Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη ΠΕΜΠΤΗ 26/6


asteraki

Recommended Posts

:D:D:D ξερεις δεν μου αρεσει καθολου να ερχομαι σε συγκρουση με κανεναν,ειδικα με ανθρωπους που ουτε γνωριζω ουτε και με γνωριζουν....

 

και φυσικα αν ειναι εδω η miss marple να κανονισουμε τοτε εννοειτε αυτο!!! :D

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 628
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • daffy

    daffy 97 δημοσιεύσεις

  • asteraki

    asteraki 69 δημοσιεύσεις

  • SEFI

    SEFI 37 δημοσιεύσεις

  • Nantia

    Nantia 32 δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ

Χάθηκα λίγο γιατί είχαμε ιώσεις και κρυολογήματα. Τι γίνεται με την συνάντηση μας? Θα μπορέσουμε τελικά να βρεθούμε το ΣΚ ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ εκτός απο το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας δεν έχω κάποιο προβλημα για οποιοδηποτε άλλο σαββατοκύριακο. Α! μας μοίρασαν και στον παιδικό διαφημιστικα για τον παιδότοπο στο Cosmos. :!:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαμάδες το επόμενο ΣΚ είναι Απόκριες και εγώ θα απουσιάζω. Για το άμεσο ΣΚ , δηλαδή 1 & 2 Μαρτίου δηλώνω ΟΚ, όποια ημέρα θέλετε εσείς.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να κάνουμε την συνάντηση σε ενα από τα δύο τελευταια σαβατοκυριακα του Μαρτίου, και αφού οι περισσότερες θέλουν Σαββατο ή 22/3 ή 29/3 :?: Έτσι θα έχουμε πιο πολύ χρόνο για να προλάβουν να το δουν και οι άλλες μαμάδες που θέλουν να έρθουν? Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα να έρθω στη συνάντηση αλλά δεν συμφωνώ με το Cosmos δεν έχω μεταφορικό μέσο και θα είναι δύσκολα με το μωρό αν αλλάξει κάτι ενημερώστε με :D

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω πρόβλημα όπου και να παμε, αρκει ο χωρος που παιζουν τα παιδια να χωριζεται με τζαμι απο το χωρο των γονιών λόγω καπνίσματος. Προτεινετε μέρη που θα θέλατε να συναντηθούμε!

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να κάνουμε την συνάντηση σε ενα από τα δύο τελευταια σαβατοκυριακα του Μαρτίου, και αφού οι περισσότερες θέλουν Σαββατο ή 22/3 ή 29/3 :?: Έτσι θα έχουμε πιο πολύ χρόνο για να προλάβουν να το δουν και οι άλλες μαμάδες που θέλουν να έρθουν? Τι λέτε?

 

συμφωνω και γω σαυτο :D

5db512b769.pngae89dcbaef.png σας αγαπω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σας αρέσει η νέα μου υπογραφή ??????

Επιτέλους ασχολήθηκα λίγο με την εμφάνιση μου.

Κορίτσια έτσι όπως πάμε θα τα πούμε στην παραλία με μαγιό . Λοιπόν άντε να δραστηριοποιηθούμε και να συναντηθούμε....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κοριτσιααααααααα

Τι θα γινει, θα γνωριστούμε επιτέλουςςςςςς????

Όσες ενδιαφέρονται για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ας βάλουν το όνομα τους στη λίστα για να δούμε πόσες είμαστε τελικά και που και πότε θα μας βόλευε. (Α και μην τσουγκρίσουμε αυγά στη συνάντηση, κανονίστεεεε :D:D )

 

1. daffy

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααα

Τι θα γινει, θα γνωριστούμε επιτέλουςςςςςς????

Όσες ενδιαφέρονται για συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ας βάλουν το όνομα τους στη λίστα για να δούμε πόσες είμαστε τελικά και που και πότε θα μας βόλευε. (Α και μην τσουγκρίσουμε αυγά στη συνάντηση, κανονίστεεεε :D:D )

 

1. daffy

Link to comment
Share on other sites

Βρε eleana δεν εχουμε κλεισει ακομα τιποτα! Μια λιστα κανουμε να δουμε ποιες ειμαστε και προς τα που ειναι οι πιο πολλες. Αν θελεις μπες στην λιστα και γραψε προτιμηση.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο λεω να γραψουν στην λιστα όσες θέλουν να συναντηθουμε και που για να δουμε την πλειοψηφια. Μετα κανονιζουμε. Τωρα ετυχε και απαντησαμε οι ανατολικες, κατσε να συμπληρωσουν και αλλες κοπελες και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...