Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Jockeys Country Club


Pola

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!!

 

Εχετε κάποια εμπειρία από το jockeys country club??? Mας αρέσει πολύ σαν χώρος, έχει λογικές τιμές, αλλά δεν ξέρω κάτι περισσότερο. Θα με βοηθούσατε πάρα πολύ, πρέπει να απαντήσω μέχρι την Κυριακή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!!

 

Εχετε κάποια εμπειρία από το jockeys country club??? Mας αρέσει πολύ σαν χώρος, έχει λογικές τιμές, αλλά δεν ξέρω κάτι περισσότερο. Θα με βοηθούσατε πάρα πολύ, πρέπει να απαντήσω μέχρι την Κυριακή...

 

Εμεις κάναμε τη βάπτιση της μικρής πέρυσι τον Σεπτέμβρη και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι.

Επειδή έκανε ζέστη μας συμβούλεψε η κοπέλα να το κάνουμε μέσα με το μπουφέ στον κήπο και τις πόρτες ανοιχτές

Δεν το μετάνιωσε κανείς, ίσα - ίσα που όλοι φύγανε πολύ ικανοποιημένοι! Και από το φαγητό και από την εξυπηρέτηση, Είχαμε από όλα, παγωτάκια, γλυκάκια, τούρτα που επιλέξαμε και την φτιάξανε αυτοί.

Δεν έχουμε παράπονο.

 

Ό,τι άλλο θες είμαι στη διάθεσή σου...

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Εμείς λέμε να επιλέξουμε το μενού barbeque (είναι πιο οικονομικό) και δεν θέλουμε κάτι πολύ επίσημο. Αυτό βέβαια που με προβληματίζει είναι ότι μας διαθέτουν το χώρο μέχρι τις 17.30 (μετά έχει άλλη εκδήλωση) και η βάπτιση είναι στις 12.30 στην Αγ.Φιλοθέη. Οι απόψεις διίστανται, άλλοι λένε ότι είναι οκ, άλλοι ότι δεν είναι :evil::evil:...πάντως χορούς και πανηγύρια δεν θα έχουμε ούτως ή αλλώς...

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Εμείς λέμε να επιλέξουμε το μενού barbeque (είναι πιο οικονομικό) και δεν θέλουμε κάτι πολύ επίσημο. Αυτό βέβαια που με προβληματίζει είναι ότι μας διαθέτουν το χώρο μέχρι τις 17.30 (μετά έχει άλλη εκδήλωση) και η βάπτιση είναι στις 12.30 στην Αγ.Φιλοθέη. Οι απόψεις διίστανται, άλλοι λένε ότι είναι οκ, άλλοι ότι δεν είναι :evil::evil:...πάντως χορούς και πανηγύρια δεν θα έχουμε ούτως ή αλλώς...

 

Επειδή ούτε εμείς είχαμε χορούς, απλά μια μουσική ευχάριστη για φαγητό και άντε ένα τραγουδάκι που κόψαμε την τούρτα, μπορώ με βεβαιότητα να σου πω ότι μέχρι τις πεντέμιση είχαν φύγει ΟΛΟΙ. Αν σκεφτείς ότι η δικιά μου βάπτιση ήταν στις 1:30, αργότερα από τη δικιά σας, και στο κέντρο τρώγανε όλοι στις 3:30, ε, πόσο ακομα να αντέξει ο κόσμος? 5 η ώρα την είχαν κάνει όλοι.

Παρεπιπτόντως, το φαγητό άρεσε σε όλους. Πρώτη φορά έβλεπα να σηκώνονται να πηγαίνουν στο μπουφέ 2 και μερικοί 3 φορές. Εμείς δεν θυμάμαι ποιο μενού είχαμε επιλέξει, αλλά σίγουρα ήταν πράγματα που τρωγονταν από όλους. Δεν είχαμε βάλει κάτι σαλάμια και τυριά, και ψαρικά. Όλα τα άλλα τα είχαμε μέσα. Αυτό που ενθουσίασε ήταν το στασιον με το χοιρινό.

Θα περάσετε πολύ ωραία πάντως, γιατί είναι άνετος χώρος και τα παιδιά μπορούν να βγουν έξω να παίξουν στον κήπο, χωρίς οι γονείς να ανησυχούν μην πέσουν μέσα σε καμιά πισίνα! Αυτοί οι καταρράκτες που έχει δεν αποτελούν κανένα κίνδυνο.

Εμείς είπαμε να φέρουνε και ένα πόνυ, και είχε πλάκα για τα παιδάκια, αρκεί βέβαια να είναι πάνω από 3-4 ετών, γιατί αλλιώς φοβούνται :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ποσο παει το ατομο??

 

Αν θυμάμαι καλά ήταν 39 Ε χωρίς κρασί που έφερα δικό μου. Και χωρίς μπαρ υποδοχής, μόνο νεράκια είχα και αναψυκτικά στην είσοδο και στα τραπέζια.

Με το κρασί πήγαινε κανά 42 Ε? Κάτι τετοιο... Δεν θυμάμαι

Εξαρτάται το μενού που επιλέγεις.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκανα τη βάπτιση του μικρού μου εκεί τον Αυγουστο του 2008. Ο χώρος ήταν πολύ όμορφα στολισμένος (όλα μέσα στην τιμή εκτός απο τον στολισμό του κέντρου της κάθε ροτόντας), το φαγητό καλό, ενώ τα μενού ξεκινούσαν απο 45 ευρώ και με τον dj μας ήρθε γύρω στα 50 ευρώ το άτομο κι έτσι για τη βάφτιση της κόρης μου ψάχνω κάτι πιο οικονομικό.

ΠΡΟΣΟΧΗ: στο συμβολαιο που θα υπογραψεις αν δεν είσαι σίγουρη για τα άτομα καλύτερα να μην τα βάλεις καθόλου γιατί τα πληρώνεις έρθουν δεν έρθουν. Ο μπουφές είναι πολύ πλούσιος κι έτσι και 15-20 επιπλέον άτομα να έρθουν θα φάνε σίγουρα!

T5Zop3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...