Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ???


LA LATINA

Recommended Posts

παιδια ο δικος μου μπαινει και με διαβαζει κρυφα δε γινεται....απο τοτε που ανοιξα το θεμα, αλλος ανθρωπος.....ξυπναει πρωτος, κανει γαλατα, ξεσκατωνει τα παιδια, παει φερνει τυροπιτοειδη για ολους, τρωμε, μαζευει το τραπεζι, πλενει τα πιατα, παιζει με τα παιδια ωρες ολοκληρες, το μεσημερι βοηθαει και στο στρωσιμο και στο μαζεμα και στο πλυσιμο, βαζει τα παιδια για υπνο, το απογευμα παλι παιζει ωρες ολοκληρες με τα παιδια, παλι ταιζει και φροντιζει, το βραδυ κανει γαλατα και τα βαζει για υπνο..... τωρα εχει αδεια και θα ειμαστε 2 βδομαδουλες μαζι.....τι να πω .....φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!

 

βρε λες???? επιασε τοπο το θεματακι σου!!!!!!!:lol::lol::lol:

 

σας διαβαζω κ ολο λεω να γραψω αλλα τι να πρωτοπω!

ερωτηση ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ???

Εγω νευριασμενη οχι αυριο...:twisted::twisted::twisted:

απαντηση Α! καλα. κ ξανακαθεται:shock:

ΓΚρρρρρρ:evil:

θα πω κ για τα σκουπιδια μετα την 3-4 μερα που του λεω να τα παρει απο την βεραντα, κ δεν μου λεει οχι το χρυσουλινι μου, ολο ναι ναι τα κατεβαζω τωρα που θα φυγω....., μπααα τα ξεχναει! τα βαζω κ εγω μεσ στην μεση, στο πλατυσκαλο πριν κατεβει να τα δει! σκονταφτει ,πεφτει πανω τους , κατεβαινει την σκαλα μουρμυριζοντας---παλι αφησες τσαντες οπου να ναι$#%^*&*^*:twisted:---- κ τα σκουπιδια εκει.... :confused:κοιτονται στο πλατυσκαλο.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

οσο για το σουπερ παει δεν λεω, αλλα σπανιως φερνει οτι του ζητησω:?

συχνοτατα δε αγοραζει κ απο 1 σεικερ:confused::confused::confused: εχουμε γεμισει εχω τουλαχιστον 6-7:lol:

τι το θελεις ?

το χρειαζομαι!

μα αφου εχουμε πολλα...

ναι αλλα σαν αυτο δεν εχουμε:rolleyes:

σημειωτεον χρησιμοποιουμε ηλ. φραπεδιερα

κ δεν παιρνει καφε μαζι στην δουλεια.

εμμονη σας λεω!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άντρες και εγώ έκανα άλλον ένα:rolleyes:...

 

Και εγώ το ίδιο, από τώρα τον εκπαιδεύω :rolleyes::rolleyes:

 

κι εγω λίγες τύψεις τις έχω τώρα που σας ξαναδιαβάζω...και ξανατονίζω δεν ξέρω αν φταίει που είμαστε στην αρχη αλλά τα σκουπίδια με το που βγάζω τη σακούλα απο τον κάδο τα πάει,σκουπίζει τις στάχτες στα τασάκια,σφουγγαρίζει αν πέφτουν νερά στο μπαλκόνι...το μόνο πρόβλημα που έχω (όχι που δε θά 'χα!) είναι αυτό το σ/μ........αχ...ααααχχχχ........ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ....................

εκεί λοιπόν γίνεται ο πανικός του πανικού τον πανικό ω!πανικέ!!!!!!!!

"τί το θες αυτό;"

"το χρειάζομαι"

"πού το χρειάζεσαι;"

"τί σε νοιάζει;για να το παίρνω το χρειάζομαι"

"είναι απαραίτητο;"

"ναι ρε Νίκο είναι"

"δεν έχω πολλά λεφτά πάνω μου,μην παίρνεις πολλά"

"πόσα λεφτά έχεις;"

"120 ευρώ"

"ίίίίίίίίίί ρεζίλι θα γίνουμε"

κι έχει βάλει στο καρότσι πατατάκια,γαριδάκια,φυστίκια,σπόρια,λιόσπορο,κοκα-κόλα,μπύρες..εκεί δεν ξέρω πως να τον στρώσω αλλά δέχομαι συμβουλές!!!

 

Αν εσύ δεν ξέρεις να ψωνίζεις, μην τα σούρνεις στον άνθρωπο :lol::lol: Γίνεται σπίτι χωρίς πατατάκια, γαριδάκια, αναψυκτικά, ξηρούς καρπούς ? Είναι απολύτως απαραίτητα !!!!! Εσένα δηλαδή τι σου γυάλισε ? Καμιά χλωρίνη, κανένα Άζαξ, κανένα απορρυπαντικό πλυντηρίου ? Πφφφφφφφφφ Όλα τα άχρηστα .........:wink::wink:

 

βρε λες???? επιασε τοπο το θεματακι σου!!!!!!!:lol::lol::lol:

 

σας διαβαζω κ ολο λεω να γραψω αλλα τι να πρωτοπω!

ερωτηση ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ???

Εγω νευριασμενη οχι αυριο...:twisted::twisted::twisted:

απαντηση Α! καλα. κ ξανακαθεται:shock:

ΓΚρρρρρρ:evil:

θα πω κ για τα σκουπιδια μετα την 3-4 μερα που του λεω να τα παρει απο την βεραντα, κ δεν μου λεει οχι το χρυσουλινι μου, ολο ναι ναι τα κατεβαζω τωρα που θα φυγω....., μπααα τα ξεχναει! τα βαζω κ εγω μεσ στην μεση, στο πλατυσκαλο πριν κατεβει να τα δει! σκονταφτει ,πεφτει πανω τους , κατεβαινει την σκαλα μουρμυριζοντας---παλι αφησες τσαντες οπου να ναι$#%^*&*^*:twisted:---- κ τα σκουπιδια εκει.... :confused:κοιτονται στο πλατυσκαλο.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

οσο για το σουπερ παει δεν λεω, αλλα σπανιως φερνει οτι του ζητησω:?

συχνοτατα δε αγοραζει κ απο 1 σεικερ:confused::confused::confused: εχουμε γεμισει εχω τουλαχιστον 6-7:lol:

τι το θελεις ?

το χρειαζομαι!

μα αφου εχουμε πολλα...

ναι αλλα σαν αυτο δεν εχουμε:rolleyes:

σημειωτεον χρησιμοποιουμε ηλ. φραπεδιερα

κ δεν παιρνει καφε μαζι στην δουλεια.

εμμονη σας λεω!

 

ΣΤΕΛΛΑ, αν έχει αποτέλεσμα, να το κάνω και εγώ !!!!! Σε στυλ 'με συγχωρείτε ήταν τυχαίο'!!!!! Δεν θέλω να τον στεναχωρήσω κιόλας !!!!

 

my billy, τελικά όλοι έχουν τις ίδιες εμμονές έχουν οι περισσότεροι τελικά. Τα σκουπίδια ΣΤΑΝΤΑΡ (τι φοβούνται, ότι θα έχουν στηθεί οι θαυμάστριες και οι παπαράτσι έξω από το σπίτι ??????) και το ΣΜ με μικρές παραλλαγές.

Εμένα ο δικός μου φέρνει στάνταρ τόνο, αλλά μιλάμε για πολλούς τόνους (μπας και του είπε κάποιος για την ευεργετική επίδραση των Ω3 ?), σποράκια, κόκα κόλες, καμμιά παλαβή κονσέρβα (την οποία ξαναβρίσκω μετά την λήξη της και την πετάω άπατη). Τέτοια χρήσιμα και κοινωφελή.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω απο τη μερα που ξεκινησε η αδεια του, αμα μιλησω φωτια θα πεσει να με καψει.....οχι μονο κανει τα παντα, αλλα μου λεει και "κατσε εσυ μωρο μου" η "οανε κοιμησου εσυ αγαοη μου" καλε τι διαμαντι πηρα!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο, από τώρα τον εκπαιδεύω :rolleyes::rolleyes:

 

 

 

my billy, τελικά όλοι έχουν τις ίδιες εμμονές έχουν οι περισσότεροι τελικά. Τα σκουπίδια ΣΤΑΝΤΑΡ (τι φοβούνται, ότι θα έχουν στηθεί οι θαυμάστριες και οι παπαράτσι έξω από το σπίτι ??????) και το ΣΜ με μικρές παραλλαγές.

Εμένα ο δικός μου φέρνει στάνταρ τόνο, αλλά μιλάμε για πολλούς τόνους (μπας και του είπε κάποιος για την ευεργετική επίδραση των Ω3 ?), σποράκια, κόκα κόλες, καμμιά παλαβή κονσέρβα (την οποία ξαναβρίσκω μετά την λήξη της και την πετάω άπατη). Τέτοια χρήσιμα και κοινωφελή.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α!!!! ΝΑΙ κ τονους με τον τονο κουβαλαει εαν δεν εχουμε 3-4 τριαδες τοτε χαθηκαμε!!!!! μα τα νευρα μου λεμε θα τους βαλω μεσα στα σεικερ κ θα τους κανω φραπε!;)

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α!!!! ΝΑΙ κ τονους με τον τονο κουβαλαει εαν δεν εχουμε 3-4 τριαδες τοτε χαθηκαμε!!!!! μα τα νευρα μου λεμε θα τους βαλω μεσα στα σεικερ κ θα τους κανω φραπε!;)

 

Ψιτ κορίτσι, 3-4 είναι ΟΚ. Εμείς παίζουμε σε ράφι ΣΜ, βάλε καμιά 10αριά !!!!!

 

Και δεν παίρνουμε και σέικερ .........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ το ίδιο, από τώρα τον εκπαιδεύω :rolleyes::rolleyes:

 

 

 

Αν εσύ δεν ξέρεις να ψωνίζεις, μην τα σούρνεις στον άνθρωπο :lol::lol: Γίνεται σπίτι χωρίς πατατάκια, γαριδάκια, αναψυκτικά, ξηρούς καρπούς ? Είναι απολύτως απαραίτητα !!!!! Εσένα δηλαδή τι σου γυάλισε ? Καμιά χλωρίνη, κανένα Άζαξ, κανένα απορρυπαντικό πλυντηρίου ? Πφφφφφφφφφ Όλα τα άχρηστα .........:wink::wink:

 

 

 

ΣΤΕΛΛΑ, αν έχει αποτέλεσμα, να το κάνω και εγώ !!!!! Σε στυλ 'με συγχωρείτε ήταν τυχαίο'!!!!! Δεν θέλω να τον στεναχωρήσω κιόλας !!!!

 

my billy, τελικά όλοι έχουν τις ίδιες εμμονές έχουν οι περισσότεροι τελικά. Τα σκουπίδια ΣΤΑΝΤΑΡ (τι φοβούνται, ότι θα έχουν στηθεί οι θαυμάστριες και οι παπαράτσι έξω από το σπίτι ??????) και το ΣΜ με μικρές παραλλαγές.

Εμένα ο δικός μου φέρνει στάνταρ τόνο, αλλά μιλάμε για πολλούς τόνους (μπας και του είπε κάποιος για την ευεργετική επίδραση των Ω3 ?), σποράκια, κόκα κόλες, καμμιά παλαβή κονσέρβα (την οποία ξαναβρίσκω μετά την λήξη της και την πετάω άπατη). Τέτοια χρήσιμα και κοινωφελή.

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μ'εκανες και γέλασα να 'σαι καλά!!!

όντως την τελευταία φορά αφού είχαμε γίνει κώλος στο σ/μ κι απ'τα νε'υρα μου το μόνο που πήρα ήταν απορρυπαντικό ρούχων κι εκείνος τα δικά του του είπα στο σπίτι οτι αν είχε παιδιά να δω τί θα τα τάιζε και με κοίταγε...πού θα πάει θα στρώσει!!!φταίω γιατί είχα μάθει κι εγω απο το σπίτι τ'αδέρφια μου παιδιά μέχρι και σερβιέτες ξέρανε και ψωνίζανε και τώρα που μετακόμισα δε λείπει τίποτα απο καθαριστικά και τα ντουλάπια γεμάτα και τ'ωρα εκνευρίζομαι φοβερά...πού θα πάει θα στρώσει κι εκεί!!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ας είμαστε και λίγο προσγειωμένες !!! Λίγο θα στρώσουν, λίγο θα μείνουν στα ίδια ........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ψιτ κορίτσι, 3-4 είναι ΟΚ. Εμείς παίζουμε σε ράφι ΣΜ, βάλε καμιά 10αριά !!!!!

 

Και δεν παίρνουμε και σέικερ .........

 

Αλήθεια αυτό με τους τόνους τι χούι είναι? Κάτι σαν αντρικό απωθημένο να πούμε? Πετριά? Και ο δικός μου, ακόμα κι αν πάμε για μόνο γάλα στο σούπερ μάρκετ θα με ρωτήσει "τόνους έχουμε?".

 

Εν τω μεταξύ τρώμε τονοσαλάτα μια φορά το μήνα και αν το θυμηθώ εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωί ειχα την ίδια κουβέντα ....με το καμάρη μου ....το πλυσταρίο βορβαδισμένο απο μπουκάλια και κατσαρολες που εβραζε και έφτιαχνε το γάλα απο της κατσίκες .....σηχαμένη κατάσταση ...ειναι τώρα 2 μέρες..απορο τη περιμένει να τα πλύνη ....ξέρει ότι δεν θα τα αγγίξω και σκουλίκια να βγούν .....

Η αλήθεια ειναι ότι 20 χρόνια πήρα το μάθημα μου ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΈΧΕΙ ΝΥΧΙΑ ΝΑ ΞΥΣΤΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΑ .....

αποφάσισα λοιπόν οτι με ενοχλή και με επιρεάζη άμεσα να το κάνω μόνη μου ....και τον ηλεκτρολόγο και τον μπογιατζή ...και τον υδραυλικό ......και τα σκουπίδια να πέρνω

 

ειχα επί 3 χρονια αλλου το πολύφωτο και αλλού την παροχή του ρεύματος....

ετσι μια ωραια μέρα εκανα και αυτό ...και εκέινη την μέρα ειχαμε τραπέζι σε φίλους .....οταν λοιπον οι φίλοι μας είπαν.... μπραβο βρε το εφτιαξε ο σύζηγος ?.....το κοιτάω και λεω ένα μεγάλο ΟΧΙ το έφτιαξε και αυτό Η σύζηγος......οι αλήθεια ειναι ότι δεν του καλοπήγε.........και ετσι απο δω και πέρα .....ξέρει πολύ καλά τα θέματα που με αφορούν θα τα κάνω μόνη μου αλλα και θα το κοκορευτό μόλις μπορέσω και θα κάνει τουμπεκί .....αλλα οτι δεν με ενόχλη αμεσα δεν θα αγγίξω ακόμα και αν πνίγεται ..............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαααααααααααα θεικοοοοοοοοοοο

:-D:grin: Χθες διάβαζα στον άντρα μου αυτο που έγραφες για το παιδί σου που σε έλεγε παπού και ρίξαμε θεικό γέλιο χαχ!:D

Link to comment
Share on other sites

:-D:grin: Χθες διάβαζα στον άντρα μου αυτο που έγραφες για το παιδί σου που σε έλεγε παπού και ρίξαμε θεικό γέλιο χαχ!:D

 

αχ εγω δεν πολυγελασα οταν συνεβαινε.........

κατσε τωρα μαλωνουμε περιμενε

εσυ δεν εισαι που κατηγορησες τα ποιηματακια μου

ε δε ΣΕ μιλαω..........

Link to comment
Share on other sites

αχ εγω δεν πολυγελασα οταν συνεβαινε.........

κατσε τωρα μαλωνουμε περιμενε

εσυ δεν εισαι που κατηγορησες τα ποιηματακια μου

ε δε ΣΕ μιλαω..........

 

Xaxa ΈΧΕΙς απίστευτο γέλιο xaxaxa!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε σεις, αυτό με τους τόνους, το έχουν στο dna τους? Γιατί και ο δικός μου δεν θέλει να ξεμένουμε....

Το ράφι με τις κονσέρβες, γιατί τους τραβάει τόσο?? Περιμένουν πόλεμο? Ξέρουν κάτι και δεν μας το λένε?:rolleyes:

Από την άλλη, πρόβλημα με τα σκουπίδια δεν έχω έντονο, καθότι κάθε πρωί πριν φύγει γκαρίζω " τα σκουπίδιααααααααααααα" και τα παίρνει. εκείνη τη ριμάδα την ανακύκλωση όμως.......:rolleyes:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είπα να απαντήσω κγω για την πονηρια :lol::lol: που έκανα για να μου καθαρίσει τα τζαμια....γενικά είναι και ο δικός του στο να αναβάλει πραγματα και οτι πιασει ποτε δεν θα παει στη θεση του.και εχει αλλες φορες που μπαινω στο σπιτι και το σπιτι λαμπει!!!αυτο του το αναγνωριζω αλλα αυτα ειναι αραια και που!!

 

λοιπον να μπω στο θεμα με τα τζαμια. πριν ακριβως ενα χρονο μετακομισαμε στο δικο μας διαμερισμα. επειδη μόλις είχε τελειωσει η πολυκατοικια το σπιτι το καθαριζα ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ 2 μηνες. Ηταν πολυ χαλια αλλα το εκανα μονη μου και χωρις να του προτεινω να με βοηθησει. Για 1η φορά τα τζάμια είχα φέρει συνεργείο να μου τα καθαρίσει €25 ήθελε.αυτό έγινε τον αυγουστο. Είχαμε πει δικές του δουλειες είναι τα τζαμια( που εννοείται δεν θελω να μου τα κανει συχνα) σκουπιδια και χαλια απο την αποθηκη στο σαλόνι και το αντίθετο. Ερχονται τα χριστουγεννά και εγώ ακόμη να επιμένω ότι πρέπει να καθαριστουν τα τζαμια. περνανε χριστούγεννα - αποκριές, έρχεται το πασχα και του λέω ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΘΑ ΦΕΡΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.Δεν το σχολιασα περισσότερο το θέμα αλλα ξέρω ότι με κατι τέτοια ο δικος μου τσιμπάει. Σου λέει μπορώ να τα χαλάσω εγώ γιατί να τα δώσω.Δεν είναι ότι θα δώσω τα 25 αλλα αφού μπορεί να το κάνει γτ όχι. Ερχομαι την επομενη μέρα απο τη δουλεια το σπιτι έλαμπε έχω να σας πω8-)8-)8-):cool:

 

οποτε καταλαβαινετε πως παει η δημοκρατια σαυτο το σπιτι (ΜΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΡΟΠΟ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ):!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αυτη η ενοτητα εχει πολυ πλακα. Αυτο ειδικα που τους ζητας κατι και απαντανε ''Τωρα?''ειναι Η ατακα.

Τα σουπιδια?.....φοβερη υποθεση!!..Τα βαζω κοντα στην πορτα πριν φυγει...και αν εχετε το θεος σας τα προσπερναει.και οταν λες'' δεν μπορουσες να τα παρεις? ''Δεν τα ειδα!!''

Και τι να κανω ρε μεγαλε να τα βαλω ακριβως στην πορτα...ωστε να τα πατησεις για να ταδεις????

Τα χαλια???αλλη πονεμενη ιστορια.Καθε μερα.''θα τα ανεβασεις στο παταρι?'' ''Καποια στιγμη.." αφου εχει περασει ο καιρος...αρχιζω και εγω...''μην τα ανεβασεις γιατι σε λιγο ερχετε καιρος που πρεπει να τα ξαναστρωσουμε...!!'' και εκεινη την ωρα,αν ειναι στις καλες του...πεταει μια ατακα και γελαμε! αν ομως δεν ειναι στις καλες του...γινομαστε κ@λ@ς!!!

Δεν μπορω βεβαια να πω οτι δεν βοηθαει.Του αρεσει να κανει τα μπαλκωνια και την αυλη με το λαστιχο,μπατζουρια μου εχει καθαρισει...αλλα αρκει να μην του πω ''το θελω τωρα''.

Ετσι λοιπον το εχω ρηξει κ εγω στο...''οποτε μπορεσεις θελω,αυτο''!!!

Υπομονη κοριτσια...θα τα καταφαιρουμε που θα παει!!!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο δικος μου ... απαπα... θα με στειλει... μου γυριζει την βιδα συχνα πυκνα!! καθε βραδυ φερνει κ ενα ποτηρι νερο κ το ακουμπαει στο κομοδινο (μηπως διψασει την νυχτα.. ασχετα που ποτε δεν το πινει). ! καθε βραδυ κ απο ενα κ το πρωι δεν το μαζευει. αν δεν τα παρω δεν θα χουμε ποτηρι στο ντουλαπι. εκει τα κανει συλλογη. τις καλτσες του εκει που καθεται τις βγαζει τις κανει κουλουρα κ τις πεταει ... καπου.. οπουδηποτε! θα της παρω μετα... λεει!!! ποτε! εγω τις μαζευω. τα σκουπιδια??? εχω βαρεθει να λεω παρε τα σκουπιδια κ παρε τα σκουπιδια. ! το φαγητο που περισσεψε να το πεταξει στον σκυλο? ασε θα το παω εγω μετα λεει. στα λογια μενει! χθες βραδυ του ζητησα να μου βγαλει την κουρτινα του μωρου να την πλυνω για να δουμε ποσο καιρο θα περιμενω... για να την βγαλω τελικα μονη:-D! καθε τρεις κ λιγο με πιανει υστερια κ τσιριζω μετα δεν του μιλαω μετα συμμορφωνεται για 2 μερες κ κανει δουλειες πολλες! κ μετα το χαος! "ε τι φωναζεις τωρα πριν 8 μερες δεν ειχα πλυνει τα πιατα..λεει" σκοτωθηκες!

Link to comment
Share on other sites

Η σωστές ατάκες στην σειρά μέχρι να καταλήξουμε σε αυτήν σε εμάς είναι : (αυτος) ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??? ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ??? ΟΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ !!! ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!! (εγώ) ΟΧΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟ!!! (αυτός) ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ??? ... οπότε τα περισσότερα τα κάνω μόνη μου γιατί στο τέλος θα τρελλαθώ!!! Περαστικά μας!!!

Δύο πράγματα πρέπει να δίνουμε στα παιδιά μας, βαθιές ρίζες και γερά φτερά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αlepapa, μόλις έδειξα στον άντρα μου την απάντησή σου, χωρίς να του δείξω το θέμα της συζήτησης. Απλά σήκωσε τα χέρια του εννοώντας "Είδες δεν τα κάνω μόνο εγώ"

1ciWp3.pngnEMKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αlepapa, μόλις έδειξα στον άντρα μου την απάντησή σου, χωρίς να του δείξω το θέμα της συζήτησης. Απλά σήκωσε τα χέρια του εννοώντας "Είδες δεν τα κάνω μόνο εγώ"

 

σωστος!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...