Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ


ELISA

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 234
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ASTERI

    ASTERI 21 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 17 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 15 δημοσιεύσεις

  • anastasie

    anastasie 13 δημοσιεύσεις

Δυστυχως ψαχνω για 1-15!αφου προχθες πηρα τα εισητηρια φυσικο ηταν να μην βρισκω!θα ζητησει οαντρας μου απο τον εργοδοτη του να του δωσει την τελευταια εβδομαδα του ιουλιου!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μήπως από εσάς ξέρει να μου πει για την Τορήνη της Χαλκιδικής;Είναι ωραία για παιδιά; Έχω βέβαια τις επιφυλάξεις μου όσον αφορά τα καταλύματα μέσω εισιτηρίων της εργατικής εστίας...

url=http://www.xarakas.gr]line_flow_blue_beg_girl_time_1110344400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gifline_flow2_beg_girl_time_1163912400_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif/url]

Link to comment
Share on other sites

Άστα κι εγώ δεν βρίσκω τίποτα!! Θα είμαστε ως τις 15 στα πεθερικά στην Πελοπόννησο και θέλω για 16-22/8 να κάνουμε τα μπάνια μας γιατί το χωριό είναι 50' απ'την παραλία. Έχω πάρει σε όλη την Πελοπόννησο, Ζάκυνθο, Εύβοια, Μαγνησία απ' τη μεριά του Βόλου, Πρέβεζα και Λευκάδα και δεν βρίσκω τίποτα. Ψάχνω ενοικιαζόμενο με κουζινάκι για τη μικρή. Τα έχουν όντως κλεισμένα ή μας κοροϊδεύουν και μπαίνουν στο πρόγραμμα μόνο για όταν βαράνε μύγες:twisted:;

Όπως φαίνετε θα μείνω στα πεθερικά πάλι σ' όλη μου την άδεια...

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Αγαπητα μου κοριτσια χρειαζομαι ενα εισιτηριο κοινωνικου τουρισμου για να μου το χαρισετε γιατι βρηκα μεν δωματιο αλλα τετρακλινο και αυτο με τα χιλια ζορια εχω ενα εισιτηριο αλλα αν βρω ενα ακομα θα ειναι τελεια διοτι το δωματιο μου το χρεωνουν για τετρακλινο και εμεις ειμαστε δυο και το μωρο οποτε μου ζητανε διαφορα 415 ευρω αρα αν βρω ενα θα πληρωσω αρκετα λιγοτερα Οποτε αν καποια τελικα δεν το χρησιμοποιεισει θα ηταν σπουδαιο για μας να μας το χαρισει αν θελετε τηλεφωνηστε στο 6937504978

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

εμεις σημερα γυρισαμε απο τα βατερα (λεσβο) λογω οικονομικων αποφασισαμε να παμε καπου εντος νησιου.

Μειναμε στο "Μορφουλα" και μειναμε ολοι παρα πολυ ευχαριστημενοι σιγουρα το συνιστω σε οποιον θελησει να ερθει στο νησι μας- το φαγητο ηταν πολυ ωραιο (μπορω να πω οτι παχυνα αρκετα αυτες τις 7 μερες) γιατι λειτουργει κυριως ως εστιατοριο και ειναι ενα απο τα καλυτερα της περιοχης εκει.

πλουσιοπαροχο πρωινο και μας εβγαζαν καθημερινο μενου εργατικης εστιας που ηταν υπεραρκετο.

Το δωματιο ευρυχωρο, ανετο και καθαρο. Μας εδωσαν και κρεββατακι για το μωρο και βολευτηκαμε μια χαρα και οι τεσσερεις μας.

Η θαλασσα ηταν ακριβως απο κατω και περνουσαμε ολες τις μερες εκει.....δηλαδη ειμασταν θαλασσα-εστιατοριο-δωματιο και περασαμε μια χαρα κυριως τα παιδια το ευχαριστηθηκαν πολυ και εκαναν φιλους. Δεν χρειαστηκε να παμε πουθενα αλλου.

Υπαρχει ιστοσελιδα να το δειτε αν θελετε να το δειτε www.kozanitis-vatera.gr

εμεις εστω και με μικρα παιδια περασαμε υπεροχα καλο χειμωνα τωρα και κεφαλια μεσα :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

κοριτσια οσες πηγατε τις προηγουμενες χρονιες με τα εισητηρια πειτε μας τις εντυπωσεις σας.... θελουμε να παμε φετος σε καποιο καλο ξενοδοχειο που να ειναι διπλα στην θαλλασα.... εχετε να μας προτεινετε κατι?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα κορίτσια!Έχει πάει μήπως κάποια με εισητήρια κοινωνικού τουρισμού στη Μυτιλήνη να μου προτείνει κανένα καλό ξενοδοχείο?

sissy ειχα παει πριν καμια 5ετια και ειχαμε μεινει στο αιγειρος... καθαρο, διπλα στην θαλασσα και με καλη εξυπηρετηση αλλα παλιο σαν κτιριο...μαλλον δεν θα ξαναπηγαινα παντως....

μια ματια που εριξα τωρα μου αρεσαν το "ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΚΟΛΠΟΣ - SILVER BAY" και το

ΒΙΚΥ ΙΙ & ΙΙΙ

πολυ ομορφα ξενοδοχεια προσφατα ανακαινισμενα αλλα δεν ειναι διπλα στην θαλασσα... αν εχετε σκοπο να γυρισετε το νησι και οχι να μεινετε σε ενα μερος αξιζει παρα πολυ νομιζω...

ααα... και αν θες να κλεισεις για αυγουστο παρε τηλεφωνο τωρα γιατι ειναι ηδη αργα....:?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sissy ειχα παει πριν καμια 5ετια και ειχαμε μεινει στο αιγειρος... καθαρο, διπλα στην θαλασσα και με καλη εξυπηρετηση αλλα παλιο σαν κτιριο...μαλλον δεν θα ξαναπηγαινα παντως....

μια ματια που εριξα τωρα μου αρεσαν το "ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΚΟΛΠΟΣ - SILVER BAY" και το

ΒΙΚΥ ΙΙ & ΙΙΙ

πολυ ομορφα ξενοδοχεια προσφατα ανακαινισμενα αλλα δεν ειναι διπλα στην θαλασσα... αν εχετε σκοπο να γυρισετε το νησι και οχι να μεινετε σε ενα μερος αξιζει παρα πολυ νομιζω...

ααα... και αν θες να κλεισεις για αυγουστο παρε τηλεφωνο τωρα γιατι ειναι ηδη αργα....:?

 

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να ρωτησω???

Εεεε να ρωτησω!!!

Κατεθεσαν τα πεθερικα μου χαρτια για τα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου αλλα δεν ξερουν αν θα πανε! Αν δεν πανε ξερετε αν μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε εμεις???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!Έχει πάει μήπως κάποια με εισητήρια κοινωνικού τουρισμού στη Μυτιλήνη να μου προτείνει κανένα καλό ξενοδοχείο?

γεια σου επειδη ειμαι απο μυτιληνη ειχα γραψει και το μηνυμα 2 πιο πανω απο το δικο σου το ξαναβαζω γιατι ειναι πολυ εξυπηρετικοι οι ανθρωποι και εμεινα πολυ ευχαριστημενη και θα ξαναπαω εκει φετος το καλοκαιρι με τα 2 παιδια και το εστιατοριο ειναι ενα απο τα καλυτερα της περιοχης

http://www.kozanitis-vatera.gr/

δες το αυτο ειναι σε ενα παραθαλλασιο τουριστικο χωριο

αν θες κατι ομως πιο κοντα στην πολη πες μου για να σου προτεινω

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κανένα καλό ξενοδοχείο που είχατε πάει παλιότερα κατάλληλο για 2 παιδάκια. Παλιά είχα πάει λεπτοκαρυά και είχα περάσει φανταστικά λέμε φέτος να μην πάμε στο ίδιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχετε να προτείνετε κανένα καλό ξενοδοχείο που είχατε πάει παλιότερα κατάλληλο για 2 παιδάκια. Παλιά είχα πάει λεπτοκαρυά και είχα περάσει φανταστικά λέμε φέτος να μην πάμε στο ίδιο.

 

λεπτοκαρια που ειχατε παει? στο ποσειδον?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

το platamon palace το εχει επισκεφτει καμμια να μου πει εντυπωσεις???

 

δεν εχω μεινει αλλα το εχω επισκεφτει...

πολυ καλο... για να μην πω τελειο... αλλα δεν ειναι πλεον στον κοινωνικο τουρισμο...:cry:

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ναι στο Poseidon είχαμε πάει και είχαμε περάσει πολύ καλά. Το δωμάτιο πολύ καθαρό έχει τεράστιο κήπο για βόλτες και το φαγητό επίσης πολύ καλό.

 

η παραλια και η θαλασσα εκει μπροστα πως ειναι?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

η παραλια και η θαλασσα εκει μπροστα πως ειναι?

 

Η παραλία είναι οργανωμένη με ξαπλώστρες έχει άμμο και πετραδάκια. Δεν ήταν και πολύ καλή σαν παραλία δεν πήγαμε βέβαια καθόλου για μπάνιο εκεί ήμασταν συνέχεια στην πισίνα. Από όσο είχαμε ρωτήσει πάντως έχει κοντινές παραλίες πολύ ωραίες. Στην Λεπτοκαρυά στο κέντρο γινόταν χαμός είχαμε πάει απλά για βόλτα στην παραλία. Το ξενοδοχείο είναι έξω από τη Λεπτοκαρυά και είναι ήσυχα. έχει αρκετούς ξένους στο ξενοδοχείο και αυτό που μου άρεσε ήταν ότι μας αντιμετωπίζανε πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

έχει πάει καμμία στο grandplaton?

 

ειχαμε παει εμεις το 2009 με τον γιο μου μονο ... (ημουν εγκυος)

ωραιο περιβαλλον, φιλικο το προσωπικο και κοντα στην παραλια της κατερινης και στην ολυμπιακη ακτη..

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε παει εμεις το 2009 με τον γιο μου μονο ... (ημουν εγκυος)

ωραιο περιβαλλον, φιλικο το προσωπικο και κοντα στην παραλια της κατερινης και στην ολυμπιακη ακτη..

Το δωμάτιο ήταν καλό όπως και στις φωτογραφίες? Γιατί μου είπε μια τιμή για το δωμάτιο που μου φάνηκε κάπως περίεργη. έχουμε μόνο ένα εισιτήριο εργατικής εστίας και η χρέωση για το άτομο που δεν έχει εισιτήριο δεν είναι και μεγάλη.

Link to comment
Share on other sites

Το δωμάτιο ήταν καλό όπως και στις φωτογραφίες? Γιατί μου είπε μια τιμή για το δωμάτιο που μου φάνηκε κάπως περίεργη. έχουμε μόνο ένα εισιτήριο εργατικής εστίας και η χρέωση για το άτομο που δεν έχει εισιτήριο δεν είναι και μεγάλη.

 

το δωματιο που μειναμε εμεις ηταν σαν αυτο που δειχνει η φωτο με τα καφε επιπλα(το τελευταιο δηλαδη)... εκεινο το καλοκαιρι που ειχαμε παει εμεις μολις ειχαν ανακαινιστει τα δωματια και φτιαχναν ακομα καποιες λεπτομερειες στον εξωτερικο χωρο...

παντως η χρεωση που εχει το δευτερο ατομο προσδιοριζεται απο τον οεε και οχι απο το ξενοδοχειο αυθαιρετα... ισως γι αυτο να σου φανηκε μικρη...

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...