Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αμοιβή γιατρού


litsar

Recommended Posts

καλησπέρα σας, εγω γεννάω τον Ιουλιο στο Λητω. ξέρει κανεις τιμές να μου πεί. ευχαριστώ

 

 

 

 

 

Dafni moy min koitas ti lene sto thl h ti grafei to fylladio. ayta pou 8a soy pei o giatros soy.egv edwsa ligotera apo ayta poy lene prin 2 mines.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ;

 

η ξαδελφη μου που γεννησε στο Μητερα της δωσανε βιβλιαριο.

και για να μην ακους τον καθεναν ρωτα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ;

 

καλησπέρα.εγώ γέννησα πριν λίγες ημέρες στο μητέρα και η αλήθεια είναι ότι δεν δίνουν βιβλιάριο γιατί έχουν έλλειψη λένε(εδώ και μήνες έμαθα).σου δίνουν το βιβλιάριο σε φωτοτυπίες και είπαν σε κανα μήνα να τους πάρω τηλ για να πάω να το πάρω.μάλλον θα περιμένω πολύ έμαθα από την παιδίατρο μου.τόσα λεφτά παίρνουν οι γύφτοι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να γεννήσω φυσιολογικά και να έχω μαζί τον πατερούλη του παιδιού την ώρα του τοκετού. Η Γεωργιάδου είναι θετική σε αυτό ή να επιλέξω κάποιον άλλο γιατρό??

Γέννησα αρχές του 2009 με τη Γεωργιάδου, φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο και με τον άντρα μου παρόντα. Η Γεωργιάδου είναι θετική στο να είναι ο μπαμπάς του παιδιού μαζί την ώρα του τοκετού, αρκεί να έχει μαζί του τη βεβαίωση από το τμήμα ψυχοπροφυλακτικής του Έλενα, όπου γίνονται τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού. Πρέπει να κλείσεις θέση σε κάποιο τμήμα, γι' αυτό καλύτερα να τηλεφωνήσεις από τώρα. Γίνονται 4 δίωρα (και ένα επιπλέον για το θηλασμό) από τα οποία πρέπει ο σύζυγος να παρακολουθήσει μαζί σου τα 2 μαθήματα για να πάρει τη βεβαίωση. Πληρώσεις ένα παράβολο 3 ευρώ (και για τους δυο).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΩ ΜΕ ΜΙΑ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ!!!!ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ;

 

Καλησπέρα!!!Εγώ γέννησα 11-12-09 στο Μητέρα και προχθές εκεί κ η κολλητή μου και όλα καλά..Και φυσικά μας έδωσαν βιβλιάριο υγείας του μωρού...

labc81

Link to comment
Share on other sites

Γέννησα αρχές του 2009 με τη Γεωργιάδου, φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο και με τον άντρα μου παρόντα.

 

Την ίδια γιατρό έχουμε :) Χαίρομαι που υποστηρίζει την παρουσία του μπαμπά στο δωμάτιο.

 

Γενικότερα, έμεινες ευχαριστημένη από την εμπειρία του τοκετού μαζί της; Το θέμα της αμοιβής πώς το χειρίστηκες; Θέλω να πω, τη ρώτησες τι ποσό θέλει ή αυτοσχεδίασες;

8R4Vp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια,τα φώτα σας!!Θα γεννήσω στο Αττικό και θα με αναλάβει κάποιος γιατρός από κει.Ξέρει καμία αν θα πρέπει να του δώσω αμοιβή τοκετού ή πληρώνεται από το νοσοκομείο και απλά θα δώσω αν θέλω κάτι για ευχαριστώ?

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,τα φώτα σας!!Θα γεννήσω στο Αττικό και θα με αναλάβει κάποιος γιατρός από κει.Ξέρει καμία αν θα πρέπει να του δώσω αμοιβή τοκετού ή πληρώνεται από το νοσοκομείο και απλά θα δώσω αν θέλω κάτι για ευχαριστώ?

Eξαρτάται ποιο γιατρό έχεις, αν και οι περισσότεροι, αν όχι όλοι τα ζητάνε!:rolleyes:

Εμένα μου ζήτησε συγκεκριμένο ποσό!Εννοείται πως πληρώνονται από το δημόσιο!

Link to comment
Share on other sites

Eξαρτάται ποιο γιατρό έχεις, αν και οι περισσότεροι, αν όχι όλοι τα ζητάνε!:rolleyes:

Εμένα μου ζήτησε συγκεκριμένο ποσό!Εννοείται πως πληρώνονται από το δημόσιο!

 

Άρα δεν είμαι αναγκασμένη να δώσω κάτι...Αυτό θέλω να ξέρω για να ξέρω πως να αντιμετωπίσω την κατάσταση...Γιατί έχουν ξεφύγει μερικοί!!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην πανικοβάλεστε με το θέμα του βιβλιαρίου υγείας. Απλά τους τελευταίους μήνες δεν έχουν εκδοθεί τα βιβλιάρια υγείας (ε τα φάγαν τα λεφτά και δεν έμεινε τίποτα στα ταμεία... :)) και για αυτό σου δίνουν ένα επίσημο σημείωμα με όλα τα στοιχεία του παιδιού και αργότερα θα δώσουν και το βιβλιάριο. Εγώ γέννησα 18.01 στην επαρχία και ακόμη να το πάρω.

 

Είναι θέμα υπουργείου υγείας κεντρικά και όχι νοσοκομείου.

Δεν ειναι μονο θεμα υπουργειου αλλα και νοσοκομειων..γυναικες που γεννησαν την ιδια ημερομηνια με μενα στη γενικη κλινικη,στο διαβαλκανικο και στο παπαγεωργιου πηραν βιβλιαριο στην εξοδο απο το νοσοκομειο..εγω που γεννησα στο γενεσις,4 μηνες περιπου μετα και ακομη βιβλιαρια δεν εχουν υποτιθεται και με στελνουν στη διευθυνση υγιεινης..Συμφωνα με τη διευθυνση υγιεινης το γενεσις πηρε μεχρι τωρα 2 φορες βιβλιαρια και τα εδωσε στις πιο προσφατες γεννησεις αλλα και σε "εκλεκτους" πελατες που προφανως τα σκασανε για να παρουν..ευτυχως που ο αντρας μου βρηκε απο αλλη πολη και δεν κυκλοφορουμε με τα μπακαλοχαρτα..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,τα φώτα σας!!Θα γεννήσω στο Αττικό και θα με αναλάβει κάποιος γιατρός από κει.Ξέρει καμία αν θα πρέπει να του δώσω αμοιβή τοκετού ή πληρώνεται από το νοσοκομείο και απλά θα δώσω αν θέλω κάτι για ευχαριστώ?

κοιτα εχει να κανει αν ειναι ο γιατρος του ικα που σου γραφει τα φαρμακα και τις εξετασεις τοτε ναι δεν εισαι υποχρεωμενει να δωσεις κατι

αν οχι και σε παρακολουθει για να σε ξεγεννησει τοτε περιμενει φακελακι.( αλλα πληρωνεται απο το νοσοκομειο αλλα δεν μετραει και δεν τους φτανει μονο αυτο γιαυτο και δινουμε τα κ$$$$$΅ας).. αν πας να γεννησεις με το καλο και θα ειναι εκτος βαρδιας και των παρεις τηλεφωνο οτι πονας για να ερθει να σε ξεγεννησει τοτε θα δωσεις κατι:(... αν ομως πας να γεννησεις και θα ειναι ο εφημερεων γιατρος τοτε ναι δεν θα δωσεις δεν θα εχει δικαιωμα να ζητησει κατι ετσι και αλλιως.... αλλα αν μεινει μαζι σου πολλες ωρες εκτος βαρδιας θα ζητησει να εισαι σιγουρη..συμβουλη μου αν δεν θελεις να δωσεις κατι πηγαινε στο νοσοκομειο που θα εφημερευει και γεννα εκει... αλλιως δωσε φακελακι και γεννα οπου θελεις,,, θα σου ελεγα επειδη στην ελλαδα ζουμε δωσε κατι για να μην εχεις προβληματα μετα και στην γεννα εχω ακουσει απιστευτες ιστοριες απο γυναικες που ειδικα στην πρωτη γεννα δεν ειχαν δικο τους γυναικολογο και γεννησαν,,, ασχημες εμπειριες τοκετου... σε παρατανε και δεν σε προσεχουν τοσο!! αν κιολας θα κανεις ωρες να γεννησεις και δεν θα εχεις γιατρο θα εχεις σιγουρα κανει δυο βαρδιες απο γιατρους και εκει να δεις γλυκα ο καθενας με τα δικα του πιστευω δεν θα κοιτανε αν πονας εσυ...

με τ καλο το μωρακι σου:-P...και μ΄ενα πονο καλη μου...

Link to comment
Share on other sites

κοιτα εχει να κανει αν ειναι ο γιατρος του ικα που σου γραφει τα φαρμακα και τις εξετασεις τοτε ναι δεν εισαι υποχρεωμενει να δωσεις κατι

αν οχι και σε παρακολουθει για να σε ξεγεννησει τοτε περιμενει φακελακι.( αλλα πληρωνεται απο το νοσοκομειο αλλα δεν μετραει και δεν τους φτανει μονο αυτο γιαυτο και δινουμε τα κ$$$$$΅ας).. αν πας να γεννησεις με το καλο και θα ειναι εκτος βαρδιας και των παρεις τηλεφωνο οτι πονας για να ερθει να σε ξεγεννησει τοτε θα δωσεις κατι:(... αν ομως πας να γεννησεις και θα ειναι ο εφημερεων γιατρος τοτε ναι δεν θα δωσεις δεν θα εχει δικαιωμα να ζητησει κατι ετσι και αλλιως.... αλλα αν μεινει μαζι σου πολλες ωρες εκτος βαρδιας θα ζητησει να εισαι σιγουρη..συμβουλη μου αν δεν θελεις να δωσεις κατι πηγαινε στο νοσοκομειο που θα εφημερευει και γεννα εκει... αλλιως δωσε φακελακι και γεννα οπου θελεις,,, θα σου ελεγα επειδη στην ελλαδα ζουμε δωσε κατι για να μην εχεις προβληματα μετα και στην γεννα εχω ακουσει απιστευτες ιστοριες απο γυναικες που ειδικα στην πρωτη γεννα δεν ειχαν δικο τους γυναικολογο και γεννησαν,,, ασχημες εμπειριες τοκετου... σε παρατανε και δεν σε προσεχουν τοσο!! αν κιολας θα κανεις ωρες να γεννησεις και δεν θα εχεις γιατρο θα εχεις σιγουρα κανει δυο βαρδιες απο γιατρους και εκει να δεις γλυκα ο καθενας με τα δικα του πιστευω δεν θα κοιτανε αν πονας εσυ...

με τ καλο το μωρακι σου:-P...και μ΄ενα πονο καλη μου...

 

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου 'Ελενα!!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα ψαχνω για γιατρο στο αττικο ....μηπως ξερει καποια να μου προτεινει καποιον?

 

Καλημέρα,θα γεννήσω κι εγώ στο Αττικό και έχω τον κύριο Γράψα Σπύρο γιατρό ο οποίος έχει εξωτερικό ιατρείο και συνεργάζεται με το Αττικό και το Λητώ!Αν θέλεις πληροφορίες,στείλε πμ.!;)

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα ....εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Γαια και μου ζηταει προσωπικη αμοιβη 1500 ευρω και το νοσοκομειο γυρω στα 2500.Εχει καμια απο εσας αμπειρια απο τιμες (γιατρους και νοσοκομειο) στο Γαια?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα ....εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Γαια και μου ζηταει προσωπικη αμοιβη 1500 ευρω και το νοσοκομειο γυρω στα 2500.Εχει καμια απο εσας αμπειρια απο τιμες (γιατρους και νοσοκομειο) στο Γαια?

 

Τα 2500 για τι δωμάτιο είναι υπολογισμένα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...

εμενα η γιατρος μου στην συζητηση που ειχαμε για το οικονομικο θεμα , μας ειπε οσο μας κοστισει το δωματιο αλλα τοσα θα παρει κι αυτη... εγω εχω ενημερωσει τον συζυγο οτι παμε για το οικονομικο πακετο που απο εναν τιμοκαταλογο που πηραμε και ισχυει απο 1/8/2010 ΦΤ με επισκληριδιο κοστιζει 2000 αρα τοσα θα παρει και η γιατρος μου,τωρα τα εξτρα ...μαια και αναισθησιολογο δεν γνωριζω τιποτα...

Αλλα μια γειτονισα που γεννησε πριν 20 μερες με καισαρικη της πηγε 4500 ευρω...αντε να δουμε εχουν βρει τα ευρω χαρτοπετσετες που τα εχουν ολοι.

:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Link to comment
Share on other sites

Τα 2500 για τι δωμάτιο είναι υπολογισμένα??

 

Συγνωμη που χαθηκα αλλα μιλαμε για 4 κλινο δωματιο το πιο οικονομικο στο γαια .......πολλα λεφτα για τετοιες εποχες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...

εμενα η γιατρος μου στην συζητηση που ειχαμε για το οικονομικο θεμα , μας ειπε οσο μας κοστισει το δωματιο αλλα τοσα θα παρει κι αυτη... εγω εχω ενημερωσει τον συζυγο οτι παμε για το οικονομικο πακετο που απο εναν τιμοκαταλογο που πηραμε και ισχυει απο 1/8/2010 ΦΤ με επισκληριδιο κοστιζει 2000 αρα τοσα θα παρει και η γιατρος μου,τωρα τα εξτρα ...μαια και αναισθησιολογο δεν γνωριζω τιποτα...

Αλλα μια γειτονισα που γεννησε πριν 20 μερες με καισαρικη της πηγε 4500 ευρω...αντε να δουμε εχουν βρει τα ευρω χαρτοπετσετες που τα εχουν ολοι.

:cry::cry::cry::cry::cry:

 

Για το γαια μιλας?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράγμα με τα ιδιωτικά μαιευτήρια και τους περισσότερους γιατρούς, μου τη δίνει στα νεύρα!!! Γιατί ρε φίλε να πάρεις όσα θα δώσω για το δωμάτιο και το μαιευτήριο; Την ίδια δουλεία δεν θα κάνεις άμα θελήσω να μείνω σε μονόκλινο ή εξάκλινο; Γιατί να πληρωθείς διαφορετικά;

Δεν λέω και στο δημόσιο πάλι το φακελάκι είναι must, στην Ελλάδα ζούμε, αλλά είναι επιλογή και αυτό, μιας που όπως ανέφερε μια κοπελιά, μπορείς απλά να εισαχθείς στο νοσοκομείο που εφημερεύει, να γεννήσεις με όποιον τύχει και να πληρώσεις μόνο το νοσοκομείο.

Αυτή τη φορά θα γεννήσω σε δημόσιο μαιευτήριο, με επιλεγμένο "μεγαλογιατρό" και έξτρα αμοιβή, σε μονόκλινο λουξ (με όλες τις ανέσεις και το ευχάριστο περιβάλλον μιας καινούριας πτέρυγας), αλλά δεν θα πληρώσω ξανά τις ξενοδοχειακές ουσιαστικά υπηρεσίες που προσφέρουν τα ιδιωτικά και την παράλογη αμοιβή αναλόγως δωματίου!!! Έλεος...

 

:evil::evil::evil:

dhiYp2.png?g6h8jYLq
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πράγμα με τα ιδιωτικά μαιευτήρια και τους περισσότερους γιατρούς, μου τη δίνει στα νεύρα!!! Γιατί ρε φίλε να πάρεις όσα θα δώσω για το δωμάτιο και το μαιευτήριο; Την ίδια δουλεία δεν θα κάνεις άμα θελήσω να μείνω σε μονόκλινο ή εξάκλινο; Γιατί να πληρωθείς διαφορετικά;

Δεν λέω και στο δημόσιο πάλι το φακελάκι είναι must, στην Ελλάδα ζούμε, αλλά είναι επιλογή και αυτό, μιας που όπως ανέφερε μια κοπελιά, μπορείς απλά να εισαχθείς στο νοσοκομείο που εφημερεύει, να γεννήσεις με όποιον τύχει και να πληρώσεις μόνο το νοσοκομείο.

Αυτή τη φορά θα γεννήσω σε δημόσιο μαιευτήριο, με επιλεγμένο "μεγαλογιατρό" και έξτρα αμοιβή, σε μονόκλινο λουξ (με όλες τις ανέσεις και το ευχάριστο περιβάλλον μιας καινούριας πτέρυγας), αλλά δεν θα πληρώσω ξανά τις ξενοδοχειακές ουσιαστικά υπηρεσίες που προσφέρουν τα ιδιωτικά και την παράλογη αμοιβή αναλόγως δωματίου!!! Έλεος...

 

Σε ποιο νοσοσκομειο θα γεννησεις το μωρακι σου??εγω κατα 90% θα παω στο Αττικο και 90% σου λεω γιατι ακομα δεν εχω καταληξει σε καποιον γιατρο

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα ....εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Γαια και μου ζηταει προσωπικη αμοιβη 1500 ευρω και το νοσοκομειο γυρω στα 2500.Εχει καμια απο εσας αμπειρια απο τιμες (γιατρους και νοσοκομειο) στο Γαια?

 

Η αμοιβη του Ιατρου ειναι μια χαρα ...

 

Για του Γαια μου φαινονται πολλα , ζητα τιμοκαταλογο παροχης υπηρεσιων ...

εγω εδωσα 2200 -3κλ- με τα παντα μεσα (καποια εξτρα δηλαδη που προκυπτουν απο εξετασουλες μπλα μπλα μπλα) ...

12/7/10 my princess was born !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...