Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη ΠΕΜΠΤΗ 26/6


asteraki

Recommended Posts

Συγνώμη δεν είναι του θέματος αλλά evi-mik τι γλυκούλι μωρουλίνι είναι αυτό. Και εμένα ο μπέμπης μου είναι 6 μηνών αλλά δυστυχώς έχει αιμαγγειόματα στο πρόσωπο και στα ματιά και είναι κόκκινα. Να τον χαίρεστε τον μικρούλη σας .... :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 628
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 97 δημοσιεύσεις

  • asteraki

    asteraki 69 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 37 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 32 δημοσιεύσεις

Ας γράψω κι εγώ κάτι...πόσα κορίτσια θα λάβουν τελικά μέρος στην συνάντηση;;;

Αν δεν έχω μάθημα εκείνη την μέρα ίσως εμφανιστώ κι εγώ :wink: αν με θέλετε χε χε

φυσικά χωρίς παιδάκι ή μάλλον ας το πω αλλιώς...με το πρώτο μου παιδάκι αλλά που είναι ακόμη στην κοιλίτσα! :lol:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κορίτσια, βλέπω πως καταλήξαμε: 29 Μαρτίου 5.30-6 το απόγευμα στον παιδότοπο The zoo. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το μέρος, απλά γράψτε την διεύθυνση και κάποιες κατευθύνσεις πού βρίσκεται και καλή θα ήταν μια κράτηση, συμφωνώ. Το ζήτημα είναι για πόσα άτομα. Να πούμε περίπου 10 μαμάδες με περίπου 15 παιδιά? πολύ χαίρομαι που επιτέλους θα γνωριστούμε :D

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

1. daffy - Ανατολικα/κεντρο

2. Sofia D - Ego tha protimousa kapou Anatolika -grapste kai eseis an thelete , isos mporesoume na organothoume kalutera etsi

3. tery - Ανατολικά κατά προτίμηση

4.ζαιρα- μπορώ και εγω (αναλόγως την ημερομηνία λόγω του οτι είμαι από σέρρες) και όπου θέλετε.Εδω θα έρθω από την Σέρρες στο μέρος θα κολλήσω!

5.asteraki- ανατολικά κατά προτίμηση

6. Sefi

7.Εύη

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

1. daffy - Ανατολικα/κεντρο

2. Sofia D - Ego tha protimousa kapou Anatolika -grapste kai eseis an thelete , isos mporesoume na organothoume kalutera etsi

3. tery - Ανατολικά κατά προτίμηση

4.ζαιρα- μπορώ και εγω (αναλόγως την ημερομηνία λόγω του οτι είμαι από σέρρες) και όπου θέλετε.Εδω θα έρθω από την Σέρρες στο μέρος θα κολλήσω!

5.asteraki- ανατολικά κατά προτίμηση

6. Sefi

7.Εύη

8. evi_mik

 

asteraki σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους κανονίσαμε!!! Πολύ χαίρομαι που θα συναντηθούμε! :D:D:D

Διορθώνω την λίστα για να δούμε ποσοι είμαστε μικροί - μεγάλοι.

 

1. daffy & Στρατούλης (τον μπέμπη μας δεν θα τον φέρω).

2. Sofia D - Ego tha protimousa kapou Anatolika -grapste kai eseis an thelete , isos mporesoume na organothoume kalutera etsi

3. tery - Ανατολικά κατά προτίμηση

4.ζαιρα- μπορώ και εγω (αναλόγως την ημερομηνία λόγω του οτι είμαι από σέρρες) και όπου θέλετε.Εδω θα έρθω από την Σέρρες στο μέρος θα κολλήσω!

5.asteraki- ανατολικά κατά προτίμηση

6. Sefi

7.Εύη

8. evi_mik

 

Sardelaki φυσικά αν μπορείς σε περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έγω τα Σάββατα δουλεύω και ερχομαι αργά στο σπίτι και επομένως δεν ξέρω αν σας προλάβω.Το μέρος όπως προείπα δεν με ενοχλεί λίγο η μέρα δύσκολη..αλλά θα προσπάθησω να έρθω γιάτι θέλω να σας γνωρίσω.Οπότε δεν μπαίνω στη λίστα προς το παρόν αφού βλέπω οτι όλες βολευέστε με την συγκεκριμένη ημερομηνία και εννοείται δεν θέλω να μπείτε στην διαδικασία να αλλάζετε αφού καταλήξατε.Σιγούρα όμως θα σας το πω εγκαίρως αν έρθω.Διαφορετικά καλα να περάσετε!!

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ανάγκη να έρθεις ακριβώς. Ελα μόλις μπορέσεις

Θα το προσπαθήσω σίγουρα.Μέχρι τι ώρα υπολογίζετε οτι θα είστε εκεί?

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ. (δηλαδή αν δεν πάμε Χαλκιδική θα έρθω σίγουρα) Η κόρη μου είναι 2,5 χρονών.

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΣΤΗ ΒΡΟΧΗ ΠΟΥ ΔΙΩΞΑΜΕ ΑΠ' ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.. ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΒΛΕΠΟΥΜΕ, ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ υπολογίζω μέχρι τις 7.30-8 ανάλογα με την μικρή μου. Οι κούκλες μου είναι 4,5 και 1 χρονών. Η μικρή μου κοιμάται στις 8. Θα προσπαθήσω να την κοιμήσω πιο αργά μήπως αντέξει περισσότερο. Τελικά ποιός θα κάνει την κράτηση;

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα, τηλεφώνησα χθες το βράδυ στο zoo και για το Σάββατο στις 29 μαρτιου, έχουν ήδη κλεισμένα γενέθλια. Αυτό σημαίνει ότι έχουν χώρο μόνο επάνω (για όσες γνωρίζουν το μέρος) άρα δεν θα έχουμε καλή οπτική επαφή με τα παιδιά μας και επιπλέον αυτά τα ζουζούνια θα πρέπει να ανεβοκατεβαίνουν τις σκάλες, γεγονός που δεν θα μας αφήσει να πιούμε ούτε μία γουλιά καφέ. Ρώτησα και είναι ελεύθερο για την Κυριακή 30 μαρτίου το απόγευμα. Οπότε γράψτε τι θέλετε Κυριακή ή να ψάξουμε κάπου αλλού εκεί κοντά, έτσι ώστε να έρθουν και όσες ήθελαν μόνο στο ζοο.

Link to comment
Share on other sites

ΕΓω αν είναι για επάνω δεν συμφωνώ. Η μικρή μου πηγαινοέρχετε συνέχεια και αν δει και σκάλες δεν θα ξεκολλά.

 

Κορίτσια εγω θα είμαι και στις 24-25/3 Θεσσαλονίκη. Μήπως θα βόλευε καμμια απο αυτές τις μέρες, που ίσως θα έχει και ησυχία από γεννέθλια?

.png
Link to comment
Share on other sites

Το γεφυρί της Αρτας εχει γινει αυτη η συναντηση!!! :) Δεν μπορει, δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε.

:P:P Θελετε να συναντηθουμε 25η Μαρτιου που ειναι και αργια (οχι οτι με βολευει ιδιαιτερα, αλλα λεω).

Asteraki το ακουνα ματατα που λες καπου αλλου, δεν μας κανει?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια τα νεότερα όσον αφορά τη συνάντηση μας.

Zoo club ΜΟΝΟ ΓΙΑ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ μπορούμε

acouna matata - δεν υπάρχει τίποτα ΣΚ μέχρι τον Μάιο -- εδώ βγάζουν πολλά λεφτά, μόνο για καθημερινές

Πύργος των θαυμάτων- είναι Ν.Πλαστήρα πιο κάτω από το zoo, άφησα τηλέφωνο για τις 29 μαρτίου, θα με ειδοποιήσουν, αλλά μπορούν και στις 24 Μαρτίου που θα είναι εδώ και η zaira.

Οπότε η εκτίμηση μου είναι ότι αν δεν μπορέσουμε στις 29 μαρτίου, να πάμε ή στις 24 ή στις 30 μαρτίου, γιατί για Σάββατο μάλλον είναι πολύ δύσκολο να βρούμε κάτι.

Daffy, για τις 25 Μαρτίου γιορτάζει η κορούλα μου και έχουμε κανονίσει ήδη να φάμε όλοι μαζί έξω.

Επειδή το πήρα πατριωτικά θα στείλω το παρόν μήνυμα σε όλες τις μαμάδες που είχαν εκδηλώσει ενδιαφέρον για τη συνάντηση μας με πμ, σε περίπτωση που δεν δουν αυτό το μήνυμα έγκαιρα για να αποφασίσουμε σύντομα.

Ελπίζω να συμφωνείτε, άντε γιατί δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν μπορούμε να βρεθούμε σε μία πόλη σαν την Θεσσαλονίκη.... τότε αυτές στην Αθήνα τι κάνουν??????

Link to comment
Share on other sites

Zoo club για 30 Μαρτιου, μαλλον μπορουμε.

Ο πυργος των θαυματων δεν ειναι βολικος γιατι ο χωρος των καπνιστων ειναι στον οροφο και η σκαλα αποτομη "(εκτος και αν ειμαι η μοναδικη καπνιστρια :oops::oops:, οποτε τοτε παμε και εκει στον κατω χωρο ομως).

24 Μαρτιου εχουμε εμβολια,οποτε δεν μπορουμε.

Και asteraki να σου ζησει η κορη, προκαταβολικα). Αυτα για τωρα, αντε να δω πως θα βγαλουμε ακρη :!::!::wink::wink: [/b]

Link to comment
Share on other sites

και εμείς είμαστε οκ για το zoo στις 30/03 -βασικά εμείς δεν έχουμε πρόβλημα σε ποιό παιδότοπο θα συναντηθούμε γιατί είμαστε στην αγκαλίτσα ακόμη...αρκεί να μην έχει καπνό!!!!! :)

Περιμένουμε νεώτερα

line_m121_beg_micky_time_1190001600_text_d4ef20e1f3f4ddf1e920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...