Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΩΗΝ ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!! HELP!!!!


Recommended Posts

βιβη εχω βρεθει κι εγω σε παρομοιο διλημμα με σενα...αν θα πρεπει να κινηθω δικαστικα εναντιον του πατερα της κορης μου,την οποια εχω αποκτησει στην ηλικια των 19 εκτος γαμου.....τελικα κινηθηκα δικαστικα εκεινος παρεμεινε φυσικα αδιαφορος ,ηθελε βλεπεις να γινονται τα πραγματα με τους δικους του ορους-οι οποιοι για το μεγαλωμα ενος παιδιου ηταν απαραδεκτοι-διατροφη φυσικα δεν εδωσε ποτε.

 

και να σου πω κατι,καλυτερα που εγιναν ετσι τα πραγματα,γιατι η κορη μου μεγαλωσε σε ενα ηρεμο-σταθερο περιβαλλον και ειναι ισορροπημενη...

 

και φυσικα αν καποτε με ρωτησει αν προσπαθησα να την φερω κοντα με τον πατερα της εχω θα της πω οτι εκανα οτι μπορουσα....

 

 

οφειλουμε να προστατευουμε τα παιδια μας,ακομα κι απο τον ιδιο τους τον πατερα,οταν εκεινος ειναι αναξιος και επικινδυνος...με ποιο δικαιωμα επιτρεπει σε μια ξενη γυναικα να χτυπαει το παιδι ? εγω θα ειχα 'φαει"και τον πατερα και την φιλεναδα του....

 

 

σου ευχομαι με το νεο σου συντροφο να βρειτε και οι 2 την ευτυχια...και με το καλο να ερθει το μωρακι σου...... :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμφωνω με ολα τα παραπανω και εχω να προσθεσω το εξης... Αν το παιδι μου ερχοταν και μου ελεγε οτι η συντροφος του πατερα του τον χτυπησε θα πηγαινα θα την εσπαγα στο ξυλο και μετα θα την ρωτουσα... "Μηπως καταλαθος καμια μερα χτυπησες το παιδι μου? Κατι τετοιο ακουσα και επειδη γενικα ειμαι νευρικος ανθρωπος και δεν τα σηκωνω αυτα δεν θα ηθελα να ακουσω κατι παρομοιο ξανα γιατι μπορει να αντιδρασω εντονα..."

Το ίδιο ακριβώς θα έκανα και εγώ. Ούτε εγώ θα της χαριζόμουν της παλιο.... :x κατσαρίδας :x

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...