Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Για να πάρεις κουπόνια από τα pampers πρέπει να είσαι γραμμένη στο pampersvillage. Αυτό μου είπαν οι ίδιοι στο τηλ πριν 1 μήνα.

Για λίμπερο και babylino νομίζω αρκεί να γραφτείς στα σάιτ τους.

Ευχαριστώ female, αναρωτιόμουν γιατί τα παμπερς δε μου στέλνουν ενώ έχω γραφτεί στο pampersvillage εδώ και 1,5 χρόνο... Εσείς λαμβάνετε τακτικά κουπόνια τους;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kορίτσια μπορεί κάποια να μου θυμήσει τα τηλ που καλούμε για κουπόνια σε πάνες; εκτός από pampers που το έχω αλλά δεν απαντάει. Για λίμπερο, μπεϊμπιλίνο;;;

 

Babylino 800 11 84200

Libero 800 11 542376

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ female, αναρωτιόμουν γιατί τα παμπερς δε μου στέλνουν ενώ έχω γραφτεί στο pampersvillage εδώ και 1,5 χρόνο... Εσείς λαμβάνετε τακτικά κουπόνια τους;

και εγω τα ίδια...ενω μου στελνουν διαφορες αλλες βλακιουλες κουπόνια νιετ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ηθελα να σας ενημερώσω οτι αγορασα εχθες απο τον Σκλαβενιτη στο Κερατσινι Pampers active fit, την συσκευασια των 48τεμ, Νο 4+, απο 19,20 που την ειχε στο ραφι 10,30 ?

Κάνει 30% ο Σκλαβενιτης και 3,00 ευρω για το καθε πακετο η εταιρεια.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δαγκωτο το www.flycarpet.gr πήρα περυσι 3χαλια , ενα της μικρης ενα κουζινα και ενα shaggy για το σαλονι , αριστη εξυπηρέτηση, αριστη επικοινωνια, ευγενικοι και πολυ καλες τιμες!! Τωρα θα παρω ξανα απο εκει ενα ακομη χαλακι για το σαλονι μου

 

 

επειδη την εχω πατησει... τα χαλια εχουν πλαστικο απο κατω???

μυριζουν?:roll::roll:

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

οταν τα εστρωσα για να τα δω μονο σωριαστηκαν πανω τους

παχια, καμια σχεση με το απο κατω απο τη μοκετα που ειχαμε

αλλα ακομα δε τα εστρωσα οποτε μυριζαν τοτε καινουργιλα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ τελειωνει ο μηνας και πρεπει να χρησιμοποιησω κουπονια babylino πανες γιατι θα ληξουν-ξερετε σε ποιο σουπερ μαρκετ εχουν εκπτωση?εδω στην Κορινθο δεν εχω σκλαβενιτη,ολα τα αλλα ναι........αλλα λογω δουλειας δεν τα προλαβαινω ανοιχτα γιανα ψαξω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειδη εχω κουπονια που ληγουν τελος του μηνοε θα ηθελα να παρω πανες εχω απο ολες τιε μαρκες θα ηθελε να μου καποια κοπελα που εχουν εκπτωση κ αν δεχονται κουπονια:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ο αρβανιτιδης εχε -40% στις πανες babylino

πήγα σήμερα αρβανιτιδη έχει την προσφορά -40% Babylino είχα και τα κουπόνια,ρώτησα αν ισχύει τα κουπονια και η προσφορά και μου είπαν ΟΧΙ!:evil: τί κάνω τώρα?????στα κεντρικά τηλεφωνώ???? συνάντησε καμία τα ίδια στο συγκεκριμένο σουπερ μαρκετ???

lMVOp3.png

 

HcIWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...