Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ, ΛΕΓΕΤΑΙ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΠΚΡΑΤΕΙΟ ΣΤΗ Β ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΞΩ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ.... ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΕΜΝΟΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΨΝΟ ΤΟΥ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nana30, και εγώ στη Βάτση πάω.Είπες στο τηλ ότι εισαι έγκυος ή πήρες απλά για ραντεβού;;Εγώ επειδή έκανα το τεστ Παρασκευή και δεν άντεχα έως τη Δευτέρα, πήρα τηλ το απόγευμα, είπα στη γραμματέα της ότι είχα κάνει τεστ και ήταν θετικό και μου έκλεισε ραντεβού για το ίδιο βράδυ 9.30-9:45, στο κλείσιμο δηλ.!Χαιρόμαστε μαζί στους υπερήχους και όταν μας φόβισαν λίγο στο Β΄Επιπέδου, μας καθησύχασε και μας απάντησε σε όλες τις απορίες μας.Εγώ είμαι στο δημόσιο και δε μου πήρε ποτέ χρήματα, ούτε καν για την αυχενική.Συνεργάζεται με Γένεσις και Διαβαλκανικό και από αμοιβές κτλ. δεν ξέρω, αλλά με νοιάζει που με αντιμετωπίζει ανθρώπινα, δείχνει ενδιαφέρον και είναι πολύ ψύχραιμη.Περισσότερες λεπτομέρειες μετά τον τοκετό!!!

 

Επίσκεψη γύρω στα 40 ευρώ

Φυσιολογικός τοκετός 800 ευρώ

Δεν κάνει καισαρική μόνο εάν υπάρχει σοβαρός λόγος-κίνδυνος.

Απαντάει πάντα στα τηλέφωνα, κ ειδικά στο κινητό, ότι ώρα κ να είναι, κ σε περίπτωση που δεν απαντήσει, σε καλεί εκείνη σε λίγο.

Για μένα προσωπικά, έχω να πώ ότι περίμενε 24 ώρες στην Γενική κλινική να γεννήσω, δεν έφυγε μέχρι να με πάνε στο δωμάτιο, ερχότανε κάθε μέρα να με δεί, αν κ δεν υπήρχε λόγος, τα λεφτά τα έδωσα 2 εβδομάδες μετά κ δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα για την καθυστέρηση, κ στον 9ο μήνα που πήγαινα κάθε εβδομάδα με χρέωσε με 1 μόνο επίσκεψη κ όχι με 4 όπως ήτανε.

Απλά Άνθρωπος, το ξαναλέω.

Link to comment
Share on other sites

nana30, και εγώ στη Βάτση πάω.Είπες στο τηλ ότι εισαι έγκυος ή πήρες απλά για ραντεβού;;Εγώ επειδή έκανα το τεστ Παρασκευή και δεν άντεχα έως τη Δευτέρα, πήρα τηλ το απόγευμα, είπα στη γραμματέα της ότι είχα κάνει τεστ και ήταν θετικό και μου έκλεισε ραντεβού για το ίδιο βράδυ 9.30-9:45, στο κλείσιμο δηλ.!Χαιρόμαστε μαζί στους υπερήχους και όταν μας φόβισαν λίγο στο Β΄Επιπέδου, μας καθησύχασε και μας απάντησε σε όλες τις απορίες μας.Εγώ είμαι στο δημόσιο και δε μου πήρε ποτέ χρήματα, ούτε καν για την αυχενική.Συνεργάζεται με Γένεσις και Διαβαλκανικό και από αμοιβές κτλ. δεν ξέρω, αλλά με νοιάζει που με αντιμετωπίζει ανθρώπινα, δείχνει ενδιαφέρον και είναι πολύ ψύχραιμη.Περισσότερες λεπτομέρειες μετά τον τοκετό!!!

εχει αλλαξει κλινικες;εγω οταν ειχα γεννησει ηταν γενικη και διαβαλκανικο!!!!δηλ.με ταμειο δημοσιου δεν σου παιρνει επισκεψη;

παντως πραγματι ειναι πολυ καλη γιατρος και ανθρωπος οπως λενε και τα αλλα κοριτσια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ έχω τον Σαραβέλο (Τσιμισκή με Π.Π.Γερμανου).

 

Γέννησα με φυσιολογικό τοκετό...δεν θέλαμε με τίποτα καισαρική (βέβαια αυτό δεν είναι κάτι που το αποφασίζαμε εμείς! :) ) Σε κάποια φάση όταν πλησίαζε ο καιρός να έρθει η μπέμπα μας ακούγαμε σύνεχεια για καισαρικές κ ρώτησε ο άντρας μου τον γιατρό τί γίνεται με τις καισαρικές κ του απάντησε πώς δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε καισαρική... όλα πάνε φυσιολογικά, εκτός απροόπτου βέβαια. Στατιστικά 1 στις 5 πελάτισσές του κάνουν καισαρική, μας είπε. Ευτυχώς ήμουν στις 4. ;)

 

Σας αφήνω τώρα γιατί η μπεμπουλίνα θέλει το γαλατάκι της!

Link to comment
Share on other sites

Με κάλυψαν ΠΛΗΡΩΣ οι άλλες μανούλες

 

ανήκω και εγώ στο fun club του Γρηγόρη Γκριμπίζη :D:D

θα επαναλάβω μια από τα ίδια αλλά επειδή αξίζει δεν πειράζει να γίνω κουραστική :wink::D:D

Άνθρωπος πάνω από όλα

εξαίρετος επιστήμονας

γλυκύτατος

διακριτικός

υπομονετικός

καταπληκτικός :!::!::D:D

 

είχα πάει παλιά στο Γρηγόρη 2 φορές για τεστ παπ αλλά λόγω της υπερβολικής πελατείας και την κουραστική αναμονή για τα ραντεβού (κλείσιμο ραντεβού & αναμονή για εξέταση) ένεκα και η απόσταση (επαρχία) πήγα όταν έμεινα έγκυος (είχα πάει και άλλη μία φορά για παπ) κάπου αλλού, είπα είναι και γυναίκα...... έχει γεννήσει........ θα με καταλαβαίνει περισσότερο... :roll::twisted: ΜΕΡΑ - ΝΥΧΤΑ, ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ ένα πράγμα :twisted:

+ αν έχεις άποψη για το ΤΕΛΕΙΟ δεν κάνεις συμβιβασμούς σ' αυτά (αξίζει η ταλαιπωρία στα ραντεβού :wink::D ).

Όπου αλλού κι αν ήμουν θα με είχαν βάλει για καισαρική στην πρώτη ώρα :roll::wink::lol:

Πήγα στη Γέννεσις το πρωί στις 1-11-2007, είχα ραντεβού για 4ο καρδιοτοκογράφημα, μου είπε να πάω ξανά στις 12 τα μεσάνυχτα και να κάνω εισαγωγή για πρόκληση κερδίζεις έτσι μια ημέρα :wink: που θα μπορούσε να με κρατήσει απ' το πρωί, δεν το 'ξερα πριν εγώ αυτό... ) και με επισκληρίδιο (τον είχα ρωτήσει πιο μπροστά, μου εξήγησε κάποια πράματα και μου είπε ότι αποφασίσω μόνη μου :wink:) και γέννησα τελικά στις 2-11-2007 στις 12:45μμ (διαστολή δεν είχα κι όταν απέκτησα δεν μαλάκωνε ο τράχηλος ανέβασα και πίεση :evil::cry::roll: αλλά με περίμενε...... :wink: μου 'χε δώσει άλλο ένα 15λεπτο περιθώριο και θα με βαζε καισαρική..... :roll: ) :shock::roll::D

πλήρωσα 800Ε για ΦΤ πριν 1,5χρόνο περίπου :D (δεν τον είχα ρωτήσει πιο μπροστά, την ημέρα που έβγαινα τον ρώτησα :oops:)

όσα και να ήθελε θα τα 'δινα γιατί τα αξίζει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

γεια σας και απο μενα..εγω στην θεσσαλονίκη πηγαίνω στην κα Βότση-Μαντζώρου Λίζα..

την ξέρει καμία σας?ειμαι σχετικά ευχαριστημένη..αλλά θα ήθελα αν καποια την ξέρει να ακούσω και μια άλλη άποψη..

κομοτηνή είμαι στην Παπαδοπούλου Μαρία η οποία μου αρέσει παρα πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

η παπαδοπούλου ειναι μια ρωσοποντία.εγω Αλεξανδρούπολη ειχα την Τσικρικώνη η οποία ειναι φοβερή και σαν ιατρός και εχει μετεκπαιδευτεί στο β επιπέδου τον υπέρηχο,κια σαν ιατρός το ειχα ψαξει περισσότερο.Και τώρα στις Σέρρες εχω τον Παπαγεωργίου Σπύρο ο οποίος ειναι και θεσνικη σε όλες τις κλινικές ξεγενάει και παρακολουθεί στη θεσνικη στο ιατρείο του Μπύρου ΑΠΌΣΤΟΛΟΥ ΤΙΣ ΓΥΝΑΊΚΕς. ΚΑΙ ΑΥΤΌς ΕΧΕΙ ΚΆΝΕΙ ΜΕΤΕΚΠΑΊΔΕΥΣΗ ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ ΤΟΝ ΥΠΈΡΗΧΟ ΣΤΗ γΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΟ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΙΝΕΙ 3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΣΣΝΙΚΗ ΤΟΝ

ΜΠΥΡΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟ

ΛΑΓΚΑΔΑ 205

ΤΗΛ 2310 655 505

ΕΝΑ ΥΠΕΡΣΥΓΧΡΟΝΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ 3D/4D ΥΠΕΡΗΧΟ.ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

 

η παπαδοπούλου ειναι μια ρωσοποντία.

καλημέρα...αν αναφέρεσε στην παπαδοπούλου μαρία που στην κομοτηνή, μαλλόν καποια συνονυμία ειναι..δεν ειναι ρωσοποντια η γυναικα...:D

ειναι πάρα πολύ καλή και δεν σε πανικοβάλει χώρις λόγο και αιτία...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα..εγω στην θεσσαλονίκη πηγαίνω στην κα Βότση-Μαντζώρου Λίζα..

την ξέρει καμία σας?ειμαι σχετικά ευχαριστημένη..αλλά θα ήθελα αν καποια την ξέρει να ακούσω και μια άλλη άποψη..

κομοτηνή είμαι στην Παπαδοπούλου Μαρία η οποία μου αρέσει παρα πολύ!!!

 

Γεια σου! Κι εγώ στην κα Βότση πάω! Είναι πάρα πολύ καλή και απίστευτα σχολαστική! Έχουν γεννήσει μαζί της πολλές γνωστές μου τόσο φυσιολογικά όσο και με καισαρική, και κάποια από αυτές είχε και κάμποσα προβλήματα με το μωράκι αλλά πήγαν όλα καλά. Εγώ δεν είχα ακόμα την τύχη να μείνω έγκυος, αλλά μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα είναι πολύ ευχαριστημένη, την πρόσεξε πάρα πολύ και της έλυνε όλες τις απορίες χωρίς να δυσανασχετεί. Στην παραμικρή υποψία ότι κάτι πάει στραβά ελέγχει τα πάντα.

llssp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ρωτήσω και εγώ λοιπόν. Ο Γκριμπίζης που έχει ιατρείο??? Μένω Σέρρες και θέλω να γεννήσω στο Παπαγεωργίου απλά και μόνο γιατί δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο Γ.Ν Σερρών. Μου πρότειναν τον Θεοδωρίδη Θεόδωρο, που απο ότι βλέπω καμία σας δεν γνωρίζει. Και μιας που τόοοοοσα καλά και ανθρώπινα ακολουθούν τον Γκριμπίζη απο εσάς λέω να του κάνω μια επίσκεψη.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω και εγώ λοιπόν. Ο Γκριμπίζης που έχει ιατρείο??? Μένω Σέρρες και θέλω να γεννήσω στο Παπαγεωργίου απλά και μόνο γιατί δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στο Γ.Ν Σερρών. Μου πρότειναν τον Θεοδωρίδη Θεόδωρο, που απο ότι βλέπω καμία σας δεν γνωρίζει. Και μιας που τόοοοοσα καλά και ανθρώπινα ακολουθούν τον Γκριμπίζη απο εσάς λέω να του κάνω μια επίσκεψη.

 

Και οι δύο είναι πάρα πολύ καλοί!

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι εαν δεν ειμαστε σιγουρες να μην εκφερουμε αποψη η παπαδοπουλου πρωτον δεν ειναι ρωσοποντια...καταγωγη εχει απο ΔΡΑΜΑ.. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΟΜ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΓΧΟΣ..ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ...ΑΥΤΑ ΑΚΟΜΑ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ Η ΜΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΕΙΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟ ΥΠΕΡ.ΘΕΣ\ΝΙΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΑ ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΖΑΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΞΕΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΝΩ ΠΟΛΛΟΙ ΓΑΙΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου! Κι εγώ στην κα Βότση πάω! Είναι πάρα πολύ καλή και απίστευτα σχολαστική! Έχουν γεννήσει μαζί της πολλές γνωστές μου τόσο φυσιολογικά όσο και με καισαρική, και κάποια από αυτές είχε και κάμποσα προβλήματα με το μωράκι αλλά πήγαν όλα καλά. Εγώ δεν είχα ακόμα την τύχη να μείνω έγκυος, αλλά μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα είναι πολύ ευχαριστημένη, την πρόσεξε πάρα πολύ και της έλυνε όλες τις απορίες χωρίς να δυσανασχετεί. Στην παραμικρή υποψία ότι κάτι πάει στραβά ελέγχει τα πάντα.

 

Η Βότση όντως μου αρέσει γιατι ειναι σχολαστική και μου δημιουργει μια ηρεμία και μεγάλη εμπιστοσύνη...όπως αλλώστε και η Παπαδοπούλου στην Κομοτηνη..Μπουρμπουλίθρα συμφωνώ μαζί σου 1000%...

παλίοτερα είχα παει στον Παπαχατζόπουλου αλλά πολύ πανικός για το τίποτα...παραταύτα φίλες μου ειναι ικανοποιήμενες μαζί του..

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα, Elizasss!

Γέννησα στο Παπαγεωργίου στις 25/10/08 με επισκληρίδιο. Ο Γκριμπίζης είναι πολύ καλός, ευχάριστος, με χιούμορ και δεν σε αγχώνει καθόλου. Εννοείται ότι είναι και εξαιρετικός επιστήμονας. Είναι γεγονός ότι μέχρι να έρθει η στιγμή του τοκετού, σε περιποιούνται οι μαίες κι αυτός έρχεται μόνο για έλεγχο. Αλλά έτσι είχε κάνει και ο προηγούμενος μου γιατρός. (νομίζω όλοι έτσι κάνουν. Κανείς δεν κάθεται παρεούλα σου:D:D:D ).

Και ναι, για να γεννήσεις στο Παπαγεωργίου πρέπει να εφημερεύει η μαιευτική του Νοσοκομείου και ειδικότερα ο γιατρός σου. Γι'αυτό κι εγώ έκανα πρόκληση. :wink::)

Καλησπέρα. Ήθελα να μου πεις, τις επισκεψεις τις έκανες στο ιατρείο του? και πόσα χρήματα παίρνει? επίσης συνενοήθηκες μαζί του για την πρόκληση και πάλι πόσα χρήματα πήρε? Θα ήθελα να πάω, αν φυσικα μπορέσει να με αναλάβει και να γεννήσω στο Παπαγεωργίου. ΆΑααα και άλλα θέλω να μάθω! Την επισκληρίδιο με ποιόν μιλάς για να την κάνεις? και επίσης για το μωρούλι σου χρειάστηκες πολλά πράγματα???

Σόρυ που σε έπρηξα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Καλησπέρα, Elizasss!

Γέννησα στο Παπαγεωργίου στις 25/10/08 με επισκληρίδιο. Ο Γκριμπίζης είναι πολύ καλός, ευχάριστος, με χιούμορ και δεν σε αγχώνει καθόλου. Εννοείται ότι είναι και εξαιρετικός επιστήμονας. Είναι γεγονός ότι μέχρι να έρθει η στιγμή του τοκετού, σε περιποιούνται οι μαίες κι αυτός έρχεται μόνο για έλεγχο. Αλλά έτσι είχε κάνει και ο προηγούμενος μου γιατρός. (νομίζω όλοι έτσι κάνουν. Κανείς δεν κάθεται παρεούλα σου:D:D:D ).

Και ναι, για να γεννήσεις στο Παπαγεωργίου πρέπει να εφημερεύει η μαιευτική του Νοσοκομείου και ειδικότερα ο γιατρός σου. Γι'αυτό κι εγώ έκανα πρόκληση. :wink::)

 

Γειά σου mom!Τελικά είμαι έγκυος,2 μηνών.Πήγα στον Γκριμπίζη 2 φορές και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις!!το θέμα είναι ότι ακόμη δεν μιλήσαμε για το που θα γεννήσω με το καλό όταν έρθει η ώρα!Όταν του είπες για Παπαγεωργίου έφερε κάποια αντίρρηση ή δεν είχε κανένα πρόβλημα?γιατί έχω ακούσει ότι δύσκολα δέχεται Παπαγεωργίου

ELIZA

Link to comment
Share on other sites

Από φίλη που έχει γιατρό τον Γκριμπίζη,

θα γεννούσε στο Παπαγεωργίου εαν και εφόσον την μέρα που θα την έπιαναν οι πόνοι θα εφημέρευε το Παπαγεωργίου.

1 φορά κάθε 4 μέρες

Αυτό ισχύει για όλες τις Γυναικολογικές Κλινικές. (Και για το Ιπποκράτειο)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τον ΠΑΛΑΠΕΛΑ Βασιλη, τον εχει καμια?

ειναι εξαιρετικος γιατρος και ανθρωπος,σε κανει να νιωσεις ανετα απο την πρωτη στιγμη και να τον ρωτησεις για οτι σε απασχολει.

Link to comment
Share on other sites

koritsia egw exw ton Hatzigeorgiou. eixa dystyxws prosfati empeiria apovolis se proxwrimeni evdomada. ton gnwrisa mesa apo afti tin egkymosyni mou kai itan o monadikos pou mou eipe (meta apo xronia pou traviemai se ena swro gynaikologous), pws exw dikero mitra kai afto pithanon na dimiourgisei provlimata oso i egkymosini tha proxwraei. enw stin arxi stenaxwrethika me tin eidisi, apo tin alli xarika pou vrethike epitelous to provlima kai imoun (oso mporeis na to peis) proetoimasmeni. stathike dipla mou oles tis wres pou perasa stin kliniki, mou symparastathike poly kai einai anthrwpos pou sou metadidei tromeri iremia. vgika apo tin kliniki kai tin idia mera petousa! itan sa na min to perasa olo afto pou perasa! apistefta kalos, den yparxei periptwsi na synexisw me allon. kai to lew meta apo 17 xronia pou exw paei se panw apo 15 gynaikologous. afta!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια θελω τα φωτα σας για να βρω εναν καλο γιατρο στο Ιπποκρατειο θεσσαλονικης,σκεφτομαι στον 7ο μηνα να ανεβω επανω για γεννα διοτι τωρα ειμαι Αθηνα λογω δουλειας του συζυγου... και λογω οτι η οικογενεια μου ειναι επανω.... αν μπορει κπια να με βοηθησει θα τις ειμαι ευγνωμων...

Link to comment
Share on other sites

Νουμερο 1 στην Θεσσαλονικη ο Γκριμπιζης, Τσιμισκη 51.Για μενα ο ιδανικος.Στα ραντεβου δεν αργει αρκει να ζητησεις απο την γραμματεα του να μιλησεις με τον ιδιο και οταν του πεις οτι ειναι για επιβεβαιωση εγκυμοσυνης σε δεχεται αμεσως ειτε στο ιατρειο ειτε στη γενικη κλινικη ή στο γενεσις!Ειναι κατα της καισαρικης.Μονο σε εκτακτες περιπτωσεις. τον συστηνω ανεπιφυλακτα.Για καποιους που προαναφερθηκαν δεν εχω και την καλυτερη εικονα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.... ευχαριστω για την απαντηση ηλεκτρα83 αλλα ζητησα πληροφοριες για γιατρο σε δημοσιο νοσοκομειο για το ιπποκρατειο θεσσαλονικης...ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...