Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

Εάν διαβάσεις προσεκτικά γράφω "Το ΕΜΑΘΑ πρόσφατα" όχι "Το θυμήθηκα σήμερα". Το πρόβλημά σου ποιό είναι;

 

ότι κατηγορείς έναν άνθρωπο δημόσια χωρίς να δείχνεις καμμιά απόδειξη...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κάτσε βρε κοπελιά! Την κατηγορείς ότι σε διέβαλλε δημόσια και το βασίζεις σε κάποια screenshots. Εγώ στη θέση σου θα έψαχνα να βρω τα μηνύματα που έχω σε screenshot και να της απαντήσω εκεί.... όχι σε ένα άσχετο θρεντ!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Εάν διαβάσεις προσεκτικά γράφω "Το ΕΜΑΘΑ πρόσφατα" όχι "Το θυμήθηκα σήμερα". Το πρόβλημά σου ποιό είναι;

 

Το δικό σου πρόβλημα ποιο είναι;;;; :confused:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ότι κατηγορείς έναν άνθρωπο δημόσια χωρίς να δείχνεις καμμιά απόδειξη...

 

Το αυτό!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ότι συκοφαντήθηκα ίσως;! Έχεις διαβάσει τί γράφω ή ορμάτε να την υπερασπιστείτε πριν μάθετε τί έχει γίνει τελικά;

 

ακού κοριτσάκι, αν κάνεις εγγραφή μόνο και μόνο για να συκοφαντήσεις ένα μέλος (γιατί εσύ συκοφαντείς, δεν έχουμε δει αποδείξεις ότι συκοφαντήθηκες!), είναι δικαίωμά μας να έχουμε την απαίτηση να μάθουμε τι ζόρι τραβάς, οκ; :mad:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Όχι... η εγκυρότητα των screenshots και το αν είναι σε δημόσια θέα θα έπρεπε να σε απασχολεί! Και από αυτό εξαρτάται και η δική σου εγκυρότητα!

 

Αν για παράδειγμα έψαχνες να βρεις αυτά τα μηνύματα που έχεις σε screenshot και της τα έκανες quote όπως έκανες εδώ κανένας δεν θα είχε κάποιο πρόβλημα με την αξιοπιστία σου! Τώρα όμως επέτρεψέ μας να έχουμε και να πρέπει να υπερασπιστούμε το μέλος μιας και αυτήν την ξέρουμε από την παρουσία της εδώ μέσα ενώ εσένα που εγγράφηκες μόνο και μόνο για να την κατηγορήσεις... όχι.

 

Κατάλαβες ή να κάνω και κακά;

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

α και για να το ξεκαθαρίσουμε...δεν ορμάμε να υπερασπιστούμε μέλος, αλλά το φόρουμ στο οποίο φιλοξενούμαστε οκ;

 

αν δεν έχεις λοιπόν βάσιμες αποδείξεις να βρεις το δίκιο σου, θα σε παρακαλέσω να μην ποστάρεις δημόσια σε ένα θρεντ άσχετο!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε και σε συκοφάντησε, πως ξέρουμε ποια είσαι? Σου βγήκε το όνομα? Μα τι χαζό τώρα όλο αυτό ρε παιδιά. Είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε χαρακτήρες μέσα από τα ποστς ούτε να βγάζουμε συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites

ααα καλά! ρωτάμε να μάθουμε περισσότερα και δε μας λες...αντιδράμε και μας λες ότι δεν θέλουμε περισσότερα...

 

τεσπά, ξεκατινιάσου μόνη σου...adios!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Αν όμως πάει ένας και λέει "Η τάδε που έχει το τάδε μπλόγκ (το οποίο τυγχάνει να είναι από τα γνωστά) είναι έτσι και γιουβέτσι" ε μάλλον δεν είναι τόσο ανώνυμα τα πράγματα.

α.......νταξ κατάλαβα.......................να τα βρείτε μεταξύ σας, αν τραβάς ζόρι και αν δυσφήμισε δημόσια εσένα και το μπλόκ σου να μιλήσεις με τον administrator

αυτά και αποχωρώ αντιος

Link to comment
Share on other sites

α.......νταξ κατάλαβα.......................να τα βρείτε μεταξύ σας, αν τραβάς ζόρι και αν δυσφήμισε δημόσια εσένα και το μπλόκ σου να μιλήσεις με τον administrator

αυτά και αποχωρώ αντιος

Κάτσε που πας?????? Θέλω και γω να πω τα παράπονα μου από σένα AGE!!!!! Εεεεεε, που πας ????? Στάσου αλλιώς.....

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε που πας?????? Θέλω και γω να πω τα παράπονα μου από σένα AGE!!!!! Εεεεεε, που πας ????? Στάσου αλλιώς.....

χαχαχαχαχαχα τι θα ξεκατινιαστούμε δημόσια ??? τσ τσ δεν αρμόζει στο στίλ μας :mrgreen::mrgreen:

με p.m καλό μου για να μην έχουν να λένε μερικές μερικές :mrgreen::mrgreen: και άμα δεν τα βρούμε θα σε αναφέρω στους διαχειριστές χεχεχεχεχεχε

το πασατέμπο επιτρέπετε

σμουτσσσσσσσσσσσσσ

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...