Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

το σεξ της συμφιλιωσης.....!!1!


teddy-tedi

Recommended Posts

ανοιγω καινουργιο θεμα λοιπον,με αφορμη ενα γιγαντιο τσακωμο με τον ανδρα μου..που στο τελος μου ειπε αμα δεν σου αρεσει σηκω και φυγε....:(:(

τεσπα...αργοτερα αφου συζητησαμε το θεμα του διαζυγιου ηρεμα με αρπαξε και προσπαθουσε να με ..........!!!!!τα εχασα λιγο αλλα εκεινος αρχισε να με πασπατευει υπουλα και προστυχα!!!!:oops::oops:δεν μπορω να πω μου αρεσε και ενεδωσα....:oops::oops::oops:σημειωτεων οτι οταν εχουμε εβδομαδα να το κανουμε γινομαστε κακουλιδες ο ενας με τον αλλον!!!:shock::shock:γινομαστε δεματι κυριολεκτικα ολα μας φταινε!!:oops::oops:..θα πρεπει να ημουν πολυ γελειο θεαμα παντως με την κοιλουμπα τουρλα:lol::lol::lol:

βρε κοριτσια σας συμβαινει αυτο...δηλαδη να τα βρισκετε μεσω του σεξ??

μερικες φορες νομιζω οτι ολοι η σχεση μας βασιζετε στο σεξ1!!

να ανισυχω???

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


teddy, αν η σχεση σας βασίζεται στο σεξ, είστε σε καλό δρόμο! :-D

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites

αυτο σημαινει πως υπαρχει πολυ παθος στην σχεση σας! ;)τι αλλο θελεις??!!! ολα καλα κ σιγουρα δεν στηριζεται μονο εκει η σχεση σας. παλιοτερα κ εγω τα εβρισκα ετσι με τον ανδρα μου... τωρα οχι τοσο συχνα...

Link to comment
Share on other sites

teddy, αν η σχεση σας βασίζεται στο σεξ, είστε σε καλό δρόμο! :-D

 

ναι ομως οταν δεν κανουμε για καιρο γινομαστε κομματια και θυμωνουμε και ξεσπαμε και εαν καποια στιγμη δεν μπορει ενας απο τους δυο τι θα γινει??θα χωρισουμε??:(

γινετε το σεξ να επιρεαζει τοσο μια σχεση???

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

αυτο σημαινει πως υπαρχει πολυ παθος στην σχεση σας! ;)τι αλλο θελεις??!!! ολα καλα κ σιγουρα δεν στηριζεται μονο εκει η σχεση σας. παλιοτερα κ εγω τα εβρισκα ετσι με τον ανδρα μου... τωρα οχι τοσο συχνα...

 

δηλαδη θα το χασουμε στην πορεια??

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γινετε το σεξ να επιρεαζει τοσο μια σχεση???

 

Η έλλειψη σεξ την επηρεάζει χειρότερα! :-D

Οι ειδικοί πάντως λένε ότι το σεξ της συμφιλίωσης είναι το καλύτερο!

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites

χαχα!!και εμας μας αρεσει παρα πολυ!!!ειναι διαφορετικο βρε παιδι μου πιο παθιασμενο!!!!φΩτια και λαυρα!!!και μετα ολο αγαπουλες φιλακια και χαιδολογηματα γεματα συγγνωμες!!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

πωπωπωπωπωπωπωπωπωπ............ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!!! Να παω να του ρηξω κανα φουσκο...και μετα να τον αρχισω στο πασπατεμα????/ Λετε θα πιασει ή να περιμενω αυριο πρωι πρωι το δικηγορο του!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Το φανταζεσε και υστερα θα ισχιριστει στο δικαστηριο οτι εισαι ανισσοροπη για να σου παρει τα παιδια....:lol::lol::lol::lol:απλα δεν ξερω ισως δεν....δεν ξερω πραγματικα εαν ειμαστε μαζι για εμας η το σεξ?αλλα αυτο βρισκετε και αλλου σωστα??οπωτε αγαπιωμαστε?απλα να εξηγησω οτι ειχαμε μια σχεση ενος μηνα πριν μεινω εγκυος και ετσι ξαφνικα κολλησαμε ο ενας πανω στον αλλο και πανω στο παιδι μας...και μεσα σε 1,5 χρονο παντρευτικαμε και τωρα στα δυο χρονια περιμενουμε 2 νινι και ανισυχω μηπως βιαστηκαμε!!!αλλα ειναι τοσο τελειος τοσο γλυκος....ειναι η οικογενεια μου τον λατρευω...δεν μπορω πλεον να σκεφτω την ζωη μου χωρις την κορη και τον ανδρα μου:oops::oops:μηπως τελικα ειμαι εξωφρενικα πιτσιρικα/??εννοω αμυαλη ανυπομονη και βιαστηκη!!!μηπως αυτο μας στοιχησει στην μετεπητα ζωη μας?δεν θελω να χωρισω...δεν θελω να χαλασω την οικογενεια μου!!!πραγματικα ευχομαι να ειναι παθος ερωτας αγαπη και οχι κατι περαστηκο!!!

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω προσωπικα αν και οντως λιγο ανισορροπη ειμαι:lol::lol::lol::lol: πιστεω οτι σας ενωνει κατι πιο δυνατο για να ερχεται και το 2ο νινι!!!!!! Και ειναι πολυ καλο που το σεξ σας βοηθαει!!!! Ετσι πρεπει!

 

Κατα τη γνωμη μου το σεξ ειναι το 80% μιας σχεσης!!!! Για εμενα παντα!!! Και οντως θα ερθουν στιγμες κουρασης βαρεμαρας ρουτινας, στιγμες που απλα θα θες να του φερεις το τραπεζι στο κεφαλι χωρις κανενα προφανη λογο! Αλλα αν ξερετε οτι εχετε τροπο να τα βρητε και ιδιως ενα τετοιο λογο που σε εκτονωνει τοσο ομορφα τοτε ειστε πολυ τυχεροι!!!! Πολλα συγχαρητηρια !!!!!

 

 

τι κι αν γνωριζοσασταν πριν μονο ενα μηνα!!! σιγα!!!! Δες κατι αλλους που ειναι 10 χρονια μαζι παντρευονται και χωριζουν πριν καν κλεισουν χρονο παντρεμενοι! Ασε μη σκεφτεσαι τετοια!!!1 Αφου το βλεπεις εδω υπαρχει ενασ ερωτας μεγαλος!!!!! Χημεια παιδι μου!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

teddy, αν η σχεση σας βασίζεται στο σεξ, είστε σε καλό δρόμο! :-D

 

θα συμφωνήσω ότι το παθιασμένο σεξ είναι ωραίο μέσο συμφιλίωσης, αλλά όχι αν η σχέση βασίζεται σε αυτό όπως λέει η ανωτέρω συμφορουμίτισσα (ίσως δεν το κατάλαβα εγώ καλά).

Μια σχέση πρέπει να έχει άλλες βάσεις και το σεξ να είναι το "συμπληρωματικό" της για να μην θεωρεί κάποιος ότι υποχώρησε σε θέματα τσακωμών (γαι την τιμή των όπλων ρε παιδί μου).

Αυτό το θέμα το λύνει άνετα το σεξ.

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει καλό είναι και το σεξ αλλά εμένα όταν τσακωνόμαστε δε θέλω ούτε το χέρι να του πιάσω. Θέλω μόνο να τον πετάξω έξω από το σπίτι. Και αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να το αλλάξω.:lol:

s-age.pngs-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει καλό είναι και το σεξ αλλά εμένα όταν τσακωνόμαστε δε θέλω ούτε το χέρι να του πιάσω. Θέλω μόνο να τον πετάξω έξω από το σπίτι. Και αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να το αλλάξω.:lol:

 

και ειχα αρχισει να πιστευω οτι ειμαι η μοναδικη που μονο αυτο δεν σκευτομαι μετα απο εναν καυγα .....και οπως μου εχει πει και ο αντρας μου ...ουτε και αυτος .

εδω και 10 χρονια δεν μας εχει τυχει ποτε ...θελουμε τον χρονο μας ....

ylSkp1.pngrwLVp1.png
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει καλό είναι και το σεξ αλλά εμένα όταν τσακωνόμαστε δε θέλω ούτε το χέρι να του πιάσω. Θέλω μόνο να τον πετάξω έξω από το σπίτι. Και αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να το αλλάξω.:lol:

 

Από το μπαλκόνι συγκεκριμένα:lol::lol::lol::lol:, όχι να του κάτσω κι από πάνω:lol::lol: (γούστα είναι αυτά όμως)

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mια χαρα σας βρισκω βαλε και μενα μεσα στο club οποτε μπορουμε να το κανουμε (δηλαδη οταν κοιματε η μικρη) ειναι μια χαρα χαλαρωτικο

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παντως...και χαρα στο κουραγιο σας να μπορειτε με παιδια,σπιτι κ.λ.π. να μπαινετε στη διαδικασια καυγα....Εγω βαριεμαι να μαλωσω με τον αντρα μου,το ιδιο κι αυτος....:lol:Απλα κοροιδευει ο ενας τον αλλο για λιγο κ μετα σκαμε στα γελια....Οσο για το αλλο...καλο ειναι αλλ χαμενη υποθεση...δε μου κολαει γενικα αν και οταν ημασταν ζευγαρακι εγω 19 αυτος 25 το καναμε...αλλα παλια..τωρα ειμαστε σε αλλο επιπεδο,δε ξερω να πω καλυτερα η χειροτερα γιατι ουτε τωρα εχω προβλημα...γενικα δεν εκτονωνεται ο ενας πανω στον αλλο κ αν καμια διαφωνησουμε θα ναι για τριτους...οχι γιατι πεταξε τις καλτσες...γιατι απλα τις πεταω κι εγω καπου τον ενοχλουν καμια φορα κ τις μαζευει αναγκαστηκα ετσι καταλαβαινει:wink::lol::lol::lol:

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε κοριτσια.....ενταξει ειπαμε αφου με πασπατευε και αφου τον αγαπω δεν θελω να μου παθει και κανα κακο ειναι περιεργος δεν λεω αλλα βρε κοριτσια να ξερατε ποσο δυσκολος και περιεργος χαρακτηρας ειμαι εγω θα τα χανατε!!!

οσο για το τοπικ απλα καθε φορα που τσακωνομαστε τοτε γινετε και το πιο ωραιο σεξ!!!

μηπως τσακωνομαστε γι αυτο υποσηνειδητα???

Ο ΣΟΦΟΣ ΔΙΧΝΕΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΖΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!!!!

 

 

Ειμαι μια εργαζομενη,συζηγος και μητερα που κανει ταντεμ σαν τρελη!

Link to comment
Share on other sites

teddy, αν η σχεση σας βασίζεται στο σεξ, είστε σε καλό δρόμο! :-D

 

Συμφωνώ. Απολύτως και ξυπολύτως.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Από το μπαλκόνι συγκεκριμένα:lol::lol::lol::lol:, όχι να του κάτσω κι από πάνω:lol::lol: (γούστα είναι αυτά όμως)

Το μπαλκόνι είναι μια πολυ καλή λύση αλλά δυστυχώς είμαστε στον πέμπτο όροφο και είναι κάπως δύσκολο να εφαρμοστεί.

s-age.pngs-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...