Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts

Δεν το εννοώ έτσι.

 

Απλά το φορουμ εχει απειρες ιστοριες τετοιες που ξεκινανε "κοιταξα το κινητο του και..." ή "ανοιξα το υπολογιστή του και..." και δε σας ειχε σοκαρει τοσο. Μπορεί ο τύπος να μην την εμπιστεύεται με τίποτα όπως οι φίλες που προανέφερα.

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

Εξάλλου οι άντρες δεν έχουν και για πολλά θέματα να προβληματιστούν ή να αναρωτηθούν ή να ψαχτούν

 

Αυτό προκύπτει από πλούσια εμπειρία από συντρόφους (μιλάμε για παρα πολλούς για να αποτελέσει σημαντικό δείγμα) ή το λες έτσι, για να γραψεις κάτι?

This is a man's world

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω καταρχήν από προσωπική εμπειρία, και έπειτα από τις συζητήσεις με τις φίλες μου που οι περισσότερες έχουν κι εκείνες ένα σύζυγο και πατέρα των παιδιών τους που εργάζεται, στη συνέχεια επιστρέφει στο σπίτι για να δει τηλεόραση, ανοίγει τον υπολογιστή για να επισκεπτει sites αθλητικού περιεχομένου κυρίως, αλλά κατά τα άλλα αισθάνεται περήφανος για τα 2 υπέροχα παιδιά που έχει τα οποία κατά βάθος θα έπρεπε να αναρωτηθεί πως είναι τόσο υπέροχα, απλά και μόνο από την παρουσία του μέσα στο σπίτι ή την οικονομική συμβολή του ???

Link to comment
Share on other sites

Άστο Ρας.... δυστυχώς είναι αρκετοί πατεράδες (δεν θέλω να γράψω πλειοψηφία αλλά με τρώει) που είναι σαν τον σύζυγο της Geoelli (και άλλων πολλών που κατά καιρούς έχουμε διαβάσει). Μην αρπάζεσαι επειδή νιώθεις εξαίρεση ;)

 

by the way ξέχασα να αναφέρω ότι αυτό το site εγώ από τον σύζυγο το έμαθα... Εκείνος ξεκίνησε να διαβάζει όταν αρχίσαμε τις προσπάθειες και μου έστελνε links από εδώ. Έκανα την εγγραφή αλλά άργησα πολύ να γράψω. Οι περισσότερες απορίες μου ήταν απαντημένες (δεν σκέφτηκα η βλαμμένη να κοιτάξω και για τον θηλασμό και βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο!).

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα αυτο βασδελι,μαλλον και εγω ξανθια..παρακολουθω 2χρονια το φορουμ χωρις να ειμαι μελος και σημερα εκανα εγγραφη για να απαντησω σε καποιο θεμα τελος παντων..εγω δεν θα ειχα κανενα προβλημα να μπαινει ο αντρας μου και να διαβαζει τι γραφω βεβαια σε λογικα πλαισια..και αν ηθελε να γραψει κι ολας..δεν το βρισκω κακο ισα-ισα το βρισκω πολυ σωστο ενας αντρας-πατερας να ενδιαφερετε και να συζηταει για θεματα με μαμαδες προκειμενου να βοηθησει το παιδι του αλλα να μαθει και αυτος καποια πραγματα..βεβαια ονειρα θερινης νυκτος γιατι ο δικος μου ουτε πως ανοιγει δεν ξερει...

line_line_b_beg_16_time_1027224000_text_f4ef20e3e9f9f4e1eae920eceff520e5e9ede1e9.gif

 

Η Δημοκρατία άργησε μια μέρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν καταλαβαινω τιποτα...

Εγω παλι εχω βαλει στις ρυθμισεις "αυτοματη συνδεση", οποτε ουτε καν ζηταει κωδικο ή username.. Αλλα να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους, ουτε καν εχει κανει τον κοπο να μπει... Που και που με ρωταει τι κανει η "ταδε" απο το φορουμ (οταν π.χ. του λεω πως συζητησα με καποια αυτο ή απαντησα σε καποιο θεμα) αλλα μεχρι εκει..

Ο δικος μου δεν παιζει... Εχει λυσσαξει με τα torrents... :roll: (κι οχι τιποτα αλλο, αλλα τραβανε πολληηηηη ταχυτητα :mad:)

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρη οτι ο δικος μου εχει τσεκαρει το φορουμ, εχει γνωρισει και μερικες παλαβες απο δω μεσα, 'νταξ.... ειναι ησυχος.. (που να ΄χε δει ο ερμος το τοπικ μα τις πεθερες...... και καλυτερα για κεινον που δεν τον ειδε, δηλαδη) ειμαστε τωρα για εγκεφαλικα?

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρη οτι ο δικος μου εχει τσεκαρει το φορουμ, εχει γνωρισει και μερικες παλαβες απο δω μεσα, 'νταξ.... ειναι ησυχος.. (που να ΄χε δει ο ερμος το τοπικ μα τις πεθερες...... και καλυτερα για κεινον που δεν τον ειδε, δηλαδη) ειμαστε τωρα για εγκεφαλικα?

 

 

Αχ και να ξερες πως κρατιεμαι και δεν εχω ανοιξει τοπικ για την πολυαγαπημενη μου πεθερουλα...μονο και μονο για να μη δει κατι ο καλός μου και στεναχωρηθει.Ας οψεται που του'χω αδυναμια και δε θελω να μου συγχίζεται....

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρη οτι ο δικος μου εχει τσεκαρει το φορουμ, εχει γνωρισει και μερικες παλαβες απο δω μεσα, 'νταξ.... ειναι ησυχος.. (που να ΄χε δει ο ερμος το τοπικ μα τις πεθερες...... και καλυτερα για κεινον που δεν τον ειδε, δηλαδη) ειμαστε τωρα για εγκεφαλικα?

ποιές εννοείς ;;;; :lol::lol::lol::lol:

(εγω καταλαβα οτι ο αντρας κάποιας παρακολουθεί την κάποια ... ε ενταξει ... σιγα τα οα! ):lol::lol::lol::lol: δλδ όποιος εχει την αίσθηση οτι εδω τα βλεπετε μόνο εσεις .... που τα γραφετε ... α καλαααααααα.....!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε, σου λεει 'αμα ηρθαν απο την αλλη ακρη του κοσμου για να γνωρισουν τη δικια μου, σιγα μη στεκουν καλα...'

 

:mrgreen:

Ε ΔΊΚΙΟ εχει το στεφάνι σου ρε ... κάνεις κι εσυ κάτι γνωριμίες τσ τσ τσ τσ ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρη οτι ο δικος μου εχει τσεκαρει το φορουμ, εχει γνωρισει και μερικες παλαβες απο δω μεσα, 'νταξ.... ειναι ησυχος.. (που να ΄χε δει ο ερμος το τοπικ μα τις πεθερες...... και καλυτερα για κεινον που δεν τον ειδε, δηλαδη) ειμαστε τωρα για εγκεφαλικα?

 

ευτυχώς ούτε ο δικός μου το έχει δει!!!!!!

 

το τόπικ με τις πεθερές εννοώ....ουφ!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

ποιές εννοείς ;;;; :lol::lol::lol::lol:

(εγω καταλαβα οτι ο αντρας κάποιας παρακολουθεί την κάποια ... ε ενταξει ... σιγα τα οα! ):lol::lol::lol::lol: δλδ όποιος εχει την αίσθηση οτι εδω τα βλεπετε μόνο εσεις .... που τα γραφετε ... α καλαααααααα.....!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

εχει γνωρίσει εμάς!!!!!! χιχι

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

ρε, μη καθεστε και λετε ποιες με εχετε γνωρισει, θα δωσετε λαθος εντυπωσεις στο κοσμο......

 

οτι ειμαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ, και οχι ΦΥΣΤΙΚΙ..

 

κι οπως μου ειπαν προσφατα... "θα γινεις ανθρωπος ρε?" :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε, μη καθεστε και λετε ποιες με εχετε γνωρισει, θα δωσετε λαθος εντυπωσεις στο κοσμο......

 

οτι ειμαι ΑΝΘΡΩΠΟΣ, και οχι ΦΥΣΤΙΚΙ..

 

κι οπως μου ειπαν προσφατα... "θα γινεις ανθρωπος ρε?" :lol::lol::lol:

 

ψευταρού!!!! καρύδι είπαμε ότι είσαι...

 

θες να το παίζεις φυστίκι!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς ούτε ο δικός μου το έχει δει!!!!!!

 

το τόπικ με τις πεθερές εννοώ....ουφ!

 

 

εμενα είτε το εβλεπε είτε το όχι θα ήθελε να συμπληρώσει στα γραφωμενα μου περι της μανούλας του.....Οπότε είμαι καλά !!! χαχαχααχαχα

Link to comment
Share on other sites

"θα γινεις ανθρωπος ρε?" :lol::lol::lol:

και ποια κακόβουλη σου το είπε αυτο ;;;; ε !!! ;;;; ποια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ντροπή και αίσχος !

στο θέμα μας

ΠΡΟΣΟΧΉ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ

μενουν για παντα και το χειρότερο .;;; δεν σας ανήκουν κι όλα (δλδ αν δεν εχεις μυαλό να κάνεις edit και να διορθώσεις την μπαρούφα στις επόμενες 24 ώρες (για εδω σε αλλα φόρα μετα το πενταλαπτάκι το χασες το παιχνίδι :-) :-) ) ! ανήκουν στον server μπρρρρρ..... !

Link to comment
Share on other sites

aria 146 έβαλες και τη μάνα σου μέσα?

Ποιός έχει σειρά?

Και το ψευδώνυμο της? Aria 145?:D:D

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

aria 146 έβαλες και τη μάνα σου μέσα?

Ποιός έχει σειρά?

Και το ψευδώνυμο της? Aria 145?:D:D

soukou

εκ του ΣΚ ... (σαββατοκύριακα )

αυτη ήθελε να μπεί δεν την έβαλα !... με έχει πρίξει εδω και δυο χρόνια ...!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

soukou. Δεν σε πιστεύω. Είσαι άπαιχτη.

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το διάβασα ολο και έχω να πώ πολύ περίεργα πράγματα συμβαίνουν στο φορουμ.Vasdeli τι να πώ μπράβο σου που το ψαχνεις τόσο πολύ και μας ενημερώνεις.

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites

έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που γράφεις...δεν ήθελα να το αναφέρω μόνος μου στο παραπάνω μυνημα μου, γιατί όταν με "πιανουν" οι ντροπές μου

που μπάινω σε ένα sait με το 90% η και παραπάνω να είναι γυναίκες, αυτήν ακριβώς την πρόταση επαναλαμβάνω στο μυαλό μου για να μην νιώθω "τύψεις" που μπαίνω!

Ναι είμαι άντρας και είμαι καλά που μπαίνω στο parents!

 

O γιονιος που ενδιαφερετε δεν εχει φυλλο. Αυτα ηταν στο 1800. Ο δικος μου πχ μονο που δεν εχει θηλασει τα παιδια. Ολα τα αλλα τα εχει κανει σαν εμενα (μην πω και καλυτερα :oops::oops::lol:).

 

Οσο γι αυτον που μπαινει να δει τι συζηταει η γυναικα του μπορει να φοβηθηκε καλε μην του τα φοραει (αν κρινει απο τα "αντρικα" τσατ .... εχει τρομαξει το ματακι του μαλλον). Σου λεει βρε μπας και εχει πιασει κανενα γκ*&^ο και τα λενε? :lol:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

soukou

εκ του ΣΚ ... (σαββατοκύριακα )

αυτη ήθελε να μπεί δεν την έβαλα !... με έχει πρίξει εδω και δυο χρόνια ...!

:lol:

 

αμ γι αυτο την παινευεις εσυ. αχαχαχα. Εχεις τους λογους σου :mrgreen:(πλακιτσα ετσι μην παρεξηγηθουμε κι ολας :lol:)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...