Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αυνανισμος και εγκυμοσυνη


nora@

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Πολυ πιπερατη η συζητηση , και εχω να ομολογησω οτι πολυ καιρο εχει που δεν .... με τον δικο μου γιατι ????

8 εβδοαμδες 3η εγκυμοσυνη , μας το ειχε απαγορεψει ο δοκτορας μας , και μετα απο3εση , αιμοραγιες κτλ κτλ κτλ εχουμε αισιως φτασει 3 μηνες ανευ :confused::confused: , αν και εδω και 1 βδομαδα θεωριτικα κανει αλλα φοβαμαι εγω και το θεμα ειναι οτι εχουμε αρχησει και οι 2 να βλεπουμε ονειρα μετα απο τοσο μεγαλη αποχη , ιδιαιτερα δε μετα την απο3εση με τις αιμοραγιες ουτε δια χειρος βαραγκη ειχα φοβηθει παρα πολυ .:oops:

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα φαντάζεστε μια έγκυο με την κοιλίιά τούρλα να μπαίνει στι βλιντεο κλαμπ στο μέσα δωμάτιο που έχουν τις πονηρές ταινίες????? χαχαχαχα :mrgreen:

αχαχαχαχαχαχαχαχα

βρε γιατι να μπαινει σε κοπο;

το ιντερνετ γεματο ειναι;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο αντρούλης μου φοβόταν στην αρχή μη βλέπει το μωρό (ώπα ρε γίγαντα που λέει και το φυστίκι :lol::lol::lol: )και μου έκανε το δύσκολο, αλλά όταν σφίξαν τα... γάλατα :oops::oops::oops::lol::lol::lol::oops::oops::oops: άρχισε να αναθεωρεί...

 

Όπως λέει και η θρυλική ατάκα... κόβεται το sex??? Όσο για την ερώτηση της κοπέλας, επιτρέπεται μια χαρά. (Καλά, μην πας σε κανένα sex shop και βγεις με κανένα τεμάχιο... xxl! Χαλαρά πράγματα... χιχιχι...)

 

Τί λέω η γυναίκα μεσημεριάτικα... :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol:

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ νικολεκακι χαχαχαχαχαχαχαχ

αχ τι καλα με κανατε και γελασα και ημουν στα down μου

 

φυσικα για να μη παρεξηγηθω δε γελαω καθολου με το θεμα της κοπελας,αλλα με τις απαντησεις.

τα περασα και γω που μας το κοψε το σεξ μαχαιρι η κακια η γυναικολογος και ειδαμε και παθαμε...

τελος παντων,περασμενα ξεχασμενα...ουφ!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Επειδή το αρχικό θέμα είναι αυνανισμός στην εγκυμοσύνη, θα σας πω τη δική μου εμπειρία. Στα μέσα του 9ου άρχισα να αγχώνομαι για την πρόοδο της εγκυμοσύνης επειδή δεν είχα σημάδια επικείμενου τοκετού και ο γιατρός μου έλεγε πως μόλις συμπληρώσω 40η εβδομάδα πρέπει να γεννήσω, δε θα με περίμενε. Επίσης, δεν περπατούσα πολύ, όπως με συμβούλευαν, γιατί ένιωθα πολύ βαριά, φούσκωνα και ξεφούσκωνα κι ήταν επίπονο.

Μες την αγωνία μου λοιπόν, είχα τη φαεινή ιδέα να δοκιμάσω τη συνταγή του σεξ για να διευκολύνω τα πράγματα. Έλα όμως που ο άντρας μου έλειπε εκείνες τις μέρες -και γενικά δε με πολυπλησίαζε σε όλη την εγκυμοσύνη. Σκέφτηκα λοιπόν κι εγώ να ...αυτοεξυπηρετηθώ.

Το πρωί το έκανα, το βράδυ μου σπάσαν τα νερά... Τυχαίο; Δεν ξέρω, αλλά τελικά δεν είχε φαίνεται ωριμάσει ακόμη η κατάσταση, γιατί μου το πήραν τελικά με καισαρική το μωρό, δεν είχε κατέβει αρκετά και ούτε είχα διαστολη. Έκτοτε σκέφτομαι μήπως έκανα τελικά μεγάλη μαλ... στην κυριολεξία!

NLOdp3.png?XyVO1AM4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μια διευκρίνιση...φαντάζομαι όταν μιλαμε για αυτοικανοποίηση μιλαμε χωρίς ερωτικά βοηθήματα...γιατί αν μιλάμε για surer duper δονητη 40 εκ με περιστρεφόμενη κεφαλή που να πεταει φωτιές ...νομίζω οτι απαγορεύεται..:)

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρίνιση...φαντάζομαι όταν μιλαμε για αυτοικανοποίηση μιλαμε χωρίς ερωτικά βοηθήματα...γιατί αν μιλάμε για surer duper δονητη 40 εκ με περιστρεφόμενη κεφαλή που να πεταει φωτιές ...νομίζω οτι απαγορεύεται..:)

 

μαλλον θα απγορευεται,,,

εγω την ορεξη για σεξ που ειχα στην εγκυμοσυνη δεν περιγραφεται,,,δυστυχως το σεξ μας το κοψανε κι εμας,,,,οποτε καταλαβαινετε

 

παντως και με τον αυνανισμο δημιουργουνται συσπασουλες,,,αν υπαρχει κινδυνος χοντρος για προωρο τοκετο καλυτερα να αποφευγεται και αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Μια διευκρίνιση...φαντάζομαι όταν μιλαμε για αυτοικανοποίηση μιλαμε χωρίς ερωτικά βοηθήματα...γιατί αν μιλάμε για surer duper δονητη 40 εκ με περιστρεφόμενη κεφαλή που να πεταει φωτιές ...νομίζω οτι απαγορεύεται..:)

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

:lol::lol::lol::lol::lol:

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παλι φοβουμουν το σεξ λογω δυεισδησης αλλα ηθελα σεξ οποτε ή την βγαζαμε μονοι μας

Eτσι κι εμείς, και κάποιες φορές μαζί.

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια....πωs να το πω τωρα:oops::oops::oops: εγω δεν θελω να αυτοεξυπηρετουμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ,θα προτιμουσα ετσω και για τα....απλα παιχνιδακια,οπωs δια χειροs που λετε να με βοηθουσε εστω και σε αυτα ο αντραs μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ελα ομωs που εδω και εναμιση μηνα περιπου δεν θελει,λεει οτι η προτεραιοτητα μαs ειναι να προσεχουμε το νινι....ελα ομωs που μερικεs φορεs....βαζει το χερι του να ακουμπησει....ξερετε τι,και μετα οταν ορμαω πανω του,λεει επ τι κανειs,κατσε καλα και κανε υπομονη:evil::evil::evil::evil: λογοs διαζυγιου λεω ειναι αυτοs και γελαω....για να μην κλαιω....πωs να το κανουμε,δεν αντεχετε να περιμενουμε....θαμε χτυπησει στο κεφαλι και θα το γυρισει σε τρελα,τοση ελειψη,και τοσεs ορμονεs χαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια....πωs να το πω τωρα:oops::oops::oops: εγω δεν θελω να αυτοεξυπηρετουμαι ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ,θα προτιμουσα ετσω και για τα....απλα παιχνιδακια,οπωs δια χειροs που λετε να με βοηθουσε εστω και σε αυτα ο αντραs μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes: ελα ομωs που εδω και εναμιση μηνα περιπου δεν θελει,λεει οτι η προτεραιοτητα μαs ειναι να προσεχουμε το νινι....ελα ομωs που μερικεs φορεs....βαζει το χερι του να ακουμπησει....ξερετε τι,και μετα οταν ορμαω πανω του,λεει επ τι κανειs,κατσε καλα και κανε υπομονη:evil::evil::evil::evil: λογοs διαζυγιου λεω ειναι αυτοs και γελαω....για να μην κλαιω....πωs να το κανουμε,δεν αντεχετε να περιμενουμε....θαμε χτυπησει στο κεφαλι και θα το γυρισει σε τρελα,τοση ελειψη,και τοσεs ορμονεs χαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γιατί θέλω εγω καλή μου? Μια έτσι μια γιουβέτσι είναι ο άνδρας μου με το θέμα, το ίδιο κι γω δε λέω. Που να αρχίσει και να κλωτσάει, με κυάλια το σεξ...:lol:

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

γιατί θέλω εγω καλή μου? Μια έτσι μια γιουβέτσι είναι ο άνδρας μου με το θέμα, το ίδιο κι γω δε λέω. Που να αρχίσει και να κλωτσάει, με κυάλια το σεξ...:lol:

εγω τον ενημερωσα πσντωs....θα περιμενω λιγο,και αν συνεχισει ετσι,θα παω σε ενα sex shop,θα παρω χειροπεδεs για χαρια και ποδια,και θα τον δεσω στο κρεβατι και θα τον βιασω....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: τι να κανουμε και εμειs οι καψερεs.....:lol::lol::lol::lol:

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω τον ενημερωσα πσντωs....θα περιμενω λιγο,και αν συνεχισει ετσι,θα παω σε ενα sex shop,θα παρω χειροπεδεs για χαρια και ποδια,και θα τον δεσω στο κρεβατι και θα τον βιασω....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: τι να κανουμε και εμειs οι καψερεs.....:lol::lol::lol::lol:

ωραίες ιδέες δίνεις! Δε νομίζω να διαμαρτυρυθεί καθόλου πάντως!!! :D:D

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

ωραίες ιδέες δίνεις! Δε νομίζω να διαμαρτυρυθεί καθόλου πάντως!!! :D:D

χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D:D:D και να διαμαρτυρηθει δεν θα μπορει να παει πουθενα οποτε.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes: χαχαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen:

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

να πω κ εγω κ εγω τον πονο μου! λοιπον , εμενα στην εγκυμοσυνη κατι παθανε οι ορμονες μου κ το μυαλο ολο στο πονηρο το εχω!! μιλαμε για τρελλη ορεξη! το πρωτο τριμηνο μας απαγορεψε τα παντα η γιατρος, κοντεψα να τρελλαθω! απο 4ο ξεκινησαμε κανονικα αλλα ο αντρας μου φοβοταν.οποτε 1 φορα τη βδομαδα το πολυ γινοταν με τον συζυγο κ 1-2 τη βδομαδα μονη μου. μεχρι τον 5ο , οπου ξαφνικα μετα απο...καταλαβαινετε...μονη μου, ειδα λιγα καφε υγρα. δεν ηταν τιποτα τελικα αλλα πηρα τετοια λαχταρα που υποσχεθηκα στον εαυτο μου να μην ξανακανω τιποτα μονη μου μεχρι να γεννησω. απο αρχες του 7ου η γιατρος μας το απαγορεψε παλι, χωρις να εχω καποιο προβλημα! ειπε μολις μπω στο μηνα μου (στις 27/1) επιτρεπεται κανονικα. το θεμα ειναι οτι το σκεφτομαι συνεχεια, βλεπω μια λιγο πονηρη σκηνη στην τηλεοραση κ τρελαινομαι!! δεν ημουν ετσι βρε κοριτσιαπρο εγκυμοσυνης, δεν ξερω τι με επιασε!!! περιμενω τωρα πως κ πως να μπω στον ενατο κ να πεισω τον αντρα μου να γινει κατι γιατι θα χαζεψω! ασε που εχουμε κ 40 μερες λοχειας μετα!

μηπως δεν παω καλα???

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα πας κοπελα μου δεν φταις εσυ αλλα οι ορμονες σου.Εμας μας το απαγορευσε ο γιατρος απο την αρχη που μαθαμε οτι ειμαι εγκυος(απο την 5η εβδομαδα)λογο συσπασεων.Φαντασου την δικη μου κατασταση!!!!Αλλα ενταξει την παλευω μια χαρα.Ν σε ρωτησω κατι αν ξερεις...στη περιπτωση των συσπασεων επιτρεπεται η αυτοικανοποιηση?(κλειτοριδικα)

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο γιατρος μου, μου ειπε πως θελει οι οργασ.... κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης - αναξαρτητου προελευσεως- συνολικα να μετριουνται στα δαχτυλα του ενος χεριου, και χωρις να εχω παρουσιασει κανενα απολυτως προβλημα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης. ρωτα τον γιατρο σου δεν ειναι ντροπη φυσικη αναγκη ειναι

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω να σου πω σιγουρα αλλα οταν μας επετρεπε το σεξ εννοειται οτι εννοουσε με οργασμο!

κ δεν ειχα ποτε προβλημα να πω την αληθεια, δεν εχω νιωσει ποτε συσπασεις δηλαδη μετα το ''γεγονος'' !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...