Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τη γνώμη σας λίγο...


myfavouritelullaby

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 115
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol: Κι εσύ corina πέταξες μερικά πολύ έξυπνα..όντως δεν πρέπει να συζητάμε τπτ με εκείνες..αυτό το "έχει ο Θεός" μου άρεσε!! Αφού ρε δεν καταλαβαίνουν...

Υ.Γ. στο chat τι ώρες μπένετε??????????

που ειναι το chat room εδω??

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάντως ''κάνω ό,τι πει ο άντρας μου οπότε βρείτε τα με αυτόν'' εμένα προσωπικά με έχει σώσει από πολλές προστριβές με τα πεθερικά!!!!Πάνε να φέρουν αντίρρηση π.χ. για το τι πρέπει να τρώει ο σκύλος και λέω '' α ο γιος σας (όνομα γιου δηλαδή) είπε να κάνουμε αυτό, οπότε...'' και τι να κάνουν υποκύπτουν!Σωτήρια η δηλωμένη υποταγή στον γιόκα τους!!!!Δεν θα χάσετε κορίτσια, δοκιμάστε το!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε Χριστινάκι μου συμφωνώ!! Αλλά αν έχεις ήδη έρθει έστω και μία φορά σε αντιπαράθεση..δεν πιάνει..ή σκέφτονται οτι εσύ του βάζεις λόγια..όχι??

Εμένα πάβτως αν πω οτι εκείνος αποφάσισε κάτι μ το οποίο δεν συμφωνούν..τότε προσπαθούν να του αλλάξουν γνώμη..:rolleyes::rolleyes:

y5yep3.png
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να ακουσω για πεθερες δεν μου φενεται τιποτα υπερβολικο.

Αν αρχισω και εξιστορω ολα οσα εχει κανει η δικια μου θα μου πειτε να της κανω εξορκισμο!!!!!!

Τι να λεμε τωρα.Το θεμα ειναι τα προβληματα που δημιουργουνται οταν δεν καταλαβαινουν οι γιοκες τους και οι καυγαδες και οι εντασεις μεσα στα σπιτια μας.Εμενα αυτο με τρελενει!!!!! Αντε αυτες ειναι οτι ειναι, οι γιοι τους δεν βλεπουν πια ? Τοσο μεσα στο βρακι τους τους εχουν οι "μανουλες"?

:lol::lol::lol: σωστό κι αυτό!

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

Selestinaaaaaa που είσαι???βλέπω είσαι on line!! προσπαθώ να μπω στο parentscafe και δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ..(ξέρεις,στο chat όπου έχουμε θεματάκι!)

y5yep3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε Χριστινάκι μου συμφωνώ!! Αλλά αν έχεις ήδη έρθει έστω και μία φορά σε αντιπαράθεση..δεν πιάνει..ή σκέφτονται οτι εσύ του βάζεις λόγια..όχι??

Εμένα πάβτως αν πω οτι εκείνος αποφάσισε κάτι μ το οποίο δεν συμφωνούν..τότε προσπαθούν να του αλλάξουν γνώμη..:rolleyes::rolleyes:

 

Ωχ αμάν, το πάνε και ένα βήμα παρακάτω δηλαδή ε;;;;Εμένα πάνε να του μιλήσουν μετά ναι μεν αλλά επειδή το έχω ήδη συζητήσει μαζί του το οτιδήποτε τους το κόβει αυτός!Τελικά αν δεν υπάρχει συνεργασία μεταξύ του ζευγαριού (δηλ να σε στηρίζει ο άντρας σου) γιατρειά δεν υπάρχει!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

και εγω αν θελει να με καταπιεσει για κατι της λεω ο αντρας μου ετσι ο αντρας μου αλιως και παλι επιμενει στο δικο της και λεει αστον αυτον!παλιο αντε μην πω με νευριασε παλι σημερα κ εκλαιγα απο τα νευρα μου!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ αμάν, το πάνε και ένα βήμα παρακάτω δηλαδή ε;;;;Εμένα πάνε να του μιλήσουν μετά ναι μεν αλλά επειδή το έχω ήδη συζητήσει μαζί του το οτιδήποτε τους το κόβει αυτός!Τελικά αν δεν υπάρχει συνεργασία μεταξύ του ζευγαριού (δηλ να σε στηρίζει ο άντρας σου) γιατρειά δεν υπάρχει!

χριστινακι που χαθηκες???χρονια πολλα και για τη γιορτη σου(καθυστερημενα λιγο αλλα ξεχαστηκα και ειπα να στα πω τωρα που σε βρηκα εδω!)ελα καλε στισ πεθερες στο καφε να μας πεις τα νεα σου!για να εξαγανιστηκες μαλλον καλοπερνασ ε?

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

χριστινακι που χαθηκες???χρονια πολλα και για τη γιορτη σου(καθυστερημενα λιγο αλλα ξεχαστηκα και ειπα να στα πω τωρα που σε βρηκα εδω!)ελα καλε στισ πεθερες στο καφε να μας πεις τα νεα σου!για να εξαγανιστηκες μαλλον καλοπερνασ ε?

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!Θα μπω, θα μπω, απλώς είμαι ακόμα σε φάση μετακόμισης και είναι πιο εύκολο να γράφω εδώ γιατί δεν χρειάζεται να είμαι σταντ-μπάι συνεχόμενα!Θα βρω όμως χρόνο μια από αυτές τις μέρες!!!!!:D:D:D:D

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

μα πώς μπαίνεις στο καφέ?

 

από πίσω σε έχω! :Pγράψε http://www.parentscafe.gr κάνε εγγραφή (δεν ισχύουν τα εδώ στοιχεία σου εκεί) και σε βάζει! Τα λέμε εκεί!

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

μα πώς μπαίνεις στο καφέ?

 

Πάτα κλικ αριστερά στη σελίδα που έχει ένα τετράγωνο που λέει Parents Cafe, γράψου, αν θες με το ίδιο ψευδώνυμο αλλιώς με άλλο, και μετά πάτα νέα μυνήματα και θα βρεις το θέμα ''Πεθερές και όχι μόνο... η συνέχεια''!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...