω, αλλά συγχρόνως θα υπάρξουν και θέσεις κενές :roll:

 

Μπάχαλο :mrgreen:

 

Απλά περίμενε το βράδυ για να δείς.....

 

 

 

 

Περιμεεεένω όπως όλες μας! Ευχαριστώ για την απάντηση γιατι έχει κουρκουτιάσει το μυαλό μου.Έίμαι και στόκος στα μαθηματικά.Κρίμα όμως να μένουν κενές θέσεις και μανούλες να μην έχουν που να αφήσουν τα παιδιά τους για να εργαστούν. Το γνωστο ελληνικο μπαχαλο.Καλή τύχη γιατι για μένα χλωμο το βλέπω με 35 μονο μορια.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ειναι υποχρεωτικο να βγαινουν τα αποτελεσματα των προγραμματων με στατιστικα στοιχεια, γιατι ολο αυτο ειναι ουσιαστικα μια ερευνα,και καποιοι πληρωνονται να την κανουν... αλλωστε εχουν βγει 2-3 μερες πριν, δεν επηρεασε αυτο καθολου την ημερομηνια των αποτελεσματων αν θεωρησουμε δεδομενο πως θα βγουν σημερα..

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικα για Νομό Θεσσαλονίκης έχουμε τις εξης θέσεις:

 

1Α ΒΡΕΦΗ 2 μηνών ΕΩΣ 2,5 ετών 634 θέσεις

 

1Β 2,5 ετών ΕΩΣ την υπ. εκπαιδευση 3.277 θέσεις

 

3ΣΤ & 4Ζ ΚΔΑΠ από την υπ. εκπαιδευση ΕΩΣ 12 ετών 1.265 θέσεις

 

 

Ατυχες μανούλες θα είναι αυτές στην κατηγορία 1Α..... λίγες είναι σε σχέση με το 1Β.!!!!

 

 

Υπομονή!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

...το σαββατο πριν τη ληξη προθεσμιας υποβολης αιτησεων εμαθα οτι ο παιδικος που μετα απο πολυ ψαξιμο ειχα επιλεξει συμμετειχε,λεει,σ ενα προγραμμα εεταα...αφου προλαβα τη δευτερα και υπεβαλλα τα χαρτια σενα κεπ-της δελφων-που γινοτανε της κακομοιρας,τωρα χαρουμενη τελικη αναμονη!παντως νομιζω οτι ολα καλα,αφου δε συμπληρωνει τις 60 θεσεις του ο παιδικος απ οσο μπορεσα να τσεκαρω.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό!!!!!!!!

 

Καλαμαριά μένω ναι!!

Σε ποιο σταθμό θες να μπεις πιο πολύ????

Ευτυχώς που έχουμε καλές μανούλες και πεθερούλες και αδελφούλες και και και ...... βοηθάνε!!!!

Να ναι καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό!!!!!!!!

 

Καλαμαριά μένω ναι!!

Σε ποιο σταθμό θες να μπεις πιο πολύ????

Ευτυχώς που έχουμε καλές μανούλες και πεθερούλες και αδελφούλες και και και ...... βοηθάνε!!!!

Να ναι καλά!!!!

 

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!

 

 

Μανούλες, θείες, γιαγιάδες κτλ (τα πρώτα βλέπεις!!!)Αδερφό έχω μικρότερο, και πεθερά κατάκοιτη δυστυχώς για τα παιδάκια μου που δε θα γνωρίσουν μια τόσο καλή γιαγιά:(

 

Εγώ να σου πω την αλήθεια τον δήλωσα στο σχολειό της φύσης πρώτο στην Επανωμή τον οποίο πήγε και τον είδε ο άντρας μου και μίλησε μαζί τους και έχουμε την ίδια νοοτροπία για το μεγάλωμα των παιδιών. Ύστερα baby college, μικρόκοσμο, παιδική μελωδία και στοργή (όλοι ελεγμένοι εννοείται). Ήδη όμως τον έχω γράψει στην βρεφική φωλιά σε περίπτωση που δε μπω στο πρόγραμμα.

 

Πάντως από μια ματιά που έριξα στον πίνακα παιδική μελωδία και μικρόκοσμο γίνεται χαμός από αιτήσεις.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πάρα πολύ ωραιο το σχολειο της φύσης!! αλλά πάρα πάρα πολύ μακρυα!!!!

Πας πας πας και τελειωμο δεν έχει!!!! Για τόσο μωράκια που είναι τα δικά μας είναι λίγο βάρβαρο... να σκεφτείς ότι απο Καλαμαριά θέλει τουλάχιστον 45΄με 60΄τουλάχιστον, θέλω να πιστευω ότι οι οδηγοί δεν τρέχουν..

Θα δείξει

Εγώ έβαλα πάντως...

 

Παιδικη Μελωδία

Baby College

Σχολειο της φύσης

 

Το 1ο και το 3ο είναι φανταστικά!!!

Το 2ο δεν τρελλάθηκα απλά συμπαθητικό!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι εντυπωσιακο ποσο πολλες αιτησεις ειχε η παιδικη μελωδια ενω τωρα θα πρωτολειτουργησει.εγω παντως,παρολο οτι ειχε τελειες εγκαταστασεις,προτιμησα παιδικο οπου μπορεσα και γνωρισα τη βρεφονηπιοκομο και ακουσα την εμπειρια ετων.μακαρι να αποδειχτει οτι θα τα καταφερει η κοπελα στη παιδικη μελωδια,ηταν πολυ συμπαθητικη και εδειχνε ορεξατη.

Link to comment
Share on other sites

ειναι εντυπωσιακο ποσο πολλες αιτησεις ειχε η παιδικη μελωδια ενω τωρα θα πρωτολειτουργησει.εγω παντως,παρολο οτι ειχε τελειες εγκαταστασεις,προτιμησα παιδικο οπου μπορεσα και γνωρισα τη βρεφονηπιοκομο και ακουσα την εμπειρια ετων.μακαρι να αποδειχτει οτι θα τα καταφερει η κοπελα στη παιδικη μελωδια,ηταν πολυ συμπαθητικη και εδειχνε ορεξατη.

 

Εκεί έστειλα τη μάνα μου!(εγώ έχω συσπάσεις, καταλαβαίνεις!) Η κοπέλα της είπε ότι δουλεύε πριν στο baby college, στον οποίο πηγαίνει μια ξαδέρφη μας το γιο της, που την έχω πολύ εμπιστοσύνη και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη. Τώρα όπως λες και εσύ η νεκροψία θα δείξει. Αυτό που με προβληματίζει εμένα είναι αν θα τα καταφέρουν με τόσα πολλά παιδιά πρώτη φορά λειτουργίας να τα βγάλουν πέρα.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πάρα πολύ ωραιο το σχολειο της φύσης!! αλλά πάρα πάρα πολύ μακρυα!!!!

Πας πας πας και τελειωμο δεν έχει!!!! Για τόσο μωράκια που είναι τα δικά μας είναι λίγο βάρβαρο... να σκεφτείς ότι απο Καλαμαριά θέλει τουλάχιστον 45΄με 60΄τουλάχιστον, θέλω να πιστευω ότι οι οδηγοί δεν τρέχουν..

Θα δείξει

Εγώ έβαλα πάντως...

 

Παιδικη Μελωδία

Baby College

Σχολειο της φύσης

 

Το 1ο και το 3ο είναι φανταστικά!!!

Το 2ο δεν τρελλάθηκα απλά συμπαθητικό!!

 

Για το δεύτερο είναι εγγύηση. Έχω ακούσει από άτομο πολύ εμπιστοσύνης τα καλύτερα.

 

Το σχολειό της φύσης τώρα, από Καλαμαριά είπαν στον άντρα μου ότι κάνει μισή ώρα, είναι η τελευταία στάση τους. Το baby college κάνει 45 λεπτά, ενώ είναι εντός.Οι οδηγοί είναι υποχρεωμένοι με το νόμο να πηγαίνουν μέχρι 60, τώρα τι να πω, θα δείξει.

 

Γιατί δε δήλωσες 5 σταθμούς ώστε να έχεις περισσότερες πιθανότητες?

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στο βρεφικό θα έχει 2 τμήματα από 12 παιδάκια το καθένα δεν το θεωρώ μεγάλο αριθμό.

Πάντως δειχνει πολύ ζήλο η κοπέλα!!! Έμενα πάντως με κέρδισε πάρα πολύ η συγκεκριμένη

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Δούλευε 13 χρόνια στη Συννεφούλα και 5 στο Baby College!!

Πολύ καλή προυπηρεσία!!!!

Θα δειξει θα δειξει η πορεία!!!!!!

 

Προτιμησα μόνο 3 γιατί βγάζω πολλά μόρια!! ε!!! σε ένα απο τα τρια θα μπώ!! Δεν μπορεί!!

Link to comment
Share on other sites

Κι η μαμά μου ξετρελλάθηκε μαζί της!Προσπαθούσε να με πείσει να τον βάλω πρώτο!!!

 

Είσαι πολύ καλά!Εγώ έχω μόνο 46,07 και έπρεπε να εξαντήσω τις πιθανότητες μου!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...