Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσες φορες την εβδομαδα/μηνα....


casperαki

Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?  

619

  1. 1. Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?

    • 1-2 φορές (κάθε τρείς-τέσσερις εβδομάδες)
      150
    • 3-5 φορές (κάθε δύο εβδομάδες)
      134
    • 6-10 φορές (μια/δυο φορές την εβδομάδα)
      196
    • 11-16 φορές (τρείς φορές την εβδομάδα και περισσότερο)
      137


Recommended Posts

να και καποια που φτιαχνει συχνα λαχανοντολμαδες!!! φτου φτου μη σας ματιασω...

 

αχαχαχαχα!!βασικα οι λαχανοντολμαδες σαν φαγητο δεν μαρεσουν :P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 484
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχαχαχαχα!!βασικα οι λαχανοντολμαδες σαν φαγητο δεν μαρεσουν :P:p

 

ας το πουμε κουνελι στιφαδο τοτε...ή μουσακά!κάτι που να προειγείται ολοκληρη διαδικασια...αυτη για την οποια δεν εχω χρονο βρε παιδι μου... προσεξε ομως γιατι σε βλεπω για το τριτο ετσι οπως το πατε...(εκτος αν το θελετε,οποτε βουρ στο μουσακα!!!)

fBaep3.png

 

uwK7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οι περισσότερες στο ιδιο καζάνι βράζουμε.:roll::roll: Εγώ δεν έχω καθόλου ορεξη τα εχω ξεχάσει και τα δύο σαν γευση,και τους λαχανοντολμαδες και το sex. Το μυαλό μου είναι αλλου,με τοσα που περνάω αυτό το διάστημα ,αλλα αυτό που εχω παρατηρήσει είναι οτι οσα προβλήματα και να εχουμε ο αντρας μου δεν το ξεχνάει ποτέ.:roll: Η ορεξή του είναι dourrasel. Μήπως τελικά ισχύει αυτο που λένε ότι οι αντρες σκεφτονται περισσότερο με το κάτω κεφάλι:confused::confused:

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η ορεξή του είναι dourrasel. Μήπως τελικά ισχύει αυτο που λένε ότι οι αντρες σκεφτονται περισσότερο με το κάτω κεφάλι:confused::confused:

 

 

κοιτα, καταλαβαινω οτι αυτο σε τσατιζει με τα προβληματα που περνας... αλλα εν καιρω, θα καταλαβεις οτι αυτο δεν ειναι και ΕΝΤΕΛΩΣ κακο....

 

αμα περασουν μερικα χρονια που θα ειστε παντρεμενοι, υπαρχει περιπτωση το κατω κεφαλι να κατεβει σε απεργια.... ουτε καν προειδοποιητικη....

 

 

 

διαρκειας....:?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οι περισσότερες στο ιδιο καζάνι βράζουμε.:roll::roll: Εγώ δεν έχω καθόλου ορεξη τα εχω ξεχάσει και τα δύο σαν γευση,και τους λαχανοντολμαδες και το sex. Το μυαλό μου είναι αλλου,με τοσα που περνάω αυτό το διάστημα ,αλλα αυτό που εχω παρατηρήσει είναι οτι οσα προβλήματα και να εχουμε ο αντρας μου δεν το ξεχνάει ποτέ.:roll: Η ορεξή του είναι dourrasel. Μήπως τελικά ισχύει αυτο που λένε ότι οι αντρες σκεφτονται περισσότερο με το κάτω κεφάλι:confused::confused:

Αυτό που περνάτε είναι πολύ δύσκολο και ίσως είναι και αυτός ένας τρόπος αντιμετώπισης. Μην τον παρεξηγείς:-). Εμένα μου ρίχτηκε μέσα στο θάλαμο αυξημένης φροντίδας με το παιδί δίπλα να έχει σωληνάκια και συσκευές παρακολούθησης σε όλο του το σώμα:shock:.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που περνάτε είναι πολύ δύσκολο και ίσως είναι και αυτός ένας τρόπος αντιμετώπισης. Μην τον παρεξηγείς:-). Εμένα μου ρίχτηκε μέσα στο θάλαμο αυξημένης φροντίδας με το παιδί δίπλα να έχει σωληνάκια και συσκευές παρακολούθησης σε όλο του το σώμα:shock:.

Θα συμφωνησω κι εγω.. Το ιδιο εκανε κι εμενα ο δικος μου αντρας οταν το παιδι νοσηλευτηκε με 2ο κρουσμα μηνιγγιτιδας στο Αγαλαϊα Κυριακου...:oops::oops:

Ισως αυτη να ειναι η αμυνα τους.. Τι να πω!:roll:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δε πιστεύω πως μπορεί να είναι η συχνότητα ίδια για όλους τους ανθρώπους. Το βασικό είναι να υπάρχει αλληλοκατανόηση για τις ανάγκες του καθένα. Αν το ζευγάρι είναι καλά μαζί μαζί θα βρουν τη μέση οδό. Τι κι αν κάνεις σεξ 1 φορά το μήνα ή 4 φορές την εβδομάδα; Το βασικό είναι να νιώθεις καλά με τον άνθρωπό σου.:D

 

συμφωνω.

προσωπικα δεν εχω κ πολυ ορεξη πια.αν κανει εκεινος καποια κινηση(παντα κανει ο κακομοιρης αλλα εγω κανω οτι δε καταλαβαινω:|) κ ειμαι στα κεφια μου εχει καλως αλλιως...

AfgIp2.png

 

our daugher 5/8/2009

our son 2/9/2012

our little girl 11/10/2014 we love you all♥

Link to comment
Share on other sites

αμα περασουν μερικα χρονια που θα ειστε παντρεμενοι, υπαρχει περιπτωση το κατω κεφαλι να κατεβει σε απεργια.... ουτε καν προειδοποιητικη....

 

 

 

διαρκειας....:?

 

Λεςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το εχω σκεφτεί και εγώ κορίτσια οτι μπορεί να είναι ενας τροπος αντιμετώπισης της κατάστασης.

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα ο αντρουλης μου εχει συνεχεια ορεξη, σε σημειο να με κουραζει...οταν ημουν εγκυοε στην κορη μας δεν ηθελα τους τελευταιουςς μηνες...οσο για μετα τη γεννα, ουτε με σφαιρες...σε αυτη την εγκυμοσυνη εχει παψει να μου το ζηταει...προχθες μετα απο κανα μηνα που πηγαμε να αρχισουμε, τσουπ η μικρη ξυπνησε!!!!και μειναμε ετσι και παλι....ουφ!!!!θα αρχισω να λυσσαω εγω τωρα!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι με τα φεγγαρια , το καλοκαιρι ητανε ενα φεγγαρι που ηθελα καθε μερα , σχεδον τον πιεζα και ειναι τωρα που 2 μηνες ζητημα να εγινε 2 φορες , εντα3ει του λειπει δεν μπορω να πω ουτε αδικη να ειμαι , κανονικα θα επρεπε να λειπει και σε μενα , αλλα λογω καποιων δυσκολων καταστασεων που περναω δεν το σκεφτομαι , δεν με πιεσε ποτε , παρα το συζητησαμε συχνα , πιστευω θα επανελθω συντομα γιατι κακα τα ψεμματα πιστευω οντως οτι το σεξ ειναι ζωη και δινει παθος στη σχεση .

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν ακόμα σεξ;;;;;;;;;;;;;;;;;

απιστευτο μου φαίνεται!!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

και μενα....

 

μπαααααααααα!!! μουφες ειναι!!! να γινει ταυτοποιηση στα ip τους, και να φανε μπαν!!! δεν υπαρχουν λεμε!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol:

 

και μενα....

 

μπαααααααααα!!! μουφες ειναι!!! να γινει ταυτοποιηση στα ip τους, και να φανε μπαν!!! δεν υπαρχουν λεμε!!! :lol::lol:

 

αχαχαχαχαχα εεεεε οχι αληθεια ειναι βρεεε

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν ακόμα σεξ;;;;;;;;;;;;;;;;;

απιστευτο μου φαίνεται!!!!

 

3 φορες την εβδομαδα το περισσοτερο και το λιγοτερο 1 φορα :cool:

αν και εγω θα προτιμουσα καθε μερα :oops:, ο αντρας μου το παιζει δυσκολος

Link to comment
Share on other sites

3 φορες την εβδομαδα το περισσοτερο και το λιγοτερο 1 φορα :cool:

αν και εγω θα προτιμουσα καθε μερα :oops:, ο αντρας μου το παιζει δυσκολος

 

 

 

ΝΑ ΣΥΛΛΗΦΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ!!! ΝΑ ΠΑΡΑΠΕΜΦΘΕΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΥΠΟ ΚΡΑΤΗΣΗ, ΑΝ ΕΜΜΕΝΕΙ ΣΤΙΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΕς ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΗΣ!!!

 

 

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε να κάνουμε ενα χρονο σχεδον, 9μήνες η εγκυμοσύνη που λόγω προβλήματος δεν μπορούσαμε 40 οι πρώτες μέρες και δεν με πλησιάζει καθόλου όλο δικαιολογίες βρίσκει εγω πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα αντιθέτως εχω πολύ όρεξη. Τα έχω δοκιμάσει όλα καμια ιδέα έχετε? εγω στέρεψα. εχουμε γίνει κολλητοι... και δεν το αντέχω. το βλέπω το θεματάκι στα δύσκολα. πόσο καιρο να περιμένω ακόμα? όλο νευρα εχω και τσακωνόμαστε για τα πάντα. και στον τελευταίο τσακωμό του είπα ή εχει άλλη ή εισαι gay... εγινε χαμός...εγω πάλι δεν παιρνω χαμπάρι τίποτα ταυρος σε υαλοπωλειο γίνομαι για τα πάντα σε χαλαρούς τόνους για να μην ξυπνήσει και η μπεμπα... καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

fistikaki εισαι ολα τα λεφτα λεμε εεεεεεε , εισαι και γ.....ω :P , η αληθεια ειναι και εγω αμα δεν ειχα αυτα τα οικογενειακα με τους γονεις μου και την αρρωστεια του πατερα μου και τα δικα μου ψυχολογικα καθε μερα σχεδον θα ηθελα , αλλα ειναι αδυνατον σε καθε φαση της ζωης μας να ειμαστε το ιδιο , οκ καλο και το σεξ και υγεια ειναι και οτι καλυτερο αλλα ειναι φορες που σκεφτομαι οτι οκ δεν ειναι και το παν στη ζωη ενος ζευγαριου , αμα πρωτα απο ολα δεν εχει επικοινωνια το σεξ μαλλον χειροτερα τα κανει , αποψη μοιυ δηλαδη .Εγω για να θελω να κανω σεξ πρεπει να ειμαστε πολυ εντα3ει με τον δικο μου , ουτε τσακωμενοι , ουτε παρεξηγημενοι , αλλα ειπαμε ειμαι και λιγο υστερω οσο μεγαλωνω :)

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΥΛΛΗΦΘΕΙ Η ΚΥΡΙΑ!!! ΝΑ ΠΑΡΑΠΕΜΦΘΕΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΘΕΙ ΥΠΟ ΚΡΑΤΗΣΗ, ΑΝ ΕΜΜΕΝΕΙ ΣΤΙΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΕΜΠΡΗΣΤΙΚΕς ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΗΣ!!!

 

 

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

αχχχαχαχαχαχαχαχα οχι οκ εγω δε θελω καθε μερα 3-4 φορες τη βδομαδα που κανουμε μου φτανουν :lol::lol: ας μην ειμαστε κ πλεονεκτες!!!ευτυχως τη γλυτωσα την συλληψη χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μπράβο βρε κορίτσια..εγώ πάλι παντρεμένη 12 χρόνια αν κάνουμε μία φορά την εβδομάδα είμαι πολύ ευχαριστημένη...βέβαια είμαστε, όπως πολύ σωστά είπε μια κοπέλα και με τα φεγγάρια π.χ. το καλοκαίρι η διάθεση και των δυο μας ήταν πολύ ανεβασμένη..ενώ υπάρχουν και περίοδοι που κάνουμε έρωτα μία στις είκοσι...

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

εχω να το κανω απο τις 11 μαιου και εχω λυσαξειιιιιι!!!!ηταν τοτε που εμεινα εγκυος!μετα απο αυτο μαλλον θα ξαναμεινω γρηγορα

Αγορακια μου σας λατρευω!!
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...