Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση Parentholics στην Αθήνα την Κυριακή 27 Ιανουαρίου!


Recommended Posts

Περασα φανταστικα γνωρισα καινουργιες μαννουλες πολυ γλυκες .Ευχαριστουμεεεε για αλλη μια φορα τη Νιννετουλα που ειναι τοοοοοσο γλυκια και σημειωτεον φτιαχνειιιιιιι και πολυ ωραιο γαλλικο καφε.Να ειμαστε καλα να ξαναβρεθουμε και να περασουμε παλι φανταστικααααααααα :D

.png .png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηταν πάρα πολύ ωραία.

Διασκεδάσαμε μικροί και μεγάλοι!

Νινέττα, είσαι πολυ φιλόξενη και σε ευχαριστούμε πολύ!

Χάρηκα πάρα πολύ με όλες τις γνωριμίες που έκανα σήμερα.

Με το καλό να τα ξαναπούμε!

Link to comment
Share on other sites

815883js67k5gn1u.gif

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και την ομορφη παρεα σας!!

Φιλακια πολλα σε οσους δεν τα καταφεραν και πολλα περαστικα στην Δωρα μας και σε οσους ακομα υποφερουν απο τις ιωσεις

Μαριλου,γινε εσυ καλα και η οικογενεια και καφεδακια οσα θελεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα. Χαίρομαι που περάσατε όμορφα :D (ήμουν σίγουρη οτι αυτο θα γινόταν)!

Εμεις δυστυχώς δε μπορέσαμε να ερθουμε γιατι ο μικρός κόλλησε γαστρεντρίτιδα από εμένα. Ευτυχως όχι πυρετό και εμέτο, αλλά απίστευτη διάρροια.............. Επειδή δεν έχω υπολογιστή στο σπίτι, δέν μπορεσα να σας ενημερώσω νωρίτερα. Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε πιό τυχεροί!

920035f02d.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνήσω με κανέναν από τους προλαλείσες ! Περάσαμε τέλεια ! Χάρηκα που γνώρισα και άλλες μανούλες και πατερούληδες καθώς και την Μ. Στυλιανάκη επιτέλους !

Νινετάκι για μια ακόμη φορά σε ευχαριστούμε πολύ ! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Χαίρομαι που περάσατε όμορφα και λυπάμαι που δεν μπορέσαμε να έρθουμε κι εμείς αλλά είχαμε πρόσκληση για πάρτυ από συμμαθήτρια του μεγάλου μου γιού :? . Ελπίζω την επόμενη φορά να καταφέρω επιτέλους να σας γνωρίσω από κοντά!

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ' αυτο το σημειο να πω οτι η zanna δεν ειναι ετσι οπως περιγραφει τον εαυτο της! Ειναι εκνευριστηκα ψηλη και λεπτη ( :evil:) και κουκλα και τσαχπινα (η πρωτη που γνωρισα).

Και φυσικα η ΚΥΡΙΑ Ρουλα (μη βαρας Ρουλακι...) εχει μια κουκλα κορη, που θα την κλεψω οπωσδηποτε καποια στιγμη.....χιχιχιχι.. :D

Περαστικα Αντζελακι (ηθελα τοσο να σε γνωρισω.. :( ), ο Νεκταριος σου ειναι ΚΟΥΚΛΟΣ κι ας ηθελε να με βγαλει εξω απο το μαγαζι!!! :lol:

Η timmi's mom ειναι μια πολυ ομορφη και γλυκια μανουλα

Η Fivi εχει καταπληκτικο κουρεμα ( :shock: ) και ειναι πολυ πολυ γλυκια (και πολυ κομψη για φρεσκια μανουλα!)!!!

Η ΕΛΕΝΑΚ. με τον φοβερο γιο της που ηθελα να του ζουληξω τα μαγουλακια (αλλα κρατηθηκα, τι μου φταιει το παιδι? :lol: )!

Η Μ. Στυλιανακη ξεχειλιζει απο γλυκα (και μην την ακουτε ειναι κουκλιτσα!!!)

Η Νιννετα εξυπηρετικοτατη με ολους και την ευχαριστουμε για μια ακομη φορα για ΟΛΑ!

 

Οι υπολοιποι συγχωρηστε με αλλα δεν εχω συγκρατησει τα ονοματα και πως να σας περιγραψω???? :oops::oops::oops::cry:

Ελπιζω την επομενη φορα να σας γνωρισω ολους καλυτερα (και να μου φυγει και η ντροπη μου :roll::oops::oops::roll: )

 

Φιλια σε ολους, ανυπομονουμε για τις αποκριες!!!!

Link to comment
Share on other sites

...και η mimika είναι μια κούκλα, πολύ γλυκιά μανούλα, με ενα υπέροχο αντράκι που χάριζε σε όλους χαμόγελα!!! :lol:

Μimika αν και δεν μιλήσαμε πολύ χάρηκα για τη γνωριμία, και ελπίζω να τα ξαναπούμε σε επόμενη συνάντηση.

:D

G9FN.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτο το σημειο να πω οτι η zanna δεν ειναι ετσι οπως περιγραφει τον εαυτο της! Ειναι εκνευριστηκα ψηλη και λεπτη ( :evil:)

 

Δηληδή δεν είδες τη μύτη μου που στρίβει γωνία πριν από μένα?

Ή δεν άκουσες την στριγλιά μου την ώρα μπήκες μέσα? "Παιδιά ήρθαν τα πατουσάκιαααααα"?

 

Κατά τ'άλλα συμφωνών ότι είμαι εκνευριστικά ψηλή (1,80) και λεπτή (62 κιλά).

 

Πάντως ήμασταν "μια ωραία ατμόσφαιρα" που θα'λεγε και ο αγαπημένος μου ηθοποιός Ντίνος Ηλιόπουλος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mimika ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!

Αν και δεν μιλησαμε ιδιαιτερα, πιστευω την επομενη φορα να ειμαστε ολες πιο ανετες και να γνωριστουμε καλυτερα!

:P

 

Οσον αφορα το υψος της Ζανας :cry: , αφου δεν το θελεις, γιατι δεν μας το δινεις ??????? :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι κι ετσι βρε κοπελαρα μου!!!!!

Να σου δειξω εγω μυτη μπουγατσοκοφτη να σου πω εγω! Μπροστα της η δικη σου θα ειναι μαλλον γαλλικη! (αν και για να σου πω την αληθεια δεν την προσεξα καθολου! την επομενη φορα θα φερω το μικροσκοπιο μου! :lol: )

 

Οσο για τις πατουσες μας σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια!!!!

Ο μπουμπουκος μου περασε τελεια με τοσα παιδακια και μου εκμυστηρευτηκε οτι θελει να τον ξαναπαω συντομα :shock: !!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Οσον αφορα το υψος της Ζανας :cry: , αφου δεν το θελεις, γιατι δεν μας το δινεις ??????? :cry::cry::cry:

 

Ελα ντε!!! Να φτανω κι εγω τον καλο μου που εινια κοντα 2 μετρα και θελω σκαλα για τον φτανω!

Link to comment
Share on other sites

Εμαθα από πρώτο χέρι ότι περάσατε πολύ καλά...έμαθα και για μια κυρία που την είχε βάλει στο μάτι ο Νεκτάριος και την έσπρωχνε προς την πόρτα συνέχεια...mimika εσύ;;; :oops: και ο άντρας μου ντράπηκε πολύ και την κάνανε με ελαφριά πηδηματάκια! :shock::oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

mimika αντε δεν θα σε μαλώσω για το ΚΥΡΙΑ :lol::lol: και αυτό χάρη στον κούκλο σου, φτου φτου είναι πολύ γλυκό μωράκι και όλο χαμόγελο μπράβο να σας ζήσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Οσον αφορα το υψος της Ζανας :cry: , αφου δεν το θελεις, γιατι δεν μας το δινεις ??????? :cry::cry::cry:

 

Ελα ντε!!! Να φτανω κι εγω τον καλο μου που εινια κοντα 2 μετρα και θελω σκαλα για τον φτανω!

 

Μόνο τη μύτη μου χαρίζω, όποιος ενδιαφέρεται να στείλει πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλε Αντζελικα ποιος μπορει να παρεξηγησει εναν κουκλο???? Ασε που πιστευω οτι ηθελε να με ξεμοναχιασει το ξανθουλι σου!!!!! :lol::lol::lol:

 

Ρουλακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ......... :oops::oops::oops::lol:

Σε ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν θυμαμαι να γνωρισα τη mimika...........ποια ησουν βρε μιμικα?

Ρουλακι εχετε χαιρετισματα απο το συμπεθερο...........περασε τελεια με τη Δαναη εχτες! Ηταν κ γουρλου κερδισαν τελικα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...