Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερα σε ολες. Μηπως καποια μπορει να βοη8ησει? Μεγαλωσαμε ειμαστε 13 κιλα και δεν χωραμε στο καρεκλακι αυτοκινητου που ειχαμε (Βριταξ) βασικα λογο υψους. Ποιο προτεινετε, ισως της ιδιας εταιριας και βασικα απο που να το βρω πιο οικονομικο. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πήρα το καλοκαίρι αυτό

http://www.amazon.de/gp/product/B0049TANDC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A1ZHMF9V8CQWCZ της Britax με isofix και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Δυστυχώς, το γερμανικό άμαζον δεν το στέλνει πλέον. Δοκίμασε sτο mytoys.de.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ

ειχα ρωτησει για τα μεταφορικα και μου ειχε πει ποσο ειναι, μετα εστειλα και το request total ομως για να εχω το invoice. Εχω στειλει δυο φορες μειλ και λεω μπορω να βαλω εκει το ποσο για τα μεταφορικα απο μονη μου αλλα αν δεν απανταει στα μειλ κατι δε παει καλα και θα το πληρωσω τσαμπα και θα το ψαχνω...δεν ειναι και μεγαλος πωλητης...

Υπαρχει περιπτωση να με καταγγειλει στο εμπει επειδη δεν εχω πληρωσει ακομα ή εχω δικιο να περιμενω το επισημο invoice με το συνολο; στο listing δε γραφει μεταφορικα για ελλαδα, μονο στο email μου ειχε πει οταν ειχα ρωτησει...

 

Βάλε αυτό που σου είχε πει

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

τελευταιες αγορες

 

http://www.ebay.co.uk/itm/170700915641?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

http://www.ebay.co.uk/itm/170690468859?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

http://www.ebay.co.uk/itm/180626520336?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

http://www.ebay.co.uk/itm/180705739046?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

αψογος πωλητης, εκανε εκπτωση 7 λιρες στα μεταφορικα, αμεση επικοινωνια στα μειλ (ακομα και τα μεσανυχτα μου απαντουσε), τα εστειλε μεσα σε 2 ωρες απο την αγορα

Link to comment
Share on other sites

Με γιες, με γιες...καλοφορετα!!!:D

Πολυ ωραια και καλες τιμουλες, ειδικα τα 2 πρωτα αψογα!

Το μπουφανακι του buzz ειναι χοντρουλικο για βαρυ χειμωνα δηλαδη ή κανει και για τωρα?

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες. Μηπως καποια μπορει να βοη8ησει? Μεγαλωσαμε ειμαστε 13 κιλα και δεν χωραμε στο καρεκλακι αυτοκινητου που ειχαμε (Βριταξ) βασικα λογο υψους. Ποιο προτεινετε, ισως της ιδιας εταιριας και βασικα απο που να το βρω πιο οικονομικο. Ευχαριστω.

 

Εμείς ψωνίσαμε καρότσι,κάθισμα,βάση και πορτ μπεμπε britax από εδώ http://www.pramworld.co.uk/index.html .Παραγγέλνεις και μετά σου στέλνουν μαιλ με το ποσο κοστίζουν τα μεταφορικά. Επίσης britax έχει και εδώ http://www.olivers-baby-care.co.uk/ αλλά το πρώτο μου είχανε πει ότι έχει πολιτική χαμηλότερης τιμής -αν το βρεις αυτό που θέλεις κάπου με χαμηλότερη τιμή σου κάνουν την έκπτωση.

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Με γιες, με γιες...καλοφορετα!!!:D

Πολυ ωραια και καλες τιμουλες, ειδικα τα 2 πρωτα αψογα!

Το μπουφανακι του buzz ειναι χοντρουλικο για βαρυ χειμωνα δηλαδη ή κανει και για τωρα?

 

ευχαριστω! εγω το πηρα για τωρα, λεει βεβαια οτι εχει επενδυση, αλλα μου φαινεται καλο για τωρα

εχει και ενα αλλο μπουφανακι που μου αρεσε, αυτο http://www.ebay.co.uk/itm/Boys-Brown-Tweed-Body-Jacket-Leather-Look-Arms-2Y11Y-/180715716900?pt=Boy_s_Clothing&var=&hash=item6fc44b4d4b

 

αλλα τσακωσαμε τα μπουφαν του ανηψιου που ειναι μεγαλυτερος και μας προμηθευει και ετσι το αφησα - μπουχουου :(

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω κάτι πράγματα από MUM, τα έστειλαν την περασμένη Τρίτη. Πόσες μέρες κάνουν να έρθουν με European Road?

 

Παραλαμβάνω στον Πειραιά σε 6 ημέρες από την ημερομηνία αποστολής.

 

ευχαριστώ

ειχα ρωτησει για τα μεταφορικα και μου ειχε πει ποσο ειναι, μετα εστειλα και το request total ομως για να εχω το invoice. Εχω στειλει δυο φορες μειλ και λεω μπορω να βαλω εκει το ποσο για τα μεταφορικα απο μονη μου αλλα αν δεν απανταει στα μειλ κατι δε παει καλα και θα το πληρωσω τσαμπα και θα το ψαχνω...δεν ειναι και μεγαλος πωλητης...

Υπαρχει περιπτωση να με καταγγειλει στο εμπει επειδη δεν εχω πληρωσει ακομα ή εχω δικιο να περιμενω το επισημο invoice με το συνολο; στο listing δε γραφει μεταφορικα για ελλαδα, μονο στο email μου ειχε πει οταν ειχα ρωτησει...

 

Αφού σου έχει πει σε μύνημα το ποσό, συμπλήρωσε εσύ το ποσό στα μεταφορικά. Το έχω επίσης κάνει πλειστάκις.8-)8-):cool:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια, τη βοηθεια σας ζηταω, σημερα πηγα λαικη και ειδα κατι κουβερτες για τον μικρο μουρλια, ειχε με Macqueen και μου αρεσαν πολύ..αλλα όταν ακουσα την τιμη, παρα λιγο να πεσω κατω…70 ευρω, στη λαικη παρακαλω, ε? δεν ξερω πως λεγονται αυτές οι κουβερτες που είναι σαν γουνακι να το πω.. η ασχετη…ποιοτητα φοβερη, εχω 2 τετοιες κουβερτες εδώ και 4-5 χρονια και είναι σουπερ…τωρα θα ηθελα να παρω και του μικρου φαν Macqueen, τι θελω να ρωτησω λοιπον, μηπως εχουμε κανα σαιτ με τετοια? Δεν ξερω πώς να το πω αγγλικα να ψαξω ρε γμτ, αυτό είναι το θεμα…ουτε ελληνικα δεν ξερω πως λεγονται.. αμα ξερει καμια ..πλιζζζζζζζζζζζ…

να, βρηκα ..κατι τετοιο...

carsk.jpg

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια, τη βοηθεια σας ζηταω, σημερα πηγα λαικη και ειδα κατι κουβερτες για τον μικρο μουρλια, ειχε με Macqueen και μου αρεσαν πολύ..αλλα όταν ακουσα την τιμη, παρα λιγο να πεσω κατω…70 ευρω, στη λαικη παρακαλω, ε? δεν ξερω πως λεγονται αυτές οι κουβερτες που είναι σαν γουνακι να το πω.. η ασχετη…ποιοτητα φοβερη, εχω 2 τετοιες κουβερτες εδώ και 4-5 χρονια και είναι σουπερ…τωρα θα ηθελα να παρω και του μικρου φαν Macqueen, τι θελω να ρωτησω λοιπον, μηπως εχουμε κανα σαιτ με τετοια? Δεν ξερω πώς να το πω αγγλικα να ψαξω ρε γμτ, αυτό είναι το θεμα…ουτε ελληνικα δεν ξερω πως λεγονται.. αμα ξερει καμια ..πλιζζζζζζζζζζζ…

αχ κι εγω ψαχνω για τετοια κουβερτα !!!!μηπως ξερει καποια να μας βοηθησει???

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια που εχετε ψωνισει μεσω της Κατερινας μπορουμε να τη χρησιμοποιησουμε και για πραγματα απο amazon και ebay που δεν στελνουν Ελλαδα???

θες να τη ρωτησω και να σου πω;

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια, τη βοηθεια σας ζηταω, σημερα πηγα λαικη και ειδα κατι κουβερτες για τον μικρο μουρλια, ειχε με Macqueen και μου αρεσαν πολύ..αλλα όταν ακουσα την τιμη, παρα λιγο να πεσω κατω…70 ευρω, στη λαικη παρακαλω, ε? δεν ξερω πως λεγονται αυτές οι κουβερτες που είναι σαν γουνακι να το πω.. η ασχετη…ποιοτητα φοβερη, εχω 2 τετοιες κουβερτες εδώ και 4-5 χρονια και είναι σουπερ…τωρα θα ηθελα να παρω και του μικρου φαν Macqueen, τι θελω να ρωτησω λοιπον, μηπως εχουμε κανα σαιτ με τετοια? Δεν ξερω πώς να το πω αγγλικα να ψαξω ρε γμτ, αυτό είναι το θεμα…ουτε ελληνικα δεν ξερω πως λεγονται.. αμα ξερει καμια ..πλιζζζζζζζζζζζ…

να, βρηκα ..κατι τετοιο...

carsk.jpg

 

Tις βελουτέ λες;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

κόρες θυμάται καμμιά πότε είναι η μαύρη παρασκευή για το amazon?

πότε έχνε θενκςγκιβινγκ (σικ) thanksgiving οι καθολικοί ??? τότε δεν είναι ?

Ντρεπομαι που ρωταω αλλα....τι ειναι 'μαυρη Παρασκευη'????:confused:

χεχεχε για να μαθαίνουν και οι καινούργιες :lol::lol:

 

http://www.squidoo.com/amazon-black-friday-2012

 

Black Friday traditionally occurs in the US following Thanksgiving, enabling millions of shoppers to take advantage of massive price cuts offered by retailers. Amazon has transferred the idea to the UK, starting this morning by offering Take That's Progress and Susan Boyle's The Gift CDs for £1 (both albums usually retail at £8.93).................

 

edit

κόρες αυτές τις κουβέρτες στο Ελλάδα τις λένε Ισπανικού τύπου (Ισπανίας) ή Νάουσας

Link to comment
Share on other sites

Axxxxxxxxx

 

Εάν βλέπατε το πρώτο μου σεντόνι στο θέμα των ιντερνετικών αγορών, δε θα ντρεπόσαστε για τίποτα:mrgreen:

 

Είναι η black friday, όπου στην Αμερική, τα βάζουν εκείνη την ημέρα όλα κοψοχρονιά και είναι όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε. Το κάνει λοιπόν και τα άμαζον αυτό.

 

Νομίζω ότι το κάνουν για να θυμούνται το οικονομικό κραχ:confused: δε θυμάμαι ακριβώς, ας με διορθώσουν όσες γνωρίζουν.

 

Κι επειδή έχω βάλει στο μάτι κάτι κουζινομηχανές κένγουντ πανακρίβου, αναρωτιέμαι πότε είναι η μαύρη παρασκευή μπας και προλάβω τίποτις.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια, τη βοηθεια σας ζηταω, σημερα πηγα λαικη και ειδα κατι κουβερτες για τον μικρο μουρλια, ειχε με Macqueen και μου αρεσαν πολύ..αλλα όταν ακουσα την τιμη, παρα λιγο να πεσω κατω…70 ευρω, στη λαικη παρακαλω, ε? δεν ξερω πως λεγονται αυτές οι κουβερτες που είναι σαν γουνακι να το πω.. η ασχετη…ποιοτητα φοβερη, εχω 2 τετοιες κουβερτες εδώ και 4-5 χρονια και είναι σουπερ…τωρα θα ηθελα να παρω και του μικρου φαν Macqueen, τι θελω να ρωτησω λοιπον, μηπως εχουμε κανα σαιτ με τετοια? Δεν ξερω πώς να το πω αγγλικα να ψαξω ρε γμτ, αυτό είναι το θεμα…ουτε ελληνικα δεν ξερω πως λεγονται.. αμα ξερει καμια ..πλιζζζζζζζζζζζ…

 

να, βρηκα ..κατι τετοιο...

 

carsk.jpg

 

 

σου βρηκα αυτην http://www.ebay.co.uk/itm/DISNEY-CARS-MCQUEEN-CRUISE-360-FLEECE-BLANKET-THROW-NEW-/290588433612?pt=UK_Home_Garden_Bedroom_Bedding_PP&hash=item43a86b9ccc

βαλε single bed fleece blanket

Link to comment
Share on other sites

A

 

Κι επειδή έχω βάλει στο μάτι κάτι κουζινομηχανές κένγουντ πανακρίβου, αναρωτιέμαι πότε είναι η μαύρη παρασκευή μπας και προλάβω τίποτις.

 

Aλήθεια; Δηλαδή να γεμίσω καλάθι;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Aλήθεια; Δηλαδή να γεμίσω καλάθι;

 

Γιεσ...

 

Αλλά από ότι θυμάμαι θέλει επαγρύπνηση...

 

Ας μας πουν όσες έχουν ψωνίσει έτσι τίποτα τιπς ή λεπτομέρειες, καθώς εγώ θα το επιχειρήσω πρώτη φορά.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα αυτά http://www.ebay.co.uk/itm/370542471094?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 χθες το βράδυ σε λευκό και ροζ με καρδουλες.

 

Kαλά δεν είναι?

 

Mια χαρά ειναι εγω πηρα απο αυτον τον πωλητη παρελαβα κ ειναι αψογα οπως παντα για μαρκς !

 

 

27 Νοεμβρίου δηλαδή?

 

Μπράβο ρε αccess διόρθωσες τη βλακεία που είπα.

 

Γιεσ...

 

Αλλά από ότι θυμάμαι θέλει επαγρύπνηση...

 

Ας μας πουν όσες έχουν ψωνίσει έτσι τίποτα τιπς ή λεπτομέρειες, καθώς εγώ θα το επιχειρήσω πρώτη φορά.

 

Δεν θελω να στεναχωρήσω.....τις κουζινομηχανες σταμάτησε το αμαζον να τις στελνει ελλάντα....οπως κ τα καθισματάκια, δοκιμασε στο καλαθι σου προχωρόντας το να δεις αν στελνει καποια απο αυτες!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...