Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τέλεια προσφορά ίντερνετ για ανύπαντρες μητέρες


Recommended Posts

Πηγα σ'ENA κατάστημα ΠOY κάνεις συνδέσεις ίντερνετ κ σταθερού τηλ για να ρωτήσω για ίντερνετ κ μου είπαν για μια προσφορά π ισχύει για ΔΡΆΜΑ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ,ΧΑΛΚΙΔΙΚΉ,ΚΙΛΚΊΣ Κ ΣΈΡΡΕΣ!

απεριόριστο ίντερνετ με 12,14ευρώ τον μήνα για όλο τον χρόνο!ME την μόνη προϋπόθεση να το προπληρώσεισ.δηλ δίνεις 145,69 κ για 1 χρόνο δεν σ έρχετε καθόλου λογαριασμός!

Αυτό ισχύει για ανύπαντρες μητέρες,πολυτεκνεσ οικογένειες,ηλικιωμένους,ανέργους,οικονομικούς μετανάστες,άτομα μ αναπηρίες!

Οποία ενδιαφέρετε ασ μου στείλει μήνυμα γιατί αν γράψω την εταιρία ίσως φανεί σαν διαφήμιση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υποθέτω πως είναι η ίδια προσφορά με αυτή που υπήρχε πέρσυ για εδώ..... (Κάπου το είχα αναφέρει κι εγώ εδώ γύρω, αλλά δε θυμάμαι πού)...

Σε εμάς είχε και προσφορά laptop (με μια χρέωση καμιά 200αριά ευρώ παραπάνω). Φυσικά αξίζει τον κόπο.

 

Το μόνο πρόβλημα ήταν πως επειδή δεν είναι ΟΤΕ, ΑΝ τύχει τίποτα τεχνικής φύσης.... υπάρχει σχετική καθυστέρηση στην τεχνική υποστήριξη.

 

 

Υ.Γ. Εδώ το είχα ... http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=989957#post989957 Η εταιρεία τηλεφωνίας είναι ίδια mariantinos ή άλλη?

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υποθέτω πως είναι η ίδια προσφορά με αυτή που υπήρχε πέρσυ για εδώ..... (Κάπου το είχα αναφέρει κι εγώ εδώ γύρω, αλλά δε θυμάμαι πού)...

Σε εμάς είχε και προσφορά laptop (με μια χρέωση καμιά 200αριά ευρώ παραπάνω). Φυσικά αξίζει τον κόπο.

 

Το μόνο πρόβλημα ήταν πως επειδή δεν είναι ΟΤΕ, ΑΝ τύχει τίποτα τεχνικής φύσης.... υπάρχει σχετική καθυστέρηση στην τεχνική υποστήριξη.

 

 

Υ.Γ. Εδώ το είχα ... http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=989957#post989957 Η εταιρεία τηλεφωνίας είναι ίδια mariantinos ή άλλη?

οχι..για FORTHNET λεω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι το ίδιο πρόγραμμα πάντως. Νομίζω πως βασικός χορηγός είναι η Κοινωνία της Πληροφορίας, όπου χρηματοδοτεί κάποιες εταιρείες για να επεκτείνουν το δίκτυό τους. Κάτι τέτοιο.... δε τα θυμάμαι και πολύ καλά.....

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxa Κι εμάς μας βόλεψε πολύ..... ! :)

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...