Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μορφωμα στηθους


Recommended Posts

Σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σας!!!!!και εσεις οτι επιθυμειτε αργησα λιγο να μπω γιατι με τρεχει ο μπεμπουλης μου,τον θηλαζω συχνα και μεχρι να κανω και τις δουλειες του σπιτιου φαι κλπ,(παρολο που βοηθαει πολυ και ο αντρας μου) δεν πολυ προλαβαινω να μπω ιντερνετ.Εσεις πως πατε κοριτσακια μου baduz, περασαν οι αναγούλες????ΛΗΤΩ εσυ με το διαβήτη κύησης???bibi σε ευχαριστω και εσενα!και εσυ οτι επιθυμεις!Να σας ρωτησω κατι μανουλες?ο μπεμπουλης μου ειναι δυσκοιλιος εχετε μηπως εμπειρια απο κατι τετοιο?

φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


κοριτσια να σας πω και τα ευχαριστα νεα μου πηρα τηλ. στο εργαστηρι και μιλησα με την κυτταρολογο και μου ειπε πως δεν υπαρχει τιποτα ανησυχιτικο μονο οτι πρεπει να το παρακολουθω και να μην το αφησω ετσι,οσο για το μπεμπουλη μου τον πηγαμε στην παιδιατρο και μας αλαξε το γαλα (οταν δε φτανει το δικο μου τον δινω συμπληρωμα) και παμε καλα τωρα, αχ κοριτσια μερα με τη μερα μεγαλωνει!!!τελικα ειναι απο τα πιο ωραια πραγματα που συμβαινουν στους ανθρωπους ο ερχομος ενος μικροσκοπικου ανθρωπακου!και μακαρι οσοι επιθυμουν μωρακι να το αποκτησουν!!!Να μη τα πολυλογώ ομως, ελπιζω να ειστε καλα και εσεις και τα μωρακια σας!Να μου λετε τα νεα σας φιλακια!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...