Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τα 2α γενέθλια μας


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας ειμαι νεα στο forum κασι επειδη εχετε τελειες ιδεες θα ηθελα τη βοηθεια σας για τα 2α γενεθλια της κορουλας μου που ειναι 17 φεβρουαριου .Αρχικα σκεφτομουν να κανω θεμα στρουμφακια η κιττυ αλλα δεν βρισκω αξεσουαρ πχ ποτηρακια και πιατακια ευκολα.Οποτε λεω να κανω κατι σε minnie δεν εχω ομως ετοιμασει τιποτα θα ηθελα τη βοηθεια σασ για ενα στιχακι για τα 2α γενεθλια και ενα ευχαριστηριο που θα δινω μαζι με το δωρακι στα παιδακια .Οτι μπορειτε να προτεινετε σε προσκληση διακοσμηση και δωρακια?????????Εχω αγχωθει θα προλαβω????Ευχαριστω ολες σας απο καρδιας

7In8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια γεια σας ειμαι νεα στο forum κασι επειδη εχετε τελειες ιδεες θα ηθελα τη βοηθεια σας για τα 2α γενεθλια της κορουλας μου που ειναι 17 φεβρουαριου .Αρχικα σκεφτομουν να κανω θεμα στρουμφακια η κιττυ αλλα δεν βρισκω αξεσουαρ πχ ποτηρακια και πιατακια ευκολα.Οποτε λεω να κανω κατι σε minnie δεν εχω ομως ετοιμασει τιποτα θα ηθελα τη βοηθεια σασ για ενα στιχακι για τα 2α γενεθλια και ενα ευχαριστηριο που θα δινω μαζι με το δωρακι στα παιδακια .Οτι μπορειτε να προτεινετε σε προσκληση διακοσμηση και δωρακια?????????Εχω αγχωθει θα προλαβω????Ευχαριστω ολες σας απο καρδιας

 

Καλημέρα!

Καλά η κορούλα σου έχει γενέθλια την ίδια μέρα με μένα!

Πολύ ωραία πραγματάκια με θέμα την minnie θα βρεις εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=61668

Link to comment
Share on other sites

Αχ αλήθεια πολυ χαίρομαι !!!Ευχαριστω πολυ πολυ για τις ιδεες!!!Να σε ρωτησω κατι εσας τι ζωδιο ειναι η μικρη???γιατι οι αποψεις διησταντε .Οι μισοι μου λενε υδροχοος και οι υπολοιποι ιχθυες .Ευχαριστω πολυ πολυ!!!Να τα χαιρόμαστε τα κοριτσάκια μας.

7In8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...