Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη ΠΕΜΠΤΗ 26/6


asteraki

Recommended Posts

αχ κοριτσακια 22/02 δεν με βολευει εχω ραντεβου στον παιδιατρο

και δεν ξερω ποση ωρα θα παρει 24/02-κυριακη με βολευει κατα τις 5 με 6 το απογευμα ειναι οκ :D

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 628
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 97 δημοσιεύσεις

  • asteraki

    asteraki 69 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 37 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 32 δημοσιεύσεις

28 ειναι πεμπτη 29/02 ειναι παρασκευη αλλα ρε κοριτσια 29 φλεβαρη θα βρεθουμε??γρουσουζια καθε 4 χρονια θα βρισκομαστε :cry: κριμα δεν ειναι??

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ- FORUM PARENTS

 

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ-ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ COSMOS (Το ονομα του παιδότοπου είναι "ΠΑΙΖΩΤΟΠΟΣ")

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29-2-2008

ΩΡΑ-18,00

 

1. ASTERAKI

2. daffy

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την eleana, εφόσον δεν αποφασίστηκε από όλες γιατί ξεκινάμε λίστα? Ας μείνει να το δούν κι άλλες Θεσσαλονικιές.

 

Επίσης, δε μπορώ Παρασκευές, με τίποτα... Οποιαδήποτε Κυριακή ή Σαββάτο.

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε μπορώ καμία από τις 2 ημερομηνίες τελικά, δείτε το εσείς.....

 

Και........

 

Καλά να περάσετε :wink::wink::wink:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

Link to comment
Share on other sites

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

 

Μπράβο Ελένη!!! Την ίδια σκέψη είχα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, συγνώμη αλλά ποιά είναι το χριστινάκι και ποιά η Ελένη?????

Δεν ξέρω ποιες γνωρίζεστε μεταξύ σας και τι επαφές έχετε κάνει στο παρελθόν αλλά εγώ είχα την καλή πρόθεση εφόσον μιλάμε ιντερνετικά γιατί να μην γνωριστούμε και από κοντά!!!

Παραμένει το ραντεβού μας στις 2 ημερομηνίες 24-2 που είναι Κυριακή και δηλώνω και σε αυτήν την ημερομηνία παρούσα και στις 29-2 που είναι Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται asteraki οτι εμεις οι 2 ειμαστε στον κοσμο μας!! Και γω δεν ξερω τι προιστορια υπαρχει μεταξυ των μελων και αν γνωριζονται προσωπικα ή οχι.

Περιπου ενα μηνα εχω στο φορουμ και ενθουσιαστηκα με την ατμοσφαιρα!

Παρολα αυτα εγω ειμαι μεσα και στις 2 ημερομηνιες. Το θεμα ειναι οτι καποιος επρεπε να κανει την αρχη και οχι γενικα και αοριστα.

Link to comment
Share on other sites

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

 

 

 

πολύ καλή ιδέα πράγματι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

 

Μπράβο Ελένη!!! Την ίδια σκέψη είχα!!!!!!!!!

 

συμφωνώ μαζί σας !!!

 

asteraki ,daffy ναι όντως μερικές γνωριζόμαστε αρκετό καιρό και έχουμε περάσει πολλά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι η παρέα μας δεν είναι ανοιχτή σε νέα μέλη. Τα ονόματα που έχουν αναφερθεί ειναι τα πραγματικά ονόματα μελών του forum και όχι τα nick name.

 

Αρα περιμένουμε την απόφαση από τις περισσότερες.

 

Εγώ ειμαι μέσα σε ότι αποφασίσετε εκτός εαν προκύψει κάτι έκτακτο... :cry:

g07Lp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι που έχετε δημιουργήσει δεσμούς και επαφές μέσα από ένα forum. Για μένα είναι η πρώτη φορά που συνομιλώ με άτομα που δεν γνωρίζω προσωπικά και πραγματικά που αρέσει πολύ.

Λίτσα ευχαριστώ που ξεκαθάρισες τα πράγματα.

ΚΑι εγώ είμαι ανοιχτή σε νέες γνωριμίες και νομίζω ότι μία πρώτη συνάντηση με τα παιδάκια μας θα ήταν μία καλή ευκαιρία για να γνωριστούμε και εμείς.

Φυσικά η έξοδος μόνο γυναίκες χωρίς παιδιά για κανένα ποτάκι ή καφέ πάντα με ενδιαφέρει και δεν έχω κανένα πρόβλημα. :D

Πίσω στην συνάντηση μας τώρα, τι γίνεται? παίζουν ακόμη ή ημερομηνίες ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με την eleana, εφόσον δεν αποφασίστηκε από όλες γιατί ξεκινάμε λίστα? Ας μείνει να το δούν κι άλλες Θεσσαλονικιές.

 

Επίσης, δε μπορώ Παρασκευές, με τίποτα... Οποιαδήποτε Κυριακή ή Σαββάτο.

 

και γω το ιδιο θα προτιμουσα κυριακη αλλα η πλειοψηφια μετραει...

συμμετοχη δεν βλεπω

τι εγινε ρε κοριτσια τοσο λιγες ειμαστε??αντε να οργανωθουμε λιγακι :D

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

ντεμι για ποια δοκιμασια μιλας?τι εγινε στον παιδοτοπο?

και κατι ακομα ειπαμε να βρεθουμε ολες μαζι και οχι 2-2 βρε ντεμι αν θες να βγεις με το χριστινακι κανονιστε το οι δυο σας...μην μας μπερδευεις

 

σορυ κιολας.... :)

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Η δικια μου αίσθηση ήταν οτι θα βγούμε μαζί με τα παιδιά μας να γνωριστούμε μικροί μεγάλοι! (Δεν ξέρω αν παλιότερα έχετε συναντηθεί και γνωρίζεστε ήδη).

Βέβαια το να βγούμε μόνες μας είναι άλλο θεμα και μπορεί να γίνει ανεξάρτητα από τον παιδότοπο!

Λοιπόν προτείνετε μέρες εγώ δεν εχω προβλημα για μέρα αλλα το καλυτερο ειναι σαββατοκυριακο (βεβαια θα γινεται ψιλο χαμος).Αποφασιστε!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν μας πάει ο Φεβρουάριος?

Να τον αφήσουμε να φύγει και να πάμε Μάρτιο?

Γιατί αν δεν μπορέσουμε να συναντηθούμε αυτή την Κυριακή το απόγευμα, όπως υπήρχε μία πρόταση (που ίσως είναι δύσκολο να οργανωθούμε σε 2-3 μέρες) το επόμενο ΣΚ είναι 1 & 2 Μαρτίου. Δεν ξέρω αλλά σκεφτόμουν ότι τότε μπορούμε να ντύσουμε και τα παιδάκια μας καρναβαλάκια και να τα χαρούμε.

Όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι μάλλον μόνο Σάββατο και Κυριακή,μπορούνε οι περισσότερες (αν κατάλαβα καλά)- οπότε ακυρώνονται οι Παρασκευές.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

μην με παρεξηγησετε αλλα μηπως θα ηθελε το Χριστινακι να βρεθουμε χωρις παιδια και οχι σε παιδοτοπο...

μην περασει και αλλη δοκιμασια στον παιδοτοπο..συγνωμη αλλα εγω απλα ετσι θα ενιωθα γιαυτο το λεω.

παντως αποφασιστε και πειτε μου.

ντεμι για ποια δοκιμασια μιλας?τι εγινε στον παιδοτοπο?

και κατι ακομα ειπαμε να βρεθουμε ολες μαζι και οχι 2-2 βρε ντεμι αν θες να βγεις με το χριστινακι κανονιστε το οι δυο σας...μην μας μπερδευεις

 

σορυ κιολας.... :)

 

 

μη με λαμβανετε υποψη

κανονιστε να περασετε καλα... ...

μμακια

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε παιδια τι ειπα παλι και παρεξηγηθηκα?

δηλ ΕΛΕΟς ΠΙΑ..συνεχεια αισθανομαι οτι απολογουμαι για κατι..

 

1. ειμαι η μονη που εχω παει και στις 2 συναντησεις και ας μενω στου διαολου το κερατο..

 

2.δεν ειπα ποτε μα ποτε οτι θελω να βγαινουμε 2-2

 

ποσες φορες εχω γραψει οτι το σπιτι μου ειναι ανοιχτο για ολες τις κοπελες...

και 3 την MissMarple προσπαθουμε ολες να την στηριξουμε και διαβαζε το φορουμ για να ενημερωνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...