Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

εγώ τις μπομπονιέρες τις πήρα απευθείας από το εργοστάσιο του Νίκου στη Μάνδρα Αττικής, στην αρχή μου έκαναν λίγο τις δύσκολες (ότι και καλά δεν δίνουν λιανική) αλλά μια χαρά δίνουν, γιατί πριν και μετά από εμένα πήραν και κάποιες άλλες. Βέβαια το κέρδος του το βγάζουν κανονικότατα, γιατί χονδρική κάποιες που διάλεξα είχαν 50 λεπτά και τις πήρα 1 ευρώ και κάποιες άλλες που είχαν 1 τις πήρα 1,5.... Πάντως και εκεί από εξυπηρέτηση σκίζουν! Ενώ στην αρχή σε μαλώνουν ότι και καλά δεν δίνουν λιανική και να πας στην έκθεση στο περιστέρι... αλλά τελικά δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

α πήρα και καλάθια, τα τεράστια τα πήρα 20 ευρώ τα 2 στολισμένα ενώ ο αντορεξ τα είχε 15 το ένα και πολυ μικρότερα. Πήρα και κουφέτα χατζηγιαννάκη (τα πικολινο) ωραία είναι, τρώω και κανένα ενδιάμεσα στα δεσίματα... και την πάτησα με τα κουτιά κουμπάρων που δεν είναι τα κλασικά διάφανα.... (τώρα δεν ξέρω αν επιστρέφονται) πάντως εμένα τελικά ... δεν θα μου έρθουν πιο φθηνά...

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει διαφορες απο τον Ναρλη που νομιζω οτι ειναι ο φτηνοτερος ως τωρα. εχω βρει το ιδιο πραγμα σε 3 site με 3 τιμες, και αυτος ο πιο φτηνος... αλλα τα πιο πολλα δεν τα εχει δυστυχως.. και ενω ειχα καταλληξει στις ρακετες αγορακι, τελικα εχει μονο τις ρακετες πειρατη. γλυφιτζουροπροσκληση, μπομπο παπουτσι για τους μεγαλους, ρακετα πειρατης για τους μιικρους... θα'ναι πολυ τσιρκο ή σκασιλα μας κι αν δεν ειναι ολα ενα θεματακι?

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

πιο φτηνα δεν νομιζω να μου ερθουν ουτε εμενα οι μπομπο, γιατι τα κουφετα που θελω να βαλω μεσα νομιζω τα ακριβαινουν... αλλα δεν με νοιαζει για 20-30 λεπτα πιο πανω... αφου δεν το χαρηκα τοσο στου μεγαλου τη βαπτιση ας το κανω τωρα... εν τω μεταξυ ψαχνω και για τυπωμενες κορδελες με το ονομα... για το αν-αγαπας δεν το συζηταω... βρηκα καπου αλλα ελαχιστα μετρα παραγγελιας ειναι τα 500! τι να τα κανω??? δεν θα κανω 1000 μπομπο... αλλα ειναι οικονομικα. δηλ 45ε+φπα/500μ. ενω το αν-αγαπας θελει 100+ για τα 50μ. 80-100μ θελω το πολυ...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον ίδιο βάτραχο ψάχνω και γώ στη θεσσαλονίκη μα δεν τον βρίσκω πουθενά....στο αν αγαπάς τηλεφώνησα και τους ρώτησα αν ξέρουν καταστημα θεσ/νίκης που να χει ίδιο και μου παν πως δεν έχουν ιδέα..ενημερώστε και μένα αν τον εντοπίσετε κάπου...3 αυγούστου η δική μας βάφτιση...

SOFTZ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

Θα ηθελα την βοηθεια των φιλεναδων θεσσαλονικιων!

Ψαχνω την παιδικη βαλιτσα http://valitsa.gr/commerce/popup_image.php?pID=272

ή το σακβουαγιαζ http://valitsa.gr/commerce/popup_image.php?pID=314 (δεν εχω καταληξει ακομα)

μπορειτε να μου πειτε καταστηματα στην Θεσσαλονικη που μπορω να τα βρω?

Τα μωράκια είναι τα ωραιότερα άνθη.......

Link to comment
Share on other sites

Μου φέρανε μία ίδιας μάρκας αλλά κροκόδειλο δώρο στα βαφτίσια.

 

Είναι αγορασμένη από τα Alouette.

 

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΤΣΙΜΙΣΚΗ 42, ΤΗΛ. 2310-263115

ΘΕΣ/ΝΙΚΗ: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ 38, ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ, ΤΗΛ. 2310-403932

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!

Καταρχήν πολλά συγχαρητήρια για αυτό το topic. Μου σώσατε πολύ χρόνο με όλα αυτά. Καταστάλαξα στις μπομπονιέρες που ήθελα και πήγα σε κάποιες από τις διευθύνσεις που αναφέρονται και βρήκα αυτό που έψαχνα.

Βρήκα τις κορνίζες που έψαχνα για μπομπονιέρα, που είχα δει σε site 2,70?, στη Ρώμβης μόνο 1,75? και μάλιστα με κουφέτα Χατζηγιαννακη και με τα καλάθια χωρίς χρέωση, μόνο με εγγύηση την οποία θα πάρουμε πίσω μόλις τα επιστρέψουμε!!!!

Μπράβο σε όλους που συμμετέχετε και σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει διαφορες απο τον Ναρλη που νομιζω οτι ειναι ο φτηνοτερος ως τωρα. εχω βρει το ιδιο πραγμα σε 3 site με 3 τιμες, και αυτος ο πιο φτηνος... αλλα τα πιο πολλα δεν τα εχει δυστυχως.. και ενω ειχα καταλληξει στις ρακετες αγορακι, τελικα εχει μονο τις ρακετες πειρατη. γλυφιτζουροπροσκληση, μπομπο παπουτσι για τους μεγαλους, ρακετα πειρατης για τους μιικρους... θα'ναι πολυ τσιρκο ή σκασιλα μας κι αν δεν ειναι ολα ενα θεματακι?

 

Δεν είναι θέμα Ναρλή η έλλειψη...είναι των εισαγωγέων...αν δεν τα έχει αυτός (που έχει και μεγάλο απόθεμα στις αποθήκες του) τότε δεν θα τα βρεις και αλλού δυστυχώς!! Πάντως εμένα μέχρι τώρα μου έχουν φερθεί άψογα και μάλιστα έκανα την όλη διαδικασία από μακριά..Μέχρι και τα δείγματα μου έδειξαν σε φωτογραφία μέσω email...Σήμερα τα πλήρωσα (πόσα πράγματα και μόνο 3 ευρώ τα μεταφορικά!) και περιμένω τη παραλαβή τους. Και θα σας πω! Πάντως monbebe μη στεναχωριέσαι! Μην τα κάνεις τσίρκο! έχεις τόσες επιλογές στην τελική!

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια να δείτε και στον Ναρλή στην Καβάλα, έχει ωραία και οικονομικά πράγματα και τα στέλνει με ελάχιστο κόστος (εγώ διάλεξα για τα μωρά μου από τη συλλογή Nikos)

 

 

Ο Ναρλής έχει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά αν δεν είμαι Καβάλα, μπορώ να στείλω παραγγελία με e-mail και να τα στείλει Αθήνα? Και μπορείς να παραγγείλεις μεμονωμένα κομάτια ή όλο το σετ βάπτισης. Για παράδειγμα εγώ θέλω μόνο κουστούμι και παπούτσια από την συλλογή Ασλάνης, μπορεί να μου τα στείλει? Και μήπως ξέρει καμιά πόσο πάει περίπου ένα συνολάκι Ασλάνης γιατι στο site δεν έχει τιμές.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ο Ναρλής έχει πολύ ωραία κομμάτια, αλλά αν δεν είμαι Καβάλα, μπορώ να στείλω παραγγελία με e-mail και να τα στείλει Αθήνα? Και μπορείς να παραγγείλεις μεμονωμένα κομάτια ή όλο το σετ βάπτισης. Για παράδειγμα εγώ θέλω μόνο κουστούμι και παπούτσια από την συλλογή Ασλάνης, μπορεί να μου τα στείλει? Και μήπως ξέρει καμιά πόσο πάει περίπου ένα συνολάκι Ασλάνης γιατι στο site δεν έχει τιμές.

Ευχαριστώ

 

Τους παίρνεις τηλέφωνο και συνεννοείστε. Τώρα αν θες κάτι να σου δείξουν που δεν το έχουν στην ιστοσελίδα (π.χ δείγμα για τη μπουμπυνιέρα) τότε στο φωτογραφίζουν και στο στέλνουν στο email σου. Πάρτους τηλέφωνο για οτι θες, έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση!

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τους παίρνεις τηλέφωνο και συνεννοείστε. Τώρα αν θες κάτι να σου δείξουν που δεν το έχουν στην ιστοσελίδα (π.χ δείγμα για τη μπουμπυνιέρα) τότε στο φωτογραφίζουν και στο στέλνουν στο email σου. Πάρτους τηλέφωνο για οτι θες, έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση!

 

 

Συμφωνώ. Κι εγώ παρήγγειλα τα πάντα από τον Ναρλή.

Οικονομικός και εξυπηρετικότατος!

Είχα λίγο άγχος με τη μεταφορά αλλά μου τα έστειλε όλα με courier.

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Κι εγώ παρήγγειλα τα πάντα από τον Ναρλή.

Οικονομικός και εξυπηρετικότατος!

Είχα λίγο άγχος με τη μεταφορά αλλά μου τα έστειλε όλα με courier.

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

 

Γεια σου.

Χαιρομαι που βρήκα άτομο που τα πήρε από Ναρλή. Να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις και αν μπορείς μου λες.

Πήρες κάποιο απο τα πακέτα βάπτισης ή ανεξάρτητα ρούχα? Τα ρούχα που έχει ανεξάρτητα, συνδιάζονται με πακέτο ή οι τιμές που αναγράφονται είναι μόνο το κουστούμι? Μπορώ να αγοράσω μόνο κουστούμι και παπούτσια ή πρέπει να πάρω όλο το βαπτιστικό σετ(κουτί, λαμπάδα...κτλ)?

Συγνώμη αν σε ζάλισα, αλλά τους έχω στείλει e-mail και δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα. Και ανάλογα απο αυτές τις απαντήσεις θα κατασταλλάξω σε σχέδιο για να τηλεφωνήσω.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και το κουστούμι, τη λαμπάδα κούτα κ.λπ.

Την κούτα και τη λαμπάδα τη διάλεξα και του είπα να μου την παραγγείλει.

Αν ξέρεις τι θες θα του πεις συγκεκριμένα και αυτός παραγγέλνει αυτό που θες.

Εγώ μιλούσα με το Χάρη. Πολύ εξυπηρετικός.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου.

Χαιρομαι που βρήκα άτομο που τα πήρε από Ναρλή. Να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις και αν μπορείς μου λες.

Πήρες κάποιο απο τα πακέτα βάπτισης ή ανεξάρτητα ρούχα? Τα ρούχα που έχει ανεξάρτητα, συνδιάζονται με πακέτο ή οι τιμές που αναγράφονται είναι μόνο το κουστούμι? Μπορώ να αγοράσω μόνο κουστούμι και παπούτσια ή πρέπει να πάρω όλο το βαπτιστικό σετ(κουτί, λαμπάδα...κτλ)?

Συγνώμη αν σε ζάλισα, αλλά τους έχω στείλει e-mail και δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα. Και ανάλογα απο αυτές τις απαντήσεις θα κατασταλλάξω σε σχέδιο για να τηλεφωνήσω.

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

 

 

Νομίζω ότι μπορείς να πάρεις ό,τι θες και οι συνδυασμοί που έχει δεν είναι δεσμευτικοί.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μια ερωτηση : Αν παρεις πχ μπομπονιερες απο τον Ναρλη , τα καλαθακια απο που τα παιρνεις ; τα στελνει αυτος και μετα εσυ παλι πισω ; ρωτω γιατι οντως ειναι ο πιο φτηνος , αλλα προβληματιστηκα με τα καλαθια και μηπως δωσω πολλα σε κουριερ και μετα μου ερθει μια ή αλλη . Οποια ξερει . Την ευχαριστω !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχοντουλα κι εγω παρειγγειλα τις μπομπονιερες μου απο τον Ναρλη και ειχα το ιδιο προβλημα τελικα του τηλ και ζητησα να αγορασω ενα απλο καλαθι για τις μπομπονιερες δεν ξερω ποσο ακριβως εχει γιατι τα πραγματα ζητησα να μου τα στειλει τον Αυγουστο αλλα μου ειπε πως ειναι φθηνο και στοιχιζει γυρω στα 15 ευρω τωρα δεν ξερω αν μου εκανε αυτη την τιμη γιατι αγορασα πολλα πραγματα απο αυτον γιατι δεν τηλ ( ζητα τον Χαρη ) και ζητα του να αγορασεις ενα καλα θι κι εσυ

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας πως , πως ψαχνωντας στο ιντερνετ βρηκα ενα site απο Αγγλια που ειχε πολυ ομορφα φορεματακια βαφτιστικα και μη , ξετρελαθηκα με ενα βαφτιστικο φορεματακι ( η νονα ειναι η αδελφη μου και ετσι ειχα το ελευθερο να διαλεξω οτι θελω αρχικα ηθελε κατι επωνυμο απο ελλαδα αλλα δεν μου αρεσε τιποτα παραφορτωμενα και πολυ κιτσατα) ολολευκο απλο και ντελικατο τωρα αν σας πω και την τιμη του μπορει να μην το πιστεψετε ειχε μολις 30 λιρες αποφασισα να το παραγγειλω και αν δεν μου αρεζε θα το εστελνα πισω και θα επαιρνα κατι αλλο ( χρονο μεχρι τελη Αυγουστου ειχαμε) μαζι με τα παππουτσια και ενα ζευγαρι καλτσες πληρωσαμε 56 λιρες και αλλες 7 τα μεταφορικα . Ακουατε τωρα και την συνεχεια μεσα σε μερικα λεπτοα μου ηρθε ενα μαιλ π απο την εταιρια μου ζητουσαν συγγνωμη γιατι αντι για 3 εργασιμες ημερες θα κανουν 5 ολα αυτα 8/07 χθες ηρθαν τα πραγματα με το ταχυδρομειο αριστα πακεταρισμενα . Το φορεμα ειναι ονειρο με παρα πολυ καλη ποιοτητα και ανετα στην Ελλαδα εδινες και 200 ε τα παπουτσακια επισης καλα με τις καλτσες δεν τρελαθηκα . το site ειναι το http://www.justdresses.co.uk/ αν απο τους διαχειρηστες θεωρηθει διαφημιση ας το σβησουν εγω το βρηκα τυχαια στο ιντερνετ το δοκιμασα και σας το προτεινω το φορεμα που πηραμε ειναι αυτο http://www.justdresses.co.uk/index.php?inc=5&drid=1216

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας πως , πως ψαχνωντας στο ιντερνετ βρηκα ενα site απο Αγγλια που ειχε πολυ ομορφα φορεματακια βαφτιστικα και μη , ξετρελαθηκα με ενα βαφτιστικο φορεματακι ( η νονα ειναι η αδελφη μου και ετσι ειχα το ελευθερο να διαλεξω οτι θελω αρχικα ηθελε κατι επωνυμο απο ελλαδα αλλα δεν μου αρεσε τιποτα παραφορτωμενα και πολυ κιτσατα) ολολευκο απλο και ντελικατο τωρα αν σας πω και την τιμη του μπορει να μην το πιστεψετε ειχε μολις 30 λιρες αποφασισα να το παραγγειλω και αν δεν μου αρεζε θα το εστελνα πισω και θα επαιρνα κατι αλλο ( χρονο μεχρι τελη Αυγουστου ειχαμε) μαζι με τα παππουτσια και ενα ζευγαρι καλτσες πληρωσαμε 56 λιρες και αλλες 7 τα μεταφορικα . Ακουατε τωρα και την συνεχεια μεσα σε μερικα λεπτοα μου ηρθε ενα μαιλ π απο την εταιρια μου ζητουσαν συγγνωμη γιατι αντι για 3 εργασιμες ημερες θα κανουν 5 ολα αυτα 8/07 χθες ηρθαν τα πραγματα με το ταχυδρομειο αριστα πακεταρισμενα . Το φορεμα ειναι ονειρο με παρα πολυ καλη ποιοτητα και ανετα στην Ελλαδα εδινες και 200 ε τα παπουτσακια επισης καλα με τις καλτσες δεν τρελαθηκα . το site ειναι το http://www.justdresses.co.uk/ αν απο τους διαχειρηστες θεωρηθει διαφημιση ας το σβησουν εγω το βρηκα τυχαια στο ιντερνετ το δοκιμασα και σας το προτεινω το φορεμα που πηραμε ειναι αυτο http://www.justdresses.co.uk/index.php?inc=5&drid=1216

 

πολλυ ωραιο σιτε!!!! θα βλεπω για την βαφτισιμια μου!το φορεμα υπεροχο!!! με το καλο!

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οντως παρα πολυ ωραια ρουχακια στο προαναφερθεν site και καταπληκτικες τιμες!!

και ειδικα για μας τις κοριτσομανες ολα οσα ειδα ειναι παρα παρα πολυ ωραια!!!

με τα φρου-φρουδακια, τα λουλουδακια, βολανακια, σουπερ!!:D

 

και με το καλο η βαπτισης της μικρουλας σας!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...