Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είχε αλλά έχουν την ίδια τιμή και έχει 20 λιγότερα μέσα. Ακόμα δεν τα χρειάζεται αφού δεν κινείται ιδιαίτερα..δηλαδή καθόλου..δηλαδή συνέχεια κοιμάται..Μωρέ ψήνομαι για υφασμάτινες πάνες, σιγά σιγά σε κανένα μήνα θα το κάνω το τόλμημα..

4599150571.png6def44b14c.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δειτε και αυτη την προσφορα:

http://www.atlantic.gr/gr/articles.asp?p=20005-861&bk-p=1-7&status=dtl&dfltpg=offers_mag.asp

 

-30% στα μωρομαντηλα Baby Care απο 27/7 εως 29/7...:D

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ αγοράζω συνέχεια πράγματα για το σπίτι, για διακόσμηση για το νοικοκυριό από τα τζάμπο, και εσώρουχα αγόραζα πριν ανακαλύψω το mothercare το αγγλικό σαιτ.Αλλά εγώ σαν Έλενα για μένα τα έχω αγοράσει για την τσάντα μου αλλά για την μπουμπού όχι... Θα μου πεις και τα δυο έχουν συντηριτικά και διάφορα μέσα και θα έχεις απόλυτα δίκιο αλλά και πάλι δεν το αγοράζω για την μικρή μου , παίρνω το φουξ και το βάζω στην τσάντα μου για μένα ή το αφήνω στο αμάξι μου να έχω πάντα υγρό μαντιλάκι. Ούτε χαρτοπετσέτες πάιρνω από εκέι ούτε μαντίλια

 

έχει αγοράσει από το Αγγλικό σαιτ του Mothercare?????

έχω προσπαθήσει και δεν μπορώ

έχω δίδυμα και καταλαβαίνεις

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω σημερα κοριτσια εκανα τα χαρτια μου για το επιδοτουμενο προγραμμα της forthnet και το επιδοτουμενο Laptop ειναι για κάτοικους Κεντρικής Μακεδονίας, Ανατολικής Μακεδονίας, Θράκης και Νησιών Ανατολικού Αιγαίου. εχει δυο κατηγοριες την απλη και την Plus εγω ειμαι στην δευτερη λογω ανεργιας . ετσι ιντερνετ απεριοριστα σταθερα και μια ωρα σε κινητα θα πληρωνε συνολο 25 ευρω τον μηνα χωρις παγιο οτε . ( απλα πρεπει να προπληρωσω για ενα χρονο ) και το laptop μου βγαινει 159, ευρω και απο οτι ειχα αξιζει γυρω στα 500.

για το Plus προγραμμα εκτος απο τους ανεργους το δικαιουνται και αλλες ομαδες οπως οι οικον μεταναστες οι πολυτεκνοι , μονογονεικες οικογενειες και ατομα πανω απο 65 . εγω το εκανα και στο ονομα της πεθερας μου ( ετσι θα γλιτωνει τα μισα απο οσα δινει σημερα στα τηλ και απλα το ιντερνετ δεν θα το χρησιμοποιει ) και ετσι θα παρουμε αλλο ενα laptop με 159 ευρω. κοιταξτε περισσοτερα στην σελιδα της forthnet οπως και να χει αξιζει τον κοπο .

Link to comment
Share on other sites

αντιγραφω απο την σελιδα της forthnet

Η Forthnet παρέχει Επιδοτούμενες Υπηρεσίες σε συγκεκριμένους νομούς της Ελλάδας, στα πλαίσια της δράσης «Χρηματοδότηση επιχειρήσεων για την ανάπτυξη της ευρυζωνικής πρόσβασης στις Περιφέρειες της Ελλάδας» του Επιχειρηματικού προγράμματος «Κοινωνία της Πληροφορίας» (ΚτΠ).

για περισσοτερες πληροφοριες κοιτα στην σελιδα

ειναι επιδοτηση απο την ευρωπαικη ενωση μη νομιζεις οτι απλα τους επιασε πονος στην forthenet και μας λυπηθηκαν :-)

 

QUOTE=antu;1139659]τι ειναι αυτο το προγραμμα της forthnet μπορεισ να μου πεις σε παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα κοριτσια εκανα τα χαρτια μου για το επιδοτουμενο προγραμμα της forthnet και το επιδοτουμενο Laptop ειναι για κάτοικους Κεντρικής Μακεδονίας, Ανατολικής Μακεδονίας, Θράκης και Νησιών Ανατολικού Αιγαίου. εχει δυο κατηγοριες την απλη και την Plus εγω ειμαι στην δευτερη λογω ανεργιας . ετσι ιντερνετ απεριοριστα σταθερα και μια ωρα σε κινητα θα πληρωνε συνολο 25 ευρω τον μηνα χωρις παγιο οτε . ( απλα πρεπει να προπληρωσω για ενα χρονο ) και το laptop μου βγαινει 159, ευρω και απο οτι ειχα αξιζει γυρω στα 500.

το λαπτοπ στο προγραμμα που λες βγαινει στα: Τιμή Φορητού Υπολογιστή με Επιδότηση plus:184,80? , σωστα?

το 159 ? που το βρηκες και το ψαχνω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και γω πηρα χτες και ρωτησα αλλα εχω κανει ηδη την αιτηση απο 01/07 και εχω ηδη αγορασει λαπ τοπ οποτε...αν κανω αλλαγη στα στοιχεια θα πρεπει να περιμενω παλι 40 μερες για να γινει η συνδεση η οποια θα μπει τις επομενες μερες...δυστυχως υπο αυτες τις συνθηκες το εχω χασει...

Link to comment
Share on other sites

Ελενη τι γινεται με τα ατλαντικ εκει? Πηγα ψωνισα πριν μια βδομαδα για το παιδι πραγματα πληρωσα πανω απο 30 ευρω μου δωσανε μια κανατα νερου δωρο πολυ ωραια, σημερα πηγα κ πηρα τρια γαλατα απο 1,49 το καθε ενα κ μου δωσανε δωρο μια ψευτοξυλινη να το πω μπιζουτιερα μετρια σε μεγεθος. Λεω στην ταμια τι ειναι παλι αυτο? Μου λεει δωρο κ λεω πως τα περνω αυτα με της αγορες μου? γιατι κ την προηγουμενη φορα μου δωσατε μια κανατα. Κ μου ειπε οτι το σουπερ μαρκετ κανει διαφορα δωρα σε πελατες.. Ωραια πραγματα δηλαδη μπραβο μπραβο παντα τετοια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελενη τι γινεται με τα ατλαντικ εκει? Πηγα ψωνισα πριν μια βδομαδα για το παιδι πραγματα πληρωσα πανω απο 30 ευρω μου δωσανε μια κανατα νερου δωρο πολυ ωραια, σημερα πηγα κ πηρα τρια γαλατα απο 1,49 το καθε ενα κ μου δωσανε δωρο μια ψευτοξυλινη να το πω μπιζουτιερα μετρια σε μεγεθος. Λεω στην ταμια τι ειναι παλι αυτο? Μου λεει δωρο κ λεω πως τα περνω αυτα με της αγορες μου? γιατι κ την προηγουμενη φορα μου δωσατε μια κανατα. Κ μου ειπε οτι το σουπερ μαρκετ κανει διαφορα δωρα σε πελατες.. Ωραια πραγματα δηλαδη μπραβο μπραβο παντα τετοια!!!!

τι κανεις κοριτσαρα?ολα καλα?λοιπον η κανατα που λες θα πρεπει να ειναι της νεστλε και να τους εχει περισεψει.την δινανε πριν 2 φυλαδια νομιζω.οσο για τη μπιζουτιερα δεν ξερω.ισως ειναι απο παλια.δεν θυμαμαι.το ατλαντικ το επισκεπτομαι σπανια πλεον ετσι οπως το κανανε εδω.μικρο και ουτε καν κρεοπωλειο δεν εχει...εδω δεν ειναι καθολου κουβαρνταδες....

Link to comment
Share on other sites

http://www.carrefour.gr/gr/asp/active_spot.asp?L=1&N=

 

Με -70% μπορείτε να πάρετε υπέροχα μαγιο disney, ρουχαλάκια και παπουτσάκια για τα παιδάκια σας. Νομίζω συμφαίρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...