Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Παρήγγειλα αυτές τις μπότες για την κόρη μου. Χρεώνουν 9,99 λίρες έξοδα αποστολής και έχουν paypal. Θα ενημερώσω όταν έρθουν.

 

Δεν θελω να σε στεναχωρήσω.....:(

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-DARK-BROWN-SKECHERS-SLIP-MID-CALF-WALKING-BOOTS-/250808511008?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item801050d57f#ht_2034wt_1139

 

τις λουκούμιαζα κ εγώ αλλά τελικά παρήγγειλα τις άλλες με τα φτερά

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kριτσια στο Laredoute.gr με οποιαδηποτε αγορα απο τα παιδικα και με τον κωδικο 5920 εχει δωρεαν μεταφορικα και δωρο ενα σακιδιο με τη στρουμφιτα ή το στρουμφακι αναλογα το φυλο. :D

 

Εγω πηρα ενα μπλουζακι vertbaudet ωραιοτατο με 6,90 :shock: και ερχεται δωρεαν κουριερ με αντικαταβολη και δωρο το σακιδιακι!

Εχει μερικα πολυ ομορφα πραγματακια.

Π.χ αυτα ειναι τα μπλουζακια για κοριτσακια:

 

http://www.laredoute.gr/collection-%ce%a0%ce%91%ce%99%ce%94%ce%99-%ce%9a%ce%bf%cf%81%ce%af%cf%84%cf%83%ce%b9%ce%b1-2-12-%ce%9c%cf%80%ce%bb%ce%bf%cf%8d%ce%b6%ce%b5%cf%82.aspx?collectionID=5200&topLevel=21

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια χαζη ερωτηση? Πως επιλεγεις με ποια ισοτιμια θα πληρωσεις;

 

Εγώ πάλι αυτό που λες-να το χεις μόνιμα-είχα ρωτήσει κ τις προάλλες που το βρίσκω σαν επιλογή γιατί το ψαχνα μάταια η ξανθιά...αλλα δεν το είδατε...

 

Που το βρίσκω ωρε; Δεν υπάρχει κάποια σχετική επιλογη εκεί που χατε πει,την ώρα που πληρώνεις.

 

Αν μιλάμε για το ΕΒΑΥ μέσω πέιπαλ, δείτε εδώ.

 

Γίνεται την ώρα που κάνεις μια πληρωμή, πριν την ολοκληρώσεις. Το κάνεις μια φορά και μετά το κρατάει.

 

Στο ΑΜΑΖΟΝ, έχει σχετική επιλογή στα Options, αν θυμαμαι καλά.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε στεναχωρήσω.....:(

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-DARK-BROWN-SKECHERS-SLIP-MID-CALF-WALKING-BOOTS-/250808511008?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&var=&hash=item801050d57f#ht_2034wt_1139

 

τις λουκούμιαζα κ εγώ αλλά τελικά παρήγγειλα τις άλλες με τα φτερά

 

 

Τα είδα, αλλά δυστυχώς δεν έχει το νουμερο που χρειάζομαι.:(

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ενημερώσω ότι σήμερα παρέλαβα κουτάκι από gymboree στο σπίτι μου με ταχυμεταφορές ελτα.. και χωρίς τελωνείο.. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι μήπως πέραν της εξυπηρετήσεως, είναι λίγο επικίνδυνη η ανάμειξη courier έστω και αν είναι των ελτα? τι λέτε? παρέλαβε καμία άλλη έτσι?

να σημειώσω ότι είχα ζητήσει την απλή αποστολή (25 δολάρια) και επάνω βρήκσ κολλημένη την ετικέτα της DHL.. και παραστατικά του γερμανικού τελωνείου.. κάπου το είχατε ξαναπεί τώρα αυτό αλλά.. ου γαρ έρχεται μόνο :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια να ενημερώσω ότι σήμερα παρέλαβα κουτάκι από gymboree στο σπίτι μου με ταχυμεταφορές ελτα.. και χωρίς τελωνείο.. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι μήπως πέραν της εξυπηρετήσεως, είναι λίγο επικίνδυνη η ανάμειξη courier έστω και αν είναι των ελτα? τι λέτε? παρέλαβε καμία άλλη έτσι?

να σημειώσω ότι είχα ζητήσει την απλή αποστολή (25 δολάρια) και επάνω βρήκσ κολλημένη την ετικέτα της DHL.. και παραστατικά του γερμανικού τελωνείου.. κάπου το είχατε ξαναπεί τώρα αυτό αλλά.. ου γαρ έρχεται μόνο :)

 

Κάτσε να το αποκρυπτογραφήσουμε τώρα αυτό σιγά σιγά :wink:;-)

 

Δηλαδή δεν σου ήρθε ειδοποίηση να παραλάβεις από τα ΕΛΤΑ της περιοχής σου ? Σου χτύπησαν το κουδούνι και στα έδωσαν ?

 

Δέμα μεγαλούτσικο ? Δηλαδή είχε πολλά πράγματα μέσα ? Προσπαθώ να καταλάβω δηλαδή......

 

Σε ότι αφορά την σφραγίδα της DHL και τα παραστατικά τελωνισμού του γερμανικού τελωνείου, το έχουμε ξαναπεί. Οι εταιρείες επιλέγουν να διανέμουν τις διεθνείς αποστολές τους βάσει των φθηνότερων δρομολογίων, όποια και αν είναι αυτά.

 

Προφανώς, το πρώτο σημείο εισόδου των τζιμπο στην Ευρώπη είναι η Γερμανία. Έτσι τους εξυπηρετεί με τα δρομολόγια αποστολής. Τα γερμανικά παραστατικά (:evil::evil::evil:) λογικά είναι. Είναι το πρώτο μέρος εισαγωγής στην Ε.Ε. και εκεί τελωνίσθηκαν.

 

Μετά με εσωτερική κοινοτική διαμετακόμιση, έφθασαν στην Ελλάδα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ενημερώσω ότι σήμερα παρέλαβα κουτάκι από gymboree στο σπίτι μου με ταχυμεταφορές ελτα.. και χωρίς τελωνείο.. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι μήπως πέραν της εξυπηρετήσεως, είναι λίγο επικίνδυνη η ανάμειξη courier έστω και αν είναι των ελτα? τι λέτε? παρέλαβε καμία άλλη έτσι?

να σημειώσω ότι είχα ζητήσει την απλή αποστολή (25 δολάρια) και επάνω βρήκσ κολλημένη την ετικέτα της DHL.. και παραστατικά του γερμανικού τελωνείου.. κάπου το είχατε ξαναπεί τώρα αυτό αλλά.. ου γαρ έρχεται μόνο :)

 

 

Μηπως κατα λαθος ειχες επιλεξει το κουριερ; Η απλη αποστολη στα gymbo να θυμαμαι καλα ειναι 20 δολλαρια και οχι 25 ή κανω λαθος; Ας με διορθωσουν οι κοπελες που ψωνισαν προσφατα. Αν εγινε ετσι ήσουν τυχερη και δε σου ανοιξαν το δεμα στο τελωνειο. :D

ΑΝ εχεις τυχη διαβαινε... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Προχθές εβαλα παραγγελία στο http://www.alouetteshop.gr στις 26 απόγευμα, στις 27 έφυγαν με ταχυμεταφορές Ελτα κ χτες ήρθαν στα χεράκια μου!

 

Ολα πολύ ομορφα σε κουτάκι συσκευασμένα κτλπ.

..........................................

 

Αψογη εξυπηρέτηση, αμεση ανταπόκριση για ελληνικά δεδομένα eshop!

 

Καλαμαράκι καλοφόρετα!;)

Προβλέπω να στρεφόμαστε από τη νέα χρονιά και σε ελληνικά sites που μέχρι τώρα σνομπάραμε!

 

Kριτσια στο Laredoute.gr με οποιαδηποτε αγορα απο τα παιδικα και με τον κωδικο 5920 εχει δωρεαν μεταφορικα και δωρο ενα σακιδιο με τη στρουμφιτα ή το στρουμφακι αναλογα το φυλο. :D

 

Εγω πηρα ενα μπλουζακι vertbaudet ωραιοτατο με 6,90 :shock: και ερχεται δωρεαν κουριερ με αντικαταβολη και δωρο το σακιδιακι!

Εχει μερικα πολυ ομορφα πραγματακια.

Π.χ αυτα ειναι τα μπλουζακια για κοριτσακια:

 

http://www.laredoute.gr/collection-%ce%a0%ce%91%ce%99%ce%94%ce%99-%ce%9a%ce%bf%cf%81%ce%af%cf%84%cf%83%ce%b9%ce%b1-2-12-%ce%9c%cf%80%ce%bb%ce%bf%cf%8d%ce%b6%ce%b5%cf%82.aspx?collectionID=5200&topLevel=21

 

Μήπως ξέρουμε μέχρι πότε ισχύει?Έβαλα στο καλάθι μου και βρεφικά (74& 81) και μου πέρασε κανονικά τον κωδικό, αλλά περιμένω από next παραγγελία για να ολοκληρώσω τη λίστα με τις ελλείψεις μας!!!

 

Μηπως κατα λαθος ειχες επιλεξει το κουριερ; Η απλη αποστολη στα gymbo να θυμαμαι καλα ειναι 20 δολλαρια και οχι 25 ή κανω λαθος; Ας με διορθωσουν οι κοπελες που ψωνισαν προσφατα. Αν εγινε ετσι ήσουν τυχερη και δε σου ανοιξαν το δεμα στο τελωνειο. :D

ΑΝ εχεις τυχη διαβαινε... :lol::lol:

 

Αν δεν κάνω λάθος standard shipping βγαίνει 22$.

 

 

:evil: :evil: :evil:

Πριν λίγο άπλωσα την μπουγάδα μου με όλα τα καινούρια μας εκ των οποίων τα περισσότερα ήταν τζίμπο,μοδερ & lapin. Μέσα σε αυτά έβαλα και δύο ζευγάρια πιτζαμάκια από George(asda). Το αποτέλεσμα τραγικό!ότι κυκλοφορούσε σε λευκό ή απόχρωση του λευκού έγινε ροζ :cry: :cry: :cry:.

Επίσης, τα συγκεκριμένα ξεχείλωσαν μέχρι εκεί που δε φτάνει. Επειδή τώρα τελευταία αν θυμάμαι καλά κάποια κοπέλα ρώτησε σχετικά, απλά προσοχή. Εννοείται ότι δεν παίζει να ξαναψωνίσω προσωπικά.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι καλοφόρετα!;)

Προβλέπω να στρεφόμαστε από τη νέα χρονιά και σε ελληνικά sites που μέχρι τώρα σνομπάραμε!

 

:evil: :evil: :evil:

Πριν λίγο άπλωσα την μπουγάδα μου με όλα τα καινούρια μας εκ των οποίων τα περισσότερα ήταν τζίμπο,μοδερ & lapin. Μέσα σε αυτά έβαλα και δύο ζευγάρια πιτζαμάκια από George(asda). Το αποτέλεσμα τραγικό!ότι κυκλοφορούσε σε λευκό ή απόχρωση του λευκού έγινε ροζ :cry: :cry: :cry:.

Επίσης, τα συγκεκριμένα ξεχείλωσαν μέχρι εκεί που δε φτάνει. Επειδή τώρα τελευταία αν θυμάμαι καλά κάποια κοπέλα ρώτησε σχετικά, απλά προσοχή. Εννοείται ότι δεν παίζει να ξαναψωνίσω προσωπικά.

 

Nαι ναι να στραφουμε!

 

Δεν τα σνομπαρα απλά δεν ειχα την δυνατότητα να δώσω για ενα φορεμα πχ 49ευρω ,,,,,ενω τα κομμάτια προμο ήταν σε πολύ καλες τιμές!

 

Για δωσε λινκ....τι εννοεις τζορτζ ασντα?

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρουμε μέχρι πότε ισχύει?Έβαλα στο καλάθι μου και βρεφικά (74& 81) και μου πέρασε κανονικά τον κωδικό, αλλά περιμένω από next παραγγελία για να ολοκληρώσω τη λίστα με τις ελλείψεις μας!!!

 

Διεγραψα το μηνυμα :(:( Sorry!

 

:evil: :evil: :evil:

Πριν λίγο άπλωσα την μπουγάδα μου με όλα τα καινούρια μας εκ των οποίων τα περισσότερα ήταν τζίμπο,μοδερ & lapin. Μέσα σε αυτά έβαλα και δύο ζευγάρια πιτζαμάκια από George(asda). Το αποτέλεσμα τραγικό!ότι κυκλοφορούσε σε λευκό ή απόχρωση του λευκού έγινε ροζ :cry: :cry: :cry:.

Επίσης, τα συγκεκριμένα ξεχείλωσαν μέχρι εκεί που δε φτάνει. Επειδή τώρα τελευταία αν θυμάμαι καλά κάποια κοπέλα ρώτησε σχετικά, απλά προσοχή. Εννοείται ότι δεν παίζει να ξαναψωνίσω προσωπικά.

 

Μπιτσονι αν προλαβαινεις ξαναμαζεψε τα γρηγορα και κρατα τα βρεγμενα μεχρι αυριο που μπορεις να βαλεις ενα απο αυτα τα προϊοντα ξαβαφης του σουπερ μαρκετ. Αρκει να μη στεγνωσουν.

 

Για δωσε λινκ....τι εννοεις τζορτζ ασντα?

 

http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html

Ειναι μια αλυσιδα με πολυ οικονομικα πραγματα αλλα δυστυχως και η ποιοτητα ειναι αναλογη. Δεν ηταν παντα ετσι ομως. Καποτε τα george ηταν εξαιρετικα. :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ οκ να μην αγχωνομαι...στις 14/09 εφυγε η δικια μου...εχω μελλον :)

 

Μαρια ακριβως την ιδια ημερομηνια εφυγε και ενα δικο μου δεμα απο Αμερικη αλλα ακομα αφαντο! :(

Εσυ παρελαβες τιποτα;

Παει, το βλεπω! Οχι τιποτ'άλλο ηταν και για καλο σκοπο. :?:evil:

Link to comment
Share on other sites

http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html

Ειναι μια αλυσιδα με πολυ οικονομικα πραγματα αλλα δυστυχως και η ποιοτητα ειναι αναλογη. Δεν ηταν παντα ετσι ομως. Καποτε τα george ηταν εξαιρετικα.

Τα Asda ποτέ δεν τα συμπάθησα, φτηνά ναι, αλλά ό,τι πληρώσεις παίρνεις. Τα παιδικά ρούχα μου είχαν πει ότι είναι καλά όμως, δεν ισχύει λες; Τελευταία φορά που είχα ψωνίσει George ήταν πριν 3 χρόνια, να άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα;

 

Προσωπικά νομίζω ότι τα καλύτερα παιδικά ρουχαλάκια τα έχει το Marks & Spencer, τα θεωρώ πολύ καλύτερης ποιότητας από του Mothercare.

 

Αλήθεια, ξέρει μήπως καμία από πού μπορώ να παραγγείλω ρούχα Oshkosh B'Gosh;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!

 

Μπιτσονι αν προλαβαινεις ξαναμαζεψε τα γρηγορα και κρατα τα βρεγμενα μεχρι αυριο που μπορεις να βαλεις ενα απο αυτα τα προϊοντα ξαβαφης του σουπερ μαρκετ. Αρκει να μη στεγνωσουν.

 

http://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html

Ειναι μια αλυσιδα με πολυ οικονομικα πραγματα αλλα δυστυχως και η ποιοτητα ειναι αναλογη. Δεν ηταν παντα ετσι ομως. Καποτε τα george ηταν εξαιρετικα. :(

 

anna, δυστυχώς τώρα το διάβασα και έχουν σχεδόν στεγνώσει.:cry: Στεγνά ευτυχώς δε φαίνονται τόσο χάλια.

 

Τα Asda ποτέ δεν τα συμπάθησα, φτηνά ναι, αλλά ό,τι πληρώσεις παίρνεις. Τα παιδικά ρούχα μου είχαν πει ότι είναι καλά όμως, δεν ισχύει λες; Τελευταία φορά που είχα ψωνίσει George ήταν πριν 3 χρόνια, να άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα;

 

Αλήθεια, ξέρει μήπως καμία από πού μπορώ να παραγγείλω ρούχα Oshkosh B'Gosh;

 

Κοιτάξτε, επειδή όταν παρήγγειλα από asda είχα πάρει και καλοκαιρινά και κάτι trench coats, να σου πω την αλήθεια δεν είχα πρόβλημα. Βέβαια ήταν εντελώς διαφορετικές ποιότητες. Τα μεν μπλουζάκια ήταν μελανζέ και τα άλλα συνθετικά οπότε δεν είχα ατυχίες. Αυτά ήταν 100% βαμβακερά και μου βγήκαν μάπα.

Σε όλες σχεδόν τις εταιρίες (gymboree,next,mother,mandco) μου έχουν τύχει για παράδειγμα και ρουχαλάκια που έχουν ξεχειλώσει, ωστοσο αυτό το δεν το έχω ξαναζήσει!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να ενημερώσω ότι σήμερα παρέλαβα κουτάκι από gymboree στο σπίτι μου με ταχυμεταφορές ελτα.. και χωρίς τελωνείο.. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι μήπως πέραν της εξυπηρετήσεως, είναι λίγο επικίνδυνη η ανάμειξη courier έστω και αν είναι των ελτα? τι λέτε? παρέλαβε καμία άλλη έτσι?

να σημειώσω ότι είχα ζητήσει την απλή αποστολή (25 δολάρια) και επάνω βρήκσ κολλημένη την ετικέτα της DHL.. και παραστατικά του γερμανικού τελωνείου.. κάπου το είχατε ξαναπεί τώρα αυτό αλλά.. ου γαρ έρχεται μόνο :)

 

E και; Κι εμένα τα μωρομάντηλα από amazon με ταχυμεταφορές ελτά μου τα φέρνουν πλέον. Κι όταν ρώτησα το παιδί μου ειπε πως τελευταία συγκεντρώνουν τα δέματα και τα διανέμουν στους παραλήπτες κατευθείαν έτσι ώστε ούτε με χαρτάκια να μπλέκουν ούτε να συνωστίζεται κόσμος στα ΕΛΤΑ.

 

Καλημέρα κορίτσια!

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

...

...Καποτε τα george ηταν εξαιρετικα. :(

 

...Τα παιδικά ρούχα μου είχαν πει ότι είναι καλά όμως, δεν ισχύει λες; Τελευταία φορά που είχα ψωνίσει George ήταν πριν 3 χρόνια, να άλλαξε κάτι στο μεσοδιάστημα;

...

 

Τι να σου πω; Κιέγω προβληματιστηκα με αυτο που εγραψε η bitchoni.

Εχω george βαμβακερα μπλουζακια που τα φορεσα στη μεγαλη και στη μικρη μου και φετος που τα χαρισα σε αλλα παιδακια ηταν σαν καινουρια! Αλλα μιλαμε σαν να εκοψες μολις τωρα το ταμπελακι! :(

 

...

Αλήθεια, ξέρει μήπως καμία από πού μπορώ να παραγγείλω ρούχα Oshkosh B'Gosh;

 

Παρηγγειλα απο Αμερικη σε τιμες απιστευτες αλλα δεν εχει ερθει ακομα η πραγγελια και γι'αυτο δεν εβαλα το site εδω για να μην παρω καμια κοπελα στον λαιμο μου. Η αληθεια ειναι οτι με ζωνουν τα φιδια γιατι τα εστειλαν απο 14/9. Παρ'όλ'αυτα σου τελνω με πμ το λινκ να δεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Είχα πάρει αυτό το σουτιέν http://www.ebay.co.uk/itm/310332063482?var=610030873286&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2119wt_818, (όπως σας είπα πριν 2-3 μέρες) και μου είναι μικρό. Λέω να το στείλω πίσω. Πριν όμως το κάνω μήπως ενδιαφέρεται καμία κοπέλα; Είναι EUR:85D (UK:38D) ολοκαίνουριο, με τα καρτελάκια. Με τα έξοδα αποστολής μου είχε πάει 22,5?. Να τολμήσω να πω 20?, μη γελάτε για την "έκπτωση" αλλά περνάμε όλοι κρίση.

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες. Χτες παρελαβα απο το www.crocs.eu και συγκεκριμενα αυτα

http://www.crocs.eu/crocs-blitzen-polar/10638,en_ES,pd.html?cid=50W&cgid=women-footwear

και αυτα http://www.crocs.eu/crocs-crocband-jaunt/11018,en_ES,pd.html?cid=320&cgid=boys-footwear και πολλα jibbitz με φωτακια

Αψογη ποιοτητα και ηρθαν στο σπιτι με κουριερ. Μου στειλαν το invoice τους με email το οποιο μπορω να το χρησιμοποιησω στην εφορια διοτι εχει εκδοθει με τα στοιχεια του ελληνα αντιπροσωπου τους με ΑΦΜ κλπ. Καλες αγορες....

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο Αμερικη σε τιμες απιστευτες αλλα δεν εχει ερθει ακομα η πραγγελια και γι'αυτο δεν εβαλα το site εδω για να μην παρω καμια κοπελα στον λαιμο μου. Η αληθεια ειναι οτι με ζωνουν τα φιδια γιατι τα εστειλαν απο 14/9. Παρ'όλ'αυτα σου τελνω με πμ το λινκ να δεις.

 

Βρε κορίτσι βάλε το link να χαζέψουμε. Μου είχε φέρει πριν 2 χρόνια ο πάππους από το ταξίδι του στο Αμέρικα κάποια κομάτια και ήταν απίστευτα καλά. Όποτε πετυχαίνε κάτι στο ebay πάντα το χτυπάω.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες. Χτες παρελαβα απο το www.crocs.eu και συγκεκριμενα αυτα

http://www.crocs.eu/crocs-blitzen-polar/10638,en_ES,pd.html?cid=50W&cgid=women-footwear

και αυτα http://www.crocs.eu/crocs-crocband-jaunt/11018,en_ES,pd.html?cid=320&cgid=boys-footwear και πολλα jibbitz με φωτακια

Αψογη ποιοτητα και ηρθαν στο σπιτι με κουριερ. Μου στειλαν το invoice τους με email το οποιο μπορω να το χρησιμοποιησω στην εφορια διοτι εχει εκδοθει με τα στοιχεια του ελληνα αντιπροσωπου τους με ΑΦΜ κλπ. Καλες αγορες....

 

Δηλαδις στέλνει αποδειξη όπως το αμαζον κ χρεώνει φπα 23% ε?

Ε τοτε να το προτιμήσουμε στις εκπτωσεις!

 

καλημέρα

πωλητης στο ebay με ρουχα next

http://stores.ebay.co.uk/simplynext

 

Εχω παρει απο αυτόν προσφατα αυτές τις πιτζάμες Νεξτ, τις επλυνα αριστες κ ήδη τις φοράμε γιατι εδω βόρεια Ελλάδα εχει αρχισει το κρυο σιγα σιγα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Girls-Next-BNWT-Pink-doggy-print-cotton-pyjamas-3-4-9-10-11-12-years-/160652738439?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item6b1c077933

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δεν είχα 5 μέρες internet και εχω χάσει πολλά

Θελω να ξαναπαραγείλω απο Gymporee μπορώ να χρησιμοποιήσω τα gymbucks ακόμα και στα ρουχα που έχουν εκπτωση -60%?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως ξέρετε αν αυτά φοριούνται και ως κολάν απο παιδάκια που έχουν καθαρίσει απο πάνα? Έχουν στενή φόρμα?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Baby-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Trousers-Pants-/270777624919

 

Επίσης, έχετε μήπως υπόψη που μπορώ να βρω καλάθι για μπάσκετ που να κρέμεται πάνω απο την πόρτα? (Αυτό θέλουν για τα γενέθλια τους, τι να τις κάνω...)

 

Ευχαριστώ! ( To λινκ πρεπει να λειτουργεί τώρα)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδις στέλνει αποδειξη όπως το αμαζον κ χρεώνει φπα 23% ε?

Ε τοτε να το προτιμήσουμε στις εκπτωσεις!

 

 

 

Εχω παρει απο αυτόν προσφατα αυτές τις πιτζάμες Νεξτ, τις επλυνα αριστες κ ήδη τις φοράμε γιατι εδω βόρεια Ελλάδα εχει αρχισει το κρυο σιγα σιγα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Girls-Next-BNWT-Pink-doggy-print-cotton-pyjamas-3-4-9-10-11-12-years-/160652738439?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item6b1c077933

α καλα εγω του ειχα παρει περυσι 2 ζευγαρια πυτζαμες και τις φορα και τωρα , ειναι πολυ καλες και δεν κανουν κομπακια, τις εχουμε ευχαριστηθει:-P

vXPNp3.png

QcHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα απο Αμερικη σε τιμες απιστευτες αλλα δεν εχει ερθει ακομα η πραγγελια και γι'αυτο δεν εβαλα το site εδω για να μην παρω καμια κοπελα στον λαιμο μου. Η αληθεια ειναι οτι με ζωνουν τα φιδια γιατι τα εστειλαν απο 14/9. Παρ'όλ'αυτα σου τελνω με πμ το λινκ να δεις.

 

πες μας βρε φιλεναδα γιατι εγω νομιζα οτι ειναι μονο αυτο μαζι με το carters που δεν στελνει Ελλαδα

 

 

http://www.carters.com/oshkosh

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδις στέλνει αποδειξη όπως το αμαζον κ χρεώνει φπα 23% ε?

Ε τοτε να το προτιμήσουμε στις εκπτωσεις!

 

 

Nαι με φορο 23% αφου εχει βγει στο ονομα του αντιπροσωπου τους

IOANNIS *******

*** KATSOULIERI STR.

15233 HALANDRI

VAT: EL********

συγχωρεστε τα αστερακια αλλα μπορει να μην θελει ο ανθρωπος διαφημιση

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...