Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Niki-76,ηδη τα σκεφτομαι και απο τη μια γελαω,απο την αλλη,σαν γνησια ενοχικη προσωπικοτητα που ειμαι,ντρεπομαι πολυ για τα συναισθηματα που ειχα-αν και οπως ειπαμε τις πραξεις τις ελεγχεις,το συναισθημα ποτε. :oops:

Ποσο δικιο ειχατε ομως,ποσο δικιο!!! Τι σου ειναι αυτες οι ορμονες τελικα!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κι εχω να πω σε ολες τις μελλουσες μανουλες οτι τα ορμονικα σκαμπανεβασματα ειναι ικανα να μας τρελλανουν,αλλα σιγουρα ο επιθετικος ή και κακος εαυτος που βγαζουμε υπο την επηρρεια των ορμονων δεν ειναι ο πραγματικος μας εαυτος και σιγουρα ολα αυτα ειναι προσωρινα!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

 

ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ, ΥΓΙΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΖΩΗ!!!!

 

Με συγκινησες μ'αυτο που ειπες πως δεν ηξερες πως ζουσες πριν γεννηθει!!

 

Αυτο ειναι το θαυμα της μητροτητας γλυκια μου!!

:P:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

......Ποσο δικιο ειχατε ομως,ποσο δικιο!!! Τι σου ειναι αυτες οι ορμονες τελικα!!!Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας κι εχω να πω σε ολες τις μελλουσες μανουλες οτι τα ορμονικα σκαμπανεβασματα ειναι ικανα να μας τρελλανουν,αλλα σιγουρα ο επιθετικος ή και κακος εαυτος που βγαζουμε υπο την επηρρεια των ορμονων δεν ειναι ο πραγματικος μας εαυτος και σιγουρα ολα αυτα ειναι προσωρινα!!!

:D

 

Aγαπητή νέα μανούλα joe,

δε μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι για σένα και κυρίως πόσο χαίρομαι που είσαι τόσο καλά!

Πήρες μια δόση από τη αστείρευτη, ανεξέλεγκτη, μοναδική αγάπη που θα νοιώθεις στην ζωή σου από δω και πέρα όλο και πιο δυνατή!

Δε μπορείς να φανταστείς πόσο ανυπομονώ για λεπτομέρειες!

Με τα παιδιά μου, ξαναγεννιέμαι...

bUwEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους είδες και εσύ το φώς το αληθινό!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Να σου ζήσει η κοράκλα κούκλα μου και πάντα να είσαστε με το γέλιο στα χείλη μαμά και κόρη!!!

Όσο για τον "κακό σου εαυτό" κράτα τον κάβα για την ώρα που θα χρειαστεί να υπερασπιστείς τα δικαιώματα της κόρης σου!!! 8)8)8)

Μαμά της Ναταλίας και της Λυδίας...

Link to comment
Share on other sites

Ax, joe, μόλις είδα πως γέννησες!!!Να σου ζήσει η κορούλα! Χαίρομαι ιδιαίτερα που η διάθεση σου έχει αλλάξει τόσο προς το θετικό!'Οοοοοολα καλά , λοιπόν!Ανυπομονώ και εγώ, όπως οι υπόλοιπες κοπέλες, αναλυτική περιγραφή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας ζήσει, να είναι γερό και τυχερό!!!

 

Τελικά τα κατάφερες βρε θηρίο, το γύρισες κεφαλική προβολή και γέννησες φυσιολογικά....μπράβο!

 

Περιμένουμε λεπτομέρειες για τον τοκετό σου

 

Η αλήθεια είναι πως άλλος γιατρός δεν θα έκανε αυτό που έκανε ο δικός σου και μπράβο του, του αξίζουν συγχαρητήρια!!!! :lol::lol::lol:

Αννα Κονοβέση

Μαία - Ψυχοπροφυλάκτρια,

Εκπαιδεύτρια Α' Βοηθειών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...