Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

χαχαχαχαχαχα τι θα ξεκατινιαστούμε δημόσια ??? τσ τσ δεν αρμόζει στο στίλ μας :mrgreen::mrgreen:

με p.m καλό μου για να μην έχουν να λένε μερικές μερικές :mrgreen::mrgreen: και άμα δεν τα βρούμε θα σε αναφέρω στους διαχειριστές χεχεχεχεχεχε

το πασατέμπο επιτρέπετε

σμουτσσσσσσσσσσσσσ

 

Θα σε αναφέρω πρώτη τότε :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Τί περισσότερα να μάθετε; Δεν υπάρχουν περισσότερα, ότι είναι το έχω γράψει. Αντιδράτε και σας εξηγώ ότι έχω αποδείξεις και θα τις ποστάρω μόνο αν η κοπελα που την αφορά το θέμα αρνηθεί ότι με έχει συκοφαντήσει και δεν το δέχεστε.Προβλημά σας. Από πότε το να θες να αποκαταστήσεις την αλήθεια για τον εαυτό σου ονομάζεται ξεκατίνιασμα; Εσένα κορίτσι μου αν σε συκοφαντήσουν μην αντιδράσεις.Εγώ αντιδρώ.

 

Εγώ την μόνη που βλέπω να συκοφαντεί κάποιον είσαι εσύ! Και αντιδρώ όχι γιατί συκοφαντείς εμένα αλλά γιατί συκοφαντείς κάποιον και αύριο αυτός ο κάποιος μπορεί να είμαι εγώ γιατί έτσι σου τη βάρεσε σήμερα το πρωί που ξύπνησες :P Οπότε ή εξηγήσου ή ζήτα συγνώμη και λύσε το πρόβλημά σου προσωπικά μαζί της.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

μαρή age μην φεύγεις....

 

κάτσε να ακούσουμε και τα δικά σου...

 

τα παπούτσια σας έκαναν??

να μείνω λέτε??? καλά..... ας το διασκεδάσουμε στο δρόμο για το αρχείο .............:D:D

 

καλά φοβερά είναι και τα 5,5 και το 6 που της είναι λίγο μεγαλούτσικο !!!

εσάς ???

Link to comment
Share on other sites

να μείνω λέτε??? καλά..... ας το διασκεδάσουμε στο δρόμο για το αρχείο .............:D:D

 

καλά φοβερά είναι και τα 5,5 και το 6 που της είναι λίγο μεγαλούτσικο !!!

εσάς ???

 

με καλτσούλα μια χαρά!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω γράψει τί συμβαίνει. Όποιος προσπαθεί πριν καλά καλά μάθει περισσότερα, να αμφισβητήσει αυτά που λέω είναι δικαίωμά του.Δεν φτάνει που μου έχουν ριχτεί τόνοι λασπης χωρίς λόγο, θα καθίσω να απολογηθώ κι όλας;; Το θέμα είναι "Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents". Έστειλα κι εγώ το δικό μου μήνυμα.Δεν θέλω να μπω σε καμία αντιπαράθεση με κανέναν θέλω μόνο να υπερασπιστώ τον εαυτό μου.

 

Ποια εισαι βρε κοπελα μου και εχεις τονο λασπης επανω σου? Εγω ΔΕΝ σε ξερω ουτε το νικνεημ σου ουτε τπτ. Ουτε ξερω περι τινος προκειτε.....φασαρια απο το πουθενα μου κοβει αυτο και παει αρχει και ετουτο.....κριμα.....ηταν καλο θεμα. Γιατι δεν τα λετε με πμ? Α, ειπες οτι σε συκοφαντισε δημοσια (εγω δεν ξερω που εγινε αυτο αλλα ειπαμε ζω στον κοσμο μου). Βαλε λοιπον λινκ ΠΟΥ σε συκοφαντισε να το δουμε και εμεις ΔΗΜΟΣΙΑ και να ερθει και η ζανα δημοσια να σφαχτητε......ρε παμε καλα βρε σεις? Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε. Απο ενα φορουμ εξαρταται η οντοτητα μας???.......

 

πφφφφφφφφφ..................:roll:

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Ποια εισαι βρε κοπελα μου και εχεις τονο λασπης επανω σου? Εγω ΔΕΝ σε ξερω ουτε το νικνεημ σου ουτε τπτ. Ουτε ξερω περι τινος προκειτε.....φασαρια απο το πουθενα μου κοβει αυτο και παει αρχει και ετουτο.....κριμα.....ηταν καλο θεμα. Γιατι δεν τα λετε με πμ? Α, ειπες οτι σε συκοφαντισε δημοσια (εγω δεν ξερω που εγινε αυτο αλλα ειπαμε ζω στον κοσμο μου). Βαλε λοιπον λινκ ΠΟΥ σε συκοφαντισε να το δουμε και εμεις ΔΗΜΟΣΙΑ και να ερθει και η ζανα δημοσια να σφαχτητε......ρε παμε καλα βρε σεις? Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε. Απο ενα φορουμ εξαρταται η οντοτητα μας???.......

 

πφφφφφφφφφ..................:roll:

 

και ένα blog! μην ξεχνάς το blog! που ούτε αυτό το ξέρουμε!

 

mkτάδε.... Εγώ πάντως στη θέση της δεν θα σου απαντούσα... απλά θα σε αγνοούσα! Kαι το αυτό ελπίζω να κάνει και η zana

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν ξέρεις τί έχει γίνει και χωρίς να περιμένεις, στο πεντάλεπτο βγάζεις συμπέρασμα. Επίσης έγραψα πως ότι έμαθα το έμαθα πρόσφατα αλλά για κάποιο λόγο αρνείσαι να διαβάσεις και το μεταφράζεις σε "έτσι σου τη βάρεσε σήμερα που ξύπνησες" άσε που εσύ δεν μου έχεις κάνει κάτι οπότε άκυρο το επιχείρημά σου. Δεν με γνωρίζεις για να υπονοείς ότι είμαι τρελλή λοιπόν.Κατανοώ ότι μπορει να είστε φίλες της και να θέλετε να την υπερασπιστείτε αλλά δεν γνωρίζετε όλες τις πλευρές. Ότι ήταν να πω το είπα. Δεν έχω τίποτα περισσότερο να εξηγήσω γιατί κι εγώ απ'την πλευρά μου έχω πολλές και ανεξήγητες απορίες. Ας εξηγήσει η zana που χει πάρει αμπάριζα όλο τον κόσμο και του λέει μ..κίες για το άτομό μου και την οικογένειά μου.

 

εγώ προσωπικά με το μέλος zana δεν έχω ανταλλάξει ούτε πμ ούτε κουβέντα σε δημόσιο ποστ που να θυμάμαι.

Οπότε δεν με κοφτεί να την υπερασπιστώ για κάτι, από την άλλη όμως όταν μπαίνουν άτομα στο φόρουμ και παίζουν με την ευαίσθητη ψυχολογία μιας εγκύου ας πούμε, δημιουργώντας ιστορίες τότε ναι με κοφτεί

 

η miss marple σου λέει κάτι ??? την ebryoula την xara κατι τις ξέρεις ??? γνωστές σου ?? το xontrobizeli ???

Link to comment
Share on other sites

Α μπράβο ήρθες στα λόγια μου. Να εξαρτάται από ένα φόρουμ η οντότητά μας τόσο πολύ που να το χρησιμοποιούμε για τις προσωπικές μας εμπάθειες επειδή κάποτε μας μπάναραν από ένα άλλο; Πολύ χαίρομαι που συμφωνούμε!

 

Και ετσι να εγινε εσυ τι καταλαβαινεις τωρα? θα κερδισεις κατι απο ολο αυτο? και χιλια δικια να εχεις απο δω νομιζεις θα τα βρεις? Και γιατι να ψαξεις να τα βρεις εδω μεσα δεν καταλαβαινω. Εγω δεν ξερω τι εχει γινει. Αν θες πραγματικα να το πεις βρες λινκ και βαλε ΠΟΥ μιλησε η Ζανα για σενα. Αλλιως συνεχισε ετσι. Ουτε εμεις θα καταλαβουμε τπτ περαν μιας ελαφριας διασκεδασης μεσημεριατικα, αλλα ουτε και το δικο σου ονομα (αγνωστο φυσικα μεταξυ αγνωστων) θα καθαριστει.........καταλαβαινεις οτι ουσιαστικα σου λεω οτι ολο αυτο ειναι περαν διασκεδασης υπολοιπων ανουσιο για τους πρωταγωνιστες?

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ προσωπικά με το μέλος zana δεν έχω ανταλλάξει ούτε πμ ούτε κουβέντα σε δημόσιο ποστ που να θυμάμαι.

Οπότε δεν με κοφτεί να την υπερασπιστώ για κάτι, από την άλλη όμως όταν μπαίνουν άτομα στο φόρουμ και παίζουν με την ευαίσθητη ψυχολογία μιας εγκύου ας πούμε, δημιουργώντας ιστορίες τότε ναι με κοφτεί

 

η miss marple σου λέει κάτι ??? την ebryoula την xara κατι τις ξέρεις ??? γνωστές σου ?? το xontrobizeli ???

 

αααααα....εσύ ξέρεις πολλά!!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

το xontrobizeli ???

 

Αυτο το ξερω και εγω (που ζω στον κοσμο μου λεμεεεεε).......αλλα απο οτι θυμαμαι ηταν πολυ ενταξει κοριτσι. Σε πμ τουλαχιστον μαζι μου.....οφφ τοπικ.......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

πάλι αγορές ρε AGE???? με κόλλησες το μικρόβιο το ξέρεις??? Και θα δούμε τίτλο στα μεσημεριανάδικα "ΑΙΤΙΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ: ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ-E-SHOPS".....

a............δεν ξέρω τίποτα .............αποποιούμαι πάσα ευθύνη :mrgreen::mrgreen:

κοίτα τα πράγματα είναι απλά .............έχω ώρα να σκοτώσω και από το να κάθομαι να παίζω με τον πόνο των ανθρώπων κάνω ψυχοθεραπεία μέσω shopping :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

a............δεν ξέρω τίποτα .............αποποιούμαι πάσα ευθύνη :mrgreen::mrgreen:

κοίτα τα πράγματα είναι απλά .............έχω ώρα να σκοτώσω και από το να κάθομαι να παίζω με τον πόνο των ανθρώπων κάνω ψυχοθεραπεία μέσω shopping :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Σωστότατη!!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε παιδια,καθε μερα εχει τοσο πλακα εδω? Να ξερω να το επισκεπτομαι καθημερινα!!!

μπα..........κάθε μέρα όχι ...............αραιά και που ..........αλλά όταν συμβαίνει γίνεται ΜΠΑΧΑΛΟ :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τις γνωρίζω αλλά κι εγώ έγκυος είμαι και δεν ανέχομαι να παίζει κανείς με τη δική μου ψυχολογία ειδικά αυτή τη στιγμή.Και ναι το χοντρό μπιζέλι είναι και η πέτρα του σκανδάλου.Στα screenshots που έχω η zana εκεί απευθύνονταν νομίζοντας ότι είναι εγώ.

 

Μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρεις την ιστορία από την αρχή και να μας διηγηθείς τι ακριβώς έγινε? Τότε θα ξέρουμε κι εμείς τι να απαντήσουμε και δε θα λέμε άλλα αντί άλλων, και ίσως λάβεις απάντηση και από το ίδιο το μέλος. Με τα υπονοούμενα και τις μπηχτές δεν γίνεται τίποτα κοπελιά.

Α, και το χοντρό μπιζέλι δεν είχε και την καλύτερη διαγωγή εδώ τριγύρω γι'αυτό κοίτα να είσαι σίγουρη για τις όποιες κατηγορίες κάνεις δημόσια.

Φιλικά πάντα...

Link to comment
Share on other sites

σας εχω πει οτι καθε δευτερα και παρασκευη εχω μαθημα μ εναν τυπο, ιδιος ο αντυ γκαρσια?

 

μερες τωρα προσπαθω να βρω ενα τοπικ, να πω τον πονο μου, επιτελους βρηκα...

 

ζω ενα δραμα, μιλαμε ο τυπος ειναι θεος!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

σας εχω πει οτι καθε δευτερα και παρασκευη εχω μαθημα μ εναν τυπο, ιδιος ο αντυ γκαρσια?

 

μερες τωρα προσπαθω να βρω ενα τοπικ, να πω τον πονο μου, επιτελους βρηκα...

 

ζω ενα δραμα, μιλαμε ο τυπος ειναι θεος!!! :cry:

 

 

δεν είπες όμως ότι μιλάτε στον πληθυντικό???

 

σε κάρφωσα!!!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...