Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κόβεται το επίδομα των τριτέκνων?


NASIA

Recommended Posts

γεννησα Ιαν 2012 και δεν έχω πάρει τπτ ακόμα. Πως εσεις που γεννήσατε Ιουλ 12 πληρωθήκατε; Τι γίνεται εδώ ρε παιδιά;

Βαλτε λινκ που πρέπει να στείλουμε εμαιλ στον ΟΓΑ, τουλαχιστόν να μας πουν αν θα μας πληρώσουν ή όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 498
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεννησα Ιαν 2012 και δεν έχω πάρει τπτ ακόμα. Πως εσεις που γεννήσατε Ιουλ 12 πληρωθήκατε; Τι γίνεται εδώ ρε παιδιά;

Βαλτε λινκ που πρέπει να στείλουμε εμαιλ στον ΟΓΑ, τουλαχιστόν να μας πουν αν θα μας πληρώσουν ή όχι.

 

συμπασχουσα και εγω ,γεννησα 01/2012 και ακομα ουτε ενα ευρω δεν ξερω τι γινεται.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια???

Ποιοι πληρωθηκαν τον Φλεβαρη τελικα???

Εμενα μου ειπαν για Ιουνιο παντως που καταθεσαμε χαρτια τον Μαρτη 2012.....

Για το καινουριο επιδομα τι κινησεις πρεπει να κανουμε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΛΕΓΞΤΕ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ 2012 ΚΛΠ........ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΑΦΟΥ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΝΗΜΕΡΑ.......ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΠΗΓΑΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (ΚΑΠΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2012 ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕΙ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 2012) ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2013 ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ 28 ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 2013......ΙΣΩΣ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΝ Η ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ Η ΑΡΓΕΙ Ο ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΗΣ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ......

Link to comment
Share on other sites

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ο ΟΓΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 2013 .......ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2013 ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΑΙΡΕΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ.....ΓΙΑ ΤΟ 2013 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ (ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΥΠΟΒΑΛΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?|) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΤΟΥ 2014 ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΜΕ ΔΗΛΩΣΗ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΜΕ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κατέθεσα χαρτια 20 ή 21 Δεκεμβρίου του 2011. Ακομα τιποτα. Στη γυναικα μου ειπανε τον Απρίλιο θα πληρωθουμε.

 

Μιλάω για ΟΓΑ Θεσσαλονίκης

 

K εμένα απο τον ΟΓΑ Θεσσαλονικης μου ειπαν Απρίλη.Μηπως σας είπαν αν θα είναι τέλος του μηνα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακουσα πως ο ογα ξεκινησε να πληρωνει τις οφειλες στα επιδοματα τριτεκνων, πολυτεκνων κτλ απο σημερα...

ξέρει κάνεις τιποτα;;

 

Ακόμα δεν ανακοινώθηκε τιποτα ,αλλά όπως δειχνουν τα πράγματα πάμε για Μεγάλη Τρίτη .Κ αι εμένα Απρίλη μου είπανε και έχω μέγάλη αγωνία.Ελπίζω να κάνουμε ΠΆΣΧΑ.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

http://www.mof.gov.cy/mof/mof.nsf/All/812E04216CBA166AC2257B4200403DE8/$file/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7%20%CE%95%CE%A4%203413.pdf

 

Αυτο ανακοινωθηκε απο το Υπ. Οικονομικών. Δεν ξερω αν αναφέρεται σε όλους τους τριτεκνους, αφού εγω ακομα δεν έχω πάρει ευρω και γέννησα τον Φλεβαρη του 2012. Ξερει κανεις κανενα νεοτερο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.mof.gov.cy/mof/mof.nsf/All/812E04216CBA166AC2257B4200403DE8/$file/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B7%20%CE%95%CE%A4%203413.pdf

 

Αυτο ανακοινωθηκε απο το Υπ. Οικονομικών. Δεν ξερω αν αναφέρεται σε όλους τους τριτεκνους, αφού εγω ακομα δεν έχω πάρει ευρω και γέννησα τον Φλεβαρη του 2012. Ξερει κανεις κανενα νεοτερο;

 

Αυτό είναι απ την Κύπρο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Παιδια έχετε κανένα νέο για το επιδομα για οσους περιμενουμε τον Απρίλιο;

 

Σήμερα το πρωι μιλησα στο τηλ. με ΟΓΑ θεσ/νικης μου ειπαν για οσους περιμενουν 4/13 η πληρωμη προγραμματιστηκε για 30/4/13

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!!!!

Ο ΟΓΑ ξεκίνησε να πληρώνει!!!!!Μόλις έμαθα από μία φίλη που περίμενε να πληρωθεί ότι τα λεφτά μπήκαν χτες 29-4 στον λογαριασμό της!Μακάρι όλοι όσοι περιμένουν να έχουν την ίδια εξέλιξη!ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ λοιπόν και ελπίζω σε όλους να τα χαρείτε!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΕΣ

Link to comment
Share on other sites

βεβαια!!!και εμεις τα λαβαμε το πολυπόθητα χθες βραδυ!!!!αντε να κανουμε Ανασταση!!

 

Παιδάκια και εγω τα πηρα σημερα .Καλό Πάσχα σε ολους ,και υγεία στα μωράκια μας.

ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...