Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Όσες ψωνίζετε αρκετά πράγματα από το i-herb (και τρόφιμα...) έχετε διαπιστώσει ότι χρειάζεται να κάνετε συνεχώς αγορές; Δεδομένου ότι το όριο βάρους είναι μόλις 2 κιλά...σκέφτομαι ότι θα πρέπει συνεχώς να παραγγέλνω και να περιμένω. Έτσι και τα μεταφορικά δε μου φαίνονται και τόσο φτηνά στην πρόσθεση.:roll: Πείτε μου αν θέλετε τη γνώμη σας!

 

λογικο να προβληματιζεσαι, αλλα τα μεταφορικα ειναι τοσο χαμηλα κ η διαφορα στις τιμες τεραστια, οποτε κατα τη γνωμη μου και παλι συμφερει πολυυυυ

αγοραζω ρυζι αγριο απο το ΑΒ 5.80 ευρω τα 250 γρ.(δηλ 12 ευρω τα 500γρ)..στο iherb εχει 3 δολλαρια τα 500 γρ...ενα μονο παραδειγμα απο τα χιλιαδες

τα περισσοτερα προιοντα πωλουνται στην ελλαδα στις διπλασιες η τριπλασιες τιμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

...

το θεμα τωρα ειναι οτι ενω ειχα επικοινωνησει με τη κοπελια δε μου απαντησε ποσα θα ειναι τα εταφορικα και αν στελνει ελλαδα... (στο ποστατζ λεει οτι δε στελνει αλλα ξερετε συνηθως κανουν μια παραχωρηση κ στελνουν) κ ετσι ειπα να δοκιμασω και μπορεσα να κανω μπιντ!!!! κ κερδισα με 3.20 λιρες!!!!!!!! γιατι 9 στις 10 φορες δε μπορεις να κανεις μπιντ λογω των ρυθμισεων του πωλητη.... το θεμα μου τωρα ειναι το εξης 1) ποσα μεταφορικα θα μου ζητησει, ειδικα αφου πωληθηκε τοσο φτηνα το κομματι της και 2) αν μπορει να απορριψει το μπιντ μου λογω οτι εγραφε οτι στελνει μονο αγγλια.... (βασικα και παλι επειδη πουληθηκε φθηνα μπας και θελει να ξανακανει την αγγελια απο την αρχη)

αλλα το επιχειρημα μου δε μπορει να ειναι, ας ειχε φροντισει οι ρυθμισεις της να μην αφηναν αγοραστες εκτος αγγλιας να μπινταρουν????

για πειτε τι κανουμε τωρα (εκτος απο υπομονη μεχρι να δω τι θα μου απαντησει!!!!) :roll:

 

Irida νομιζω οτι δεν ειναι σωστη τακτικη αυτη μιας και το εχουμε ξανασυζητησει πολλες φορες οτι τωρα μπορει να σου ζητησει οτι της κατεβει (μιας και δεν υπαρχει πλαφον για πωλησεις εκτος Αγγλιας) και θα εισαι υποχρεωμενη να το παρεις. Επισης αν αρνηθει να στο πουλησει μπορει να σου κανει ρεport στο ebay μιας και γραφει οτι στελνει μονο Αγγλια. Το πιθανοτερο βεβαια ειναι να τα βρειτε ή το πολυ-πολυ να ακυρωσει τη δημοπρασια χωρις να προχωρησει σε κατι αλλο.

Και σαφως δεν ειναι επιχειρημα οτι το συστημα σου επετρεψε να "χτυπησεις". Δεν ειναι ολοι υποχρεωμενοι να γνωριζουν ολες τις ρυθμισεις γι'αυτο αρκει να γραφουν που στελνουν.

Παντως αν τελικα το παρεις το παλτουδακι, ειναι υπεροχο.

Ευχομαι να το παρεις να σου πουμε με γεια! :-D

Link to comment
Share on other sites

μααααλιστα! ευχαριστω! αν υπαρχει καμια που να χει ψωνισει κ απο τα δυο ας πει... βασικα ηθελα να αγορασω ενα παλτουδακι... αυτα τα ψιλοκαλα, λεγονται duffle coat αποτι ειδα... στυλ μοντγκομερι παιδικο δηλαδη!

 

αλλαααααα μου ηρθε εμαιλ υπενθυμισης για ενα παλτουδακι duffle coat μαρκας next που ειχα στη λιστα μου και το χτυπησα... και το κερδισα!!!!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120788253847&autorefresh=true#ht_500wt_898 φετος δεν ειδα να χει καρουδακια αρα θαναι παλιο κομματι... το χει παρει το ματι καμιας? ποιας χρονιας ειναι?

το θεμα τωρα ειναι οτι ενω ειχα επικοινωνησει με τη κοπελια δε μου απαντησε ποσα θα ειναι τα εταφορικα και αν στελνει ελλαδα... (στο ποστατζ λεει οτι δε στελνει αλλα ξερετε συνηθως κανουν μια παραχωρηση κ στελνουν) κ ετσι ειπα να δοκιμασω και μπορεσα να κανω μπιντ!!!! κ κερδισα με 3.20 λιρες!!!!!!!! γιατι 9 στις 10 φορες δε μπορεις να κανεις μπιντ λογω των ρυθμισεων του πωλητη.... το θεμα μου τωρα ειναι το εξης 1) ποσα μεταφορικα θα μου ζητησει, ειδικα αφου πωληθηκε τοσο φτηνα το κομματι της και 2) αν μπορει να απορριψει το μπιντ μου λογω οτι εγραφε οτι στελνει μονο αγγλια.... (βασικα και παλι επειδη πουληθηκε φθηνα μπας και θελει να ξανακανει την αγγελια απο την αρχη)

αλλα το επιχειρημα μου δε μπορει να ειναι, ας ειχε φροντισει οι ρυθμισεις της να μην αφηναν αγοραστες εκτος αγγλιας να μπινταρουν????

για πειτε τι κανουμε τωρα (εκτος απο υπομονη μεχρι να δω τι θα μου απαντησει!!!!) :roll:

 

Irida εμενα για ενα παρομοιο παλτουδακι με χρεωσε 8 λιρες μεταφορικα αλλα οταν ηρθε πανω στο δεματακι ειχε το ποσο 5.5 λιρες. Ενταξει βαλε και το περιτυλιγμα ειμαστε οκ ας πουμε. Περιπου τοσο πρεπει να σου πει αν δεχτει να σου το στειλει. Εαν σου πει κανενα τρελο ποσο πες την ευγενικα οτι δεν συμφερει να το παρεις , και αν γινετε να ακυρωσει την παραγγελια.Κατα 'ρχην πες την οτι σου αρεσε πολυ και επειδη δεν ειχες απαντηση το χτυπησες με την ελπιδα οτι θα σου το στειλει. Αλλα σιγουρα ολα εξαρτωνται απο την καλη 'ή κακη διαθεση της κυριας:(

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, για άλλη μια φορά τα φώτα σας!!!!

έχω δει κάτι crocs στο cgi.ebay.com τα οποία είναι σε δημοπρασία που λήγει σε 12 ώρες! 4 η ώρα το ξημέρωμα! Πως γίνεται να βάλω κι εγώ τη προσφορά μου και φυσικά πως θα είμαι σίγουρη πως θα τα κερδίσω (σε λογικά πλαίσια τιμής!)

eNortjKzUjI0NDK1tFCyBlwwFYMC1w,,50.png
Link to comment
Share on other sites

Irida νομιζω οτι δεν ειναι σωστη τακτικη αυτη μιας και το εχουμε ξανασυζητησει πολλες φορες οτι τωρα μπορει να σου ζητησει οτι της κατεβει (μιας και δεν υπαρχει πλαφον για πωλησεις εκτος Αγγλιας) και θα εισαι υποχρεωμενη να το παρεις. Επισης αν αρνηθει να στο πουλησει μπορει να σου κανει ρεport στο ebay μιας και γραφει οτι στελνει μονο Αγγλια. Το πιθανοτερο βεβαια ειναι να τα βρειτε ή το πολυ-πολυ να ακυρωσει τη δημοπρασια χωρις να προχωρησει σε κατι αλλο.

Και σαφως δεν ειναι επιχειρημα οτι το συστημα σου επετρεψε να "χτυπησεις". Δεν ειναι ολοι υποχρεωμενοι να γνωριζουν ολες τις ρυθμισεις γι'αυτο αρκει να γραφουν που στελνουν.

Παντως αν τελικα το παρεις το παλτουδακι, ειναι υπεροχο.

Ευχομαι να το παρεις να σου πουμε με γεια! :-D

 

ευχαριστω για την απαντηση σου....

οσο για το αν ειναι σωστη τακτικη αυτη κλπ ασε να το κρινω εγω που το εκανα... δεν το προτεινω φυσικα σε κανεναν,δε μπορω να παρω αλλους στο λαιμο μου αλλα εχω κανει καμια εκατοστη αγορες μεσω εβαυ οποτε κατι ξερω.... ξερω οτι πηρα ενα αλφα ρισκο... κερδισα ομως ενα καινουργιο παλτουδακι νεξτ με 3 λιρες!

βεβαια σιγουρα στηριζομαι στη καλη θεληση της κυριας αυτης (που εχει 100% φιντμπακ) αλλα δε νομιζω οτι μπορει να ζητησει οοοοσα μεταφορικα θελει.... μπορει να μου κλεψει 1-2-3 λιρες αλλα να με χρεωσει πχ 20 λιρες μεταφορικα δε μπορει...... θα επικοινωνησω με εβαυ κ θα τη τακτοποιησω...

θα ενημερωσω για τη συνεχεια!!!!!!!!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...αλλα δε νομιζω οτι μπορει να ζητησει οοοοσα μεταφορικα θελει.... μπορει να μου κλεψει 1-2-3 λιρες αλλα να με χρεωσει πχ 20 λιρες μεταφορικα δε μπορει...... θα επικοινωνησω με εβαυ κ θα τη τακτοποιησω...

 

Πριν απο 2-3 χρονια αγορασα ενα μπλουζακι burberrys απο ενα νεο πωλητη. Του ειχα στειλει μηνυμα και περιμενα απαντηση αλλα τελειωνε η δημοπρασια και ειπα να το χτυπησω. Το μπλουζακι ηταν γνησιοτατο και το πηρα 99 πεννες. Ο πωλητης φαινεται για να καλυψει τη χασουρα που ειχε απο τη μια λιρα μου ζητησε κατοπιν εορτης 22 λιρες μεταφορικα!!!

Οταν ρωτησα στο ebay μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πλαφον στος πωλησεις για εξωτερικο. Αν αρνιομουν την συναλλαγη θα μπορουσε να μου κανει report πραγμα που δεν το ηθελα καθολου γιατι τοτε ημουν ηδη κοντα στα 600 αστερακια και 100% feedback. Τελικα ευτυχως εξυπηρετησε ενας φιλος απο Αγγλια και το εστειλε σ'αυτον με 2,5 λιρες (οσο ειχε δηλωσει στην αγγελια του)

Αν κανει την αγορα απο το ταχυδρομειο η αξια φαινεται πανω στο πακετο. ΑΝ ομως την κανει ηλεκτρονικα ή αν εχει επαγγελματικο τιμολογιο, δεν αναγραφεται κανενα ποσο πανω οποτε δεν μπορεις να υποστηριξεις οτι πληρωσες 20 λιρες αλλα αυτος ξοδεψε 4 για να στο στειλει!

Μην πιανομαστε απο τις λεξεις. Ο λογος λοιπον που εγραψα οτι ΠΙΣΤΕΥΩ οτι η σωστη τακτικη ειναι να ρωταμε πριν χτυπησουμε ειναι γιατι την εχω πατησει και οχι για να θιξω κανεναν, αλλα να προστατεψω. Που σημαινει οτι ΓΙΑ ΜΕΝΑ η σωστη τακτικη ειναι αυτη. Για ολους τους αλλους ας κρινουν οι ιδιοι.

Και λαθη επιτρεπονται με οσες αγορες κιάν εχει κάνει κανείς. Οι αγορες μου ειναι 1600+ οι επαγγελματικες και 150+ οι προσωπικες. Παρ'όλ'αυτα διαβαζω για να μαθω γιατι σιγουρα εχω πολλα να μαθω ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο 2-3 χρονια αγορασα ενα μπλουζακι burberrys απο ενα νεο πωλητη.

 

 

αααα 2-3 χρονια πριν λες... μπας και τωρα εχουν αλλαξει τα πραγματα και "βοηθαει" το help desk του εβαυ πιο πολυ σε τετοιες περιπτωσεις???

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

αααα 2-3 χρονια πριν λες... μπας και τωρα εχουν αλλαξει τα πραγματα και "βοηθαει" το help desk του εβαυ πιο πολυ σε τετοιες περιπτωσεις???

 

Και τοτε υπηρχε και ηταν εξισου αποτελεσματικο. Δεν δημιοουργηθηκε τωρα.

Σχετικα με τις χρεωσεις, και σημερα αν μπεις να ρωτησεις, θα δεις οτι δεν υπαρχει πλαφον στα μεταφορικα για εξωτερικο. Δεν εχει αλλαξει κατι. Παντως μαλλον αδικα το συζηταμε γιατι το θεωρω απιθανο να εισαι τοσο ατυχη οσο εγω. Πιστευω (και ελπιζω) οτι θα λυθει το θεμα και θα παρεις το παλτουδακι.

Ενημερωσε μας.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα έμαθα για αυτό:

 

στέλνει Ελλάδα περίπου σε 10 μέρες η αποστολή και 15-20ευρώ τα έξοδα αποστολής ...

πήρε μια φίλη και έμεινε απόλυτα ικανοποιημένη.

για όσες κοπέλες ενδιαφέρονται ας ρίξουν μια ματιά...

http://web0038.server23.publicompserver.de/shop2/index.php?XTCsid=6e676be0bee8c13eba48d5ff10b15e0a

 

επίσης http://www.johnlewis.com/Baby+and+Child/Travelling/Travelling/Buggies/2121/ProductCategory.aspx στέλνει με 8 περίπου λίρες ανεξαρτήτου βάρους , αν συμφέρουν οι τιμές δεν το έψαξα αλλά λίγο που κοίταξα έχει διαφορές από Ελλάδα.

 

έτσι πληροφοριακά για όσες μανούλες είναι σε αυτή την φάση ακόμη

για εμένα πέρασαν ανεπιστρεπτί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παντως για βρακακια και καλτσουλες που εβαλα εχει πλαφον 4 λιρες

 

Για να πουλησεις εσυ;

Εγω λεω για τον κανονισμο που αφορα τους Αγγλους πωλητες για το εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να εχουν διαφορετικο πλαφον αννα? στα παπουτσια ειδα πλαφον 6.50 και εχω την αισθηση οτι αυτο το πλαφον μεγαλωνει οσο παει πανε πανω και τερακια σουα αστ

 

 

αχαχαχα περι να θυμηθω!!!!

και γιατι να εχουν διαφορετικο πλαφον αννα? στα παπουτσια ειδα πλαφον 6.50 και εχω την αισθηση οτι αυτο το πλαφον μεγαλωνει οσο πανε πανω και τα ΑΣτερακια σου !!!!

 

αναγραμματισμος αχχαχαχαχχαχχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

και γιατι να εχουν διαφορετικο πλαφον αννα? στα παπουτσια ειδα πλαφον 6.50 και εχω την αισθηση οτι αυτο το πλαφον μεγαλωνει οσο παει πανε πανω και τερακια σουα αστ

Συμφωνώ για το πλαφόν. Τι είναι αυτό ?????????? τερακια σουα αστ :shock::shock::shock:

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να εχουν διαφορετικο πλαφον αννα? στα παπουτσια ειδα πλαφον 6.50 και εχω την αισθηση οτι αυτο το πλαφον μεγαλωνει οσο παει πανε πανω και τερακια σουα αστ
Συμφωνώ για το πλαφόν...

 

 

I'm an international seller. Do the P&P cost limits still apply?

Yes. If you are listing your item on eBay.co.uk, maximum postage costs will apply for sales to the UK regardless of the location of your item.

 

 

 

Are there P&P cost limits for international postage services or expedited postage?

No. Maximum P&P charges apply only to the first flat rate postage domestic service within the UK.

There are no maximum P&P costs for international postal services or additional local postal services.

 

http://pages.ebay.co.uk/help/sell/maximumPP_FAQ.html#international

http://pages.ebay.co.uk/help/sell/contextual/maximum_shipping.html

 

 

... οσο παει πανε πανω και τερακια σουα αστ

 

Πως ειπατε; :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γατουλα νομιζω οτι εκανα αποκρυπτογραφηση.

Οσο πανε πανω και τα αστερακια σου μαλλον θες να πεις.

Οχι. Οσο πανε πανω τα αστερακια σου (ως πωλητης, οχι ως αγοραστης) και διατηρεις το 100% (αλλα εχεις και πανω απο 4 αστερακια στην επιμερους αξιολογηση) και επισης αν εχεις και πανω απο καποιο συγκεκριμενο αριθμο πωλησεων (οποτε μπαινεις στην κατηγορια των επαγγελματιων πωλητων) τοτε εχεις καποια εκπτωση στους φορους του ebay.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , σκέφτομαι να παραγγείλω τον ατμομάγειρα -μπλέντερ της philips Avent για το μωράκι μας από Άμαζον.Το έχει καμία κοπέλα να μου πει τη γνώμη της?Αρχικά σκεφτόμουνα αυτό της Beaba αλλά διάβασα διάφορα αρνητικά σχόλια και αναθεώρησα..

 

Επίσης ξέρει καμία κοπέλα αν υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε από mothercare UK εκτός από αυτό που κάνεις συνδρομή σε κάποια εταιρία που σου δίνει και καλά μία διευθυνση εικονική και μετά στα στέλενι η ίδια?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

επίσης http://www.johnlewis.com/Baby+and+Child/Travelling/Travelling/Buggies/2121/ProductCategory.aspx στέλνει με 8 περίπου λίρες ανεξαρτήτου βάρους , αν συμφέρουν οι τιμές δεν το έψαξα αλλά λίγο που κοίταξα έχει διαφορές από Ελλάδα.

 

 

Kαλέ έχει πολύ ωραία πραγματάκια!!!

 

 

Και φτηνοί υπνόσακοι!

http://www.johnlewis.com/Baby+and+Child/Sleeping/Sleeping/Unisex+Baby+Sleeping+Bags/265/ProductCategory.aspx

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

αγοραζω ρυζι αγριο απο το ΑΒ 5.80 ευρω τα 250 γρ.(δηλ 12 ευρω τα 500γρ)..στο iherb εχει 3 δολλαρια τα 500 γρ...ενα μονο παραδειγμα απο τα χιλιαδες

τα περισσοτερα προιοντα πωλουνται στην ελλαδα στις διπλασιες η τριπλασιες τιμες

 

Για πες ποιό παίρνεις, με ενδιαφέρει σφόδρα, ήθελα να το ψάξω, αλλά αν το έχεις έτοιμο ........:mrgreen:

 

primigi για μεγαλα κοριτσάκια

ρίξτε μια ματιά γιατί η τιμή είναι μάλλον καλή....

 

Ζουζού, δεν ανοίγει το λινκ.

 

Επίσης ξέρει καμία κοπέλα αν υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε από mothercare UK εκτός από αυτό που κάνεις συνδρομή σε κάποια εταιρία που σου δίνει και καλά μία διευθυνση εικονική και μετά στα στέλενι η ίδια?

Μέσω πέρσοναλ σόπερ, η Κατερίνα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μέσω πέρσοναλ σόπερ, η Κατερίνα.

 

Μάλλον κάτι έχω χάσει??:confused::confused::confused:

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι έχω χάσει??:confused::confused::confused:

 

Στείλε της μέιλ στο [email protected].

Της δίνεις τα λινκς από αυτά που θέλεις, της στέλνεις τα χρήματα συν μια αμοιβή της επί του ποσού αγοράς σου. Παραγγέλνει για σένα και σου αποστέλει μέσω πάρσελφορς.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Στείλε της μέιλ στο [email protected].

Της δίνεις τα λινκς από αυτά που θέλεις, της στέλνεις τα χρήματα συν μια αμοιβή της επί του ποσού αγοράς σου. Παραγγέλνει για σένα και σου αποστέλει μέσω πάρσελφορς.

 

Τέλεια, ευχαριστώ πολύ chatzico:)

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , σκέφτομαι να παραγγείλω τον ατμομάγειρα -μπλέντερ της philips Avent για το μωράκι μας από Άμαζον.Το έχει καμία κοπέλα να μου πει τη γνώμη της?Αρχικά σκεφτόμουνα αυτό της Beaba αλλά διάβασα διάφορα αρνητικά σχόλια και αναθεώρησα..

 

Επίσης ξέρει καμία κοπέλα αν υπάρχει τρόπος να παραγγείλουμε από mothercare UK εκτός από αυτό που κάνεις συνδρομή σε κάποια εταιρία που σου δίνει και καλά μία διευθυνση εικονική και μετά στα στέλενι η ίδια?

 

τον εχω εγω τον ατμομαγειρα της αβεντ... αν θες ψαξε λιγο στην αναζητηση, εχουμε γραψει ενα ολοκληρο θεμα με κριτικες για τους ατμομαγειρες... εκτος αν το εχεις διαβασει ηδη............ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=23339&highlight=avent+%E1%F4%EC%EF%EC%E1%E3%E5%E9%F1%E1%F2

τι θες να μαθεις? εγω τον πηρα απο μαδερκερ αγγλιας....

 

αλλη λυση για το μαδερκερ ειναι η εταιρεια www.forward2me.com που σου δινει εικονικη διευθυνση κλπ

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...