Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ!


Recommended Posts

οσο για στερεες τροφες χθες εδωσα κρεμα βανιλια ρυζαλςυρο αλλα αυτο εχει γαλα μεσα κ αφου εμεις περνουμε ειδικο γαλα τωρα χωρις λακτοζη μηπως δεν κανει λεω λεει γαλα η συσκευασια αλλα λακτοζη δεν γραφει αλλα μηπως εννοειται αυτο αφου εχει γαλα?

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 245
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχουν βρεφικο γαλα μεσα ολες οι κρεμες. ναι εχει κανονικα λακτοζη οση εχει ενα γαλα βρεφικο που δεν εινια ειδικο.

σιγα μωρε την ποσοτητα που θα φαει τωρα το μωρο σε κρεμα και σε λακτοζη.

εγω για το ψυχολογικο κομματι ελεγα. να μην συνδεσει τις στερεες με πονο και ασθενεια. να τις συνδεσει με κατι ευχαριστο, πχ με βολτα η να της δωσεις να δοκιμασει απο το δαχτυλο σου ενω εισαστε και οι δυο χαρουμενες. να εινια ευχαριστη η πρωτη φορα που θα φαει. γιατι οπως ειναι και δυσκολη στο φαι ουτε τα κατσαρολικα θα σου φτανουν μετα, ουτε τα παιδικα στην τηλεοραση, ουτε οι βολτες στο παρκο ουτε τιποτα.

 

αρα το κεφαλακι ξαναστραβωνει επειδη πρεπει να της κανεις συνεχεια τις ασκησεις. καλα τωρα θα τσιριζει, δεν θα καθεται, θα θες βοηθεια για να την κανετε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ελπίζω να μην είναι τίποτα και να πάνε όλα καλά. Αλλά η ουρολοίμωξη δεν κάνει και πυρετό;; Όπως λέει και το κουρκουμπίνι τώρα με τον καύσωνα δίνε γάλα κι όσο πιει. Άντε κοπέλα μου κουράγιο. Εδώ είμαστε εμείς, δεν είσαι μόνη σου. Θα τα καταφέρεις!! Ότι θέλεις εδώ είμαστε. Φιλιά πολλά και ιδιαίτερα στη μπεμπούλα μου!!!

tlbOp2.png Iw3Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!σημερα μου εκανε 3 κενωσεις σχετικα καλες κ μια πριν λιγο νερο σκετο κ πρασινες μυξες .γαλα δεν πινει καθολου τσια δεν βλεπω λιγα κ σκουροχρωμμα η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι που δεν πινει υγρα αφου σημερα αγανακτησα της εδωσα κρεμα εφαγε 5-6 κουταλιες

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

στα βρεφη βασιλικη ο πυρετος στην ουρολοιμωξη δεν ειναι απαραιτητος

ουρολοιμωξη μπορει να σημαινει μονο κ η αρνηση τροφης η κ η διαροια που εχουμε ηδη!

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηρα τηλ την παιδιατρο να της πω οτι ακομα δεν τρωει κ μου ειπε οτι αν μεχρι το απογευμα δεν φαει τουλαχιστον για να μην αφυδατωθει θα μας δωσει στο σπιτι μια αντιβιωση ευρεως φασματος μεχρι την δευτερα που θα βγει η καλλιεργεια κ αναλογα με το τι θα διξει θα πραξουμε αν διξει μικροβιο

θα μπουμε μεσα αν οχι θα παρουμε λιγες μερες ακομα αντιβιωση στο σπιτι

ειμαι σιγουρη οτι θα εχει μετανοιωσει που μας ανελαβε δεν την εχουμε αφησει σε υσηχια .καλα ειχε πει καποτε ο γυναικολογος μου αντε να γεννησεις να υσηχασουμε εμεις οι γυναικολογοι να αρχισουν να βασανιζονται οι παιδιατροι

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι. Γι' αυτό είναι οι παιδίατροι, δεν παθαίνει τίποτα. Η δουλειά της είναι. έτσι είναι τα παιδάκια. Αρρωσταίνουν. Τι να κάνουμε; Το ξέρει κι αυτή απ' τη στιγμή που επέλεξε να γίνει παιδίατρος όλα είναι μεσα στο πρόγραμμα.Μωρέ εμείς δεν είχαμε πάθει ποτέ ουρολοίμωξη γι' αυτό δεν ξέρω. Δίνε της νεράκι.

Κι όταν σου λέω είμαστε κοντά σου το εννοώ. Είμαι κι εγώ πονεμένη μάνα. Θα τα πούμε άλλη φορά τα δικά μου, να ξεμπερδέψεις πρώτα με τη μπεμπούλα και να γίνει καλά. Δώσε της πολλά φιλάκια κι ελπίζω όλα να πάνε καλά και να μη χρειαστεί εισαγωγή. Μένεις πολύ έξω από την Πάτρα;Εγώ έχω καταγωγή από την Αμαλιάδα και κάθε χρόνο κατεβαίνω λίγες μέρες.

tlbOp2.png Iw3Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πως ειστε;

Χρησιμοποεις συριγγα για το νερο; Γιατι με το μπιμπερο θα το βγαζει. Σαν ονειρο θα τα θυμασαι αυτα, θα περασουν.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

τα νεα μας ειναι οτι αρχισαμε αντιβιωση αλλα παρολαυτα δεν τρωει μολις τωρα ηταν να φαει κ εφαγε με το ζορι 60γρ κ τωρα κλαιει

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.

σημερα ειμαστε πολυ καλιτερα οι ουροκαλλιεργειες βγηκαν καθαρες κ αφου αντιδρα στην αντιβιωση μαλλον μικροβιο ηταν μου ειπε η παιδιατρος αν εκανε σωστη δουλεια ο μικροβιολογος δεν θα ταλαιπωριομασταν τοσο σημερα αρχισαμε να τρωμε σχετικα καλα φαγαμε κ κρεμα το βραδι κ αλλαξαμε γαλα της πηρα το ναν μια κ το νατιβα δεν το επινε κ αφου τα κακα μας σημερα ηταν οκ δεν παιζει θεμα αλλεργιας.

το αλο το κουλο τωρα η μπεμπα βγαζει πρωτα τα πανω δοντια κ θα σκασουν σε καμια 20αρια μερες κ τα δυο κ τα αλλα διπλα εχουν φουσκωσει ενω κατω ακομα τιποτα δεν φαινονται καν απο βαρος δεν πηραμε πολυ αλλα αφου περασαμε τετοια ταλαιπωρια μου ειπε να μην αγχωνομαι εχουμε παρει 4 ποντους αυτο το μηνα γιναμε γυναικαρες λεμε!απο βδομαδα θα αρχισω να μοιραζω κ προσκλητηρια για τα βαφτησια κ να βρω κ φορεμα το θεμα ειναι οτι ειμαι στην 38 μερα του κυκλου δεν ξαναχα ποτε τοσο μεγαλο κυκλο κ νιωθω φουσκωμενη πολλη τι φορεμα να βαλω που ειμαι λες κ ειμαι παλι εγκυος

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!

Είδες που πέρασαν όλα;; Άντε με το καλό η βάφτιση. Πότε είναι;;Μπορεί από το άγχος σου και την ταλαιπωρία να έχεις καθυστέρηση, αλλά κάνε και το τεστ απλά για να σου φύγει η απορία και για να ξέρεις σίγουρα. Φουστάνι θα βρεις και θα είσαι μια όμορφη μανούλα.

Πολλά φιλιά.

tlbOp2.png Iw3Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιες

με προλαβε πρωι πρωι η περιοδος οσο καιρο ειχα τρεχαματα με την μπεμπα δεν επερνα το χαπι του θυρεοειδη γιαυτο μπορει αυτη η ανωμαλια!

βαφτηση εχουμε ανημερα της παναγιας

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

κοπελιες καλημερα

εμεις κ σημερα ειμαστε μια χαρα αν εξεραισουμε λιγη γκρινια που ειναι λογικο αφου σε 3 βδομαδες το πολυ θα μας σκασει δοντακι η δοντακια αντε να βγουνε να φαει καμια μπριζολα γιατι καθε φορα που τρωμε εμεις μας κοιταει κ της πεφτουν τα σαλια χαχαχαχαχα

κοριτσια ο χρονος για τα βαφτησια τελειωνει κ γω δεν εχω παει ακομα για φορεμα ο φωτογραφος μαλλον δεν θα μπορει μου ειπε χθες κ βλεπω να τραβαω φωτο μονη μου απο το κινητο

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παλι καλα οκ με φωτογραφο(η αληθεια ειναι οτι μου την εσπασε γιατι λες κ θα μας εκανε χαρη τελος παντων ειναι κ περιεργη η μερα που διαλεξαμε κ δεν εχω πολλες απαιτησεις) τωρα εμειναν κομμωτρια, φουστανι κ να μοιρασω προσκλητηρια κ ενα σωρο μικροδουλειες που θα ναι για εκεινες τις μερες .κοριτσια να πω την αληθεια μου μου φαινεται σαν ονειρο <<εγω>>να βαφτηζω παιδι ως τα τωρα πηγαινα σε αλλων βαφτησια κ τωρα ναι το μπουμπουκακι μου γινεται 6 μηνων κ θα παρει κ ονομα

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

με το καλο η βαφτιση. ολα θα πανε καλα και θα ειναι πολυ ωραια. οι ψιλοδουλειες της τελευταιας εβδομαδας ειναι σκοτωμα. αμα αποφασισες χτενισμα δεν χρειαζεσαι δοκιμαστικα με τις ωρες και τις μερες. ειδικα αμα ξερεις και την κομμωτρια και επικοινωνειτε, δηλαδη καταλαβαινει τι θες. φορεματα τωρα με τις εκπτωσεις ενα σωρο. σε ενα πρωι αντε βαρια σε δυο θα βρεις. αμα εχεις ετοιμα και παππουτσια και τσαντα, τελος και απο αυτα. τα προσκλητηρια θελουν λιγο τρεξιμο για το μοιρασμα, αλλα μπορεις να δωσεις μαζεμενα σε συγγενεις και να δινουν και αυτοι. νυχια, αποτριχωση τελευταιες μερες πριν τη βαφτιση. αμα κανονισες και το γλυκο και τις μπομπο (ειδικα αμα στις φερουν αυτοι στην εκκλησια) ακομα καλυτερα. Απ' οτι καταλαβα εχεις χερια για βοηθεια οποτε για τα ψιλολογια χωσε και λιγο κοσμο, μαμα, αδερφη, πεθερικα τα δικα τους προσκλητηρια και τελος.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας! η μπεμπουλα με την αντιβιωση εστρωσε δεν κανουμε διαροια

το θεμα μου ειναι αλο το κεφαλακι μας γερνει παλι τωρα αριστερα εχουν σπασει τα νευρα μου εχω σταματησει να κανω φυσιοθεραπιες διοτι δεν ξερω πλεον απο πια μερια να κανω υποτιθεται οτι εχουμε δεξι ραιβορανο στις 4-5 μερες φιαχνει ερχεται ισα αλλα εγω πρπει να συνεχισω να το κανω μεχρι η μπεμπα να περπατησει γιατι οταν σταματαγα ξαναγυρνουσε αποτομα δεξια κ μεις πιστευαμε οτι ειναι σπασμοι .συνεχιζοντας ομως το παιδι γερνει αριστερα δεν ξερω τι αλο να κανω εκλεισα για την δευτερα σε αλον φυσιοθεραπευτη πιο ειδικο αποτι μου ειπαν εγω πιστευω οτι δεν ειναι ραιβοκρανο γιατι κ πρωτα εγερνε κ απο τις δυο μεριες με μια προτιμηση στα δεξια βρε κοριτσια πηγα να ης κανω μασαζ στον αυχενα κ ουρλιαξε απο τον πονο οχι διαταση απλο μασαζ ο ανθρωπος που μιλησα μου ειπε να μην την πειραξω μεχρι να την δει αυτος η παιδιατρος μιλησε για κακη εξοδο απο την κοιλια κατα την καισαρικη δηλ λαθος γιατρου για να βγει γρηγορα το παιδι να μην παρει ναρκωση για να δουμε!

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου να χαιρεσαι το παιδάκι σου!

Διαβασα σημερα ολη σου την ιστορια κ ομολογω οτι εχετε ταλαιπωρηθει αρκετα. Χωρις να θελω να σε προσβάλλω θεωρω οτι σε μερικά σημεια δινεις περαν του δεοντος προσοχη. Στα λεω γιατι τα έκανα κ εγω στις μικρες μου κ το μετάνιωσα. Κοιτα να απολαυσεις το μωρο σου γιατι ειναι μια πολυ ομορφη περιοδος αυτη.

 

Κανε κ ενα δευτερο μπεμπάκι κ εκει θα χαλαρωσεις!

Πολλλα φιλια! Κ συγγνωμη αν ειπα κατι που σε εκανε να νιωσεις ασχημα!:P

Link to comment
Share on other sites

Οταν υπαρχουν ενδειξεις για κατι, ειναι ανευθυνο να δειχνει καποιος αδιαφορια. καλυτερα να τρεχει αδικα και να γελα μετα παρα να παραμελησει την κατασταση και μετα να του βγει πικρο...Δε θελω ουτε εγω να σε στεναχωρησω BLU-BLU , ελπιδοφορα τα λογια σου και μακαρι να ειναι ετσι, η φιλη μας να ειναι υπερβολικη.

 

Λογω ειδικοτητας ομως και γι' αυτο παιρνω το θαρρος να σε απαντησω,εχω δει πολλες παραμελημενες περιπτωσεις που μετα εφεραν δυσκολιες διορθωσης. Και αυτο ειτε γιατι οντως κατι υπηρχε και δεν εδωσαν οι γονεις σημασια λογω αρνησης-αρνηση οτι στο παιδι μου ειναι δυνατον να του συμβαινει κατι- ειτε ηταν κατι ελαχιστο οποτε αυτο παρεμεινε ή χειροτερεψε.

Οποτε οι προσεκτικες ενεργειες που κανει η φιλη μας ειναι κατα την αποψη μου παντα, αξιολογες.

 

adnihor1,νομιζω οτι πρεπει να δεις το νεο γιατρο που σε λενε. Να διευκρινιστει τι εχει το παιδακι σου για να γινουν και αναλογες θεραπειες. Ενας γιατρος που δε φοβαται να σε πει τι συμβαινει ή ακομη οτι δε συμβαινει τιποτε. Νομιζω ομως οτι πρεπει να πας παλι σε καποιον με την ειδικοτητα που θα σε πει ο παιδιατρος για να συστησει θεραπεια. Οι φυσικοθεραπευτες απο οτι ξερω δεν κανουν διαγνωσεις. Γνωμες εκφερουν συμφωνα με την πειρα τους και εφαρμοζουν την αναλογη της διαγνωσης θεραπεια. πρεπει ομως να υπαρχει διαγνωση, ας μας πει και καποιος φυσικοθεραπευτης που διαβαζει το θεμα. Εγω οσο συνεργαστηκα με αυτην την ειδικοτητα, εβλεπα οτι εκαναν θεραπεια συμφωνα με τις οδηγιες και τη διαγνωση του γιατρου της αναλογης ειδικοτητας. Δε νομιζω να αλλαξε αυτο.

 

Καλη αναρρωση τωρα πλεον αφου τελειωσε και αυτο το βασανο της διαρροιας, ευχομαι να ειναι σιδερενια η μικρη! Αισιοδοξια, εισαι κοντα στο παιδι και κατι να εχει θα το αντιμετωπισεις θετικα αλλα μακαρι να αποδειχτει οτι δεν εχει τιποτε!

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

BLUBLU μακαρι να ειναι τζαπα ταλαιπωρια το κεφαλακι μας ομως γερνει αρκετα ποτε απο την μια κ ποτε απο την αλλη οι γιατροι μιλησαν για ραιβοκρανο δεξι διοτι παρουσιαζει υπερτονιες της δεξιας πλευρας ,απεκλεισαν το νευρολογικο

οταν ομως κανουμε φυσιοθεραπιες γυριζει αριστερα γερνοντας αισθητα.ειναι 5,5 μηνων κ θα πρεπε να ειναι σε ορθη θεση.διαβαζοντας στο διαδυκτυο για ραιβοκρανο που μεταβαλλεται διαβασα πραγματα που με τρομαξαν πολυ.γιαμωρακι δευτερο ειναι νωρις γιατι ειμαι απο καισαρικη η αληθεια ειναι οτι θα θελα κ αλο τωρα αλλα εχουμε ταλαιπωρηθει κ θελω να ηρεμησει το μωρακι μου πρωτα να της δωσω την σημασια που της αξιζει να χαρουμε πραγματα οι δυο μας κ μετα να της χαρισω αδερφακι.

ολες οι γνωμες κ οι αποψεις ειναι δεκτες κ δεν παρεξηγω καμια καμια φορα οι απεξω βλεπουν καλιτερα!σε ευχαριστω για την απαντηση σου

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

κοριτσομανα αυριο πρωι εχουμε εμβολιο θ συζητησω με την παιδιατρο κ θα μου πει κ αυτη την γνωμη της οι παιδορθοπαιδικοι μιλησαν για συγγενες ραιβοκρανο αλλα οταν αυτο μεταβαλλεται ποτε δεξια ποτε αριστερα μιλαμε παλι για το ιδιο?γιατι οπως προειπα διαβασα στο ιντερνετ για ογκο συριγγομελια.επιστρεφω σε λιγο παω να κοιταξω το φαι μην καει

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσομανα μαλλον παρερμηνευσες τα λογια μου. Δεν εννοω να παραμελησει το παιδι, προς Θεου, ουτε αν βλεπει οτι γέρνει το κεφαλάκι ναμην το παει στο ιατρο. Δηλ. απο τις γραμμες που έγραψα καταλαβες οτι εννοω πως η κοπελα ειναι υπερβολικη? Δεν χρησιμοποιησα τέτοια λέξη...ολες μανουλες ειμαστε κ στο θεμα παιδι γινομαστε υπερπροστατευτικες. Αυτο που ειπα ειναι οτι πέρασε πολλα κ μπορει να την στεναχωρει ακομη κ το μπουκωμα του παιδιου, κατι το οποιο το παθαινουν ολα τα παιδάκια, οποτε να κοιτάξει να χαιρεται το παιδάκι της κ να παει οπου χρειαστει αν δει οτι κατι ειναι σοβαρο.

 

Αν επιτρεπεται κοριτσομανα τι ειδικοτητα είσαι? Α, πιστεψε με δεν με στεναχωρεσες καθολου!Εκτιμω παντα την ευγενεια!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Οντως παρεξηγησα, νομιζα οτι εννοουσες την κατασταση γενικα, χιλια συγνωμη...

Εχω ειδικοτητα Ειδικη Φυσικη Αγωγη, οπως δηλαδη καποιοι παιρνουν μπασκετ για ειδικοτητα στο τελευταιο ετος, εγω πηρα ειδικη φυσικη αγωγη ειδικοτητα.

 

adnihor1

εχω συγγενη παθολογο γιατρο συνταξιουχο-που σημαινει πεπειραμενο ανθρωπο- αλλα λειπει και μαλλον αυριο θα μπορεσω να τον ρωτησω εκτος αν εδω σε διαβαζει καποια-ος γιατρος και βοηθησει αμεσα. Εγω δε θελω να παιξω ενα ρολο που δεν ειμαι οποτε φοβαμαι οτι δε θα σε διαφωτισω ιδιαιτερα, αφου και εμεις με διαγνωσεις απο γιατρους δουλευαμε.

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...