Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ


mimika

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια να ξερετε αμα εχετε σκοπο να θηλασετε μια πιτζαμα με κουμπια μπροστα να εχετε!!Εγω λογω ζεστης εκει μεσα (ειχα σκασει!!) φορουσα μια καλοκαιρινη πιτζαμα που ηταν κομενη πιο χαμηλα και απλα την κατεβαζα λιγο απο πανω,ηταν και πιο μεγαλη και δεν με εσφυγγε.

 

Οσο για νυχτικια μια πηρα και τελικα με αυτην γεννησα οποτε δεν μπορουσα να την ξαναβαλω μετα!Και γενικα μην περνεται χοντρα ρουχα και χειμωνα να γεννατε,μια ρομπιτσα φτανει για αμα κρυωσετε η πατε πουθενα.Εχουν πολυ ζεστη στο μαιευτηριο

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, επειδή την προηγούμενη εβδομάδα ολοκλήρωσα την βαλίτσα μου έχω να προτείνω τα Undercolours of Benetton(έχει στο Avenue). To ίδιο σχέδιο υπάρχει και σε νυχτικιά και σε πιζάμα-ότι βολεύει την καθεμια- με κουμπάκια μπροστά για το θηλασμό και σε πολύ δροσερό ύφασμα. Δεν είναι βαμβακερές και δεν κολλάνε πάνω σου....το λέω για εμάς που βάλαμε λίγα κιλάκια παραπάνω. Α! πήρα και μια ρόμπα που σίγουρα θα την βάλω και μετά μέσα στο σπίτι. Εννοείται πως οι τιμές είναι σχετικά νορμάλ.

 

Δεν κάνω διαφήμιση. Απλά τις βρήκα πολύ χαριτωμένες-όχι στάμπες και ζωάκια- και πρακτικές για το θηλασμό.

Link to comment
Share on other sites

πω ρε κοριτσιααααααααααααααααα τωρα το λετε;;;;!!!!!!!!! χαχα

πηγα κ εδωσα λεφτα σε 3 νυχτικιες!!!!!ολες οι φιλες μου ελεγαν να παρω νυχτικια. αι στο καλο!!! κ δεν ειναι καθολου το στυλ μου( που λεει κ η βικυ!) σφκεφτειτε οτι χιλιες φορες το εχω να κοιμαμαι με φορμα κ φανελιτσα παρα με σατεν πυτζαμα!! ποσο μαλλον νυχτικια! παντως πηρα απο απλες ωραιες βαμβακερες κ μια ρομπιτσα.

εχω πελαγωσει!!!! ολο φτιαχνω τη βαλιτσα κ ολο λεω να βγαλω μερικα...μετα λεω ας τα βαλω.... ουφ!!!:rolleyes::rolleyes::shock::shock::?:?

Link to comment
Share on other sites

πω ρε κοριτσιααααααααααααααααα τωρα το λετε;;;;!!!!!!!!! χαχα

πηγα κ εδωσα λεφτα σε 3 νυχτικιες!!!!!ολες οι φιλες μου ελεγαν να παρω νυχτικια. αι στο καλο!!! κ δεν ειναι καθολου το στυλ μου( που λεει κ η βικυ!) σφκεφτειτε οτι χιλιες φορες το εχω να κοιμαμαι με φορμα κ φανελιτσα παρα με σατεν πυτζαμα!! ποσο μαλλον νυχτικια! παντως πηρα απο απλες ωραιες βαμβακερες κ μια ρομπιτσα.

εχω πελαγωσει!!!! ολο φτιαχνω τη βαλιτσα κ ολο λεω να βγαλω μερικα...μετα λεω ας τα βαλω.... ουφ!!!:rolleyes::rolleyes::shock::shock::?:?

Μην αγχωνεσαι βρε και να 3εχασεις κατι στο φερνει ο αντρας σου αμα χρειαστει . Οσο για τις νυχτικιες και τη ρομπα ? αςε ρε κοπελα μου και εγω στην πρωτη γεννα ειχα ακοουσει αλλους και πηγα και πηρε νυχτικιες και μια ρομπα που τη φορεσα μονο μια φορα στο μαιευτηριο και εμοιαζα με θειτσα ( εχω μεγαλο κολημα το ειπαμε), τις νυχτικιες δεν τις φορεσα , μονο την πρωτη μερα απο τη 2η και επειτα ζητησα και μου φερανε πυζαμες με τshirts

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πω ρε κοριτσιααααααααααααααααα τωρα το λετε;;;;!!!!!!!!! χαχα

πηγα κ εδωσα λεφτα σε 3 νυχτικιες!!!!!ολες οι φιλες μου ελεγαν να παρω νυχτικια. αι στο καλο!!! κ δεν ειναι καθολου το στυλ μου( που λεει κ η βικυ!) σφκεφτειτε οτι χιλιες φορες το εχω να κοιμαμαι με φορμα κ φανελιτσα παρα με σατεν πυτζαμα!! ποσο μαλλον νυχτικια! παντως πηρα απο απλες ωραιες βαμβακερες κ μια ρομπιτσα.

εχω πελαγωσει!!!! ολο φτιαχνω τη βαλιτσα κ ολο λεω να βγαλω μερικα...μετα λεω ας τα βαλω.... ουφ!!!:rolleyes::rolleyes::shock::shock::?:?

 

Α οχι δεν θέλω να ακούω χαζά, η νυχτικιά είναι πολύ χρήσιμη, και στο λέω εγώ, που δεν έχω φορέσει ποτέ στην ζωή μου παρά μόνο στην γέννα μου, με άνετες φόρμες είμαι μια ζωή μέσα στο σπίτι μου και αυτές φοράω στον ύπνο επίσης.

 

Τώρα βέβαια νυχτικιά απο νυχτικιά παίζει, δεν ξέρω απο που αγοράζουν οι άλλες κοπέλες, αλλά πίστεψέ με υπάρχουν και πολύ κομψές και όμορφες νυχτικούλες, και οπωσδήποτε με κουμπάκια μπροστά για τον θηλασμό!

 

Γέννησα χειμώνα με ΦΤ, την πιο κρύα μέρα του έτους, φυσικά μέσα στην κλινική δεν κατάλαβα και πολλά, αλλά λίγο το αίμα που χάνεται, λίγο σε κάποια σημεία που δεν υπάρχει θερμότητα, ένα ρίγος το νιώθεις, αυτό δεν αποκλείεται να συμβεί και σε άλλες εποχές, ρόμπα δεν αγόρασα, πήρα μαζί μου όμως δύο πολύ όμορφα ζακετάκια μακριά που είχα απο πρίν, απο λεπτό ύφασμα σε ουδέτερα χρώματα, ένα γκρί και ένα σαμπανί, όπου ταιριάζουν με όλα, και καλύπτανε το πίσω μέρος και έτσι ένιωθα πολύ άνετα.

Το πιο ωραίο κομμάτι ήταν η πυτζάμα μου, αλλά δεν θέλω να ξέρω πως θα είχε καταντήσει αν την φορούσα απο την πρώτη μέρα, αφού το αίμα ήταν πάρα πολύ και παρόλο της υπεραπορροφητικές σερβιέτες θα γινόμουνα χάλια! Η πρώτη νυχτικιά ας είναι όσο πιο απλή και οικονομική γίνεται, γιατί μπορεί να καταλήξει και στα σκουπίδια!

 

Μην πελαγώνεις άδικα!!!

----------------------

Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη, επειδή το βρεφάκι θα ακουμπάει επάνω σου, δε θα θέλεις να φοράς κάτι καινούργιο φρεσκοπλυμένο, πολύ απαλό και όμορφο, και όχι ένα χιλιοπλυμένο παλιό ρούχο; Καλά μπορεί να πείτε και όχι , χαχαχα, αλλά εγώ ναι! Με πολύ καλή και χαλαρή διάθεση τα γράφω αυτά, χωρίς να θέλω να θίξω καμιά σας!

----------------------

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα νυχτικακι μονο την 1η μερα, ημουν και απο καισαρικη οποτε βολεψε και μετα μπιτζαμακια...τη ρομπα την εβαζα οταν κατεβαινα στην καφετερεια μονο....κοριτσια, βαλτε οτι σας βολευει και οχι οτι σας προτινουν οι αλλοι..το παν ειναι να ειστε ανετες. εγω και τωρα στη δευτερη γεννα θα παρω μαζι μου αυτα που αγορασα περσι...δοκιμασμενα πραγματα!!

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη' date=' επειδή το βρεφάκι θα ακουμπάει επάνω σου, δε θα θέλεις να φοράς κάτι καινούργιο φρεσκοπλυμένο, πολύ απαλό και όμορφο, και όχι ένα χιλιοπλυμένο παλιό ρούχο; Καλά μπορεί να πείτε και όχι , χαχαχα, αλλά εγώ ναι! Με πολύ καλή και χαλαρή διάθεση τα γράφω αυτά, χωρίς να θέλω να θίξω καμιά σας![/quote']

 

Βρε ολα αυτα για μας ειναι.Τα μωρα δεν τα βλεπουν αυτα δεν τους νοιαζει αμα ειναι καινουριο η οχι αμα ειναι νυχτικια η πιτζαμα....Ενταξει οποιος εχει την ανεση μπορει να παρει οτι την βολευει.Εγω δεν ειχα παρει τιποτα απλα αλλαζα συνεχεια μπλουζακια γιατι ειδικα στον υπνο πατιοταν το στηθος και ετρεχε γαλα με αποτελεσμα να ξυπναω καθε πρωι μουσκεμα:rolleyes:

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα νυχτικακι μονο την 1η μερα, ημουν και απο καισαρικη οποτε βολεψε και μετα μπιτζαμακια...τη ρομπα την εβαζα οταν κατεβαινα στην καφετερεια μονο....κοριτσια, βαλτε οτι σας βολευει και οχι οτι σας προτινουν οι αλλοι..το παν ειναι να ειστε ανετες. εγω και τωρα στη δευτερη γεννα θα παρω μαζι μου αυτα που αγορασα περσι...δοκιμασμενα πραγματα!!

 

Αν είναι η πρώτη γέννα, όπως σε εμένα, πίστεψε με, βοηθάει πολύ να ακούσεις τις προτάσεις απο μητέρες που τα περάσανε, γι΄αυτό άλλωστε, βρισκόμαστε και εδώ, ανταλλάσοντας εμπειρίες, βασικά εγώ κρατάω αυτό που υπερισχύει, και στην προκειμένη, δεν έπεσα έξω!;)

----------------------

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε ολα αυτα για μας ειναι.Τα μωρα δεν τα βλεπουν αυτα δεν τους νοιαζει αμα ειναι καινουριο η οχι αμα ειναι νυχτικια η πιτζαμα....Ενταξει οποιος εχει την ανεση μπορει να παρει οτι την βολευει.Εγω δεν ειχα παρει τιποτα απλα αλλαζα συνεχεια μπλουζακια γιατι ειδικα στον υπνο πατιοταν το στηθος και ετρεχε γαλα με αποτελεσμα να ξυπναω καθε πρωι μουσκεμα:rolleyes:

 

Κοριτσάκι μου γλυκό, με το πανέμορφο ζουζούνι σου, μπορεί να μην τα βλέπουν αλλά τα αισθάνονται, ταπεινή μου γνώμη πάντα, και στην τελική, ό,τι με κάνει να αισθάνομαι όμορφα και άνετα, αυτό θα περάσει και στο μωρούλι!

Υποκειμενικό το ζήτημα φυσικά, για μια ακόμη φορά!:-D

Αλήθεια είχες τόσο γάλα απο τις πρώτες ημέρες; Εγώ είχα αγχωθεί, γιατί μόνο πρωτόγαλα έβγαζα και φοβόμουνα μην υποσιτιστεί το μωράκι μου, ευτυχώς, μετά έμαθα, πως σε τρια 24ώρα θα έχω γάλα, και το μωρό δεν χρειάζεται μέσα σε αυτό το διάστημα κάτι περισσότερο, γιατί έχει θρέψη ακόμη απο τον πλακούντα~!

----------------------

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι η πρώτη γέννα' date=' όπως σε εμένα, πίστεψε με, βοηθάει πολύ να ακούσεις τις προτάσεις απο μητέρες που τα περάσανε, γι΄αυτό άλλωστε, βρισκόμαστε και εδώ, ανταλλάσοντας εμπειρίες, βασικά εγώ κρατάω αυτό που υπερισχύει, και στην προκειμένη, δεν έπεσα έξω!;)[/quote']

 

εννοειται πως ανταλλασουμε εμπειριες αλλα πανω απόλα κανουμε αυτο που μας κανει να αισθανομαστε πιο ανετα....εγω αν ειχα κανει μονο αυτα που μου ελεγαν θα ειχα βρεθει με ενα σωρο αχρηστα πραγματα στη βαλιτσα μου.....κι εγω ειμαι της φορμας και του tshirt οποτε και καταλαβαινω το αβολο της νυχτικιας.περα απο την πρακτικοτητα του καθε πραγματος πρεπει να κοιταμε και την ανεση μας...ολες βρεθηκαμε στη φαση της πρωτης γεννας πριν κανουμε το 2ο παιδακι....μην τα θεωρειτε ολα κακοπροεραιτα....

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό' date=' με το πανέμορφο ζουζούνι σου, μπορεί να μην τα βλέπουν αλλά τα αισθάνονται, ταπεινή μου γνώμη πάντα, και στην τελική, ό,τι με κάνει να αισθάνομαι όμορφα και άνετα, αυτό θα περάσει και στο μωρούλι!

Υποκειμενικό το ζήτημα φυσικά, για μια ακόμη φορά!:-D

Αλήθεια είχες τόσο γάλα απο τις πρώτες ημέρες; Εγώ είχα αγχωθεί, γιατί μόνο πρωτόγαλα έβγαζα και φοβόμουνα μην υποσιτιστεί το μωράκι μου, ευτυχώς, μετά έμαθα, πως σε τρια 24ώρα θα έχω γάλα, και το μωρό δεν χρειάζεται μέσα σε αυτό το διάστημα κάτι περισσότερο, γιατί έχει θρέψη ακόμη απο τον πλακούντα~![/quote']

 

Σιγουρα εχεις δικαιο.Οταν ειμαστε εμεις ευτηχισμενες ειναι και εκεινα.Γι'αυτο ειπα και μετα την καθε μια οτι της αρεσει και οτι την βολευει θα παρει.Εγω δεν ειχα την ανεση να τα παρω και προσπαθησα με αυτα που εχω.

Και εγω ειχα αγχοθει.Στην αρχη τις 2 πρωτες μερες ειχα δωσει και μπουκαλι γιατι η μικρη καθοταν πααααρα πολλες ωρες στο στηθος και γκρινιαζε συνεχως.Προς την τριτη μερα κατεβηκε το γαλα.Ειχα αρκετα και στη συνεχεια κοψαμε και το μπουκαλι που το ειχε συνηθησει λιγο.

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως ανταλλασουμε εμπειριες αλλα πανω απόλα κανουμε αυτο που μας κανει να αισθανομαστε πιο ανετα....εγω αν ειχα κανει μονο αυτα που μου ελεγαν θα ειχα βρεθει με ενα σωρο αχρηστα πραγματα στη βαλιτσα μου.....κι εγω ειμαι της φορμας και του tshirt οποτε και καταλαβαινω το αβολο της νυχτικιας.περα απο την πρακτικοτητα του καθε πραγματος πρεπει να κοιταμε και την ανεση μας...ολες βρεθηκαμε στη φαση της πρωτης γεννας πριν κανουμε το 2ο παιδακι....μην τα θεωρειτε ολα κακοπροεραιτα....

 

Α, εδώ συμφωνούμε!!;)

Τώρα είδα και το τικεράκι σου, είσαι στο δρόμο και για το δεύτερο!! !Τέλεια!!

Και εγώ το θέλω πολύ ένα ακόμη, και επειδή βλέπω πως έχουν πολύ μικρή διαφορά, θέλω να μου πεις περισσότερα, να αναμένεις προσωπικό μήνυμα (εφόσον θέλεις μου απαντάς, εννοείται ), για να μην παρεκκλίνουμε και απο το θέμα!

----------------------

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εχεις δικαιο.Οταν ειμαστε εμεις ευτηχισμενες ειναι και εκεινα.Γι'αυτο ειπα και μετα την καθε μια οτι της αρεσει και οτι την βολευει θα παρει.Εγω δεν ειχα την ανεση να τα παρω και προσπαθησα με αυτα που εχω.

Και εγω ειχα αγχοθει.Στην αρχη τις 2 πρωτες μερες ειχα δωσει και μπουκαλι γιατι η μικρη καθοταν πααααρα πολλες ωρες στο στηθος και γκρινιαζε συνεχως.Προς την τριτη μερα κατεβηκε το γαλα.Ειχα αρκετα και στη συνεχεια κοψαμε και το μπουκαλι που το ειχε συνηθησει λιγο.

 

Συχώρα με αν σε έκανα να αισθανθείς άβολα.

 

Μπουκάλι δεν ήθελα να δώσω με τίποτα, εννοείται πως υπάρχουν περιπτώσεις, που απαιτείται το μπουκάλι και η φόρμουλα (αν και πολύ λιγότερες, απο αυτές που ..."δημιουργούνται ", αλλά, αυτό είναι ένα θέμα για αλλού ).

Όπως, και την πιπίλα την αποφεύγω όσο γίνεται, ούτως η άλλως δεν την δέχεται η ζουζου μου!

----------------------

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α' date=' εδώ συμφωνούμε!!;)

Τώρα είδα και το τικεράκι σου, είσαι στο δρόμο και για το δεύτερο!! !Τέλεια!!

Και εγώ το θέλω πολύ ένα ακόμη, και επειδή βλέπω πως έχουν πολύ μικρή διαφορά, θέλω να μου πεις περισσότερα, να αναμένεις προσωπικό μήνυμα (εφόσον θέλεις μου απαντάς, εννοείται ), για να μην παρεκκλίνουμε και απο το θέμα![/quote']

 

οποε θελεις!!:D

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο την άλλη' date=' επειδή το βρεφάκι θα ακουμπάει επάνω σου, δε θα θέλεις να φοράς κάτι καινούργιο φρεσκοπλυμένο, πολύ απαλό και όμορφο, και όχι ένα χιλιοπλυμένο παλιό ρούχο; Καλά μπορεί να πείτε και όχι , χαχαχα, αλλά εγώ ναι! Με πολύ καλή και χαλαρή διάθεση τα γράφω αυτά, χωρίς να θέλω να θίξω καμιά σας![/quote']

 

Μια χαρά τα λες! Εμένα πάντως εκτός από το μωρό, με απασχολεί και η αισθητική του πράγματος, αφού σκέφτομαι το να είμαι εμφανίσιμη και για τον άντρα μου και για το επισκεπτήριο, αλλά και για τις πρώτες αναμνηστικές φωτογραφίες. Ψωνάρα θα με πείτε, ε αφού είμαι, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα λες! Εμένα πάντως εκτός από το μωρό, με απασχολεί και η αισθητική του πράγματος, αφού σκέφτομαι το να είμαι εμφανίσιμη και για τον άντρα μου και για το επισκεπτήριο, αλλά και για τις πρώτες αναμνηστικές φωτογραφίες. Ψωνάρα θα με πείτε, ε αφού είμαι, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε; :lol:

 

 

Ετσι ετσι ! Ειναι απο τις σημαντικοτερες στιγμες της ζωης μας και πρεπει να ειμαστε οσο το δυνατον εμφανισιμες . Πως θα μας αντικρισουν τα παιδακια μας πρωτη φορα??? Η πρωτη εντυπωση μετραει:wink::lol::lol::lol:

Όλα είναι μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Καλα μια απο τα ιδια.....αφου ρωτησα τον γιατρο αν οταν μ σπασουν τα νερα θα προλαβω να πατησω λιγο τ μαλλι με την μασια....χαχαχαχχαχα:lol::lol:

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Καλα μια απο τα ιδια.....αφου ρωτησα τον γιατρο αν οταν μ σπασουν τα νερα θα προλαβω να πατησω λιγο τ μαλλι με την μασια....χαχαχαχχαχα:lol::lol:

 

 

και τι σου απαντησε ? θα προλαβεις? :lol:για ενα απαλο μακιγιαζ προλαβαινουμε? Ενα γρηγορο ισιωματακι?:lol: Ας μας πει καμια μανουλα?? τι προλαβατε να κανετε εσεις απο οταν καταλαβατε οτι γεννατε??

Όλα είναι μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι ! Ειναι απο τις σημαντικοτερες στιγμες της ζωης μας και πρεπει να ειμαστε οσο το δυνατον εμφανισιμες . Πως θα μας αντικρισουν τα παιδακια μας πρωτη φορα??? Η πρωτη εντυπωση μετραει:wink::lol::lol::lol:

:cool: Μην τους δημιουργησουμε και κανα ψυχολογικο τραυμα :D

Παντως και εγω που εχω την ανεση να αγορασω καινουργια σιγα μην παω να αγορασω καινουργια tshirts και πυζαμες για το μαιευτηριο , δεν αγοραζω καλυτερα μερικα τζιν για βολευτω τον πρωτο καιρο μετα τη γεννα μιας και δυσκολα για ενα διαστημα θα μμου κανουνε τα παλια ????

QRyOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα jo και matilda δεν παίζεστε! :lol::lol::lol:Εγώ πάντως που θα πάω για προγραμματισμένη καισαρική, θα έχω βάλει concealer, μάσκαρα, λιπ γκλος και ρουζ από πριν. Μην είμαι σαν το φάντασμα σαν έρθει ο άντρας μου μετά στο δωμάτιο.

Link to comment
Share on other sites

:cool: Μην τους δημιουργησουμε και κανα ψυχολογικο τραυμα :D

Παντως και εγω που εχω την ανεση να αγορασω καινουργια σιγα μην παω να αγορασω καινουργια tshirts και πυζαμες για το μαιευτηριο , δεν αγοραζω καλυτερα μερικα τζιν για βολευτω τον πρωτο καιρο μετα τη γεννα μιας και δυσκολα για ενα διαστημα θα μμου κανουνε τα παλια ????

 

Εγω παντως νυχτικα θα αγορασω καινουργια α) γιατι αυτα τα καλοκαιρινα που εχω δεν θα μου κανουν β) γιατι αυτα που εχω εχουν κλεισει 4ετια (πες οτι μου εκαναν) γ) θελω να ειναι οσο πιο καθαρα γινεται και οσο να ναι τα χιλιοφορεμενα μας ρουχα οσο και να τα πλυνεις δεν θα ειναι ποτε πεντακαθαρα δ) οπως ειπα θεωρω οτι ειναι μια απο τις ευτυχεστερες στιγμες στη ζωη μιας οικογενειας και οπως στις γιορτες ειμαστε περιποιημενες ετσι θαλω να ειμαι και οταν ερθει ο πριγκηπας μου .

Οσο περιποιημενη θα μπορω να ειμαι δηλαδη :rolleyes::lol: ε) για τους τυχον επισκεπτες (στην περιπτωση μου δεν θα ειναι πολλοι βεβαια)

Όλα είναι μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα jo και matilda δεν παίζεστε! :lol::lol::lol:Εγώ πάντως που θα πάω για προγραμματισμένη καισαρική, θα έχω βάλει concealer, μάσκαρα, λιπ γκλος και ρουζ από πριν. Μην είμαι σαν το φάντασμα σαν έρθει ο άντρας μου μετά στο δωμάτιο.

 

Aαααα καλα εσυ εισαι χροοονια μπροστα...!!!:lol::lol::lol:!!!!!

Και εγω περιποιημενη θελω να παω.....και μετα περιποιημενη θελω να μαι.....το νεσεσερακι διπλα.....χαχα!

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...