Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υστεροσκόπηση (επεμβατική) - λαπαροσκόπηση


Recommended Posts

ευχαριστώ κούκλα,ξέρεις αν μέτα μπορείς κατευθείαν να αρχίσεις να ξαναπροσπαθεις? έχω τόσες πολλές απορίες που μέχρι 26 για το ραντεβού μου με την γυναικολόγο εχω κατανχωθεί......

 

Εμένα η γιατρός μου είχε πει ότι πρέπει να αφήσω έναν κύκλο να περάσει, για να θρέψει το ενδομήτριο, αλλά μόλις αδιαθέτησα πήγα και με είδε, με βρήκε μια χαρά και μου έδωσε το ΟΚ να προσπαθήσω αμέσως. Οπότε κι εμείς βουρ στον πατσά! Ό,τι σου πει ο γιατρός σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαίρομαι που το ακούω αυτό γιατι διάβασα για κάτι μήνες και άστα...ψιλοαπελπίστηκα είναι η αλήθεια.....σου εύχομαι με ένα πόνο που λένε,αν κι ακόμα είναι νωρίς απο οτι βλέπω...σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Ηταν δυνατον συνεργατης του κ.Αργυριου και να μην ειναι αξιολογος?????Επισκεφτηκαμε τον Αγιο Λουκα την Κυριακη,μας εγραψε εξετασεις ο Κ. Σαροπουλος και χτες πηγαμε τις καναμε,ορμονικες που βγηκαν εξαιρετικες και τριπλεξ οσχεου το οποιο εδειξε μια πολυυυυυυυυυυυυυυυ ελαφρια κιρσοκηλη που δεν μας ενοχλει,μας εδωσε εβιολ και παρα πολυ σεξ ειπε.Ο αντρας μου εν τω μεταξυ ξεκινησε παιρνει βασιλικο πολτο,δεν μας πηρε λεφτα ο ανθρωπος.Παντως μπραβο τον Κο Αργυριου,επεσε μεσα οτι ειπε βγηκε,οτι μου πει θα κανω.Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη,φανταζομαι εσας που σας εκανε μανουλες.Αντε ρομπενουλα να ανακοινωσουμε ευχαριστα σιγα σιγα...

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν δυνατον συνεργατης του κ.Αργυριου και να μην ειναι αξιολογος?????Επισκεφτηκαμε τον Αγιο Λουκα την Κυριακη,μας εγραψε εξετασεις ο Κ. Σαροπουλος και χτες πηγαμε τις καναμε,ορμονικες που βγηκαν εξαιρετικες και τριπλεξ οσχεου το οποιο εδειξε μια πολυυυυυυυυυυυυυυυ ελαφρια κιρσοκηλη που δεν μας ενοχλει,μας εδωσε εβιολ και παρα πολυ σεξ ειπε.Ο αντρας μου εν τω μεταξυ ξεκινησε παιρνει βασιλικο πολτο,δεν μας πηρε λεφτα ο ανθρωπος.Παντως μπραβο τον Κο Αργυριου,επεσε μεσα οτι ειπε βγηκε,οτι μου πει θα κανω.Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη,φανταζομαι εσας που σας εκανε μανουλες.Αντε ρομπενουλα να ανακοινωσουμε ευχαριστα σιγα σιγα...

 

Τό χει αυτό ο άτιμος, πάντα πέφτει μέσα!Φυσικά να κάνεις ό,τι σου πει! Και τώρα που η ψυχολογία σας είναι τόσο ανεβασμένη, να δεις για πότε θα έρθει το μωράκι!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΡΑΣΕ ΗΔΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ (ΤΕΛΙΚΑ) ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ/ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΑ.

ΕΛΕΓΧΕΙ - ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ - ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ (Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ)

ΕΓΩ ΕΙΧΑ - ΕΛΑΦΡΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΕ.

- 2 ΚΥΣΤΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ (ΕΚ ΓΕΝΕΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ)

- ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚ ΓΕΝΕΤΗΣ)

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΛΑ ΦΤΙΑΧΤΗΚΑΝ. ΜΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΡΑΛ (ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ CYCLACUR KAI ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...............

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 2-3 ΚΥΚΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΤΟΥ ΣΠΙΡΑΛ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..............

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Πολύ ευχάριστα τα νέα σου Savia!

Καλή ανάρρωση και να δείς που όλα θα πάνε όπως τα είπε ο γιατρός.

Περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια του Αργυριου,λοιπον, εστειλα χτες με φαξ τις εξετασεις του συζυγου και μου τηλεφωνησε η γραμματεας του η Κα Ντινα,οτι ειναι καλες και να μην κανουμε τιποτα αλλο.Ειναι δυνατον?Ουτε μια σπερματεγχυση?Και μου ειπε να μην επαναλαβω ορμονικο ελεγχο εγω ξανα.Οι πολυκυστικες δεν τον ενοχλουν.Μου κανει εντυπωση που ειναι τοσο κατα σε παρακολουθηση ωορηξιας.Αφου ολα ειναι καλα εγω ποτε θα ξαναπαω?Και μας ειπε για καθημερινο σεξ αν μπορουμε.Λετε?Ειπα οτι θα ακουσω οτι μου πει,οποτε βουρ στον πατσα....

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια του Αργυριου,λοιπον, εστειλα χτες με φαξ τις εξετασεις του συζυγου και μου τηλεφωνησε η γραμματεας του η Κα Ντινα,οτι ειναι καλες και να μην κανουμε τιποτα αλλο.Ειναι δυνατον?Ουτε μια σπερματεγχυση?Και μου ειπε να μην επαναλαβω ορμονικο ελεγχο εγω ξανα.Οι πολυκυστικες δεν τον ενοχλουν.Μου κανει εντυπωση που ειναι τοσο κατα σε παρακολουθηση ωορηξιας.Αφου ολα ειναι καλα εγω ποτε θα ξαναπαω?Και μας ειπε για καθημερινο σεξ αν μπορουμε.Λετε?Ειπα οτι θα ακουσω οτι μου πει,οποτε βουρ στον πατσα....

 

Είναι κατά της παρακολούθησης της ωορηξίας γιατί είναι πολύ αγχωτικό!!!!

Το είχα κάνει με άλλους γιατρούς και είχαμε φοβερό άγχος, όλο ελπίδες και στο τέλος παίρνεις μια τεράστια απογοήτευση.

Πρέπει λέει να χαλαρώσετε και απλά να απολαύσετε ο ένας το άλλο! Εμείς λόγω δουλειάς κάναμε κάθε 2η μέρα και τσουπ ήρθε το κοριτσάκι μας!!!

Μην το δείτε ότι κάνουμε σεξ μόνο για το παιδί...είναι λάθος...απλά απολαύστε το και θα έρθει το μωρουλίνι σας σύντομα!!!!

Κάνε ότι σου πει και αν ακόμη απογοητευτείς πάλι μίλησε μαζί του!!!

Εύχομαι όλα καλά και να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα σύντομα!!!!!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Η MARYLIN έχει δίκιο σε όλα ΣΟΦΟΥΛΙΚΑΚΙ.

Μήπως τελικά τόσο καιρό δεν έμενες έγκυος από το άγχος; Αφού οι εξετάσεις σας δεν έδειξαν τίποτα κι αφού χρονικά δεν επείγει κάτι, γιατί να μην αφήσετε ελεύθερους τους εαυτούς σας (εννοώ από το άγχος και την υπερένταση) και να δείτε τι θα γίνει;(Μωρό θα γίνει, είμαι σίγουρη!!!).

Θα το έχεις καταλάβει για τον Αργυρίου, αλλά είναι αρχή του και μέθοδός του να μην αγχώνει τη γυναίκα σε όποια φάση (προσπάθεια σύλληψης, στάδια εγκυμοσύνης, γέννα) και για κανένα λόγο! Και πίστεψέ με αποδίδει! Είχα κι εγώ τους ενδοιασμούς μου επί του θέματος στην αρχή, αλλά του είχα και πολύ εμπιστοσύνη. Κι εμένα ο άντρας μου έχει ελαφράς μορφής κιρσοκήλη και εγώ δεν είμαι και παιδούλα, αλλά αφού με εξέτασε, με βρήκε σε άψογη κατάσταση γυναικολογικά και έδωσε το πράσινο φως, έμεινα με την πρώτη έγκυος, χωρίς άγχος και πίεση! Τώρα βέβαια η εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Φροντίστε να κάνετε πολλές αγκαλίτσες και να μη δείτε τη σύλληψη ως αυτοσκοπό. Και όλα θα πάρουν το δρόμο τους...

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η MARYLIN έχει δίκιο σε όλα ΣΟΦΟΥΛΙΚΑΚΙ.

Μήπως τελικά τόσο καιρό δεν έμενες έγκυος από το άγχος; Αφού οι εξετάσεις σας δεν έδειξαν τίποτα κι αφού χρονικά δεν επείγει κάτι, γιατί να μην αφήσετε ελεύθερους τους εαυτούς σας (εννοώ από το άγχος και την υπερένταση) και να δείτε τι θα γίνει;(Μωρό θα γίνει, είμαι σίγουρη!!!).

Θα το έχεις καταλάβει για τον Αργυρίου, αλλά είναι αρχή του και μέθοδός του να μην αγχώνει τη γυναίκα σε όποια φάση (προσπάθεια σύλληψης, στάδια εγκυμοσύνης, γέννα) και για κανένα λόγο! Και πίστεψέ με αποδίδει! Είχα κι εγώ τους ενδοιασμούς μου επί του θέματος στην αρχή, αλλά του είχα και πολύ εμπιστοσύνη. Κι εμένα ο άντρας μου έχει ελαφράς μορφής κιρσοκήλη και εγώ δεν είμαι και παιδούλα, αλλά αφού με εξέτασε, με βρήκε σε άψογη κατάσταση γυναικολογικά και έδωσε το πράσινο φως, έμεινα με την πρώτη έγκυος, χωρίς άγχος και πίεση! Τώρα βέβαια η εγκυμοσύνη δεν είχε αίσιο τέλος, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Φροντίστε να κάνετε πολλές αγκαλίτσες και να μη δείτε τη σύλληψη ως αυτοσκοπό. Και όλα θα πάρουν το δρόμο τους...

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!

 

Καλή επιτυχία!!!!!!!!:wink:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποια από εσάς είχε πόνους περιόδου μετά από την λαπαροσκόπηση/υστεροσκόπηση μετά την 10 ημέρα ???

Σήμερα είναι η 10 μέρα μετά την επέμβαση και νιώθω πονάκια περιόδου και είχα λίγα καφέ υγρά ενώ είχα καθαρίσει από την 5 μέρα????

Φοβίθηκα λίγο αλλά είπα να μην ενοχλήσω τον γιατρό .........

Έχει τύχη σε κάποια από εσάς??????

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ο Αργυρίου κάνει εξωσωματικές;

 

Με βεβαιότητα πια μπορώ να σου απαντήσω πως όχι, γιατί τον ρώτησα την Τρίτη που είχα ραντεβού στο ιατρείο του. Δεν πρόλαβα να τον ρωτήσω αν συνεργάζεται με κάποιον γιατί λανθασμένα φαντάστηκε ότι τον ρωτούσα για μένα και έκοψε τη συζήτηση λέγοντάς μου να μου βγουν τέτοιες ιδέες και ότι δε θα χρειαστώ...Την επόμενη φορά όμως θα επιμείνω μήπως μπορεί να συστήσει κάποιον. Εννοείται πως εύχομαι να μη σου χρειαστεί!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ κάνει ο ίδιος εξωσωματικές αλλά ούτε και συνεργάζεται με κάποιον.

Μπορεί να σου προτείνει, αλλά εσύ αποφασίζεις που θα πας...δεν πας συστημένος δηλαδή. Άλλωστε στους συστημένους ξέρετε ότι παίζεται και αμοιβή αυτού που σε στέλνει. Ο Αργυρίου καμία σχέση με τέτοιους γιατρούς.

Τον είχα ρωτήσει για μια φίλη μου, μου πρότεινε 2 κέντρα αλλά όταν τον ρώτησα για ένα άλλο που ήξερα εγώ, μου είπε ότι κιαυτό είναι πολύ καλό και να πάει σε όποιο θέλει η φίλη μου.

 

Savia Όσο για τα πονάκια και το αίμα, καλύτερα να του τηλεφωνήσεις και να τον ρωτήσεις. Δεν θυμάμαι αν είχα κάτι τέτοιο εγώ.

Δεν τον ενοχλείς. Είναι πάντα πρόθυμος να απαντήσει!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως κάποια από εσάς είχε πόνους περιόδου μετά από την λαπαροσκόπηση/υστεροσκόπηση μετά την 10 ημέρα ???

Σήμερα είναι η 10 μέρα μετά την επέμβαση και νιώθω πονάκια περιόδου και είχα λίγα καφέ υγρά ενώ είχα καθαρίσει από την 5 μέρα????

Φοβίθηκα λίγο αλλά είπα να μην ενοχλήσω τον γιατρό .........

Έχει τύχη σε κάποια από εσάς??????

ναι ειχα εγω.μια ειχα λιγο ροζ και μια δεν ειχα.και πονακια.περασαν μετα

7Ggjp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ κάνει ο ίδιος εξωσωματικές αλλά ούτε και συνεργάζεται με κάποιον.

Μπορεί να σου προτείνει, αλλά εσύ αποφασίζεις που θα πας...δεν πας συστημένος δηλαδή. Άλλωστε στους συστημένους ξέρετε ότι παίζεται και αμοιβή αυτού που σε στέλνει. Ο Αργυρίου καμία σχέση με τέτοιους γιατρούς.

Τον είχα ρωτήσει για μια φίλη μου, μου πρότεινε 2 κέντρα αλλά όταν τον ρώτησα για ένα άλλο που ήξερα εγώ, μου είπε ότι κιαυτό είναι πολύ καλό και να πάει σε όποιο θέλει η φίλη μου.

 

Savia Όσο για τα πονάκια και το αίμα, καλύτερα να του τηλεφωνήσεις και να τον ρωτήσεις. Δεν θυμάμαι αν είχα κάτι τέτοιο εγώ.

Δεν τον ενοχλείς. Είναι πάντα πρόθυμος να απαντήσει!!!

 

Δίκιο έχεις για τον Αργυρίου και την ακεραιότητά του σε τέτοια θέματα και σε όλα γενικά. Εγώ απλά φαντάστηκα ότι ίσως να έχει σε κάποιον περισσότερη εμπιστοσύνη και τον προτείνει γι' αυτόν το λόγο.

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

mousoudi ΚΑΙ MARILYN, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Σίγουρα κάποιοι γιατροί παίρνουν ποσοστά απ' αυτούς που σου προτείνουν, αλλά είναι βασικό να ξέρεις ότι αυτούς με τους οποίους συνεργάζονται τους έχουν εμπιστοσύνη. Φαντάζομαι ότι κανείς δεν σε στέλνει σε κάποιον που είναι "χασάπης".

Link to comment
Share on other sites

mousoudi ΚΑΙ MARILYN, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Σίγουρα κάποιοι γιατροί παίρνουν ποσοστά απ' αυτούς που σου προτείνουν, αλλά είναι βασικό να ξέρεις ότι αυτούς με τους οποίους συνεργάζονται τους έχουν εμπιστοσύνη. Φαντάζομαι ότι κανείς δεν σε στέλνει σε κάποιον που είναι "χασάπης".

 

Σωστό κι αυτό αλλά και οι "χασαπηδες" δυστυχώς με κάποιους συνεργάζονται...εγώ την έχω πατήσει στο παρελθόν από άλλο γιατρό και γιαυτό στο λέω...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια που εχω:Ο Αργυριου δεν μου προτεινε λαπαροσκοπηση,του το προτεινα εγω και ειπε οχι,επειδη δεν ειδε κυστες ενδομητριωσης και με βρηκε καθαρη ή θεωρει λιγο καιρο τα 2 χρονια που προσπαθουμε?Ακομη και τις πολυκυστικες τις θεωρει ασημαντες.

 

Αν δεν υπήρχες στην ζωή μου,εσένα ακριβώς θα ειχα επινοήσει...

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια που εχω:Ο Αργυριου δεν μου προτεινε λαπαροσκοπηση,του το προτεινα εγω και ειπε οχι,επειδη δεν ειδε κυστες ενδομητριωσης και με βρηκε καθαρη ή θεωρει λιγο καιρο τα 2 χρονια που προσπαθουμε?Ακομη και τις πολυκυστικες τις θεωρει ασημαντες.

 

Κοίτα, κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Απλά σε βλέπω ότι είσαι ακόμη αγχωμένη...μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου, σε παρακαλώ!

 

Για να σου μη σου την προτείνει πάει να πει ότι όλα είναι καλά και πίστεψέ με ΠΑΝΤΑ πέφτει μέσα!

 

Απόλαυσε το σεξ με τον άντρα σου και μην το σκέφτεσαι. Δές το αισιόδοξα και πίστεψε ότι ο Θεός θα σου δώσει ένα μωράκι. Σε καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να μην το σκέφτεσαι μιας και τα έχω περάσει, αλλά εγώ θα έλεγα να δώσεις συγκεκριμένους μήνες περιθώριο, π.χ. 6 μηνες και μετά να τον ξαναεπισκεφτείς αν δεν έχει γίνει τίποτα και βλέπετε...

 

Όμως αν ξεαγχωθείτε πιστεύω ότι θα τα καταφέρετε!!!!:-P

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σοφουλικάκι μου καλό, όντως είσαι ακόμη πολύ αγχωμένο και αυτό δε σου κάνει καλό! Εγώ εκείνο που καταλαβαίνω (αν κάνω λάθος ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη) είναι ότι ακόμη ο Αργυρίου δεν έχει κερδίσει εντελώς την εμπιστοσύνη σου. Και φυσικά πολύ καλά κάνεις και έχεις απορίες ή σου φαίνονται περίεργα κάποια πράγματα, όμως αυτά που ρωτάς εμάς, τα ρώτησες στον ίδιο; Αν ναι, τι σου απάντησε;

Εγώ σε καταλαβαίνω που θέλεις να κάνεις τα πάντα και να έχεις καλύψει κάθε ενδεχόμενο, αλλά και ο άνθρωπος αυτός έχει τεράστια πείρα και όντως οι προβλέψεις του ως τώρα έχουν αποδειχτεί σωστές! Αν μπορείς να ηρεμήσεις, να πιστέψεις σ' αυτά που σου λέει και να αρχίσεις τις προσπάθειες χωρίς άγχος και δεύτερες σκέψεις, έχει καλώς, αλλιώς τι να πω, μήπως θα πρέπει να πάς και σε κάποιον άλλο, μήπως σου πει τα ίδια και πειστείς.

Εμάς μας ενδιαφέρει η επιτυχία της δικής σου προσπάθειας, η οποία από ότι καταλαβαίνω πια βρίσκεται καθαρά στην ψυχολογία σου. Μήπως να επικεντρωθείς σε αυτόν τον τομέα, αφού δεν έχετε κάτι οργανικό εσύ και ο άντρας σου;

Προσπάθησε να βρεις τρόπο να μηδενίσεις το κοντέρ, να μη σκέφτεσαι τα δύο χρόνια της ταλαιπωρίας και να νιώσεις ότι τώρα προσπαθείς για πρώτη φορά. Ίσως τελικά εκεί να βρίσκεται το κλειδί της επιτυχίας, εσύ τι λες;

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφουλικάκι μου καλό, όντως είσαι ακόμη πολύ αγχωμένο και αυτό δε σου κάνει καλό! Εγώ εκείνο που καταλαβαίνω (αν κάνω λάθος ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη) είναι ότι ακόμη ο Αργυρίου δεν έχει κερδίσει εντελώς την εμπιστοσύνη σου. Και φυσικά πολύ καλά κάνεις και έχεις απορίες ή σου φαίνονται περίεργα κάποια πράγματα, όμως αυτά που ρωτάς εμάς, τα ρώτησες στον ίδιο; Αν ναι, τι σου απάντησε;

Εγώ σε καταλαβαίνω που θέλεις να κάνεις τα πάντα και να έχεις καλύψει κάθε ενδεχόμενο, αλλά και ο άνθρωπος αυτός έχει τεράστια πείρα και όντως οι προβλέψεις του ως τώρα έχουν αποδειχτεί σωστές! Αν μπορείς να ηρεμήσεις, να πιστέψεις σ' αυτά που σου λέει και να αρχίσεις τις προσπάθειες χωρίς άγχος και δεύτερες σκέψεις, έχει καλώς, αλλιώς τι να πω, μήπως θα πρέπει να πάς και σε κάποιον άλλο, μήπως σου πει τα ίδια και πειστείς.

Εμάς μας ενδιαφέρει η επιτυχία της δικής σου προσπάθειας, η οποία από ότι καταλαβαίνω πια βρίσκεται καθαρά στην ψυχολογία σου. Μήπως να επικεντρωθείς σε αυτόν τον τομέα, αφού δεν έχετε κάτι οργανικό εσύ και ο άντρας σου;

Προσπάθησε να βρεις τρόπο να μηδενίσεις το κοντέρ, να μη σκέφτεσαι τα δύο χρόνια της ταλαιπωρίας και να νιώσεις ότι τώρα προσπαθείς για πρώτη φορά. Ίσως τελικά εκεί να βρίσκεται το κλειδί της επιτυχίας, εσύ τι λες;

 

Σωστές οι συμβουλές!;););)

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου καλο φιλακια στελω και σε σενα και στο αγγελουδι σου!

 

Ευχαριστώ!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p

 

Έχουμε καιρό να μιλήσουμε και φαντάζομαι όλα πάνε ρολόι σωστά;;)

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...