Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

Πολυ ωραιο φορεμα, ωραιο χρωμα τα παπουτσια καταπληκτικα (εχουμε τα ιδια) το τσαντακι μονο δε τρελαθηκα εγω με αυτα τα παπουτσια ειχα παρει αυτη τη τσαντα

http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc02518i.jpg/

 

 

 

αχ πολυ ωραια η τσαντα δε βρηκα ομως εδω παρομοια και αναγκαστικα πηρα αυτην μαρεσε που κανει αντιθεση!

Είμαι ερωτευμένη με δυο άντρες!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ πολυ ωραια η τσαντα δε βρηκα ομως εδω παρομοια και αναγκαστικα πηρα αυτην μαρεσε που κανει αντιθεση!

 

 

Καλά έκανες και πήρες κάτι που κάνει αντίθεση.Εδώ και πολλά χρόνια δεν είναι απαραίτητο να συνδυάζονται τα παπούτσια με την τσάντα,ενώ η αντίθεση δείχνει μεγαλύτερη φαντασία και στυλ.(Δεν τα λέω εγώ,τα έχω διαβάσει άπειρες φορές.)

Link to comment
Share on other sites

βαζω φωτο να νου πειτε τη γνωμη σας κοριτσια! http://imageshack.us/g/695/30072011112.jpg/

 

 

 

με ενδιαφερουν και τα αρνητικα σχολια φυσικα!Το φορεμα εχει και μια φαρδια ζωνη σα ζωναρι ειναι στο ιδιο χρωμα!

 

καλα, κουκλα σχεδον ιδιο φορεμα φορεσα στην κοσρη μου!!ειναι ολα πολυ ομορφα, ιδιαιτερα το παπουτσι μου αρεσε παρα πολυ!!!εγω ειχα βαλει τοτε το ασφαλες ασημι, με γεια σου, καλοφορετα!!και στο γαμο του!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σπύνι, πάρα πολύ ωραίο το φόρεμα! Με γειά!

Νένα, εμένα μου άρεσαν όλα και θεωρώ ότι ταιριάζουν. Καλοφόρετα, κορίτσια!

Άντα πώς σου το έκανε το μαλλί;Εγώ με την κομμώτριά μου τσακώνομαι κάθε φορά γιατί της λέω ότι δεν τα θέλω στημένα, ενώ αυτή είναι της παλιάς σχολής... Το Σάββατο πάω για χτένισμα, παντρευόταν η α' ξαδέρφη του άντρα μου.Τι θα κάνουμε; μου λέει, κάτι απλό, λέω εγώ (όπως πάντα), ίσια με ένα πιασιματάκι στο πλάι. Α πολύ ωραία, λέει. Τελειώνουμε το ίσιωμα, πάει να τα κρεπάρει... "μηηηηηη", λέω εγώ, "δε θέλω κρεπάρισμα", "τι; έτσι θα βγείς απόδω;!, όχι θα στα κρεπάρω!" (έχει και άποψη!). Κάνε ό,τι θέλεις της λέω, ούτως ή άλλως εγώ θα πάω να κοιμηθώ μετά και θα πέσουν... ΧΑ-ΧΑ! Μπορεί και να ήθελε να με ξεμαλλιάσει εκείνη την ώρα...χιχιχι

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια θα ηθελα τη γνωμη σας σε κατι,πηρα ενα φορεμα για τη βαφτιση του γιου μου ειναι καπως ετσι http://www.myself.gr/Item/dress-charly/4167.html

ελαφρως σκουροτερο φουξια,θελω παπουτσι που να ξεφευγει απο τα κλασσικα μαυρο ασημι χρυσο,σκεφτηκα nude σε καλη επιλογη αλλα θα ηθελα τη γνωμη σας και για κατι αλλο,η πωλητρια μου ειπε οτι συνδιαζεται και με κοραλλι με μπλεσκουρο,εσεις τι λετε???επισης εχω θεμα με μαλλια,τι να τα κανω,επανω κοτσοι δεν μου πανε γιατι εχω μεγαλο προσωπο,κατω μπλουκλες σε διαφορα στυλ τα κανω συνεχεια,τι να τα κανω???Ειναι μακρυα και πολλα και θα τα ανοιξω με ξανθες αντυαγιες!

 

Το φορέμα σου μου αρέσει απλά μου κάνει τρελλή εντύπωση που ακόμα μετά απο τοσα χρόνια έχει τέτοια ζήτηση.Εγω αυτό το έβαλα στο ¨κρεββάτι¨το 2005 που παντρέυτηκα και ο κομμωτής μου μου είχε κάνει εναν ανάλαφρο κότσο που φαινόταν ομως "οχι στημμένος" και χαλάρα επεφταν τούφες με κάτι πλεξούδες τριγύρω τώρα που έιχε παντρευτεί ο κουμπαρος μου το ξαναφόρεσα με την μονη διαφορά οτι απλά είχα ισιώσει το μαλλί και μου είχε τραωήξει πίσω με μια πλεξούδα μονο τα πλαινά.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Άντα πώς σου το έκανε το μαλλί;Εγώ με την κομμώτριά μου τσακώνομαι κάθε φορά γιατί της λέω ότι δεν τα θέλω στημένα, ενώ αυτή είναι της παλιάς σχολής... Το Σάββατο πάω για χτένισμα, παντρευόταν η α' ξαδέρφη του άντρα μου.Τι θα κάνουμε; μου λέει, κάτι απλό, λέω εγώ (όπως πάντα), ίσια με ένα πιασιματάκι στο πλάι. Α πολύ ωραία, λέει. Τελειώνουμε το ίσιωμα, πάει να τα κρεπάρει... "μηηηηηη", λέω εγώ, "δε θέλω κρεπάρισμα", "τι; έτσι θα βγείς απόδω;!, όχι θα στα κρεπάρω!" (έχει και άποψη!). Κάνε ό,τι θέλεις της λέω, ούτως ή άλλως εγώ θα πάω να κοιμηθώ μετά και θα πέσουν... ΧΑ-ΧΑ! Μπορεί και να ήθελε να με ξεμαλλιάσει εκείνη την ώρα...χιχιχι

Δες εδώ

 

 

Μου τα έκανε με την πρέσα τη κεραμική και κάποια στιγμή ξεκίνησε να βάλε λιγο κερί για να μαλάκώσει τις άκρες στη πορεία και με τη συζήτηση έβαζε κι έβαζεε κι έβαζε!!!!!Ξαφνικα την παιρνω χαμπάρι και τι να δώ:confused::confused:Το μαλλί μες στη λίγδα και κόκαλο:evil::evil:

Εσκασα!!Της λεω δε μου αρεσουν!Να λουσω τα πάνω τουλάχιστον, όχι λεει θα στα στεγνώσω με το πιστολάκι:evil::evil:Τελος πάντων κάπως ψιλοστεγνωσε, αλλά εξακολουθούσαν να είναι στημένα!Συν οτι μου είχαν μαζεψει αρκετα κ εχαναν το μήκος τους!!Δεν έπεφταν με τίποτα:evil:

Ασε μη τα θυμάμαι τωρα γιατί ηταν το μονο αγκάθι στη βάφτιση:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ!!

Στις φωτό δε φαινονται τόσο πολύ,αλλά μόνο που δε μου άρεσαν εμένα, φτάνει..

Το Σαβαττο πήγα σ ενα γάμο και τα εφτιαξα μόνη μου, πήρα τη πρεσσα απο μια φίλη μου κι εγιναν όπως τα ήθελα!!!!

Τελικα κατέληξα οτι κομμωτηριο θα πηγαίνω μονο αμα θέλω κότσο:wink:

Link to comment
Share on other sites

Σπύνι, πάρα πολύ ωραίο το φόρεμα! Με γειά!

Νένα, εμένα μου άρεσαν όλα και θεωρώ ότι ταιριάζουν. Καλοφόρετα, κορίτσια!

Άντα πώς σου το έκανε το μαλλί;Εγώ με την κομμώτριά μου τσακώνομαι κάθε φορά γιατί της λέω ότι δεν τα θέλω στημένα, ενώ αυτή είναι της παλιάς σχολής... Το Σάββατο πάω για χτένισμα, παντρευόταν η α' ξαδέρφη του άντρα μου.Τι θα κάνουμε; μου λέει, κάτι απλό, λέω εγώ (όπως πάντα), ίσια με ένα πιασιματάκι στο πλάι. Α πολύ ωραία, λέει. Τελειώνουμε το ίσιωμα, πάει να τα κρεπάρει... "μηηηηηη", λέω εγώ, "δε θέλω κρεπάρισμα", "τι; έτσι θα βγείς απόδω;!, όχι θα στα κρεπάρω!" (έχει και άποψη!). Κάνε ό,τι θέλεις της λέω, ούτως ή άλλως εγώ θα πάω να κοιμηθώ μετά και θα πέσουν... ΧΑ-ΧΑ! Μπορεί και να ήθελε να με ξεμαλλιάσει εκείνη την ώρα...χιχιχι

 

arnikol μου , σε ευχαριστω!!δεν το εχω παραλαβει ακομη, μολις το παραλαβω θα σας πω...θα το εχω μεχρι 9/08, τελικα ο κινεζουλης κρατησε την υποσχεση του και ενω πληρωσα απλο ταχυδρομειο, μου το στελνει με γρηγορο...για να δουμε, ειναι οντως τοσο καλα οσο μου φαινονται τα πραγματα....

οσο για τα μαλλια, τι να πω οι κομμωτριες τελικα θελουν στη θεωρια τα μαλλια ελευθερα και φυσικα και τελικα στα κανουν στημενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Hρθε η ώρα να με βοηθησετε και εμένα ...μου αρεσει αυτό το φόρεμα απο την raxevsky ...ξερετε που μπορω να το βρω ή κάτι παρόμοιο ?

 

http://dearlife.gr/wp-content/gallery/raxevsky-collection-springsummer-2011/hgkgh.jpg

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω raxevsky πήρα τελικά. Το φορεμα που παρέλαβα από το Tidebuy δε μου άρεσε.

Πήγαινε στο Αthens Heart στην Πειραιώς, εχουν 50% εκπτώσεις.

Αυτα τα φορέματα ειχαν αρχική τιμή 360 ευρώ. Αρκει να βρεις νούμερο.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω raxevsky πήρα τελικά. Το φορεμα που παρέλαβα από το Tidebuy δε μου άρεσε.

Πήγαινε στο Αthens Heart στην Πειραιώς, εχουν 50% εκπτώσεις.

Αυτα τα φορέματα ειχαν αρχική τιμή 360 ευρώ. Αρκει να βρεις νούμερο.

λες να προλάβω ??

Ρε γαμωτο τα εβλεπα και δεν τα δοκιμαζα και να τωρα ...στο golden hall ??

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια παρέλαβα σήμερα ραμένο πάνω μου και με 58 euro:lol::lol:

 

http://www.wholesale-dress.net/sexy-lace-trimming-embroidered-v-neck-evening-gown-white-g1149256.html

 

εξαιρετικό ράψιμο και εφαρμογή ειδικά στο στήθος και δεν χρειάζεται καν σουτιεν γιατί μια ανησυχία την είχα πως θα βολέψω το στήθος τώρα που θηλάζω.....

9Onsp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια παρέλαβα σήμερα ραμένο πάνω μου και με 58 euro:lol::lol:

 

http://www.wholesale-dress.net/sexy-lace-trimming-embroidered-v-neck-evening-gown-white-g1149256.html

 

εξαιρετικό ράψιμο και εφαρμογή ειδικά στο στήθος και δεν χρειάζεται καν σουτιεν γιατί μια ανησυχία την είχα πως θα βολέψω το στήθος τώρα που θηλάζω.....

 

Mε γειά το νέο φόρεμα !

 

Από την φωτο φαίνεται πολύ αέρινο και ανάλαφρο... εάν όπως λες είναι και εξαιρετικά ραμμένο και δεν χρειάζεται ούτε καν καπς στο στήθος... σςςςςςς μην το πεις ούτε του παππά, που λένε !!!!:rolleyes:

 

Καλοφόρετο !!!

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

Hρθε η ώρα να με βοηθησετε και εμένα ...μου αρεσει αυτό το φόρεμα απο την raxevsky ...ξερετε που μπορω να το βρω ή κάτι παρόμοιο ?

 

http://dearlife.gr/wp-content/gallery/raxevsky-collection-springsummer-2011/hgkgh.jpg

 

Καλησπέρα!Το συγκεκριμένο φόρεμα το πήρα για το γάμο της αδερφής μου αρχές Ιουλίου και ευτυχώς το πέτυχα με 30% έκπτωση πριν αρχίσουν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνα στα καταστήματα και να ρωτήσεις για νούμερα γιατί τέτοια εποχή γίνονται ανάρπαστα!

 

κορίτσια παρέλαβα σήμερα ραμένο πάνω μου και με 58 euro:lol::lol:

 

http://www.wholesale-dress.net/sexy-lace-trimming-embroidered-v-neck-evening-gown-white-g1149256.html

 

εξαιρετικό ράψιμο και εφαρμογή ειδικά στο στήθος και δεν χρειάζεται καν σουτιεν γιατί μια ανησυχία την είχα πως θα βολέψω το στήθος τώρα που θηλάζω.....

 

Καλοφόρετο!Είναι πολύ όμορφο!

 

Και γω σήμερα παρέλαβα το φόρεμα για τη βάφτιση της μικρής μου και είμαι κατενθουσιασμένη!Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτική, αλλά τελικά το φόρεμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!Είναι αεράτο και από ποιότητα απίστευτη. $(KGrHqMOKjUE2zMhJN-WBN4BkGL9I!~~0_3.JPG

 

$(KGrHqMOKpYE25bnwbRpBN)HmUU6SQ~~0_3.JPG

 

Το πήρα από αυτόν τον πωλητή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220783445067&ssPageName=STRK:MEWAX:IT και μου βγήκε μαζί με τα μεταφορικά 148 δολλάρια.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω raxevsky πήρα τελικά. Το φορεμα που παρέλαβα από το Tidebuy δε μου άρεσε.

Πήγαινε στο Αthens Heart στην Πειραιώς, εχουν 50% εκπτώσεις.

Αυτα τα φορέματα ειχαν αρχική τιμή 360 ευρώ. Αρκει να βρεις νούμερο.

 

Καλησπέρα!Το συγκεκριμένο φόρεμα το πήρα για το γάμο της αδερφής μου αρχές Ιουλίου και ευτυχώς το πέτυχα με 30% έκπτωση πριν αρχίσουν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνα στα καταστήματα και να ρωτήσεις για νούμερα γιατί τέτοια εποχή γίνονται ανάρπαστα!

.

καλημέρα !

Το πήρα , βασικά χρειαζομουν small αλλά πήρα medium με επιδιορθωση ...Εντάξει δεν θα είμαι σαν την Μακρυπούλια στην φωτό αλλά ήταν πολύ όμορφο ...τωρα μου μένουν χρυσα πέδιλα με μικρό τακουνι , εχω ασημί αλλά θέλω κατι καλυτερο !Πάντως πήρα όλα τα κατστηματα τηλέφωνο και ομολογώ ότι στα περισσότερα ήταν ευγενεστατες οι κοπέλες.

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Το συγκεκριμένο φόρεμα το πήρα για το γάμο της αδερφής μου αρχές Ιουλίου και ευτυχώς το πέτυχα με 30% έκπτωση πριν αρχίσουν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνα στα καταστήματα και να ρωτήσεις για νούμερα γιατί τέτοια εποχή γίνονται ανάρπαστα!

 

 

 

Καλοφόρετο!Είναι πολύ όμορφο!

 

Και γω σήμερα παρέλαβα το φόρεμα για τη βάφτιση της μικρής μου και είμαι κατενθουσιασμένη!Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτική, αλλά τελικά το φόρεμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!Είναι αεράτο και από ποιότητα απίστευτη. $(KGrHqMOKjUE2zMhJN-WBN4BkGL9I!~~0_3.JPG

 

$(KGrHqMOKpYE25bnwbRpBN)HmUU6SQ~~0_3.JPG

 

Το πήρα από αυτόν τον πωλητή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220783445067&ssPageName=STRK:MEWAX:IT και μου βγήκε μαζί με τα μεταφορικά 148 δολλάρια.

είναι πολύ όμορφο αν έιναι οκ πα΄νω σου μπράβο που δεν φοβηθηκες !Εγω είχα δει στο ιντερνετ αλλά φοβηθηκα να πάρω .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Το συγκεκριμένο φόρεμα το πήρα για το γάμο της αδερφής μου αρχές Ιουλίου και ευτυχώς το πέτυχα με 30% έκπτωση πριν αρχίσουν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνα στα καταστήματα και να ρωτήσεις για νούμερα γιατί τέτοια εποχή γίνονται ανάρπαστα!

 

 

 

Καλοφόρετο!Είναι πολύ όμορφο!

 

Και γω σήμερα παρέλαβα το φόρεμα για τη βάφτιση της μικρής μου και είμαι κατενθουσιασμένη!Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτική, αλλά τελικά το φόρεμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!Είναι αεράτο και από ποιότητα απίστευτη. $(KGrHqMOKjUE2zMhJN-WBN4BkGL9I!~~0_3.JPG

 

$(KGrHqMOKpYE25bnwbRpBN)HmUU6SQ~~0_3.JPG

 

Το πήρα από αυτόν τον πωλητή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220783445067&ssPageName=STRK:MEWAX:IT και μου βγήκε μαζί με τα μεταφορικά 148 δολλάρια.

 

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!!!

Μπραβο!!! Κοιτα να κανεις μπανια να μαυρίσεις κανει τέλεια αντίθεση!! χαχαχα

Και από τιμή μια χαρά το πήρες!!Τελικά λαχείο είναι το φουστάνι από το ιντερνετ και εσύ το πιασες για τα καλά!!!Με το καλό η βάφτιση του ζουζουνιου!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ τα φορεματα σας!!!πολυ ομορφα και τα δυο, εσεις που το τολμησατε!!για να δω εμενα τι θα μου βγει η κιντερ εκπληξη...μολις παραλαβω θα σας πω....ζουζουνελ, τι δε σου αρεσε στο φορεμα??η ποιοτητα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Το συγκεκριμένο φόρεμα το πήρα για το γάμο της αδερφής μου αρχές Ιουλίου και ευτυχώς το πέτυχα με 30% έκπτωση πριν αρχίσουν οι εκπτώσεις. Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνα στα καταστήματα και να ρωτήσεις για νούμερα γιατί τέτοια εποχή γίνονται ανάρπαστα!

 

 

 

Καλοφόρετο!Είναι πολύ όμορφο!

 

Και γω σήμερα παρέλαβα το φόρεμα για τη βάφτιση της μικρής μου και είμαι κατενθουσιασμένη!Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτική, αλλά τελικά το φόρεμα ξεπέρασε τις προσδοκίες μου!Είναι αεράτο και από ποιότητα απίστευτη. $(KGrHqMOKjUE2zMhJN-WBN4BkGL9I!~~0_3.JPG

 

$(KGrHqMOKpYE25bnwbRpBN)HmUU6SQ~~0_3.JPG

 

Το πήρα από αυτόν τον πωλητή http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220783445067&ssPageName=STRK:MEWAX:IT και μου βγήκε μαζί με τα μεταφορικά 148 δολλάρια.

 

 

 

καταπληκτικο!λεω να το παρω κ ας μην το χρειαζομαι!το υφασμα καλο;εχει κ εκπτωση τωρα ε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!

 

spyni σου ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένη με την αγορά σου. Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές οι interneτικες αγορές αν δεν ξέρεις μάρκα,πωλητή κλπ είναι και λαχείο.

 

katerinak το φόρεμα έχει πολύ λεπτή μαλακή φόδρα από μέσα, και τα βολάν που κάνει νομίζω ότι είναι μεταξωτό ή silk chiffon. Μόλις το πάρω από το καθαριστήριο θα δω το καρτελάκι και θα αναφερθώ!!!:lol:

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!

 

spyni σου ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένη με την αγορά σου. Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές οι interneτικες αγορές αν δεν ξέρεις μάρκα,πωλητή κλπ είναι και λαχείο.

 

katerinak το φόρεμα έχει πολύ λεπτή μαλακή φόδρα από μέσα, και τα βολάν που κάνει νομίζω ότι είναι μεταξωτό ή silk chiffon. Μόλις το πάρω από το καθαριστήριο θα δω το καρτελάκι και θα αναφερθώ!!!:lol:

 

εχεις πολυ δικιο για το λαχειο...ιδωμεν τι θα κληρωσει σε μενα...παντως το δικο σου ειναι σουπερ...εμαθα κανεις και εντατικα ηλιοθεραπεια για να εισαι κορμαρα ε??καλοφορετο κοριτσι μου!!παντα χαρες!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...