Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επαφές μετα τη γεννα... ?


rena

Recommended Posts

Kalimera! Prin 10 meres gennhsa me kaisariki ena agoraki :) Annarosa poli grigora giati stin 7 mera kiolas eixa seksoualikes epafes. Dn exo ponoys pouthena oute enoxliseis exo omos polles oreksis :) Kanei omos na exo seksoualikes epafes? Prepei na perimeno 40 meres? Signomi kiolas alla ti epiptosis mporei na exei ? Eyxaristo!:oops:

 

:):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 277
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kalimera! Prin 10 meres gennhsa me kaisariki ena agoraki :) Annarosa poli grigora giati stin 7 mera kiolas eixa seksoualikes epafes. Dn exo ponoys pouthena oute enoxliseis exo omos polles oreksis :) Kanei omos na exo seksoualikes epafes? Prepei na perimeno 40 meres? Signomi kiolas alla ti epiptosis mporei na exei ? Eyxaristo!:oops:

 

ευτυχισμενος θα ειναι ο αντρας σου κοριτσι μου

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kalimera! Prin 10 meres gennhsa me kaisariki ena agoraki :) Annarosa poli grigora giati stin 7 mera kiolas eixa seksoualikes epafes. Dn exo ponoys pouthena oute enoxliseis exo omos polles oreksis :) Kanei omos na exo seksoualikes epafes? Prepei na perimeno 40 meres? Signomi kiolas alla ti epiptosis mporei na exei ? Eyxaristo!:oops:

Tha mporousa na meino ksana egoyos?

 

:confused::confused::confused:

Θα σου έβαλαν από τα καινούργια ράμματα στην καισαρική γι'αυτό και ανάρρωσες πλήρως!!!

Επίσης θα σου έδωσαν από αυτά τα χάπια που εξαφανίζουν τα λόχεια μέσα σε 3 μόνο ημέρες!!!

Μπορείς να κάνεις σεξ άφοβα , καθημερινά πριν και μετά κάθε θηλασμό...

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:confused::confused::confused:

Θα σου έβαλαν από τα καινούργια ράμματα στην καισαρική γι'αυτό και ανάρρωσες πλήρως!!!

Επίσης θα σου έδωσαν από αυτά τα χάπια που εξαφανίζουν τα λόχεια μέσα σε 3 μόνο ημέρες!!!

Μπορείς να κάνεις σεξ άφοβα , καθημερινά πριν και μετά κάθε θηλασμό...

δηλαδη αν εχεις 6 θηλασμους την ημερα μπορεις να κανεις σεξ 12 φορες πριν κλεισει η καθημερινη?αμαν!!!00020070.gif

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused:

Θα σου έβαλαν από τα καινούργια ράμματα στην καισαρική γι'αυτό και ανάρρωσες πλήρως!!!

Επίσης θα σου έδωσαν από αυτά τα χάπια που εξαφανίζουν τα λόχεια μέσα σε 3 μόνο ημέρες!!!

Μπορείς να κάνεις σεξ άφοβα , καθημερινά πριν και μετά κάθε θηλασμό...

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ναι ειδικά όταν θηλάζεις, η προλακτίνη δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ ανεβασμένη και έχεις τρελλές ορέξεις!!! τι να λέμε!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxaxaxaxa mareseis koufetaki!!!!!

απλα προσοχή γιατι φιλη μου έμεινε έγκυος την 20η μερα της λοχείας!!!

πως δεν ξερω αλλα ο γιατρός την έκραξε γιατι ήταν πααααρα πολύ νωρίς!

και θηλαζε!!!!τωρα το πως κανεις δεν καταλαβε!

 

κατιααααααααααα μην το ακους εσυ κοριτσάκι!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ναι ειδικά όταν θηλάζεις, η προλακτίνη δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ ανεβασμένη και έχεις τρελλές ορέξεις!!! τι να λέμε!!!

η yoko ono ξερεις μωρε η γυναικα του jon lennon οταν εκανε τον γιο της απαραιτητα εκανε σεξ πριν τον θηλασμο για να κατεβει το γαλα της περισσοτερο.τωρα αν το ευχαριστιοταν ποιος ξερει..αλλα ισως αυτη δεν πιανετε,γτ ειναι ξωτικο

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

η yoko ono ξερεις μωρε η γυναικα του jon lennon οταν εκανε τον γιο της απαραιτητα εκανε σεξ πριν τον θηλασμο για να κατεβει το γαλα της περισσοτερο.τωρα αν το ευχαριστιοταν ποιος ξερει..αλλα ισως αυτη δεν πιανετε,γτ ειναι ξωτικο

 

όντως είναι ιστορικό στοιχείο αυτό βρε; :roll:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η yoko ono ξερεις μωρε η γυναικα του jon lennon οταν εκανε τον γιο της απαραιτητα εκανε σεξ πριν τον θηλασμο για να κατεβει το γαλα της περισσοτερο.τωρα αν το ευχαριστιοταν ποιος ξερει..αλλα ισως αυτη δεν πιανετε,γτ ειναι ξωτικο

 

 

έγραψε το κουφέτο!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

egw pou den exw orekseis oute kata tin diarkeia tis egumosunis oute meta????ase pou meta den exw xrono eleuthero, opote psiloginetai aggareia i douleia ! den kserw, alla meta tin kaisariki o giatros mou eixe pei 40 meres apoxi.kati parapanw tha kseroun autoi.....min sou anoiksei kammia tomi me to zori prosexe !!

Link to comment
Share on other sites

Kalimera! Prin 10 meres gennhsa me kaisariki ena agoraki :) Annarosa poli grigora giati stin 7 mera kiolas eixa seksoualikes epafes. Dn exo ponoys pouthena oute enoxliseis exo omos polles oreksis :) Kanei omos na exo seksoualikes epafes? Prepei na perimeno 40 meres? Signomi kiolas alla ti epiptosis mporei na exei ? Eyxaristo!:oops:

Tha mporousa na meino ksana egoyos?

 

Κι εμείς είχαμε τρελές ορέξεις στη μικρή αλλά περιμέναμε 1μήνα για μικρόβια κλπ κλπ. Καλύτερα να το συζητήσεις με το γυναικολόγο σου!

Link to comment
Share on other sites

Τα σεβη μου...μπραβο σας και παλι μπραβο σας!!!

ΕΓω αν και γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...με τοσο πονο που εριξα απο τα ραμματα ουτε να διανοηθω δεν αντεχω το ενδεχομενο για σεξ.Μου πηρε 15 μερες για να καταφερω να καθομαι σαν ανθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας!!!!

 

Βρε κορίτσια μου, μπορεί να γελάσετε αλλά εγώ έχω ένα αγχος για κάτι...

 

Ήμουν απο τις κοπέλες που όσο καιρό εγκυμοσούσα έγραφα στο άλλο Thread περι αποχής απο το σέξ επειδή ο σύζηγος φοβόταν...Είχαν περάσει 4 μήνες ανευ ερωτικών επαφών...

 

Τώρα που γέννησα και έχουν περάσει 15 μέρες μέρες και το αίμα έχει σχεδόν τελειώσει (έχω κάτι ανάμεσα σε ροζουλι και μπέζ-καφέ:oops::oops::oops: συγγνώμη για την περιγραφή.

 

Είχαμε επιθυμία με τον άνδρα μου να κάνουμε σέξ (και κάναμε), ήταν λαθος?

 

Εννοώ μήπως δεν έπρεπε να κάνουμε τόσο νωρίς? Είχα ένα τσούξιμο όση ώρα κάναμε σαν την πρώτη μας φορά εμείς οι γυναίκες (ξέρετε τι εννοώ), λέτε να είναι κατι κακό? ας πούμε με τα ράμματα απο μέσα??

 

Συγγνώμη αν θεωρείτε αφελείς τις ερωτήσεις μου αλλά έχω άγνοια και ρωτάω να με διαφωτήσετε!!!

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όλες τις κοπέλες - κυρίες - γυναίκες....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!!!

 

Βρε κορίτσια μου, μπορεί να γελάσετε αλλά εγώ έχω ένα αγχος για κάτι...

 

Ήμουν απο τις κοπέλες που όσο καιρό εγκυμοσούσα έγραφα στο άλλο Thread περι αποχής απο το σέξ επειδή ο σύζηγος φοβόταν...Είχαν περάσει 4 μήνες ανευ ερωτικών επαφών...

 

Τώρα που γέννησα και έχουν περάσει 15 μέρες μέρες και το αίμα έχει σχεδόν τελειώσει (έχω κάτι ανάμεσα σε ροζουλι και μπέζ-καφέ:oops::oops::oops: συγγνώμη για την περιγραφή.

 

Είχαμε επιθυμία με τον άνδρα μου να κάνουμε σέξ (και κάναμε), ήταν λαθος?

 

Εννοώ μήπως δεν έπρεπε να κάνουμε τόσο νωρίς? Είχα ένα τσούξιμο όση ώρα κάναμε σαν την πρώτη μας φορά εμείς οι γυναίκες (ξέρετε τι εννοώ), λέτε να είναι κατι κακό? ας πούμε με τα ράμματα απο μέσα??

 

Συγγνώμη αν θεωρείτε αφελείς τις ερωτήσεις μου αλλά έχω άγνοια και ρωτάω να με διαφωτήσετε!!!

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων όλες τις κοπέλες - κυρίες - γυναίκες....

 

Καλημέρα! :-) να σου ζήσει το μωράκι! Κι εγώ με καισαρική γηέννησα..αλλα πρόβλημα με την τομή δεν είχα κατα την επαφή απλά πονούσα λιγάκι αργότερα κ εννοείται δεν το ειπα στον αντρα μου για να μην εχουμε τα ιδια οπως στην εγκυμοσυνη φοβος μην γινει κατι..την τελευταια φορα ομως μετα την επαφη εβγαλα αιμα οχι στην τομη κ μου φανηκε παραξενο :-( απλα επειδη δεν περασε ουτε μηνας που εκανες καισαρικη καλο θα ηταν να γινεται με το μαλακο γιατι δεν θελει κ πολυ...:-)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...