Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

Μπορει να ειμαι νεος στο forum σας αλλα γνωριζω απο forum. Aυτες ειναι συνηθησμενες κοντρες μεταξυ μελων και δεν ειναι απαραιτητα κακο να υπαρχουν αρκει να μην ξεφευγουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

τυφλα να χουν τα ελληνικα σηριαλς!!εδω μπαινεις να δεις πεντε πραγματα και πεφτεις πανω σε ιντριγκες συνωμοσιες λαβ στορις και σασπενσ.τα ποπκορν κοπελιες και καθηστε αναπαυτικα τα ποοοοπκοοοορννν

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μέχρι πρίν λίγο καιρό δεν είχα καμία κόντρα με τη συγκεκριμένη κοπέλα.Ίσα ίσα τη συμπαθούσα και είχα πολλή καλή εικόνα για το άτομό της ώσπου έμαθα όλα αυτά και έπεσα απ' τα σύννεφα.Μακάρι αν έχει τα @@ να ρθει εδώ δημόσια (γι αυτό κι εγώ το κάνω δημόσια γιατί δεν έχω να φοβηθώ ή να κρύψω τίποτα) να μας εξηγήσει ακριβώς τον λόγο που διαδίδει όλα αυτά τα ψέμματα για μένα και τους γονείς μου, κάνοντας εκείνη τον Big Brother στη δική μου ζωή και ποθώντας τόσο πολύ να με βλάψει χωρίς εν τω μεταξύ να την έχω πειράξει ποτέ.

κοίτα κοπελιά ..........το ξεκατίνιαζμα μέσω π.μ απ όσο ξέρω δεν απαγορεύεται από τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ

Το να βγεις όμως δημόσια και να πεις ότι η κα. Ταδοπουλου είναι δείξα μπίξα είναι άλλο πράγμα ...........αν έχετε διαφορές να τα βρείτε μεταξύ σας

 

Οι πασπάτες επιτρέπονται?

μπααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να τα βάλουμε σε σειρά...

 

Η zana έχει γράψει 3 μηνύματα σε αυτό το θρεντ και σίγουρα δεν είναι εκείνη που το ξεκίνησε... η vasdeli αν θυμάμαι καλά έκανε το thread?

 

Πάμε λοιπόν:

 

1ο μήνυμα

 

Κι ο δικός μου το ίδιο, ενίοτε μπαίνει κι από το δικό μου γιατί όλα μου τα password εμένα είναι ξεκλείδωτα......άλλωστε αυτός μου τα σετάρει.

 

Όπως επίσης παρασύρει τον άντρα της underage στην ίδια "συμμαχία"..........δουλειά δεν είχε ο διάολος είναι αυτοί οι δυο μου φαίνεται.

 

Δεν αναφέρει κάτι σχετικό ή μου διαφεύγει;

 

2ο μήνυμα

 

μακάρι να μπαίνανε περισσότεροι και να ψαχνόντουσαν για τα παιδιά τους όπως εσείς οι ελάχιστοι που το κάνετε

 

πάλι δεν αναφέρει κάτι σχετικό

 

3ο μήνυμα:

Πως θα σου φαινότανε να έχει χακάρει η γυναίκα σου το λογαριασμό σου, να μπαίνει να βλέπει τα π.μ. σου χωρίς να ξέρεις τίποτε?

Να κάνει και 2-3 νικ και να λέει ότι είναι άντρας, να σε κατασκοπεύει ηλεκτρονικά? ...........γενικώς να κάνει διάφορα τέτοια?

 

πάλι μου διαφεύγει κάτι; :confused:

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να έχω λίγο πασατέμπο αλμυρό παρακαλώ; Με χαλάει το ποπ κορν άσε που δεν εμπιστεύομαι πλέον τα μεταλλαγμένα καλαμπόκια.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις ενα λινκ να δουμε τι ακριβως εγινε?να εχουμε και μεις μια εικονα

και γιατι ξαναγραφτηκες?με τον παλιο κωδικο δεν γινοτανε να γραψεις?

συγνωμη αλλα συνεχιζω να μην καταλαβαινω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο και θα το έκανα.Θα το έκανα μόνο εάν και εκείνη έλεγε ότι η Κα Ταδοπούλου (δηλαδή εγώ) είναι μπίξα δείξα μόνο μέσω pm. Από τη στιγμή που εκείνη επέλεξε να με συκοφαντήσει και μάλιστα και δημόσια, νομίζω είναι δικαίωμά μου να ζητήσω κι εγώ εξηγήσεις δημόσια.Εξάλλου όπως προείπα δεν έχω να κρύψω τίποτα.

 

και το θυμήθηκες σήμερα ??? αν θυμάμαι καλά από το καλοκαίρι παίζει το σενάριο (η απλά βαριέσαι σήμερα και είπες να περάσει λίγο η ώρα)

Link to comment
Share on other sites

ε βάλε μας τα screenshots! εδώ που ήρθες να της τα γράψεις δεν έχει πει τίποτα σε κανέναν! οπότε είσαι φάουλ.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...