Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρούχα για την μαμά από το Internet


Κάτια Ντ.

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια το site ειναι http://misssexy.gr/. εχει live chat για οτιδηποτε θελησετε να ρωτησετε. Nαι μου ειπαν και εμενα πως ειναι ασφαλες κτλ αλλα και παλι καπου υπαρχει ενας μικρος φοβουλης χαχαχ ειδικα αν την ολη συνεννοηση την εχω κανει στα κινεζοαγγλικα.

δεν καταδικαζω τα ξενα site ισα ισα στο jessica οπου αναφερεται και στην αρχη αυτου του θεματος ειχα βρει πολυ ωραια ρουχαλακια οπως και σε ενα αλλο καινουριο απλα διαβασα πιο κατω αποψεις γυναικων που ειχαν δωσει παραγγ. και τους αργησε πολυ περισσοτερο απο την προκαθορισμενη ημερομηνια και μεχρι να τουσ γινει η παραδοση το εψαχναν το δεμα ανα τον κοσμο και αν βρισκεται στο τελωνειο και ποσο θα παει κτλ για αυτο και διστασα και τελικα κατεληξα σε αυτο το site . η κοπελα που τα φτιαχνει μπορει να βρισκεται ροδο και εγω αθηνα αλλα υπαρχει αντιπροσωπος της εδω στην αθηνα οπου δειχνει καποια ετοιμα φορεματα η και νυφικα απο οσο γνωριζω και γενικοτερα μπορω να δω απο κοντα πως ειναι η ποιοτητα των υφασματων τα χρωματα κτλ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια έστειλα email στη jessicabrides και δε μου απαντήσανε εδώ και μια εβδομάδα, τους τηλεφώνησα και δε μιλούσανε αγγλικά. Είχε καμία πρόβλημα μαζί τους ή μόνο σε εμένα έτυχε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι; Πήγαμε το Σάββατο με την κοπέλα που θα στεφανώσουμε να διαλέξουμε δίσκο, καράφα, ποτήρι, στέφανα και λαμπάδες. Θα στοιχίσουν 700. Πώς σας φαίνεται το ποσό;

εμας οι κουμπάροι μας ειχαν δωσει 600 για λαμπάδες , τα στεφανα τα είχαμε εμεις οπότε την θεωρω λογικη τιμη-αν και όντως ακριβα αλλά εχω ρωτησει και άλλους και τοσο δινουν

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έστειλα email στη jessicabrides και δε μου απαντήσανε εδώ και μια εβδομάδα, τους τηλεφώνησα και δε μιλούσανε αγγλικά. Είχε καμία πρόβλημα μαζί τους ή μόνο σε εμένα έτυχε?

 

Μήπως δεν πήρανε το μειλ; Γενικά αργεί λίγες μέρες λόγω και της διαφοράς ώρας αλλά σε ΄μενα απάντησε σε λιγότερο από ένα 24ωρο και τις 2 φορές που της έστειλα μειλ. Ξαναδοκίμασε να της στείλεις ;)

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ήθελα μια βοήθεια το φόρεμα μου είναι με ανοιχτή πλάτη και δεν ξέρω τι να βάλω από πάνω για την εκκλησία έχετε καμιά ιδέα ????

 

Εγώ σκέφτομαι καμπαρτίνα γιατί ειναι βράδυ η βάφτιση αλλά δεν ξέρω αν πάει πολύ πάλυ κάτι σε μανίκια δεν πάει γιατί δεν καλύπτει :?

Κοντεύει η βάφτιση και έχω αγχωθεί καμιά βοήθεια ??

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια ήθελα μια βοήθεια το φόρεμα μου είναι με ανοιχτή πλάτη και δεν ξέρω τι να βάλω από πάνω για την εκκλησία έχετε καμιά ιδέα ????

 

Εγώ σκέφτομαι καμπαρτίνα γιατί ειναι βράδυ η βάφτιση αλλά δεν ξέρω αν πάει πολύ πάλυ κάτι σε μανίκια δεν πάει γιατί δεν καλύπτει :?

Κοντεύει η βάφτιση και έχω αγχωθεί καμιά βοήθεια ??

Αν είναι καλή η καπαρντίνα πάει. το έχω κάνει και θα το ξανακάνω την πρωτομαγιά, αν χρειαστεί σε γάμο. Υπάρχει και η λύση της εσάρπας αν σε βολεύει, εμένα όχι.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ήθελα μια βοήθεια το φόρεμα μου είναι με ανοιχτή πλάτη και δεν ξέρω τι να βάλω από πάνω για την εκκλησία έχετε καμιά ιδέα ????

 

Εγώ σκέφτομαι καμπαρτίνα γιατί ειναι βράδυ η βάφτιση αλλά δεν ξέρω αν πάει πολύ πάλυ κάτι σε μανίκια δεν πάει γιατί δεν καλύπτει :?

Κοντεύει η βάφτιση και έχω αγχωθεί καμιά βοήθεια ??

 

Προτιμω μια καπαρντινα σε ωραιο υφασμα, παρα μια εσαρπα, που προσωπικα μου φαινεται πολυ κλασσικη...;)

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ήθελα μια βοήθεια το φόρεμα μου είναι με ανοιχτή πλάτη και δεν ξέρω τι να βάλω από πάνω για την εκκλησία έχετε καμιά ιδέα ????

 

Εγώ σκέφτομαι καμπαρτίνα γιατί ειναι βράδυ η βάφτιση αλλά δεν ξέρω αν πάει πολύ πάλυ κάτι σε μανίκια δεν πάει γιατί δεν καλύπτει :?

Κοντεύει η βάφτιση και έχω αγχωθεί καμιά βοήθεια ??

 

κανενα ζακετακι μπολερο τυπου που ειναι πιο μακρυ πισω;;;καλυπτει την πλατη τουλαχιστον μεχρι τη μεση.ειχα παρει ενα τελειο απο mango και με εχει βολεψει απιστευτα ή να ραψεις κατι τετοιο;δεν προλαβαινεις;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να ράψω. Ηδη θέλει διόρθωμα το φόρεμα και θα το πάρω σήμερα για να μου το στενέψει. Εσάρπα δεν με βολεύει και ειδικά με τα μωρά που θα τρέχω συνέχεια ! :?

Το φόρεμα είναι πορτοκαλί και η καμπαρτίνα είναι σομό και χρυσό παπούτσι πως το βλέπετε ?

[/url]

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κανενα ζακετακι μπολερο τυπου που ειναι πιο μακρυ πισω;;;καλυπτει την πλατη τουλαχιστον μεχρι τη μεση.ειχα παρει ενα τελειο απο mango και με εχει βολεψει απιστευτα ή να ραψεις κατι τετοιο;δεν προλαβαινεις;

 

Κι εμενα η αληθεια ειναι οτι αρχικα μου περαε η ιδεα του μπολερο απο το μυαλο, τα βρισκω εξαιρετικα ομορφα και πρακτικα, αλλα εαν το ανοιγμα της πλατης ειναι μεγαλο, δεν νομιζω οτι θα ηταν ιδιαιετερα ομορφο να μην καλυπτεται ολη η πλατη, παρα μονο ενα μονο τμημα της....

 

Αληθεια koullam, ειναι μεγαλο το ανοιγμα της πλατης?

Link to comment
Share on other sites

Ομως οι φωτογραφίσεις στην εκκλησία θα είναι με καμπαρτίνα και δεν θα φαίνετε το φόρεμα :?

 

Εχει θεμα ο παπας με την ενδυση γενικα? Γιατι να μην βγαλεις την καπαρντινα κατα την διαρκεια του μυστηριου, αλλα και των φωτογραφιων:?::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ομως οι φωτογραφίσεις στην εκκλησία θα είναι με καμπαρτίνα και δεν θα φαίνετε το φόρεμα :?

Καλε βγάλτη για τις φωτογραφίες! Εκεί κολλάς; Εγώ η χαζή δεν την είχα βγάλει και δε φάνηκε το φορεματάκι μου...:(

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Ομως οι φωτογραφίσεις στην εκκλησία θα είναι με καμπαρτίνα και δεν θα φαίνετε το φόρεμα :?

 

 

Κατά την διάρκεια του μυστηρίου εννοείται ότι θα την βγάλεις,αλλιώς θα δυσκολευτείς στις κινήσεις σου.Τώρα,αν έχει κρύο όταν θα βγάζετε φωτογραφίες στο προαύλιο,θα κάνεις την καρδιά σου πέτρα και θα την βγάλεις πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...