Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βατραχακι εγω ισως παρω τα μωρομαντηλα τα πορτοκαλι.για παμπερς δεν νομιζω..προτιμω τα πρασινα..

α εχει και μωρομαντηλα;δεν το ηξερα ποσο εχουν;

κι εγω τα πρασινα προτιμω οταν παιρνω γενικως προτιμω τα λιμπερο.

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα Καρφουρ, λοιπόν στην είσοδο στη ρεσεψιον γράφει σε ανακοίνωση ότι με τα προιόντα της Προκτερ & Γκαμπλ που είναι σε -20% ή με στίκερ δεν δέχονται επιπλέον εκπτωτικό κουπόνι!

Επισης να σας ρωτησω κατι? Τα μωρομάντηλα Nivea είναι τα χειρότερα γεμάτα παραμπέν, τα πάμπερς είναι ακριβά νομίζω 5,5? τα τρια γιατί δεν αγοράζεται τα Τζόνσον? Εχουν κάτι ? Ρωτάω μηπως έχω χασει επεισόδιο και δεν είναι καλά

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είπα και εγώ... ακούω όλο μωρομάντηλα παμπερς και λέω μήπως έχασα κανένα επεισόδιο! Δεν έχουν ίδια τιμή... τα τρια της τζόνσον είναι στα 4.8? και τα τρια της παμπερς είναι σχεδόν πάντα στα 5.5? αν θυμάμαι καλά. Θα μου πεις σιγά για μισό ευρώ... ε μισό ευρώ από εδώ μισό από εκεί

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το βρήκα....

Μωρομάντηλα Τζόνσον 2+1 τα μπλε-ροζ ή τα πράσινα-ροζ 4,72? από Καρφουρ προχθες!

Μα ο λόγος που δεν τα παίρνω τα παμπερς είναι γιατί γλιτώνω σχεδόν ένα ευρώ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στο ξανα λεω και εγω τζονσον παιρνω πρασινο-ροζ..αλλα τα εχει 5,50Εαπο τον γαλαξια...απλα εχουν βγει καινουρια πορτοκαλι μωρομαντηλα της παμπερς και ειπα να τα δοκιμασω ετσι κι αλλιως ιδια τιμη εχουν..

Link to comment
Share on other sites

Α καλα ο Γαλαξίας είναι ακριβό σούπερ.. πέρυσι μέναμε Δραπετσώνα και με την κοιλιά τούρλα ζοριζόμουν κάθε φορά να πηγαίνω με το αμάξι μακριά στον Σκλαβενίτη...ε πήγαινα στον Γαλαξία στη γειτονιά μου και πάντα ήταν ακριβότερο το καλάθι μου!

 

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνοντας σ.μ. και τιμές λέω να κάνουμε με λίστα με τα πιο φθηνά και πιο ακριβά σ.μ. Για παράδειγμα, σε μερικά προιόντα τα καρφούρ είναι πανάκριβα, μόνο οι προσφορές τους μπορει να αξίζουν λίγο.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε μου λετε , εγω που παιρνω μωρομαντηλα απο το τζαμπο μηπως δε πρεπει????Μια χαρα ειναι οπτικα και μυρωδια τωρα για παραπερα δεν εχω ιδεα

παντως ειναι 1,5 το ενα, τα πιο φτηνα απο ολα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγοράζω συνέχεια πράγματα για το σπίτι, για διακόσμηση για το νοικοκυριό από τα τζάμπο, και εσώρουχα αγόραζα πριν ανακαλύψω το mothercare το αγγλικό σαιτ.Αλλά εγώ σαν Έλενα για μένα τα έχω αγοράσει για την τσάντα μου αλλά για την μπουμπού όχι... Θα μου πεις και τα δυο έχουν συντηριτικά και διάφορα μέσα και θα έχεις απόλυτα δίκιο αλλά και πάλι δεν το αγοράζω για την μικρή μου , παίρνω το φουξ και το βάζω στην τσάντα μου για μένα ή το αφήνω στο αμάξι μου να έχω πάντα υγρό μαντιλάκι. Ούτε χαρτοπετσέτες πάιρνω από εκέι ούτε μαντίλια

 

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΥΔΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ "365" ΑΠΟ ΤΑ ΑΒ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ. ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΤΕΛΟΣ, Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΚΑΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ. Η ΤΙΜΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 1.10 ΕΥΡΩ (ΠΕΡΙΠΟΥ).

RB08p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σορύ από γρηγοράδα το εγραψα, μένω καλαμαριά τέρμα προς Αι Γιάννη και τα μόνα δυο βασιλόπουλους που εχω παρει χαμπάρι είναι ένας 10 λεπτά με το αμάξι και ο αλλος στο εμπορικό κέντρο που είναι και το ΙΚΕΑ της Θεσσαλονίκης στα Ανατολικά της πόλης μας

 

Link to comment
Share on other sites

θα το κάνω γιατί είχα παρει τότε την τελευταιά φορά κατι υγρά μαντίλια για καθαρισμό τουαλέτας πολύ φθηνά και πολύ καλά μου έχουν βγει να φανταστείς ακόμα έχω λίγα στο κουτάκι τους

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πήρα τις προάλλες είχαν 20 ευρώ γιατί είχαν πάνω το γνωστό αυτοκόλλητο των 5 ευρώ..Εκτός αν έχουν επιπλέον έκπτωση όπως Κοκώση που πήγα αλλά δεν βρήκα νο4 γιατί τα είχε πάρει όλα η Γατούλα!!!!

4599150571.png6def44b14c.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...